משחקי שישי

rapgamer4ever

New member
משחקי שישי

אורלנדו- קליפרס.
ברוקלין- יוסטון: הרוקטס עדיין עם ניצחון אחד בלבד העונה! מה שהופך כל משחק שלהם לקצת יותר מעניין מקודמו. הארדן עדיין בחוץ.

וושינגטון- אוקלהומה: הוויזארדס פתחו בצורה נוראית, OKC הייתה שם אבל מתאוששת. המשחק ישודר ב-ESPN אז ניתן להניח ששתי הקבוצות יתאמצו, דבר שאינו מובן מאליו אצלן. יתרון הביתיות של הוויזארדס והעובדה שהת'אנדרס בבק טו בק יכולים לשחק לטובת וושינגטון.

שיקאגו- אינדיאנה.
דאלאס- ניקס.

יוטה- ממפיס: הגריזליס נהנו מלו"ז קל יחסית בפתיחת העונה, עכשיו הם נכנסים לרצף יותר קשה שילמד אותנו מה מצבם.

פיניקס- טורונטו.

גולדן- מינסוטה: הווריורס עושים מהעונה הזאת שואו במובן הטוב של המילה. אנחנו לא הקבוצה שתעצור אותם מהתפוצצות נוספת, כבר הכנתי את המגפיים כי יהיה מבול.

OrEl74

Well-known member
מנהל
האם המשרה של וולטון בסכנה?

לפי הדיווחים, מג'יק ג' ונסון זימן את וולטון לשיחה שבה הובהר למאמן שהלייקרס רוצים ניצחונות כאן ועכשיו או ש...

מישהו מופתע?

שמעתי שטיירון לו פנוי..

מצרף פה סרטון להזכיר 'מה שפספסנו' לגבי רוז. אין לי כח להיכנס מחדש ליוזר שלי בתפוז בשביל לרשום עוד פוסט(אלוהים ישמור)

Cade Foster

New member
לפי דיווחים של מי?

יש רק אופציה אחת שוולטון על הגריל וזה אם הוא לא בא בטוב לדרמה קווין ג'יימס. מה בדיוק הקטע בלהנחית על המאמן סגל כל כך חלש סביב לברון ואחר כך לומר לו "לך תנצח"? אם בונים על לברון שיביא אותם ל50 ניצחונות אז מה רוצים מוולטון?

rapgamer4ever

New member
לא יודע

איכשהו אני לא מתרשם שהמשרה של וולטון בסכנה. אולי אני טועה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
וושינגטון מזעזים

קיבלו בראש מאוקלהומה וזה נראה ממש רע.
יש לי תחושה שאפשר להתחיל לספור לאחור לטרייד על וול.

rapgamer4ever

New member
הנה הצעת טרייד

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7qcgfr4
&nbsp
באטלר מחליף את ביל ויכניס לקבוצה קצת רוח לחימה וקשיחות הגנתית. טיוס ג'ונס יכול לתרום להם בדקות הספסל הגרועות. ג'נג שחקן עדיף על מהינמי. הם מרוויחים בטרייד הזה איכות ועומק.
&nbsp
מינסוטה מחליפה את באטלר בכוכב בסדר גודל קטן יותר, אבל כזה שחתום ל-3 שנים ועשוי להתאים יותר למרקם הקבוצתי. למהינמי עוד שנתיים בחוזה לעומת השלוש של ג'נג.
&nbsp
&nbsp
אגב אם נתייחס למשחק עצמו- אוקלהומה שיחקה טוב מאוד בהגנה וכפתה המון איבודים על הוויזארדס. הרול פליירס פגעו משלוש וראס במשחק מאוד חד.
בצד של וושינגטון דוויט פתח מצוין אבל לא הורגש בהמשך ולא היה לו אימפקט בצבע, לשאר חבל להתייחס כי וול וביל עשו את רוב הסטט' שלהם בגארבג' טיים.

Anfield

New member
שלשות נכנסו בניגוד למשחקים קודמים

ראיתי איזה נתון בזמן המשחק שאומר שאנחנו אחרונים בליגה לשלשות, אז הפעם זה היה אחרת לגמרי.
משחק של גארבג' טיים עם 30 במחצית, זה אחרי פתיחה מזעזעת בהגנה אבל לזה אני כבר רגיל, כמעט כל משחק חוץ שהוא לא ב TNT בפריים טיים אוקלהומה תפתח עם הגנה ביזיונית.

