1.2.3

לא יודע מה הקטע להתעקש על הפלטפורמה הזקנה של תפוז

תפוז גמרו תסוס בקטע הזה.
אתם מזכירים לי את המהנדסים הזקנים אצלי בעבודה ש30 שנה עושים אותו דבר.
מסרבים לשמוע על פיתוחים חדשים,תוכנות חדשות.
תהיו לי בריאים

fatnoam

Active member
אין לי סטטיסטיקות אבל הפורום הזה די קטן

יש פה מה, עשרה אנשים שמגיבים בקביעות?
&nbsp
אני יכול להגיד שפורום MMA שהיה מאוד איכותי, חשב שזה רעיון טוב לעבור לפייסבוק. הקבוצה גדלה מהר וזה הרגיש ממש מגניב בהתחלה, ועכשיו זה סתם מקום שמשך מלא אנשים מסצנה גברית ומיזוגנית. במקום לדבר על טקטיקות ואסטרטגיות התחילו לדבר שם על הדוגמניות ועל איזה כוסית הלוחמת הזאת וכו׳. בקיצור, הפייסבוק הוריד את המכנה המשותף למקום הכי נמוך שיש.
&nbsp
אני אדמין בקבוצת ה-NBA (נ.ב.א - פורום ישראלי) הכי גדולה שיש בישראל, אבל גם שם, יש הרבה חבר׳ה מעצבנים (אז אנחנו בועטים כמה פה ושם). מצד שני יש כל מיני אנשים שכותבים באתרי אינטרנט שונים כמו ״וואללה!״ כתבות על הליגה, וגם מגיבים שם. בקיצור, יש גם וגם, אבל הפורום שם לא מרגיש ״פרטי״ כמו הפורום פה.
&nbsp
אני אגב גם יותר אוהב את השרשורים בדרך שתפוז מציג אותם, למרות שפייסבוק השתפרו בזה לאחרונה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מעדיף את הפלטפורמה הזאת עשרות מונים על הפלטפורמה של פייסבוק

אבל כמו שאתה רואה, יש המון תקלות לאחרונה ודווקא בגלל שזה פורום קטן (20 גולשים) ואינטימי, אנחנו לא יכולים להרשות את זה לעצמינו.
&nbsp
אני מחפש פתרונות ואשמח לקבל כל רעיון שעולה לכם לראש
&nbsp
&nbsp

fatnoam

Active member
אין לי הצעות

רק רציתי לשלול מעבר לפייסבוק שלדעתי יגרום לפורום הזה לאבד את הייחוד שלו - כמו שנהרס לחלוטין פורום MMA.

OrEl74

Well-known member
מנהל
תודה רבה נועם. מידע מועיל שמחזק את מה שחשבתי

יבגניי34

New member
אתה מתעלם מכל היתרונות של הפלטפורמה של תפוז כמו למשל

דיברגנט חדש

Well-known member
כי זאת פלטפורמה אנונימית בניגוד לפייסבוק ודומיו

בנוסף, עץ השרשור הוא נוח וקל למעקב.

דיברגנט חדש

Well-known member
?

הפורמט של פייסבוק נוראי, יש משהו נורא לא נוח באופן שזה בנוי.
השיטה של תפוז שאפשר לבחור לאיזו תגובה להגיב ושהכל נמצא נוח לראות... זה מרגיש לחלוטין ברור שזאת השיטה הכי טובה, אז לא ברור לי, למה אין שום מערכת פורומים אחרת שפועלת ככה?

למעלה