משחקי שישי

OrEl74

Well-known member
מנהל
טייסון צ'אנדלר קיבל ביי אאוט מפיניקס ומיד חתם בלייקרס

הוא כבר לא ילד אבל 20 דקות הוא יכול לתת.
הוא ומקגי יעשו רוטציה בעמדת הסנטר ובהחלט יפחידו את היריבים בהגנה.

fatnoam

Active member
החתמה מצויינת של הלייקרס

לא רק שהוא מתאים בטיימליין לכנופיה של לברון-רונדו, הם גם מקצועית מאוד חסרים דקות נורמליות בדקות הסנטר כאשר ג׳אבייל צריך לנוח / עושה יותר מדי עבירות.
&nbsp
העובדה שהוא בן 36 לא משנה. אי אפשר ללמד סייז. הם לא צריכים ממנו יותר מדי.

rapgamer4ever

New member
הוא בדיוק מה שהם צריכים

48 דקות לגיטימיות בעמדת הסנטר. כיום הלייקרס נתקעים עם קוזמה בעמדה 5 בעל כורחם, או עם ג'ונתן וויליאמס בעמדה 5 שהוא לא שחקן ששווה דקות משחק בליגה (ומעבר לכך הוא PF).

אינדיאנה - בוסטון: M-V-P !

רבע א': פתיחה רעה של בוסטון, אבל הבריחה היא רק זמנית
פתיחת 0-7 של אינדיאנה ב-3 הדקות הראשונות. לא מתוך כדורסל גדול, אבל בוסטון באחוזים נמוכים מהרגיל, הסלטיקס פשוט לא פוגעים. פותחים 1 מ-12 הזריקות הראשונות, ומה שמדהים ש-8 מ-12 הזריקות הגיעו מבחוץ. ריצת 0-6 של בוסטון בתוך כשתי דקות מוחקת כמעט את כל ההפרש, ושוב, לא מכדורסל גדול, פשוט הכדורים לא נכנסים גם בצד שלנו. אחרי פסק זמן, הריצה ממשיכה ל-0-9 ב-3 דקות, ובהמשך כבר ליתרון 8 של הסלטיקס.

1:38 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 8.
פוזישן התקפה - סוף שעון, החטאה. טי ג'יי קורא טוב את המהלך ורץ לכיוון הסל בתזמון נכון, משיג את הריבאונד התקפה. גם בהזדמנות שנייה אין נקודות אחרי החטאה משלוש של טאייריק.

18-28 לבוסטון בסיום הרבע הראשון. קצת מספרים לדבר עליהם: רק 30% של אינדיאנה מהשדה [מול 41% של בוסטון]. הסלטיקס ניצחו את הספסל שלנו 0-11. הם גם זרקו 15 שלשות ברבע, מספר חריג. קלעו רק 3 שלשות, אבל כולם מתוך 7 הניסיונות האחרונים שלהם ברבע.

רבע ב': בוטסון עם 3 נק' בלבד ב-5 הדקות האחרונות של הרבע!
פוזישן התקפה - טאייריק מוצא את סאבוניס בפיק אנד רול, שחופר ומושך אליו את ההגנה, ומוצא את טי ג'יי חופשי מתחת לסל ל'סלאם דאנק' אימתני! מהלך כדורסל יפה, למרות שהיה מקרי.

פוזישן התקפה - אוקיי, אוקיי, אוקיי! טאייריק מוצא את טי ג'יי, שלוקח את שלשת הקאץ'-אנד-שוט, וקולע 'רק רשת'! זה מכניס לי הרבה ביטחון הסל הזה, בוא נמשיך.

פוזישן התקפה - סאבוניס מוצא את טי ג'יי מתחת לסל, אבל שני שחקני בוסטון חוסמים אותנו נקי.

ריבאונד ארוך שלנו בהגנה נגמר בפציעה של טאייריק. יוצאים לפסק-זמן שממנו טאייריק חוזר, אבל טי ג'יי לא. אם כן, 8:04 לסיום המחצית, טי ג'יי יורד בפיגור 8.

אמצע הרבע, שלשה של ויקטור אולדיפו מכניסה את הקהל למשחק, שרואה את ההפרש יורד ל-5 בלבד. זה מרגיש כמו תחילתו של מומנטום, אלא ששניות לאחר מכן מרקוס מוריס יורה עלינו שלשה שמשתיקה את כולם.

דקה אחרונה של הרבע, אחרי מספר פוזישנים חלשים שלנו התקפית שנדמה ששחקנים פשוט מפחדים לקחת את הזריקה מול הגנה אגרסיבית של הסלטיקס, שלשה של דרן קוליסון מורידה ל-2 הפרש. ריצת 3-11 של אינדיאנה ב-5 וקצת דקות האחרונות של הרבע. שיוויון 45 במחצית.

רבע ג': יתרון שיא לאינדיאנה, אבל בוסטון חוזרת בריצה משלה
הדקות הקרות של שתי הקבוצות ממשיכות בפתיחת המחצית השניה, ולבוסטון אני סופר 6 נק' ב-9 הדקות האחרונות, דייטינג בק לסיום הרבע השני.