Cade Foster

New member
זה קצת משעשע שאתה מציע את הסרטן הכי גדול בליגה

לקבוצה הכי מסורטנת בליגה.
&nbsp
אבל צחוקים בצד, אין סיכוי שוושינגטון מסכימה. בכלל נראה לי שהציפיות שלך לתמורה על באטלר מאוד לא ריאליות. אף קבוצה לא תיתן למינסוטה שחקן טופ 30 כמו ביל תמורת השכרה של באטלר לחצי שנה, אפילו לא קרוב לזה. דווקא קאריס לאוורט זה רעיון ממש יפה שחבל שלא יצא לפועל (בצדק מבחינת ברוקלין, אבל זה כיוון הרבה יותר ריאלי).

rapgamer4ever

New member
תכלס אני גם חושב שוושינגטון מפסידה פה

רק רציתי לשמוע דעות נוספות.

OrEl74

Well-known member
מנהל
היחיד שלא מבין את זה, זה באטלר.

כל עוד הוא לא מוכן להתחייב לאף קבוצה, למה שיתנו משהו משמעותי עבורו?
מה שאני לא מבין זה למה הם ממשיכים לתת לו לשחק.
שיתייבש על הספסל עד שימצאו קבוצה שתהיה מוכנה לשלם עבורו משהו סביר.

Cade Foster

New member
הבנתי שזה יכול לקרות רק בקיץ כשהחוזה החדש ייכנס לתוקף

ואחריו, קשה לי להאמין שמישהו ייגע בו.
&nbsp
עוד מקרה של קבוצה שלא חושבת לפני שמחלקת חוזה מקסימום.

OrEl74

Well-known member
מנהל
תודה, לא ידעתי את זה

אני מחזיק מאוד מוול אבל אני חושב שנוצרה שם סיטואציה שבה ביל ופורטר (שרק אלוהים יודע מה הוא עף ככה על עצמו) לא כל כך מקבלים את המנהיגות שלו וזה כמובן הרבה מאוד באשמתו ולא באשמתם.
כך או כך, השלישיה הזאת חייבית להתפצל ויפה שעה אחת קודם

rapgamer4ever

New member
אם מישהו התגעגע לכדורסל קשוח

שיצפה ברבע האחרון של ברוקלין- יוסטון. השופטים אפשרו להגנות להיות פיזיות ושתי הקבוצות התקשו מאוד להגיע למבטים נוחים.
כאריס לברט זה שחקן שברוקלין סירבה לכלול בטרייד אפשרי על באטלר. כרגע הוא בעצמו מזכיר את עונת הפריצה של באטלר, מועמד מוקדם ל-MIP.
&nbsp
כרמלו במשחקו הטוב ביותר ביוסטון. הוא חייב לקלוע את השלשות הפנויות האלה באחוזים גבוהים, אחרת הנוכחות שלו על המגרש מביאה ליותר נזק מאשר תועלת.

שיקאגו - אינדיאנה: קאמבק מפיגור 18

שיקאגו ללא דנזל ואלנטיין ולאורי מארקנן הפצועים. על הנייר אם כן, משחק קל נגד קבוצה ללא כלים התקפיים;

רבע א': שיקאגו משייטת
פתיחה חזקה של הבולס. 17 נק' ב-4 הדקות הראשונות [5 אס'] ויתרון 10. אינדיאנה פועלת מתוך מהלכים יחידניים, והכדורסל רע.

אמצע הרבע, ככה זה נראה רע: ריבאונד התקפה של הבולס לאחר החטאת עונשין, ומיד זה נגמר בשלשה מהזדמנות שנייה. 14 הפרש! לא הגענו למשחק. פשוט לא הגענו. וונדל קרטר ג'וניור הורג אותנו בצבע.

2:54 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 12. שיקאגו ללא איבודי כדור עד עכשיו במשחק, והם ב-0-10 עלינו בנק' מאיבודי כדור.

