משחקי שישי

fatnoam

Active member
דקות במאני טיים בשביל שרודר זה תלוי במאצ׳אפ

אם הם נגד קבוצה גדולה פיזית וארוכה, אז קשה למצוא לו מאצ׳אפ בדרך כלל. מצד שני אם הם טורונטו עם ואן-וליט ב-2 ברגעי ההכרעה, אתה בהחלט יכול להגיב עם שרודר.
&nbsp
המשחק של ראס אוף דה בול חייב להשתפר. הוא חייב להבין שהוא רק יכול להרוויח מזה סלים קלים, והקבוצה תרוויח מזה ששחקן בסדר הגודל שלו אשכרה מתחיל לעשות תנועה בלי כדור, ולהזיז את ההגנה, לגרום להגנה להגיב.

Anfield

New member
חח לא צריך להגזים, הקבוצה בינונית בלעדיו אבל שרודר זה שיחוק

הוא אחלה שחקן והוא הגיע במקום שחקן שעשה בעיקר נזק אז לא מפתיע שאוקלהומה משופרת השנה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
הבנתי שהם מתכוונים לקחת את הזמן עם העניין הזה

טכנית הוא יכול לשחק אבל בגלל שמדובר במתיחה במפשעה ויש לו נסיון רע עם פציעות כאלה, הם מעדיפים ללכת על בטוח ולא למהר.
הוא נמצא איתם במסע למשחקי החוץ אבל לא אמור לשחק.
&nbsp

נצל"ש- אינדיאנה-אטלנטה: קאמבק מפיגור דו-ספרתי! אולדיפו נפצע!

אטלנטה ללא שחקנה הטוב ביותר, טוריאן פרינס [אכילס], הפצוע ברגלו;

רבע א': 10 שינויי יתרון
משחק שיוויוני. אף קבוצה לא מצליחה לייצר ריצה אחת לרפואה. אמצע הרבע, ויקטור אולדיפו יורד לחדר ההלבשה לקבלת טיפול, ובהמשך מודיעים שלא יחזור, סיים את המשחק [ברך ימין]. לא היה כשיר במאת האחוזים לפני המשחק. זה גרוע מאוד מבחינתנו, אבל נגד יריבה כמו אטלנטה אני מצפה לניצחון גם בלי ויק.

24-25 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון. אטלנטה עם 35% מהשדה, אבל 5 איבודי כדור שלנו הובילו ל-7 נק' שלה. דוויין דדמון עם 8 נק' ב-8 דקות מהספסל. אצלנו, 8 שחקנים עלו על הלוח, כולל אולדיפו, שקלע 2 ב-5 דקות עד שנפצע וירד. משחק תחרותי, אבל בהרגשה, רבע חלש שלנו, כך שההתפוצצות שתבוא, אולי כבר ברבע הבא, תסגור סיפור.

רבע ב': יתרון דו-ספרתי לאטלנטה!

אטלנטה טובה יותר. בדקות הראשונות מגיעה ליתרון השיא במשחק, ועד אמצע הרבע מגדילה אותו - 10 הפרש. אני עדיין לא חושש, יודע מה אקבל מהקבוצה שלי בהמשך, אבל לא אוהב את הכדורסל שלנו. חלשים מאוד בהגנה נגד קבוצה שאין לה כלים, והתקפית אני לא רואה תנועה. והנה, לפני שאטלנטה נהנית מהיתרון הגדול, ריצת 0-9 שלנו מורידה לפיגור 1.

3:49 לסיום המחצית, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 2. דקות ראשונות לטי ג'יי מזה מספר משחקים.

פוזישן הגנה - טי ג'יי קורא את הבין-שניים ומייצר חטיפה. זה מסתיים במעבר בלייאפ קל של טאייריק.

פוזישן הגנה - טי ג'יי חוסם נקי את ג'ון קולינס.

פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל מתחת לסל, מוצא את בוגדנוביץ' הפנוי לשלשה מהפינה! תרשמו לי אסיסט! יתרון 3 לאינדיאנה במהלכה של ריצת 1-14!

אטלנטה מסיימת את המחצית בריצת 0-12. 47-56 לאטלנטה. שתי הקבוצות ב-40% ומטה מהשדה. אטלנטה 7+ בנק' מהזדמנות שנייה, 9+ בנק' פאסט ברייק, 12+ בנק' צבע ו-19+ בנק' ספסל. הם שולטים בכל המדדים, וזה סיפור המחצית.