אמצע הרבע, ואנחנו בריצת 4-12 במהלכן של 3 דקות, ויתרון השיא שלנו במשחק - 6 הפרש. כל זה תוך הנעת כדור נפלאה בהתקפה, וגם אם הכדורים לא נכנסים, אנו שולטים בריבאונד ומשחקים נכון על היד החמה של בוגדנוביץ', שאקטיבי מאוד במשחק ובא לקבל כדורים כמו שלא רואים בדרך-כלל משחקן לבן. ויש לו ידית.

בדקות האחרונות של הרבע, במעבר למחליפים, שוב זה קורה לנו, וריצת 0-8 של בוסטון בתוך כדקה וקצת -- בשיאה שלשה מהפינה של מרקוס מוריס, שהורג אותנו במשחק הזה -- מחזירה את היתרון לבוסטון.

41 שניות לסיום הרבע, טי ג'יי ליף חוזר בפיגור 1. פוזישן התקפה - קורי ג'וזף חודר על כל ההגנה, עד הטבעת, מוצא את טי ג'יי מתחת לסל, אבל טי ג'יי מחטיא את הסל הקל עם הלוח.
פוזישן הגנה - מרקוס מוריס קולע על הפרצוף של טי ג'יי.

הרבע מסתיים עם שלשה חשובה של טאייריק. שיוויון 72 בסיום הרבע השלישי.

רבע ד': 'נייטווינג' VS. ה'פנתר השחור'
פוזישן הגנה - ריבאונד יפה של טי ג'יי על ארון ביינס.
זה רבע הטאייריק אוואנס מהפתיחה. סל אחרי סל, הוא חם! הוא לוהט! כ-8 דקות לסיום, טאייריק מבקש את הגוף הגדול של סאבוניס שיפנה לו מבט פנוי, השומר הולך אנדר, לא מכבד את הזריקה של טאייריק, וזה מעניש אותו בשלשה חשובה אשר נותנת יתרון 2 לנו. קודם כל קרה דבר מוזר וארון ביינס הפציץ שלשה. . . מי האמין ששחקן כזה יזרוק שלשות. מדהים. יש לו גם זריקה לא אורתודוקסית בכלל, משהו מוזר, עם רגל אחת נשענת קדימה, כמו ילדים קטנים שמתקשים להגיע לטבעת.

פוזישן התקפה - שוב שיתוף פעולה נהדר בין גבוהים, סאבוניס מוצא את טי ג'יי, שמטביע את הכדור! איזה מהלך!
6:45 לסיום, טי ג'יי ליף יורד ביתרון 3. לא יודע להגיד שהוא בהכרח עשה את השינוי, זה יותר סאבוניס וטאייריק, אבל היה חלק מהחמישייה ששמרה עלינו במשחק ואף לקחה יתרון, אז כל הכבוד, הופעה טובה.

במעבר לחמישיות, שתי הקבוצות נכנסות לרצף פוזישנים ריקים. מרגישים את הלחץ בשני הצדדים. אצלנו, מיילס טרנר עם 2 איבודי כדור ואז גם החטאה של זריקה פנויה מחצי מרחק, פשוט הורג אותנו.

3 דקות לסיום, ויקטור אולדיפו! מאני! שלשת קלאץ' של ויקטור נותנת לנו יתרון נקודה! פסק-זמן בוסטון, מיד נחזור.

חוזרים. קאיירי גומר את השעון, כופה זריקה קשה - בחוץ! בהתקפה, אולדיפו בתנועה, מחטיא את הזריקה. היה פנוי. בצד השני, חוטפים שלשה, פיגור 2, קצת יותר מ-2 דקות לסיום. בהתקפה, בוגדנוביץ' עם שלשה גדולה מחזיר את היתרון! יתרון 1 לאינדיאנה! איזו דראמה! כל הקהל על הרגליים! ! !

אל הורפורד נעצר בעבירה, הולך לקו. קולע את הראשונה. . . מחטיא את השניה! שיוויון 95, כדקה וחצי לסיום. בהתקפה, איבוד כדור שלנו, אבל מסירה ארוכה של הסלטיקס נגמרת באיבוד של מרקוס סמארט -- כדור שלי! השופטים הולכים לדון מי נגע אחרון והם נותנים את זה לסלטיקס. בולשיט! ההתקפה משוחקת, קאיירי. . . שיט איתו, נו, זו רמאות! צולף את השלשה מהפינה. יתרון 3 לבוסטון. אולדיפו. . . סטפ בק ת'רי! ואו! ואו! איזה סל! אני לא מאמין! לא, לא, שלשה, רק שתיים, אבל עדיין סל, פיגור נקודה.

בהגנה, שיט! ! ! קאיירי שוב עושה את זה, שלשה גדולה, מנצח ככל הנראה את המשחק -- יתרון 4 לסלטיקס. פסק-זמן. איזה מניאק, למה, למה הוא קולע את זה.