פוזישן הגנה - וונדל קרטר ג'וניור בפוסט אפ עם הגב לסל נגד ליף, אבל טי ג'יי נשאר איתו ומצליח להוציא ממנו זריקה קצרה. הגנה טובה! פעם ראשונה במשחק שעצרנו אותו.

פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל על קשת השלוש, כופה זריקה, אבל מחטיא את השלשה. ארוך מדי.

22-37 לשיקאגו בסיום הרבע הראשון. רבע ברוטאלי!

רבע ב': אינדיאנה מוחקת פיגור 18 ולוקחת יתרון
פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל בצבע, עולה לזריקה מהירה וקולע!

פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל יפה בצבע, מוצא במסירה קצרה את סאבוניס, שנעצר בעבירה.
8:48 לסיום המחצית, טי ג'יי יורד בפיגור 14.

טאייריק לוקח את המושכות ומייצר כמה מהלכים טובים מהספסל, אבל לא יותר מזה. שיקאגו נכנסת לדקות קרות כשהכדורים לא נכנסים, ואנו חוזרים למשחק. זה לא בא לידי ביטוי בהפרש, שעדיין נשמר על מינוס 8 עד 10. בחזרה לשחקני החמישייה זה נראה הרבה יותר טוב, מתחילים לרוץ בפעם הראשונה במשחק, עובדים דרך חטיפוח בהגנה ומוחקים את הפיגור עד לכדי יתרון. 58-60 לאינדיאנה במחצית. שיחקנו לא יותר מ-3 עד 4 דקות טובות במחצית הזו, אבל נגד קבוצה כמו שיקאגו, שהיא לא מספיק עמוקה במתכונתה הנוכחית, זה הספיק ליתרון. הכדורסל שלנו לא טוב כבר מספר משחקים. נקווה למחצית שניה טובה.

רבע ג': כדורסל משופר של אינדיאנה
שתי הקבוצות לא פוגעות בפתיחת הרבע, אם כי בוגדנוביץ' מתחיל להיכנס לעניינים ומקבל מבטים שהוא אוהב. יש הרבה עצירות במשחק, יותר מדי שריקות, גם בחצי הראשון זה קרה. נדמה שההשתלטות שלנו קורית בדקות האחרונות של הרבע, או החל מאמצע הרבע: שולטים בריבאונד, מייצרים זריקות של אחוזים גבוהים, וגם משיגים עצירות [הבולס מחטיאים זריקות חופשיות]. במעבר למחליפים, טאייריק משיג לייאפים קלים נגד הגנה רכה. 80-87 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. נראה כמו מבוא לבריחה.

רבע ד': דראמה גדולה עד לשניות האחרונות!
הקבוצות מחליפות סלים בפתיחת הרבע. טאייריק עובד יפה כמוסר. אנטוניו בלייקני הורג אותנו כל המשחק. סל 'אין יור פייס' מחצי-מרחק נותן לבולס יתרון 2. בחזרה מפסק הזמן, הבולס לא עוצרים, וממשיכים את ריצת ה-0-11 שלהם בדקות האחרונות, שמביאה להפרש 7. זה מתחיל להלחיץ אותי, רבותיי.

מצליחים לעצור את הסחף, וכ-4 דקות לסיום המשחק, אולדיפו יורה שלשה שמשווה את התוצאה ב-99 לכל! סל ענק! אולדיפות בדקות של MVP, סוחב אותנו כמו גדול. פסק-זמן, מיד חוזרים.

חוזרים. אינדיאנה בריצת 0-11, עולה ליתרון 4. כ-2 דקות לסיום, במקום 6 הפרש זה יורד ל-2 אחרי כמה פוזישנים של מלחמה גדולה של שיקאגו, הגנתית והתקפית, הצעירים מגלים לב ולא נותנים לנו לברוח. 50 שניות לסיום, זריקה של מיילס טרנר מבחוץ לא נכנסת, אבל ריבאונד התקפה שלנו! זה שווה כמעט יותר מהשלשה. אולדיפו לקו. . . קולע את הראשונה. קולע את השניה. יתרון 4 לנו, פסק-זמן שיקאגו, 37 שניות לסיום. מיד חוזרים.

