רוצה לראות את יוסטון מול גולדן ולא יכול

OrEl74

Well-known member
מנהל
רוצה לראות את יוסטון מול גולדן ולא יכול

לא מספיק שיש שם את שני המגעילים האלה, הארדן ופול... גם הפרקט של יוסטון מזעזע ומעצבן את העין.

זהו, פרקתי.

rapgamer4ever

New member
גולדן סטייט בלי קרי חוטפת תבוסה ביוסטון

ושוברת כמה שיאים שליליים מהשנים האחרונות.
86 נקודות במשחק- הסך הכי נמוך שלהם העונה. בעונה הקודמת הם ירדו מהסך הזה 3 פעמים, בכל 3 המקרים קרי לא שותף.
0 שלשות של שחקני החמישייה, 4 שלשות בסך הכל- קרה לאחרונה בעונת 2012/13.
&nbsp
דריימונד גרין, ואני מצטער שאני חופר על זה כל פעם, מוכיח בכל פעם מחדש עד כמה הוא שחקן התקפה מוגבל. 0 נקודות הלילה. במשחק הקודם ללא קרי אגב, הוא רשם 6 נקודות ב-43 דקות משחק (בהפסד לקליפרס).
קליי לא פגע בכלום, זה משחק שלישי ברציפות שהאחוזים שלו נמוכים מהרגיל.
דוראנט פנומן אמיתי והשאיר לבד את גולדן במשחק אבל במחצית השנייה גם הוא ניגר.
&nbsp
יוסטון הייתה טובה מאוד בהגנה והזכירה את סדרת הפלייאוף מעונה שעברה. פול וגורדון סחבו את ההתקפה במחצית הראשונה, הארדן בשנייה וה-107 נקודות שקלעו הלילה הספיקו בשביל בלואאוט.
&nbsp

Cade Foster

New member
דוראנט הוא ניגר כל הזמן, לא רק במחצית השניה

OrEl74

Well-known member
מנהל
הריב המתוקשר בין דוראנט לגרין נראה לי מפגר לגמרי

קצת התווכחו. מה הביג דיל? ולמה זה צריך להגיע למצב של השעיה?
אם ג'ורדן ופיפן היו מושעים בכל פעם שהם התווכחו על המגרש, כל אחד מהם היה מסיים עם 50 משחקים לעונה

rapgamer4ever

New member
אני גם חושב שזה יצא מפרופורציה

כנראה הפרי אייג'נסי המתקרב של דוראנט כן שיחק תפקיד מסוים, הן בריב הזה והן בהחלטה של הווריורס להשעות את גרין ו"לקחת את הצד" של KD.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני חושב ש השעיה היא מה שהוציאה את העניין מפרופורציה

אז הם רבו קצת וגרין כנראה אמר דברים שלא צריך להגיד. קורה.
בעיניי ההשעיה היא מהלך שגוי שרק מעכיר את האווירה וגורם למתיחות גדולה יותר.

ואתם יודעים מה...
אם דוראנט יעזוב בגלל שגרין אמר לו שהם לא צריכים אותו אז וואלה,כנררה שהקבוצה לא באמת כזאת חשובה לו.

Anfield

New member
מקבל את התחושה שדוראנט מכוון לעזיבה בלי קשר למקרה הזה

בקיץ יהיו לו 3 טבעות ככל הנראה, הוא ירצה חוזה של 40 לעונה ויחתום בקבוצה הכי טובה שתתקרב למספר הזה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני לא בטוח שהם יכולים להציע לדוראנט חוזה של 35+ לעונה

בלי לוותר על גרין או קליי
ברור שאין מה להשוות בין דוראנט ובינם אבל הם מזוהים עם המועדון הרבה יותר ממנו וההחלטה אם לוותר על אחד מהם בשביל להשאיר אותו, לא תהיה כזאת קלה לדעתי.

Cade Foster

New member
הם כן יכולים, יש להם זכויות בירד על כולם

השאלה היא כמה עמוק הם מוכנים להכניס את היד לכיס ובמקרה הזה מדובר בנו בריינר, המיסים שהם ישלמו הם כלום לעומת הכסף שהם יכניסו. השאלה היא האם הארבעה בכלל רוצים להישאר ביחד.

rapgamer4ever

New member
מסכים, גולדן צריכה פשוט לשלם לארבעתם

ועם כמה שהקנסות יהיו אסטרונומיים, הפרנצ'ייז שלהם הוא מכונת כסף והם יכולים לעמוד בזה.
בכל אופן אם זה מגיע למקום בו הם נאלצים לאבד את קליי או גרין בכדי להשאיר את דוראנט, זה גם משהו שהם יעשו.

Cade Foster

New member
הם ינסו להשאיר את דוראנט פשוט כי הוא הבא בתור שמסיים חוזה

אם דוראנט חותם זה לפחות עוד עונה אחת עם הרביעייה. בשביל לשכנע את גרין להישאר ולפייס ביניהם יהיה מספיק זמן.
&nbsp
אין לי ספק שאם המצב היה הפוך, גולדן הייתה מציעה גם לגרין את המקסימום אפילו אם דוראנט היה מציב אולטימטום ("הוא או אני").

rapgamer4ever

New member
גם קליי מסיים חוזה השנה

אם גולדן מגיעה למסקנה שהיא חייבת לאבד אחד מהם יכול להיות שקליי זו התשובה.
&nbsp
זאק לואו דיבר לאחרונה על הסיכוי שדריימונד יקבל מקסימום. הוא חושב שזה לא יקרה, לפחות לא מקסימום ל-4/5 שנים.

