וויטסייד היה קרוב הלילה להישג פסיכי

OrEl74

Well-known member
מנהל
וויטסייד היה קרוב הלילה להישג פסיכי

סיים משחק של 29 נק'
20 ריב'
9 חסימות

אז עכשיו אני שואל...
מתי קרה ששחקן סיים עם 20 -20 -10?

fatnoam

Active member
כמובן שהאקים

ב-1989 הוא סיים משחק עם 32 נקודות, 25 ריבאונדים ו-10 בלוקים. מניח שלפניו מתישהו ווילט עשה את זה (אני אהיה מאוד מופתע למעשה אם לווילט אין משחק של 30-20-10).
&nbsp
בכל אופן, המשחק הזה הוא היחידי אי פעם של טריפל דאבל כאשר בשניים מהסטט׳ יש 25 צפונה.
&nbsp
האקים הוא אחד מארבעת השחקנים היחידים אי פעם שהציבו קוואדרופל דאבל (האקים עשה את זה 5 פעמים אם אני זוכר נכון), ולמעשה הרוקטס דאז הואשמו ב-Stat Padding ע״י הליגה, שהגדילה לעשות ולהוריד להאקים אסיסט במשחק מול הבאקס (29-18-11-9), וכדי להחזיר לליגה, האקים פשוט עשה קוואדרופל נוסף באותו החודש.
&nbsp
כמו כן, האקים הוא היחידי שהתקרב למה שנקרא קווינטיפל דאבל, כאשר סיים משחק (1987) עם 38 נקודות, 17 ריבאונדים, 12 בלוקים ו-7 אסיסטים.
&nbsp
הרבה לא מבינים שבזמן שמייקל היה 4 רמות מעל הליגה, האקים היה 2 רמות מעליה.

rapgamer4ever

New member
בזמנו של ווילט לא נספרו חסימות

אחרת סביר להניח שכל שיאי החסימות היו נותרים בלתי שבירים מאותה התקופה, בדומה לריבאונדים למשל.

Krit123

Well-known member
טוב שדנבר הפסידה את זה

גאסול מול יוקיץ'-מאבק בין שני גבוהים שמתייחסים לזריקה מהשדה כמו עבירה, אסור יותר משתיים ברבע.

ההתקפה של דנבר בשיאה כשהיא מתנהלת סביב המשולש מורי-יוקיץ'-האריס, כשניקולה הוא הצלע המחברת (גם כמוסר וגם כאיום לסל).
הנעת הכדור היא נגזרת של זה, גם הנגיעות שפול מילסאפ מקבל. זה עובד כשיוקיץ' מאיים לסל, לא כשהוא משוטט על המגרש כמו דריימונד גרין ומחפש מי פנוי כמו תחנת מוניות. הלילה הוא לא הצליח למצוא אף אחד, והאירוניה היא שהגיע ל-5 עבירות לפני שלקח זריקה אחת מהשדה (יום מוצלח מבחינתו). המספרים של האסיסטים מהמשחקים הקודמים קצת משקרים כי המזכירות בדנבר תמיד מפרגנת לו באיזה 2-3 שלא בדיוק היו. הוא לא היה במשחק ומשום מה שירטטו לו תרגיל לזריקה האחרונה שהיא במקרה גם הראשונה שלו במשחק, מן הסתם הלכה החוצה. לא מבין איך מאפשרים לשחקן ההתקפה הכי טוב ומגוון שלך לא לזרוק לסל כבר 4 משחקים...

מעבר לזה לא הצלחתי להתמקד במשחק מהתסכול, מורי לא המשיך את המומנטום מהניצחון על בוסטון, בצד של ממפיס הרוקי ג'ארן ג'קסון נורא הרשים ומייק קונלי היה חושך, אבל בטח אליקו ירחיב על המשחק

rapgamer4ever

New member
גם אני שמתי לב לזה

ראיתי את המשחק בו יוקיץ' מסר 16 אסיסטים מול יוטה, זה ממש לא הרגיש כמו משחק של 16 אסיסטים.
כל הכבוד לממפיס שחזרו להיות קבוצת ההגנה החזקה והאגרסיבית שהכרנו משנים קדמות, ממש חזרו משנת שבתון. אני לא בטוח שזה יספיק לפלייאוף, לשם כך הם צריכים את צמד הכוכבים שלהם יותר אפקטיביים בהתקפה.

