קמבה ווקר! וואו!

OrEl74

Well-known member
מנהל
קמבה ווקר! וואו!

מנצח את הסלטיקס במו ידיו עם 21 (!!!) נקודות ברבע הרביעי ו 43 נק' במשחק

וצחקו על ההחתמה של טוני פארקר אבל ככל שהעונה מתקדמת, זאת מתגלה כאחת מההחתמות הטובות של הקיץ הזה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
הקינגס חגיגה לעיניים

לא יודע אם הם תמיד נראים ככה או ש אוקלהומה מעאפנים אבל ממש כיף לראות אותם.
חבורה של צעירים מאוד מוכשרים ונטולי אגו, המון מסירות בהתקפה עד שמוצאים את השחקן הפנוי.
ממש כיף לראות.

Anfield

New member
קשה נגדם בטירוף

באמת המון מסירות, מאוד לא נפוץ.
חבל על ההפסד הזה אבל סוג של צפיתי אותו. משחק קודם הם רמסו אותנו, יש בעיה נגדם.
חוץ מזה שחסרים לנו קצת שחקנים ברוטציה, פרגוסון אברינס ורוברסון זה קצת יותר מדי. ברטון נכנס ולא משכנע, פלטון כבר לא אמור להיות ברוטציה.
מאמין בפוטנציאל של הקבוצה הזאת להיות ממש טובה בסביבות פברואר מרץ. יש פוטנציאל הגנתי מצוין.

י ו א ב

New member
זה כי חייזרים לקחו לסלטיקס את היכולת לשחק!

מה לעזאזל קורה שם בבוסטון?
איך קרה שקיירי היחידי שאשכרה משחק שם?
חוץ ממנו וממש קצת מוריס וטייטום, אף אחד לא מסוגל לעשות התקפה...
&nbsp
מבאס ממש.

Ring Bearer

New member
לי יש הרגשה שדווקא ההשתלבות של קיירי היא הבעיה

ממה שראיתי, הניסיון שלו לנהל את המשחק מאלץ את הסלטיקס לשנות את סגנון ההתקפה שלהם. הוא עלול לסיים התקפה תוך 3-4 שניות בסבירות גבוהה, וממש לא תמיד קולע. כשהוא עושה את זה בהזדמנויות הלא נכונות כל ההתקפה קופאת ואחר כך הוא חוזר למסור אבל השחקנים לא בקצב שלהם. מצד שני יש לו הרבה משחקים שהוא משחק לצד רוזייר וסמארט או נותן לבראון להוביל כדור ואז הוא בעצמו יוצא מהקצב ונראה די אנמי, מתעורר רק במאני טיים.
&nbsp
לדעתי מה שקורה לסלטיקס זה מקרה קלאסי של שוט-פירסט פוינט גארד שגם תופס את עצמו (כנראה בצדק) ברמה אחרת מיתר השחקנים. זה לא עובד לקמבה ווקר (עם כל המחמאות) ואפילו לא עובד לווסטברוק. כשהארדן עבר לעמדת ה-PG הוא מיד עבד על המסירה שלו והרים אותה עד כמעט 10 אסיסטים למשחק. לדעתי זה מה שקיירי אמור לעשות, כי לשחק רוב המשחק בלי הכדור זה מה שהיה לו ליד לברון והוא לא רוצה לעשות את זה.

Krit123

Well-known member
מה שמוזר זה שזה כן עבד לאייזיה תומאס

ויחסית גם לרוזייר.. זה מה שלא מסתדר פה, ההנחה שלך נכונה אינטואיטיבית אבל מה שמשגע אותי זה שבוסטון כן בונה על רכזים בסגנון הזה וקיירי אמור להיות המועמד האולטימטיבי.

אולי אין מספיק כדורים לכולם בגלל השיפור של טייטום והצירוף של הייוורד או שזה פער בכימיה בניהם שיהיה קשה לסגור.. לא יודע..

Ring Bearer

New member
המצב קצת שונה. קיירי הוא אלוף NBA עם אגו בהתאם.

הוא גם שחקן מוכשר בהרבה מתומאס ורוזייר. קח את תומאס. כדי שהוא יממש את הכישרון ההתקפי שלו, כל הקבוצה צריכה גם לכפות עליו בהגנה וגם להיות בתנועה מתמדת בהתקפה. קיירי לא צריך את זה כי מבחנתו הוא יכול לעשות סל מתי שבא לו. וזה נכון, אבל פוגע בקבוצה.
מה שאתה אומר נכון. יש פער בכימיה, צריך להתחשב בהתפתחות של טייטום ובשיקום של היוורד וכו'. זה רק מדגיש את הלחץ על קיירי לנהל משחק עם השכל. חוץ מזה, הציפיות ממנו ומהסלטיקס גבוהות יותר מאי-פעם. עד עכשיו הסלטיקס הגיעו בתור אנדרדוג וכולם מחאו להם כפיים על הפייט ועל הגעה לגמר המזרח. עכשיו אין יותר לברון במזרח, כולם בריאים ועם כל הכישרון הזה הם לא יגיעו לגמר ה-NBA זה יתפס בצדק ככישלון של קיירי.
אני באופן אישי מת על הסלטיקס ומקווה שהם יתחברו ברגעים החשובים של העונה. אבל כשהבאקס נראים מחוברים וקוואי מתאים את עצמו לשיטה של טורנטו כמו כפפה אקסטרה לארג' ליד, נראה שלסלטיקס צפוי קרב בעלייה.

