פוסט באישור המנהל

Krit123

Well-known member
על דנבר-בוסטון

המשחק נפתח בשלשה קשה של קיירי על הפנים של טורי קרייג, בתגובה השדרן של דנבר צועק: "טורי קרייייגגגגגג לשלוששש". בערך שני פוזשנים אחרי זה הורפורד חטף כדור והשדרן בתגובה: "פלאמלי עם החטיפה"... פלאמלי לא על המגרש. אני צריך שעוד מישהו יראה אתה זה ויגיד לי שזה לא אני שהתחיל לדמיין דברים.

ג'מאל מורי עם משחק קריירה, 48 נק' (19-30 מהשדה) פלוס 5 ריב' ו-4 אס'. מאבק אדיר בינו לבין קיירי (31 נק', 13-17 מהשדה) לאורך המשחק שמשום מה הרפה ברבע האחרון ולא ניסה להשתלט. מתוך 32 סלי שדה משותפים אני חושב שהם חלקו בערך 30 זריקות בלתי אפשריות, ממליץ לפחות לראות את ההילייט.

מעבר לזה הסלטיקס פתחה בהגנה אגרסיבית ועלתה ליתרון 18 ברבע הראשון, מורי החזיר את דנבר לכמעט שיווין במחצית. למרות השלשה המרשימה של קרייג, במחצית השנייה דנבר עלתה עם הרננגומז בחמישייה שנראה טוב לאחרונה. יש מאבק על הדקות שהשאיר וויל בארטון (יחזור בעוד חודש ומשהו מפציעה במפשעה) עליהן מתחרים כמה שחקנים. הספסל של הנאגטס הוא מהטובים בליגה והוא התעלה על זה של בוסטון, די מפתיע כי זה של בוסטון הוא אולי הטוב בליגה.

יוקיץ' עם משחק שלישי ברציפות בחד ספרתי, שני משחקים קודמים היה עם יותר אסיסטים מנקודות. אני לא אוהב את המגמה, הוא פתח את העונה אגרסיבי ובמשחקים האחרונים הוא בכלל לא מחפש את הסל, את הזריקה הראשונה לקח עם 6 דקות לסיום הרבע השני. הוא אולי מסיים עם מספר גבוה של אס' אבל האגרסיביות שלו היא מפתח בלמצוא אחרים ולהניע את ההתקפה.

הייתה תקרית בסיום המשחק, מורי רצה להגיע ל-50 ולקח זריקה בשניות הסיום כשהמשחק גמור והחטיא, קיירי (שמוקדם יותר השתיק את הקהל אחרי זה שקלע) זרק בתגובה את הכדור ליציע. Not sure what to make of it

דרך אגב דנבר אחת מקבוצות ההגנה הטובות בליגה, אני ירחיב על זה בהזמנות אחרת כי אני עדיין בהלם שזה המצב.

rapgamer4ever

New member
זו הייתה תצוגה מדהימה של ג'מאל מורי

לא סתם קלע 48 נקודות אלא נגד בוסטון. זו לא קבוצה ששחקנים קולעים עליה 40, בטח שלא 50.
&nbsp
גם אני מאוד התרשמתי לטובה מההגנה של דנבר. ומדקות הספסל, שעל הנייר הוא חלש בעיני. מייק מאלון מועמד טוב למאמן העונה. לקחת קבוצה עם סגל הגנתי בינוני ומטה, ולהפוך אותם לחבורה חכמה, מלוכדת ולוחמת- מרשים מאוד.

rapgamer4ever

New member
כל מי ששאל את עצמו למה אני אומר שת'יבודו מאמן גרוע

אני ממליץ לו לצפות במשחק בין מינסוטה לקליפרס ולהחליט.
&nbsp
בעיקרון למינסוטה יש שני מהלכים בספר- פיק אנד רול, ופוסט אפ. העניין שגם כדי למקסם את המהלכים האלה, שאר השחקנים בלי הכדור צריכים לדעת היכן לעמוד על המגרש. פשוט הזוי לראות קבוצה שרצה שנה שלישית תחת אותו מאמן וישנה אפס הבנה בדברים האלה.
טאונס היה דומיננטי מאוד ברבע הראשון, ומאז לא קיבל כדורים. לטובת מי הזריקות הלכו אתם שואלים? ים, שלא לומר אוקיינוס, של זריקות מיד ריינג' מטומטמות של (לפי הסדר): וויגינס, רוז וג'ימי באטלר. 51 זריקות משותפות לשלישייה הזאת, רובן הגדול מחצי מרחק תחת שמירה, רובן מן הסתם הולכות החוצה. וויגינס מקפיד באופן מיוחד לעלות לזריקות האלה כשאין לנו אף אחד בריבאונד, כי למה לא.
&nbsp
נעבור לדבר על ההגנה- אם תרימו צ'ייסר על כל פעם ששחקן עובר את רוז ב-straight line drive, תשתכרו מתישהו ברבע השני.
ריבאונד- מצבנו על הפנים, בכל פוזשן שטאונס לא נמצא מתחת לסל הריבאונדים הולכים 50-50 אלינו או לקליפרס. צמד הביג מן שלנו, ג'נג וטוליבר, עם 2 ריבאונדים משותפים ב-28 דקות משחק.
כמובן שגם פספסנו חילופים פשוטים של חוסר תקשורת וכו' אבל לזה אני רגיל.
&nbsp
&nbsp