fatnoam

Active member
לא מופתע שגאסול עצר את יוקיץ׳ ככה

יוקיץ׳ שחקן מאוד חכם, ואני לא מופתע שכל הקאפלות והקאולי סטיינז של הליגה אוכלים את ההטעיות שלו כל פעם מחדש. באותו האופן אני לא מופתע ששחקן חכם כמו גאסול לא, ולכן ידע למנוע ממנו דברים כמו מיקום וספייס - שני דברים שיוקיץ׳ חייב בשביל להיות אפקטיבי.
&nbsp
לממפיס יש סיכוי לפלייאוף השנה, מה אתם יודעים.

Krit123

Well-known member
עם כל הכבוד לגאסול

אין לו קשר לזה, לא קשה לעצור בנאדם שלא מנסה לזרוק... יוקיץ' לא מסתכל על הסל כבר 4 משחקים, רק מחפש אחרים, האבסורד הוא שזה כל כך צפוי שהוא לא מצליח למצוא אותם איפה שהוא רוצה.

אני לא יודע אם הוא מנסה להגיע לממוצע של טריפל דאבל או מישהו אמר לו שהוא מועמד ל-MVP והוא נבהל מזה

עם קאפלה הוא דווקא לא מסתדר בכלל, היה בוחר לשחק מול גאסול any day of the week, בכלל מול סנטרים כבדים כמוהו.

היינו בטוחים שזה יקרה עם גולדן, יהיה קטע אם כספי יעשה פלייאוף ראשון עם ממפיס

billc

New member
זה מה שאמרו בתקשורת, אמרו שהמאמן שלו יטפל בזה

OrEl74

Well-known member
מנהל
כנראה שזה עבד...

יוקיץ מפציץ הלילה עם 37 נק' ו 21 ריב'
רק חבל שזה לא מספיק בשביל לנצח את הנטס

Krit123

Well-known member
בשעה טובה

רק שזה לא בדיוק המשחק של דנבר-הלכו אליו כמעט כל התקפה בהתחלה, זה היה קיצוניות מהצד השני, אבל יכול להיות שזה איזון הכרחי להמשך הדרך... לתת לג'וקר להתחרע בשביל להעביר לו את המסר ש'רק הוא יכל לעצור את עצמו'.

הקצב בהתקפה נפגע כתוצאה מזה, גארי האריס היה חלש בטירוף (1-11), ג'מאל מורי הופיע למחצית השנייה אבל לרוב בלט בהעידרו (5-14). פלאמלי עם משחק רע בעונה מצוינת עד עכשיו. ברוקלין קבוצה מאומנת וקשוחה עם אחלה כישרונות צעירים, ניכר שהם התכוננו לדנבר.

המחצית השנייה התארכה לבערך נצח נצחים, אחרי שבקושי הלכו לקו בראשונה שני הקבוצות סיימו עם 76 זריקות עונשין משותפות, אני נשבע ש-70 מהם במחצית השנייה.

למרות ההפסד, החדשות הטובות של הנאגטס הן שהם במאזן 9-3 בלי שהזריקה מבחוץ נופלת, הם במקום הלפני האחרון באחוזים (OKC) אחרי שהיו טופ 7 בעונה שעברה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מסכים לחלוטין

כששחקן לא זורק משחק שלם, זה לא קשור הלגנה אלה למשהו בגישה.
הם הוא היה זורק ומחטיא אז אפשר לתת קרדיט להגנה אבל ברגע שהוא ממש לא זרק אז אין ספק שמשהו פה דפוק.
&nbsp

