משחקי שישי

OrEl74

Well-known member
מנהל
דנבר חוזרת לממדים הטבעיים שלה

פתחו את העונה בסערה אבל עכשיו זה מתאזן בחזרה.
&nbsp
דיוויס בעונה mvp נראה לי שזה משחק של 40+ חמישי שלו העונה

Cade Foster

New member
מדהים לראות איך הקבוצה הזאת לא קשורה לרמות האלה בלי ויק

לא מסוגלים לקנות סל אפילו נגד אטלנטה.
&nbsp
נראה לי שכבר די נשבר לי הזין מטייריק. הוא יודע לשים את הכדור בטבעת אבל הוא כל כך לא אחראי במשחק שלו שזה לא להאמין, וזו קבוצה שפשוט לא יכולה להרשות לעצמה לאבד כל כך הרבה כדורים.
&nbsp
דארן קוליסון בינתיים הוא הראשון שלא עובר את האודישן ואם זה תלוי בי יצטרך לחפש לעצמו קבוצה חדשה בקיץ. אין הצדקה לנוכחות שלו על הפרקט אם הוא לא מסוגל לקלוע כי קוג'ו שומר פי מיליון יותר טוב ממנו, ובינתיים גם קולע פי מיליון יותר טוב.
&nbsp
מקדרמוט שחקן לביצים שלי, אכזבה גדולה גם ממנו, רוח רפאים. מתחיל להרגיש שמיצינו קצת את הסגל הזה והגיע הזמן להתחדש קצת.

Cade Foster

New member
וואו, איזה כיף!

רק דיברתי אתמול על הקיבעון של מקמילן ופתאום הוא שולף מהספסל את הרוקי ארון הולידיי שמחזיר לו עם 12 נקודות והגנה גדולה והוא אשכרה ממשיך אותו עד הסוף (לא ירד לספסל מהרגע שעלה). סיימנו עם חמישייה של ג'וזף, הולידיי, מקדרמוט, בוגדנוביץ' וסאבוניס, איזה קטע זה שאפשר לרוץ כשיש גם ריווח וגם ריבאונד, אה? אלה היו ארגיואבלי הדקות הכי מהנות העונה. כדורסל גדול לא היה אבל שחקנים עלו לרצוח בדקות האלה וזה הזכיר קצת את הקבוצה של העונה שעברה, לפעמים זה כל מה שצריך כדי לנצח.

fatnoam

Active member
הפייסרס ניצחו את מיאמי עם הצגה של טייריק

ויותר חשוב, למרות משחק חלש של אולדיפו (פעם ראשונה לא בדאבל פיגרס באינדיאנה - סיים עם 8 בלבד).
&nbsp
&nbsp
טייריק לא שחקן כזה טוב, אבל כשהולך לו, קשה לעצור אותו. הוא קלף ששווה לנסות מהספסל לקבוצה בסדר גודל הזה.
&nbsp
מיאמי היא קבוצת סף פלייאוף במזרח ושאינדיאנה מנצחת אותם באופן משכנע כאשר דיפו חלש, זה סימן שהפייסרס ממצבים את עצמם ללהיות בקבוצת האריות ולא ראש לשועלים. יפה.

Cade Foster

New member
לטייריק יש 3 משחקים טובים בינתיים מתוך 15

בשביל כזו תרומה כבר היה עדיף להשאיר את לאנס סטיבנסון.

fatnoam

Active member
שמע גם ג׳מאל היה איזה אחד מ-2 או אחד מ-3

והוא נחשב לטוב בתחומו (לשנות משחק בתור שחקן שישי).
&nbsp
אז טייריק אחד מחמש.
אם שאר הארבע - שניים מהם הוא פח ושניים הוא סביר - אז זה לא רע בשביל שחקן ספסל זול. כאילו שים רגע בצד שהוא השחקן השלישי הכי מרוויח בקבוצה :)

Cade Foster

New member
Whaaaaat Kemba

OrEl74

Well-known member
מנהל
60 נקודות והפסד

ואם תסתכלו טוב ילדים, תוכלו לראות שגם היו לו 9 איבודים שחלקן מן הסתם גם תורגמו לנקודות.
&nbsp
מעניין (ומבאס) ששארלוט לא מצליחים לבנות קבוצה ראויה סביבו.

rapgamer4ever

New member
אין לו עם מי לשחק

היה כנראה קצת אנדרייטד בשנים האחרונות אבל את העונה הנוכחית הוא פתח באמת מדהים שאפשר להתבלבל בינו לבין קיירי, לילארד וכו'.
אני מאוד מעריך שחקנים שמשתפרים קצת ועוד קצת בכל שנה, עושה רושם שקמבה ווקר הוא כזה. משחקן שלא היה שווה מקום בחמישייה בתחילת הקריירה, לרכז פותח לגיטימי, לרכז פותח טוב שעושה אולסטאר במזרח, למה שנראה עכשיו כמו כוכב אמיתי במידה וישמור על רמת המשחק שלו.