רבע ג': היתרון חוזר לאינדיאנה!
הגנה יוצאת מן הכלל טובה של אטלנטה ברבע הזה. אנו לא מצליחים לפתח ריצה, הם שומרים פשוט נהדר, כמעט שאין לנו מבטים טובים כל הרבע, והשחקנים עובדים קשה כל התקפה.

4 דקות לסיום הרבע, המומנטום משתנה והקהל נכנס למשחק אחרי שלשה של דרן קוליסון מהפינה. בהמשך, חיתוך יפה של מקדרמוט, סאבוניס מוצא אותו ללייאפ קל שמוריד ל-2 בלבד. קצת פחות מ-3 דקות לסיום, ה'רוקי' ארון הולידיי, בחירת סיבוב ראשון בדראפט האחרון, קובר שלשה במעבר שנותנת יתרון נקודה! 72-73 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. סגרנו את הרבע בריצת 11-26. דרן קוליסון [10] ותד יאנג [7] אחראים ל-17 מ-26 הנק' שלנו ברבע. אטלנטה קלעה 5 מ-18 בלבד מהשדה [28%!].

רבע ד': גריינד בסקטבול!
משחק מטורף מתפתח לנו. שחקנים נופלים על הפרקט, נלחמים. אני חייב לומר, לא כדורסל שלנו, אבל גם בדקות הקשות של החצי הראשון קיבלתי מהשחקנים מלחמה גדולה. הם עובדים קשה היום, נותנים את הנשמה בכל פוזישן, אני רואה את זה.

ארון הולידיי עושה פעולות גדולות מהספסל ואנו כבר ביתרון 6. יכולת ענקית של קורי ג'וזף בהגנה, הוא שומר פשוט נהדר, לא שזה מפתיע.

5 דקות לסיום, התקפה פשוט מופלאה, משחק מסודר להפליא שבו מוצאים את סאבוניס עם הגב לסל, ואז שחקנים חותכים, ומקדרמוט הראשון לקבל בחיתוך, סל קל, יתרון 8 לנו, אפשר להתחיל לברך. התקפה לאחר מכן, שלשה של ארון הולידיי חותמת את הסיפור - יתרון 11! בול גיים. בסיום 89-97 לאינדיאנה. ניצחון מס' 100 לנייט מקמילן כמאמן אינדיאנה פייסרס. אולידפו אמנם שיחק, אבל רק 5 דקות. אם נחשיב את זה כמשחק שלא שיחק, מדובר במשחק ראשון מאז שהצטרף בעונה שעברה, שאינדיאנה מנצחת בלעדיו [הפסידה את כל החמישה הקודמים]. ערב מאוד חלש, אבל לשמחתנו, היריבה שיחקה לידיים שלנו בחצי השני, ביזבזה פוזישנים בדקות הקשות שלנו ובכך הכניסה את הקהל למשחק;

השחקן המצטיין: ארון הולידיי! 12 נק' [6-4 מהשדה, 4-3 משלוש, 2-1 מהקו] ב-15 דקות מהספסל. קלע 9 מה-12 ברבע האחרון. האח הצעיר של ג'רו [ניו אורלינס] וג'סטין [שיקאגו] מסיים את משחקו הטוב ביותר העונה. דיבר בסיום המשחק. אגיד לכם מה מצחיק: הוא הופיע על השער של תכניית המשחק [החוברת שמחלקים לאוהדים, כן] וגם נבחר לייצג את הקבוצה בסשן שאלות ותשובות עם ילדים אוהדי הקבוצה. הוא, אני ואף אחד אחר לא תיארנו לעצמנו שבערב כזה השאלות שיופנו אליו יעסקו בעובדה שהיה חלק בולט בשינוי המומנטום במחצית השניה;

מילה טובה מגיעה גם לדומאס. 9 נק', 16 ריב' [4 בהתקפה] ו-6 אס' ב-28 דקות מהספסל. 6 מ-9 הנק' שלו הגיעו ברבע הרביעי. לא היינו מנצחים בלעדיו. ערב גדול שלו, עבד קשה מתחת לסלים, הוא מפלצת שמוערכת בחסר; בויאן בוגדנוביץ' מסיים כקלע המוביל עם 22 נק' [3 שלשות] ב-28 דקות. מניה בטוחה העונה; עוד 4 שחקנים בדאבל פיגרס, כולל מיילס טרנר, שרושם דאבל-דאבל של 10 נק' ו-11 ריב' [2 בהתקפה] ב-25 דקות, ודרן קוליסון, שמסיים עם 12, מתוכן 10 הגיעו ברבע השלישי והיו חלק מהחזרה שלנו למשחק;