Krit123

Well-known member
זה מורכב

האשמה תהיה על קיירי אבל אם ישחק טוב היא תוסט לשאר הנסיבות, זה כבר יותר מרק ההשתלבות שלו.
גם תומאס לקח על עצמו והכריח, משום מה זה לא פגע בשטף של הקבוצה. גם כשקיריי מוסר יותר זה לא נראה עוזר במיוחד, כנראה שזה תלוי גם באחרים. גם אני כותב לכפות ככה למרות שזה עם ח' לא משנה כמה פעמים אני יזכיר לעצמי.

טייטום (וגם בראון קצת) כבר לא רואה את עצמו בתור רול פלייר, היוורד שנים לא שיחק אופציה שנייה, אין מי שיחתוך לסל רק בשביל להזיז את ההגנה ויוכל לעמוד בפינה מבלי לצאת מהקצב.. מה שהכי הזוי זה שהורפורד, אולי השחקן הכי חכם בקבוצה, די איבד את עצמו בניסיון לחבר את הדברים בינתיים.
חשבתי שיעזור אם היוורד או בראון ירדו לספסל, נראה לי שהם ניסו את זה מול שארלוט.. יכול להיות שצריך להעביר את רוזייר בשביל לפנות כמה זריקות? או שאתה אומר צריך לחכות עם זה..

מה שכן צמרת המזרח אש, אבל אחרי אינדיאנה לא תמצא קבוצת פלייאוף ראויה, ולחשוב על הקבוצות במערב שישבו בבית עם מאזן מעולה וסגל בן זונה

Cade Foster

New member
א*זכיר לעצמי

Ring Bearer

New member
העניין עם האגו של כולם זה האתגר של ברד סטיבנס

אבל כל עוד קיירי מוביל את הכדור רוב הזמן, הוא שולט בקצב המשחק ואמור "להרגיש" את החברים שלו לקבוצה. קרי והארדן ממש תותחים בזה, ולכן הם יודעים "להעלם" ל-5 דקות ובכל זאת לתפור 30. אני גם לא בטוח שאם קיירי קולע 25-30 זה מעיד על משחק טוב. אבל זה לגמרי עניין של נחיה ונראה.
&nbsp
ד.א. ה"לכפות" ממש הפתיע אותי. הייתי בטוח שכותבים "כיפוי" מלשון "כיפת השמים". כאילו נגיד מה הקשר בין "חיפוי", שזה נובע מ"חף מפשע" ל"חיפוי גג" למשל? אבל בדקתי ואתה צודק לגמרי.

Ring Bearer

New member
אני מניח ששניהם מגיעים מ"חף" שפירושו "חסר"

חף מפשע זה חסר או נקי מפשע כמו ש"יחפן" זה "חסר כל". בגלל זה מוזר לי ש"לחפות" על מישהו זה לא "להחסיר" ממנו אלא דווקא להגן עליו, כלומר להוסיף לו הגנה.
אבל טוב נראה לי שקצת חףרנו :)

rapgamer4ever

New member
המשמעויות שונות כי השורשים שונים

חיפוי בהגנה הוא משורש ח.פ.ה.
אני לא בטוח מה השורש של "חף מפשע", אולי ח.ו.פ. בכל מקרה זה לא כמו ח.פ.ה.
&nbsp
על אותו משקל שחפץ יכול "לצוף" במים וזה לא קשור למילים כמו "צפייה" בטלוויזיה או "ציפייה" לאירוע. נשמע דומה אבל שורש שונה ולכן משמעות שונה.
&nbsp

Krit123

Well-known member
סטיבנס נראה מודאג

אני לא חושב שהארדן וקרי צריכים 'להתחשב' באחרים ברמה הזאת (אין ספק שהם יותר טובים בזה בלי קשר), לשניהם יש שחקנים שעובדים בשבילם עם תפקידים יותר מוגדרים.
מסכים שסדרה של 25-30 זה לאו דווקא כדורסל טוב, אבל אם יעשה את זה באחוזים טובים וינסה להפעיל את האחרים על הדרך אנשים יתחילו להסתכל מסביב.
אבל זה פחות מעניין, מה אתה חושב על טרייד על רוזייר, יעזור לתת קצת אוויר? (אם היוורד ממשיך לעלות מהספסל)

זה מצחיק כי אני כותב ככה לכפות סתם כי אני מפגר, ההסבר עם כיפת השמיים דווקא הגיוני לגמרי. פעם הבאה אני יזכיר לעצמי, יומיים אתה כותב באנגלית אבל לזה היה לך זמן

Cade Foster

New member
חחח לזה לא צריך יותר מידי מאמץ

פשוט קופי פייסט ולהחליף את הי' בא' רנדומלית שמוצאים בתוכן ההודעה.

rapgamer4ever

New member
היכולת של היוורד מטרידה מאוד

אנחנו כבר 16 משחקים לתוך העונה, זה לא מעט. היוורד לא דומה לעצמו. אולי הוא צריך לעלות מהספסל כדי לחזור לרית'ם של ניהול משחק ואופציה גבוהה יותר בהתקפה.