OrEl74

Well-known member
מנהל
זה באמת מעניין שהם לא מצליחים למשוך לשם עוד שחקנים ראויים

אני לא מדבר על כוכבים אבל לפחות חצי כוכב...משהו שאפשר להישען עליו.
יש שם צוות די סבבה בסה"כ בעיקר עם באטום ו-וויליאמס ועם היכולת הטובה של לאמב אבל חסר שם עוד ניצוץ ליד קמבה ואת זה משום מה ההורנטס לא מצליחים להשיג.
ג'ורדן לא נראה לי כמו בעלים קמצן במיוחד ות'כלס גם יש להם ים מקום בתקרה כך שזאת כנראה לא הבעיה.
משהו בכח המשיכה של הקבוצה הזאת לא עובד טוב מספיק.
&nbsp

rapgamer4ever

New member
ניהול לא טוב

באטום באסט. ההורנטס החתימו אותו על חוזה שמן בגיל 26, היית מצפה לתפוס אותו בשיא הקריירה. אלא שמאז כל עונה גרועה מקודמתה, והוא אחד החוזים הגרועים בליגה כיום.
מרווין וויליאמס זה שחקן שאם הוא פוגע משלוש אז הוא ממוצע לעמדה שלו. העונה לא פוגע בכלום.
אני חושב שחוץ מקמבה הם חלשים בכל עמדה אחרת. הספסל שלהם לא רע אבל גם אוברפייד, עם חוזים כמו 17M לביומבו ו-13 ל-MKG.
fun fact: להורנטס יש 5 שחקנים בסגל שמרוויחים יותר מקמבה ווקר העונה

OrEl74

Well-known member
מנהל
שים לב שגם אין שמועות סביב הקבוצה במהלך השוק החופשי

אתה לא קורא ידיעות על כך שההורנטס רוצים את פול ג'ורג' למשל (לפני שהוא חתם באוקלהומה)
או שאתה לא רואה את שמו של דוראנט נקשר סביב הקבוצה עם כל השמועות סביבו.
אז או שההורנטס פועלים מתחת לראדר (כמו יוטה למשל) או שפשוט שחקנים לא מעוניינים להגיע לשם.
אני די בטוח שג'ורדן היה מעדיף להניח יד על אחד כמו פול ג'ורג' וכשזה לא קורה הוא הולך לשחקנים כמו דוויט האווארד או לאנס סטיבנסון ובועט אותם אחרי עונה.
&nbsp
&nbsp

Krit123

Well-known member
איך קמבה מרוויח כל כך מעט

שלל חוזים שערורייתיים, אם באטום היה האוברפייד היחיד הם עוד היו בסדר, אמנם הוא הרבה מתחת לציפיות (שהיו לא ריאליות מלכתחילה) אבל בכל זאת שחקן חיובי.. ביומבו ב-17 לעונה בשביל להיות סנטר שלישי

Cade Foster

New member
ביומבו לא קיבל משארלוט את החוזה שלו

לא שזה משנה את השורה התחתונה...

OrEl74

Well-known member
מנהל
עוד הפסד לגולדן, הפעם ללוקה ולדאלאס

בלי קרי זה כאילו לקחו להם את כל חדוות המשחק

Anfield

New member
מרוצה מאוד משרודר

הוא לא עילוי, הוא לא רכז מדהים, אבל הוא נותן לנו אקסטרה יכולת חדירה והוא גם מנהל את המשחק לא רע בכלל במאני טיים.
הקבוצה בזמנים אחרים הייתה נכנסת ללחץ ומפסידה אחרי שפיניקס צימקה ל6 כשנשארו 5 דקות.
יש גם הגנה טובה ממה שהתרגלתי לראות מהמועדון הזה.
צריך לשים לב שהתחלנו 0-4 ואנחנו עכשיו 10-5, זה לא צחוק. זה יופי של ריצה שאני לא יודע מתי בפעם האחרונה ראיתי ריצה כזאת, 10-1 לא ראיתי שנים רבות אם בכלל.
ווסטברוק עוד צריך לחזור, יש סיכוי שלמשחק הבא אצל סקרמנטו. יהיה קשה, פעם קודמת הם פירקו אותנו בצבע וקלעו איזה 140 נקודות, היה מביך.

Ring Bearer

New member
בדגש על ניהול המשחק במאני טיים

אם רק ווסטברוק היה מוכן לשקול ללמוד לשחק בלי הכדור, קבלת ההחלטות של שרודר בדקות ההכרעה הייתה יכולה להועיל מאד ל-OKC. כיוון שזה לא יקרה, שרודר עדיין יכול להיות ווילד קארד לשחקן השישי של העונה.

Anfield

New member
בתחילת העונה שרודר היה במאני טיים על הפרקט ליד ווסטברוק

אני לא יודע איך זה יהיה בהמשך כי גם רוברסון צריך לחזור מפציעה.
זה יכול להיות סמול בול עם גראנט בסנטר.
שרודר בהחלט שווה הרבה דקות אצלנו כולל דקות המאני טיים.

למעלה