rapgamer4ever

New member
מינסוטה מפסידה בסקראמנטו

פתחנו הרבה יותר טוב מהם ובאופן שנגד לגמרי את יחסי הכוחות, סיימנו את הרבע הראשון בפלוס 2 בלבד. השופטים עזרו להם שם.
&nbsp
אוקוגי זה שחקן שאני הרבה יותר אוהב מוויגינס (פצוע). הבעיה שהוא לא מסוגל לקלוע שלשה גם אם החיים שלו תלויים בזה, כנ"ל המחליף שלו סיג'יי וויליאמס. זה היה מסוג המשחקים שגם באטלר לא פוגע בכלום, לכן הדומיננטיות של טאונס בצבע לא התבטאה מספיק כאשר הקינגס הביאו שמירות כפולות והשחקנים שלנו לא ידעו להעניש. רוז דוקא קולע העונה מעבר לקשת אבל רק כשהוא עולה מכדרור, הוא ממש מהסס לעלות בקאץ' אנד שוט.
האירוניה שאני כל הזמן מפמפם שצריך לתת לטאונס לשחק יותר קרוב לסל, וכשזה קורה אין לנו שישלים אותו מבחץ.
&nbsp
בצד השני של המגרש סקראמנטו יוצאת מאוד מאוד מהר קדימה וזה עובד לה. מגיע להם קרדיט, מגיעה גם לנו ביקורת על ירידה ממש גרועה להגנה שבתכלס עלתה לנו במשחק. חטפנו נקודות בצבע ושלשות פנויים אחרי made baskets... יותר מזה?
עוד דבר שהיה ממש לא לעניין זה ההיפראקטיביות של באטלר בהגנה. הוא התחפש לווסטברוק במשחק הזה כשניסה כל הזמן להמר על דאבל טימים ונתיבי חטיפה, זה לא עבד לנו וגרם לבלבול ואיחורים ברוטציה, שמראש לא הייתה אמורה להיות הכרחית.
&nbsp
נדירים המשחקים בהם גם טאונס וגם באטלר משחקים טוב, זה הסיפור של העונה הזאת. מינסוטה עם 5 הפסדים רצופים ובכל מקרה לא משחקת ברמה שיכולה להגיע לפלייאוף, אני כבר מצפה לתקופה של אחרי באטלר.

Cade Foster

New member
גם הפעם הוא עם 20 ריבאונדים

אבל זה לא חכמה כשטרנר עומד ממול. בכלל טרנר זה השחקן הכי מביך שראיתי אי פעם. החוזה שהוא חתם עליו בקיץ הולך לרדוף אותנו הרבה שנים ואולי לדפוק לויק את שיא הקריירה שלו. בעיית העבירות שהוא נקלע אליה ברבע השלישי הצילה לנו את המשחק, ולא בפעם הראשונה אני שמח על כל עבירה שהוא עושה, זה הדבר היחיד שיכול לגרום למקמילן אשכרה ללכת עם הסנטר הכי טוב שלו.

המצטיין שלי במשחק (ובכלל מהטובים באינדיאנה העונה) זה קורי ג'וזף שתרם 14 מהספסל. הוא משחק הרבה יותר טוב מקוליסון העונה וראוי גם הוא להיכנס לחמישייה. הבעיה היחידה איתו זה שהוא לא נגמל מההרגל המגונה שלו לעשות עבירות על ג'אמפ שוטרס, מה שעולה לנו בהמון זריקות עונשין כולל לא מעט עבירות ל3. במהלך הרבע השלישי הוא סיפק רגע הזוי כשהצליח לקחת ג'אמפ בול מול חסן ווייטסייד

אנחנו לא משחקים טוב כבר תקופה, אחוזי העונשין שלנו הם ביזיון (היום למזלנו ההיט היו גרועים בדיוק כמונו מהקו), אנחנו קבוצת הריבאונד אולי הכי גרועה בליגה (וזה בטח לא בגלל סאבוניס), טייריק ומקדרמוט עד עכשיו יותר מזיקים ממועילים. בכלל היה משחק זוועתי של שתי הקבוצות עם מיליון עבירות תוקף, המון איבודים (מיאמי עם שיא עונתי). לפחות ההגנה שלנו עובדת.