חוזרים. אנטוניו בלייקני! ואו! עובר בפיק, עולה לשלשה בתנועה וקולע אותה - אנד וואן! והוא קולע גם מהקו! מהלך של 4 משווה את המשחק. ואו. פסק-זמן אינדיאנה, 30 שניות לסיום.

חוזרים. אולדיפו בפיק אנד רול עם בוגדנוביץ', מוצא אותו, ההגנה יוצאת על בוגדה, שמוצא את דרן קוליסון בפינה פנוי, דרן מקפיץ את השומר שלו, מתקדם שני צעדים, מאני! קולע את הג'אמפ שאט מחצי מרחק! יתרון 2 לנו! 18 שניות לסיום, שיקאגו מנצלת את פסק הזמן האחרון שלה במשחק, עם הזדמנות לנצח.

ההתקפה האחרונה של המשחק. זק לאבין מוריד שעון, חודר, זורק מהפינה פיידווי, מחטיא! ריבאונד התקפה של שיקאגו, שלשה של ג'אסטין הולידיי, בחוץ! עוד ריבאונד התקפה! מגיע לבלייקני, אבל נחסם! צוות השידור של שיקאגו מתלונן על עבירה, אבל נראה במבט ראשון נקי. אכן, נקי! נגמר המשחק! בול גיים! ניצחון של אינדיאנה! בסיום 105-107 לאינדיאנה. מצטער לומר לכם, אבל בניגוד גמור להלך הרוח על המגרש בדקות האחרונות. הצלחנו לגנוב את הניצחון. הרגיש כמו משחק שנפסיד, וכבר התחלתי לעכל את המשמעות של זה. משחק מאכזב מאוד שלנו. גילינו אופי בזה שהצלחנו לחזור מפיגור גדול בחוץ, אבל למעט מס' דקות פה, מס' דקות שם, שיחקנו חרא.

השחקן המצטיין: ויקטור אולדיפו. 25 נק' [19-9 מהשדה, 6-1 משלוש, 6-6 מהקו], 14 ריב' [2 בהתקפה] ו-5 אס' [ללא איבודי כדור] ב-36 דקות משחק. הניצחון רשום על שמו;

מיילס טרנר בלט עם 18 נק' ו-6 חס'; דרן קוליסון עם משחק סולידי של 14 נק' ו-4 אס' [2 איבודי כדור], כולל סל הניצחון; טאייריק אוואנס תרם מהספסל כמה לייאפים טובים. מסיים עם 13 נק' ב-18 דקות;

בשיקאגו, זק לאבין מסיים עם 20 נק', אבל באחוזים לא טובים [21-7 מהשדה, 7-2 משלוש, 4-4 מהקו]. לא תיפקד כמוביל; אנטוניו בלייקני עם 22 נק' [אחוזים טובים] ב-26 דקות מהספסל, וכרגע נראה כמו אופציה רצינית לקבל את המושכות כגו טו גאיי משני ללאבין, הוא טוב בהרבה מכל האחרים; ג'אסטין הולידיי עם 19 נק' [5 שלשות]; וונדל קרטר ג'וניור, אולי גבוה ראשון מזה שנים בבולס שאפשר ליהנות ממנו, מסיים משחק אול-אראונד נפלא של 11 נק', 8 ריב' [6 בהתקפה] ו-6 אס' [1 איבוד כדור] ב-24 דקות בלבד;

טי ג'יי ליף: טי ג'יי מסיים עם 2 נק' בלבד [2-1 מהשדה, 1-0 משלוש] ו-1 ריב' ב-6 דקות משחק [מינוס 2];

המשחק הבא -- הערב השני של בק טו בק יפגיש אותנו הלילה, אצלנו בבית, נגד בוסטון. צפו לבלואאוט, אין לנו מה למכור, פשוט מגיעים לא מוכנים.