חוזרים מהפסק-זמן. אולדיפו חודר על הרגליים האיטיות של הורפורד, מוציא את העבירה. ילך לקו. 29 שניות לסיום, כך שאם יקלע את שתיהן לא צריכים עבירה. קולע את הראשונה, קולע את השנייה. פסק-זמן בוסטון. 2 הפרש להם, 29 שניות לסיום.

חוזרים. בוסטון מורידה שעון, מהלך משורטט יפה מוצא את קאיירי מתחת לסל, אבל הוא מחטיא את הזריקה! כדור שלנו, 10 שניות אחרונות. . . אולדיפו מוביל. . . אולדיפו לשלושששששש יששששששששששש!!3 יש1!#%R23 ישישש1!!!!!!! נכנס!!!!!! יש!!!!!!!! נכנס!!!!!! יש|!!!!!! ננכס!!!!!! יש!!!!!!! נכנס!!!! MVP! MVP! MVP! MVP! ווינר שאט! #מאני! בוסטון כדור אחרון, 3 שניות לסיום, פיגור נקודה, בואו נתרכז בעצירה. מוציאים את החוץ, אבל ויקטור נוגע והודף את הכדור! מי אם לא הוא! מי! בסיום 102-101 לאינדיאנה. האוירה באולם פשוט מדהימה, איזה רעש של הקהל! איזה משחק! אני יכול לדבר על העובדה שקלענו שוב באחוז נמוך, הפעם רק 41% מהשדה לעומת 43% של בוסטון [כולל 19 שלשות של בוסטון ב-41%], אבל את מי זה מעניין, ויקטור ניצח את זה כמו גדול.

השחקן המצטיין: ויקטור אולדיפו. 24 נק' [18-6 מהשדה, 13-4 משלוש, 8-8 מהקו] ו-12 ריב' [1 בהתקפה] ב-37 דקות משחק;

בויאן בוגדנוביץ', בשקט-בשקט בלי שאף אחד מדבר עליו, עם ערב מוצלח של 16 נק' [2 שלשות] ב-23 דקות; דומאס סאבוניס עם 12 נק', 9 ריב' [2 בהתקפה] ו-5 אס' [1 איבוד כדור] ב-27 דקות מהספסל; הוביל אותנו מהספסל גם טאייריק, במשחקו הטוב ביותר כשחקן האינדיאנה פייס

- המשך -

בבוסטון, מרקוס מוריס הוביל עם 23 נק' [4 שלשות] ב-33 דקות מהספסל, וכל העונה עושה עבודה מצוינת. גם הלילה. הרג אותנו; קאיירי איירווינג עם 18 נק' [4 שלשות], מתוכן 9 ברבע האחרון. שיחק רק 27 דקות בשל בעיית עבירות מוקדמת; ג'ייסון טייטום עם 14 נק' [4 שלשות] בלבד, עשה כמה סלים גדולים, אבל לא היה מספיק מעורב; גורדון הייוורד איכזב, ולא בפעם הראשונה העונה. 4 נק' בלבד באחוזים רעים;

טי ג'יי ליף: 7 נק' [5-3 מהשדה, 1-1 משלוש] ו-3 ריב' [1 בהתקפה] ב-11 דקות משחק [פלוס 4! סוף סוף פלוס!]. משחקו הטוב ביותר העונה, והיינו צריכים את זה;

המשחק הבא -- מארחים את יוסטון [ב']. משחק מאוד מעניין שגם הוא לא ישודר בישראל, כך נראה.

צוות השידור שלנו הוא הטוב בליגה.

השידור של השלשה המנצחת של ויק הוא אחד הדברים היותר טובים שראיתי בזמן האחרון, ואני יש לי מנוי פרימיום ל'פורנהאב'. גם אני צעקתי, לא הצלחתי להחזיק את זה בפנים, זה היה רגע גדול של כדורסל מבחינתי.

משחק צמוד שלנו נגד בוסטון, שמוכרע בשניות הסיום. . . ולמה זה נשמע לי מוכר - 1 ? 2 ?

Cade Foster

New member
יש לי פנטזיה שנפגוש אותם בגמר המזרח

פשוט כל משחק נגדם החל מהעונה שעברה זה ללקק את האצבעות. לא היה אחד עם רמת כדורסל ואווירה של פחות מפלייאוף. תעשו לעצמכם טובה ותראו מה הלך ברבע האחרון, לא זוכר שראיתי כל כך הרבה lead changes ברבע אחד.
&nbsp
האמת שהיה משחק מוזר לאללה. הם קלעו יותר טוב מאיתנו (ובנוסף החטיאו מלא מבטים טובים), שמרו חזק כרגיל, לא היה יתרון לאף צד בריבאונד או באסיסטים או באיבודים, ברבע הראשון שיחקנו ביזיון, ועדיין יצאנו עם הW. אין איך להסביר את זה, יש לקבוצה הזאת פשוט אופי של ווינרים. זו כבר פעם שלישית ברצף שאנחנו הולכים לקלאץ' ומנצחים, מדובר פה בקבוצה שלפני שנתיים לא הייתה מסוגלת לקחת משחק אחד מזוין במאני טיים. אני יודע למה, אבל אתן לשאר לקלוט את זה בקצב שלהם

למעלה