Cade Foster

New member
שיפוט פשוט דוחה, איכס

התרגלנו שהארדן מקבל שריקה בכל פעם שיש מגע. עכשיו מתברר שהוא מקבל כאלה גם כשאין. פשוט זורק, ואם הוא רואה שהוא מחטיא הוא נופל אחורה. שריקה אוטומטית.
&nbsp
אנחנו יכולים לבוא בטענות בעיקר לעצמנו, ים של הזדמנויות היו לנו לברוח ברבע השלישי ופשוט לא ניצלנו, השארנו 10 נקודות על הקו במה שמתחיל להראות כמו מגמה מאוד מדאיגה (אפילו שחקנים כמו קוליסון ובוגדנוביץ' שקולעים קרוב ל90% מהקו בקריירה פשוט לא מצליחים לשים 2 רצופות) וככה מחרבנים משחק שהיה לגמרי בשליטה שלנו החל מסוף הרבע הראשון. ועדיין, זה כל כך מכעיס ודוחה השריקות האלה שהארדן מקבל. אולדיפו שמר עליו מצוין והדביקו לו לפחות שתי עבירות פשוט הזויות, אני בחיים לא ראיתי אותו מתוסכל ככה מהשיפוט.
&nbsp
בכל זאת אפשר להיות מעודדים מההגנה, באמת שאי אפשר לשמור על יוסטון בהרכב מלא טוב יותר. זה מבטיח לנו לנצח לפחות חלק מהמשחקים שאנחנו לא פוגעים בהם בצד השני.

billc

New member
דיאנדרה ג'ורדן העונה 83 אחוז מהעונשין

הסטט שלו היום דומה לדוויט
אבל איזה הבדל, דוויט נראה כמו שחקן בן 80
ג'ורדן קליל ואנרגטי

אני חושב שדאלאס לא אמרו עדיין את המילה האחרונה על העונה הזאת
פתיחת עונה מאכזבת, אבל יש פוטנציאל לשיפור

Krit123

Well-known member
הוא אשכרה נינוח על קו העונשין

הוא מרשה לעצמו לעשות טראש טוק עם שחקנים בזמן שהוא על הקו, כמעט כל ביקור הוא גרסא קלילה יותר של קובי וג'ראלד וואלאס אז במדי הנטס.. סחטיין עליו, מראה שאף פעם לא מאוחר

בנתיים לא כל כך מצליחים למצוא אותו להאלי אופ בגלגול לסל, אני חושב שמהבחינה הזאת הוא קצת האט.

Krit123

Well-known member
שכחתי להוסיף

ש-DJ שימש כמוסר מהטופ אוף דה קי במשחקים הראשונים ומצא חותכים במסירות יפות דרך הרצפה. בנתיים יש לו 2.5 אס' למשחק ולראשונה בקריירה יחס אס'-איב' חיובי (של 0.1)
מול יוטה הוא אפילו היה רחוק אסיסט אחד מטריפל דאבל (ראשון בקריירה?)

מילה טובה גם לווסלי מאתיוס שבנתיים קולע 18 עגול למשחק (גם שיא קריירה) ומזכיר את השחקן מלפני הפציעה... בכלל גם הוא וגם רודי גיי חזרו ממנה יפה בגיל מאוחר יחסית.

בסרטון המצורף סטיבן איי סמית' בקטע ענק על הוויזארדס, החלק בו הוא מנתח את החוזה של וול הוא אחד הגדולים (בערך אחרי דקה וחצי)

fatnoam

Active member
גם איבד חצי צעד, גם לאורך וגם לגובה

אבל מצד שני הוא עדיין דמות חיובית ואני אשמח אם המאבריקס יחתימו אותו מחדש. דיאנדרה בעיניי הוא מודל החיקוי של הסנטר המודרני בכדורסל של היום, רים ראנר אתלטי בטירוף, שלא נותן לסייז שלו להאט אותו, פינישר טוב אם יודעים להפעיל אותו בצד אחד, שינוי זריקות וחסימות חשובות בצד השני.
&nbsp
אז היום הוא יותר איטי ופחות אתלט, אבל עדיין רלוונטי. למאבס מישהו כמוהו מאוד חשוב, קבוצה צעירה צריכה עוגן כזה (ויסלח לי ווס מת׳יוס שאני לא מאמין שיישאר ביכולת הזו).

למעלה