Cade Foster

New member
מצטער לקחת מקמבה את הבמה שמגיעה לו,

אבל פאק. איזו. הופעה. מדהימה שלנו. זה ארגיואבלי המשחק הכי טוב שלנו ב5 השנים האחרונות וזה קרה בלי ויקטור אולדיפו (עונה שעברה - 0 מ7 במשחקים שהוא נעדר מהם וזה כולל הפסדים מביכים במיוחד בבית נגד דאלאס ושארלוט ויש מצב ששכחתי עוד כמה נמושות שגנבו מאיתנו משחקים בגלל זה).

אז מה היה שם? הכל בצורה הכי מושלמת שאפשר לבקש. מיילס טרנר נתן את אחד המשחקים הכי טובים שלו בקבוצה והיה הרבה יותר טוב מגוברט בשני צידי המגרש(!) וזה גם מבלי שהוא קלע הרבה, פשוט נתן נוכחות, לא נרמס בקרשים כמו בדרך כלל ואפילו ניצח בבלוקים. דומאס עם כמעט טריפל דאבל (אני עוד אתחיל לחשוב שהוא הפרס הגדול מהטרייד עם אוקלהומה. איזה שחקן חכם. אם הוא עובד קצת על הקליעה זה ניקולה יוקיץ׳ לכל דבר עם הגנה הרבה יותר טובה). בויאן בוגדנוביץ׳ מתחיל לאט לאט להראות כמו שחקן של 20 מיליון לעונה, וזה קצת כאב ראש לקיץ הקרוב כי הוא מסיים חוזה. ארון הולידיי שוב עולה מהספסל ומספק ניצוץ והפעם 19 נקודות שוב באחוזים נהדרים (יתיישר כמובן, אבל עד להודעה חדשה מבחינתי הוא הרכז המועדף עליי מבין החבר'ה של UCLA). ההגנה של כולם הייתה מושלמת ובעיקר על דונובן מיטצ׳ל שהיה נון פקטור במשחק הזה, והכי מטורף? שריקי רוביו נתן הופעה פסיכית של 28 נקודות כולל 5 שלשות וממש החזיק אותם במשחק בדקות שבהן יוטה לא הצליחה להשיג שום עצירה נגד ההתקפה שלנו. וואלה אם צריך להמר על מישהו בצד השני - אני בסדר גמור עם זה שנהמר על קליעה של שחקן של 35 אחוז מהשדה ו29 מהשלוש. איבודי כדור: 18-9 לטובת אינדיאנה ומשהו כמו 25-0 בנקודות כתוצאה מהן. בחירת זריקות: קרובה לשלמות. אי אפשר לבקש יותר טוב מזה כשהכוכב שלך בחוץ. אולי רק פחות החטאות מהקו. אני כל כך מופתע לטובה.

יוטה מנגד אכזבה גדולה. מאוד לא אחראית עם הכדור, בלי אנרגיות בכלל, וההגנה נראית פגיעה מתמיד. סניידר לקח 2 פסקי זמן ברבע הראשון כדי לעצור את המפלה וכלום לא עבד. למרות זאת אני סומך עליו שיידע לייצב את הספינה, אבל כמה שחקנים ובראשם מיטצ׳ל חייבים להעלות 3 הילוכים כדי למנוע עונה מאכזבת, הם לא הגיעו אליה בינתיים.

Krit123

Well-known member
פתיחת עונה מוזרה

חשבתי שיוטה מתאוששת, רק שלשום ניצחה בבוסטון, שבעצמה התחילה לא טוב ונראה כאילו התייצבה עם ניצחון על טורונטו, מאז הספיקה להפסיד גם לג'אז וגם לשארלוט וולקרס.
OKC התחילה 0-4, עד הלילה הייתה 10-6. דנבר התחילה 9-1, עכשיו היא 10-7 (למות איזה הפסד מתסכל הלילה). כמעט כל הקבוצות בליגה כבר עם 5 הפסדים, מזכיר את הליגה הישראלית.

שאלה שרציתי לשאול אות ך ואת אליקו תקופה, למה בעצם סאבוניס לא פותח? שמח בטירוף בשבילו, אפשר היה לראות שהוא שחקן עוד שהיה קולע באחוזי גבינה באוקלהומה

Cade Foster

New member
Take a look at the Pacers' facebook/tweeter accounts

This question is asked at the comments of just about every thread. Some people suspect it's an order from above to start Turner in order to justify his 72M deal and make him look like a reasonable trade card. By now Sabonis is by far the best center in the roster.

Krit123

Well-known member
תכלס חשבתי יותר בכיוון של ת'אד יאנג

ושסאבוניס יעבור לסנטר כשהוא עולה מהספסל, אבל לא ראיתי אותכם מספיק פעמים בשביל לדעת אם זה פרקטי

למעלה