יוטה - ממפיס: יוטה ללא ניצחון ביתי העונה

מפגש שני העונה נגד יוטה. בראשון ניצחנו בצורה מפתיעה; יוטה מגיעה ללא דונובן מיטשל, שהוא ללא ספק שובר-שיוויון;

ברבע הראשון, הפתיחה שייכת ליוטה, שמייצרת בריחה קטנה, אבל המשחק מתייצב מבחינתנו בדקות הבאות. 2:29 לסיום הרבע, עומרי כספי נכנס בפיגור 6. פוזישן התקפה - הכדור נהדף לכיוונו של עומרי, מתחת לסל, שנעצר בעבירה. קולע 1 מ-2 מהקו. פוזישן התקפה - שלבין מק חודר, מוצא את עומרי, שעולה מול ג'ו אינגלס ונעצר בעבירה. נפצע במהלך, אבל מתאושש. קולע 1 מ-2 מהקו. הרבע מסתיים, וכספי ממשיך לדדות. אני מקווה שהוא באמת מתאושש, נראה אם יחזור בפתיחת הרבע השני. 29-31 ליוטה. לול. מסתיים הרבע, ואני עובר לפרסומות. מראים פרסומת של בחור צעיר שמתקשה ללכת על רגלו והולך לקליניקה לקבל טיפול. *צוחק בקול רם* תזמון טוב. איי, הרגתם אותי, אתם.

ברבע השני, עומרי משחק, הכל בסדר. פוזישן התקפה - מוצא את ג'רן ג'קסון ג'וניור בפוסט, שקולע בתנועה יפה. אסיסט לנו. פוזישן התקפה - עומרי מקבל על הקשת, חודר על השומר שלו, הולך עד הטבעת ומסיים את זה טוב. סל יפה; אחרי דקות טובות שלו, 7:38 לסיום המחצית, עומרי יורד ביתרון 1 של ממפיס. שוב פעם קורה שממפיס משחקת את הדקות הטובות שלה עם כספי על המגרש. בשלב הזה, ריצת 0-9 של יוטה נעצרת בשלשה חשובה של מייק קונלי. מארק גאסול ביכולת דלה עד עכשיו, יורד לספסל. דקות אחרונות של הרבע, ריקי רוביו יורה שתי שלשות מהירות, שנותנות ליוטה את יתרון השיא במשחק - 12, וזו כבר בריחה. המחצית מסתיימת בשלשת התאבדות אדירה של מייק קונלי מחצי מגרש מול שני מגנים! איזה סל חשוב! 53-60 ליוטה.

ברבע השלישי, כדורסל טוב שלנו. חוזרים למשחק. עדיין מתקשים בריבאונד, אבל מצליחים לייצר עצירות. שלשה של שלבין מק נותנת יתרון כ-4 דקות לסיום הרבע. גאסול מתחיל להשתלט על המשחק בשני צדי המגרש - הגנתית, כחוסם וכמשנה זריקות. התקפית - כפיבוט באלבו, וכמוסר שמייצר מבטים לסל. 78-83 לממפיס. רבע גדול שלנו, בהתחשב באיכות של היריבה, במגרשה הביתי, זה אחד הרבעים הטובים שלנו העונה.

ברבע הרביעי, האחוז שלנו משלוש פשוט נפלא, ממטירים עליהם שלשות, רצים מומנטום חיובי ופותחים עליהם הפרש משמעותי. גאסול, המצטיין במגרש ובפער ניכר, יורד לנוח. אמצע הרבע, גאסול חוזר אחרי מנוחה קצרה. 3 דקות לסיום, קונלי מבודד, סוף שעון, מוציא את העבירה בזריקה מחוץ לקשת. קולע מהקו 2 מ-3, ומחזיר את היתרון ל-10 הפרש. תנו לי עוד עצירה ואני קורא לכם בול גיים. ההפרש יורד ל-7, אבל פחות משתי דקות לסיום, גאסול קולע מחצי מרחק ומחזיר ל-9. יוטה מגיבה בסל נוסף, אבל דקה לסיום, עבירת תוקף של גובר בפיק אנד רול, היתרון 7 שלנו, אפשר לקרוא בשמחה - בול גיים! מזה יוטה לא תחזור. בסיום 100-110 לממפיס. משחק הירואי שלנו. חזרנו מפיגור 12 לניצחון. קרדיט לגארדים שלנו, שעשו עבודה נהדרת. מק, ברוקס, קונלי. מעל כולם, מארק גאסול, שהגנתית עשה את המשחק הכי טוב שלו העונה, והתקפית עשה את המשחק הכי טוב שלו העונה בתור מוסר שיודע לפתוח את המשחק בפיק אנד רול ולהביא את חבריו למבטים נוחים. לא קיבלתי את זה ממנו העונה, והלילה זה משחק ראשון. אם להגיד שבמחצית הראשונה, וברבע הראשון בפרט, גובר השליט עלינו טרור, אזי שבחצי השני גאסול, בדומה למפגש הראשון נגד יוטה העונה, היה דומיננטי יותר וחסם את הצבע. הוא טוב בכדורסל, הגאסול הזה.