באטלנטה, אין הרבה מה לומר. ג'רמי לין תרם 16 נק' [11-7 מהשדה, 3-2 משלוש], מתוכן 11 ברבע האחרון, ב-24 דקות מהספסל; ג'ון קולינס, שחוזר לאחר היעדרות בת חודשיים, מסיים עם 12 נק' מהספסל, 10 מהן קלע ברבע השני; טריי יאנג בערב מאכזב. לקח זריקות רעות כל הערב. 9 נק' ב-3 מ-11 מהשדה [0 מ-5 משלוש];

טי ג'יי ליף: 0 נק' [לא זרק], 1 אס' [ללא איבודי כדור], 1 חט' ו-1 חס' ב-4 דקות משחק [מינוס 7];

המשחק הבא -- מארחים את יוטה [ב'].

Krit123

Well-known member
ארון משלים את שלושת הרגלים

חסר עוד שני חלקים וקיבלת אקסודיה, (או ההוא מהרובוטריקים, זה פחות עקבתי) חמישייה שלמה במסובין. רצוי שיהיו גבוהים יותר כדי שיוכלו לשחק ביחד, ואז זה בכלל mindfuck. קנית חולצה אחת קיבלת את כל החמישה.
הם כרגע המשפחה השולטת בליגה (יסלחו לנו הזלרס והפלאמליס כמו שאתה אומר), אולי הטובה בהיסטוריה?

Krit123

Well-known member
הם כבר שלושה

ונראה לי שהם מתרבים

גם ג'אסטין עושה חיל בשיקאגו השנה (מסתבר שהוא הבוגר מבניהם)

Krit123

Well-known member
פליקנס-דנבר

הקרב המרכזי היה בין הג'וקר ל-AD, שניהם הגיעו למשחק
הגבה קלע בערך 12 ברבע הראשון, יוקיץ' מצדו הגיב עם 18 בלי להזיע בכלל, מהקלילות שיצא לי לראות.
אחרי זה היה רגע לא כל כך ברור שהיווה סוג של תפנית במשחק; לאחר האלי-אופ יפה של דיוויס יוקיץ' רץ להרים את הכדור בניסיון להוציא אותו מהר, החליק-נפגע וקם קצת מדדה, אחרי טיימאוט מלווה בדפיקות לב הוא חזר ונראה בסדר, אבל יש לי תחושה שזה 'ערער' אותו להמשך המשחק, שברובו היה חלש בהרבה מהפתיחה.

השופטים היו עם ניו-אורלינס בעיקר במחצית הראשונה, בערך 4 שחקנים חשובים של דנבר נכנסו לבעיית עבירות וגם הספסל קיבל שני טכניות על הראש.
בוא נגיד ככה, דיוויס ויוקיץ' סיימו שניהם עם 10-20 מהשדה, ההבדל הוא שדיוויס סיים עם 20-21 מהקו, דנבר כולה זרקה 13 פעמים.

ג'רו הולידיי ירד עם 4 עבירות ברבע השלישי אבל הפליקנס לא איבדו את היתרון, בעיקר בזכות מירוטיץ' (שהיה טוב בהגנה) ורנדל, שהוא לא רק (זו לא בדיקת ערנות, הוא באמת היה טוב) One man fast break, הוא (3 חסימות היו לו, בשיא הרצינות) גם One man bench unit. בעבר היית רוצה שיתפוס ריבאונד ויתחיל להשתולל, בונה על זה שקבלת ההחלטות שלו תעשה יותר נזק מתועלת בסופו של דבר. אבל עושה רושם שהוא השתפר בזה, וכשהוא טוב הוא פול מילסאפ על ספידים, עושה הכול מהכול כולל הגנה, סוחט 400 עבירות על הדרך. שניהם סיימו עם דאבל דאבל של 20-10 (רנדל נקודה יותר 8-13 מהשדה).

מסכים עם זה שדנבר הייתה צריכה להאט מתישהו, אבל התפספסה הזדמנות לתפוס פער שיבטיח מקום בפלייאוף ויחסוך מאבקי מיקום שיגררו עד לסוף העונה. גם לפציעה של וויל בארטון יש חלק בזה.
מעבר לזה הואנצ'ו הרננגומז (שמחליף את וויל בחמישייה) בתקופה טובה ומונטה מוריס הוא הפתעה אדירה בעמדת הרכז, סולידי בשני צידי המגרש ונותן משחקים מעולים, אייזיה תומאס צריך לדאוג.

למעלה