הפלייגרנט 2 שיאנג קיבל זה בושה לליגה הזאת. ראיתי עבירות יותר חמורות שאפילו פלייגרנט 1 לא שרקו עליהן. מדובר בפלייגרנט (מכל סוג שהוא) הראשון בקריירה שלו.

rapgamer4ever

New member
רוצה לדבר קצת על יוטה

אחרי ניצחון טוב מאוד שלהם על הסלטיקס.
&nbsp
נתחיל מג'ו אינגלס- אני מתחיל לחשוב שהוא השחקן הכי אנדרייטד בליגה. היכולת שלו במחצית הראשונה הייתה פשוט אדירה וזה לא בזכות העובדה שבקושי החטיא- הוא פשוט כל-כך חכם. יודע מתי ולאיפה לזוז, מזהה פרצות ורוטציות של ההגנה, מבצע את המסירה הנכונה. התנועות שלו איטיות אבל הן מותאמות בדיוק לפי התגובה של ההגנה.
ואן גנדי לא הפסיק להתלהב ממנו ואני מסכים עם כל מילה. במהלך המחצית חשבתי לעצמי שהוא היה השחקן הטוב ביותר על המגרש בפרק הזמן הזה. מיד לאחד מכן הוא קלע 3 שלשות רצופות.
&nbsp
קראודר- עונת קאמבק מאוד מרשימה שלו. הוא מפציץ שלשות מהספסל ושותף בריצות ובהרכבים הכי טובים של יוטה.
&nbsp
גובר- ממשיך להתקדם בהתקפה, slowly but surely. הוא תמיד נתן חסימות טובות. בשנתיים הקודמות הוא התחיל לתפוס כדורים יותר טוב. העונה הוא גם מתמקם בצבע ויודע לקבל כדורים כשהשומר שלו עושה front (נמצא בינו לבין השחקן עם הכדור). בעיני הוא התפתח לאחד משחקני הפיק אנד רול הטובים ביותר בליגה, וזה בין השאר בזכות קווין סניידר שיודע למקם את השחקנים נכון על המגרש ולהשיג יתרון ראשוני של חסימות וה-handoffs לפני שה-roll עצמו מתבצע.
&nbsp
מיצ'ל- קצת מאכזב בינתיים. הוא הסקורר הכי טוב והכי יציב של יוטה, אבל אני לא חושב שהוא כוכב קלאסי בקבוצה הזאת. בחירת הזריקות שלו לא תמיד נכונה, לפעמים נדמה שיוטה במיטבה כאשר מיצ'ל פחות מעורב. הוא נמצא שם להירו בול כשהדברים לא עובדים, אבל בניגוד לכוכבים אחרים, הוא לפעמים לא מורגש כשהם כן עובדים.
&nbsp

fatnoam

Active member
אני מאוד אוהב את יוטה

הם פתחו את העונה לא כל כך טוב.
&nbsp
השיטה שלהם מצויינת, ואני אוהב את העובדה שגם בתוכה למיטשל יש יד חופשית - זה מפתיע את היריב, כשהוא מתחמם קשה לעצור אותו, הוא מביא את האקסטרא אדג׳ שצריך בשביל לנצח בליגה הזו.
&nbsp
מסכים לחלוטין עם אינגלס, ומסכים לחלוטין על גובר. גם קראודר - כתבתי בתחילת העונה שהרבה יקום ויפול על היכולת שלו לחזור ולהיות סקורר יותר טוב ולא רק שחקן הגנה.
&nbsp
שימשיכו כך ושיזיינו את הרוקטס בסיבוב השני בפלייאוף.

OrEl74

Well-known member
מנהל
במשך שנים, יוטה היתה הקבוצה הפחות אהובה עלי בליגה

קבוצה פרווה ולא מעניינת.
איכשהו בשנתיים האחרונות אני דווקא די בעדם... לא יודע איך זה קרה.

כל מה שכתבת נכון ובכל זאת יוטה פתחה את העונה לא טוב ודי מאכזבת עם מאזן 6:6
אנחנו מדברים על קבוצה שאמורה להיות ברבעיה העליונה במערב וכמו במקרה של יוסטון, גם כאן זה לא ממש קורה וחבל.
קבוצה סופר אינטליגנטית ואני בטוח שהם יתאפסו על עצמם ויגשימו את ההבטחה להיות אחת מהקבוצות המסוכנות במערב העונה.

למעלה