השחקן המצטיין: מארק גאסול. 17 נק' [12-6 מהשדה, 4-2 משלוש, 6-3 מהקו], 10 ריב' [1 בהתקפה], 7 אס' [3 איבודי כדור] ו-4 חט' ב-36 דקות משחק;

מייק קונלי מסיים כקלע המוביל במשחק עם 28 נק' [11 מ-13 מהקו] ב-33 דקות. אין לדעתי שחקן בליגה שהוא יותר "מנוע" של קבוצה ממייק קונלי בממפיס. הוא מפעיל את כולם, יודעים מה, גם את המאמן. זה פשוט מדהים לראות; שלבין מק עם 19 נק' [4 שלשות] מהספסל נגד קבוצתו לשעבר -- כמות הנקודות הגבוהה ביותר שלו מאז ששיחק ביוטה; גרט טמפל [12 נק'] וג''רן ג'קסון ג'וניור [13 נק'] סייעו;

ביוטה, ריקי רוביו עם משחק של 22 נק' [3 שלשות] ו-11 אס' [4 איבודי כדור]; רודי גובר עם 9 נק' ו-16 ריב' [4 בהתקפה]; ג'ו אינגלס עם משחק שכבר התרגלנו לראות ממנו, מסיים עם 19 נק', אבל היה פחות טוב מבדרך-כלל; קראודר עם 18 נק' [4 שלשות] מהספסל, 12 מתוכן ברבע האחרון;

עומרי כספי: 4 נק' [1-1 מהשדה, 4-2 מהקו], 3 ריב' [1 בהתקפה] ו-1 אס' ב-7 דקות משחק [פלוס 7]. לא שותף בחצי השני, למרות דקות טובות בחצי הראשון. בסיום המשחק נודע שלא שותף בעקבות הפציעה [ירך] שראינו אותו מתמודד איתה בחצי הראשון. מצבו לא ברור, נדע בשעות הקרובות את חומרתה. אי-אפשר לדעת בדברים האלה, אבל אם אני צריך להמר, זה רק פריקושנרי, כדי לא להחמיר את הפציעה, ואולי הוא יחמיץ את המשחק הבא, וורסט קייס. כספי יכול להיות לא טוב מבחינה מקצועית, אבל דבר אחד ששמנו לעצמנו כמטרה העונה זה לתת עונה בריאה של 72 עד 82 משחקים. אני מאוד מקווה שזה כלום.

המשחק הבא -- יוצאים לפיניקס [א'] למשחק שהוא #באנקר.

Cade Foster

New member
נשבר לי כבר ממקמילן

איזה כדורסל לא אינטיליגנטי. בוסטון אובר דה לימיט מתחילת הרבע. מה עושים? זורקים שלשות ומיד ריינג'. קיירי עם 2 עבירות בשלב מאוד מוקדם, סטיבנס משאיר אותו, מה עושים? תוקפים כל שחקן אחר חוץ ממנו. להסתכל על הצד השני ולקנא, אינדיאנה פותחת ב7-0, ישר סטיבנס מגיב. התכונן לאולדיפו ומשתק אותו, ואנחנו... אותם חילופים שאני כבר מכיר בעל פה ויודע לתזמן לפי הדקות. אותו הרכב של טרנר וסאבוניס שמאפשר לבוסטון לרוץ. שברו שיא מועדון בשלשות משחק קודם? יאללה, בואו זרקו עוד כמה פנויות, עלינו.

Cade Foster

New member
מיסטר קלאץ'!

המשחקים בין שתי הקבוצות האלה פשוט אף פעם לא מאכזבים.

למעלה