Anfield

New member
דוראנט ירצה 40 מ', וגם אם יתנו לו את זה

אנחנו לא יודעים כמה מהדיבורים בתקשורת שהוא לוקח אליפויות קלות נכנס לו לראש.
לא מן הנמנע שגם ירצה לנסות לקחת טבעת עם קבוצה אחרת, להראות שהוא עושה את זה בלי שנכנס לקבוצה שהייתה היסטורית עוד לפניו. הוא גם טוב מספיק בשביל להצליח בזה וזאת תהיה אחלה דרך להשלים את הקריירה שלו.

Cade Foster

New member
כן אבל לא על זה הדיון

אם דוראנט מחליט לעזוב אז הוא יעזוב, שום דבר לא ימנע ממנו. פשוט כתבת שהוא ירצה ללכת לאיפה שישלמו לו הכי קרוב ל40, ובכן גולדן יכולה להציע לו הכי קרוב ל40.

Cade Foster

New member
אבל עושה רושם שקליי הוא הפחות בעייתי

לפי הדיווחים שאין לי מושג כמה הם אמינים הוא מוכן אפילו לעשות להם הנחה, ולאף אחד אין בעיה איתו מחוץ לפרקט.
&nbsp
אני הייתי נותן לגרין כמה שהוא רוצה. זה מאוד בולט לעין שהם לא אותה קבוצה בלעדיו, כמעט כמו שזה בולט לעין בהיעדרו של קרי.

rapgamer4ever

New member
הבעיות מחוץ לפרקט הן overblown

לא מאמין שמישהו מבין גרין או דוראנט יעזבו כי הם לא מסתדרים אחד עם השני.
אם גולדן כן תיאלץ להיפרד ממישהו מהם זה יהיה מגרין.
&nbsp
בסופו של דבר אני חושב שהסוגיה היא כלכלית. אם קליי יתן הנחה זה יעזור. הווריורס צריכים להשאיר את כל הארבעה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני רק מזכיר שבערב פתיחת העונה

סטיב קר אמר משהו בסגנון של... זאת הריצה האחרונה של הקבוצה בהרכבה הנוכחי.
&nbsp
כנראה שגודלן יודעים משהו שהקהל עדיין לא יודע.

rapgamer4ever

New member
הקליפרס מנצחים ועולים למקום הרביעי במערב

ומה שיפה הם עשו את זה דרך לו"ז לא פשוט בכלל, רק פעם אחת העונה הם פגשו קבוצה שאני מחשיב בתור נמושה.
&nbsp
אז מה הביא את הקליפרס להיכן שהם נמצאים:
1. עומק. אני הראשון לומר שה-NBA היא ליגה של כוכבים, בעיקר בפלייאוף. אבל כשמנתחים את הסיבות לאובראצ'יבינג של קבוצה מסוימת, אחת הסיבות העיקריות היא ריבוי שחקנים ראויים. לקליפרס אין אף אולסטאר בסגל, אבל גם אין לה שום חור.
האריס, לו וויל וגלינארי כשהוא בריא הם 3 שחקנים טובים מאוד.
בוורלי ובראדלי (כשהיה כשיר) הוסיפו קשיחות, גילגס-אלכסנדר הפתעה נעימה, הוא מהרוקיז היותר טובים והפחות מדוברים.
מונטרז הארל ובובאן מאוד אפקטיביים בדקות קצובות.
להם אפשר להוסיף את תאודוסיץ' ומייק סקוט שהם טובים ביחס לשחקנים בקצה הרוטציה, ואת מבאה-מוטה וגורטאט ששיחקו משחקים בודדים.
הקליפרס לא נוצצים כי מספרי 1 ו-2 שלהם נחותים בהשוואה לקבוצות אחרות, אבל השחקנים 5-12 ברוטציה טובים בהרבה וזה מתבטא בינתיים.
&nbsp
2. אימון. don't hate on doc rivers. הוא לא גאון כדורסל אבל מגיע לו קרדיט על ההצלחה היחסית של הקבוצה בעונה שעברה, ועל הפתיחה הטובה העונה.
&nbsp
3. קצת מזל. הקליפרס ניצחו 4/4 משחקים העונה שהוכרעו בפער של 5 נקודות או פחות. קרדיט ללו וויל על סלים גדולים בקלאץ' אבל הנתון הזה של הצלחה יוצאת דופן במשחקים צמודים לא יחזיק מעמד לאורך זמן.
&nbsp
&nbsp
בצד השני של המתרס עומדים הספרס שהפסידו 5 מתוך 6 המשחקים האחרונים שלהם. ובניגוד לקליפרס שהצליחו דרך לו"ז קשה, הספרס בעיצומה של תקופה לא טובה דוקא מול יריבות בינוניות ומטה. אלדריג' שאכזב לצד קוואי והיה ענק בהיעדרו, לא מצליח למצוא את הרית'ם שלו גם לצד דרוזן. קולע העונה ב-41% מהשדה.

למעלה