1.2.3

OrEl74

Well-known member
מנהל
חברים שימו לב!

כל מי שנתקל בבעיה לכתוב בפורום, נא למחוק קיבצי קוקיז מתפוז וזה אמור לעבוד
לי זה הסתדר, מקווה שגם אצל האחרים
&nbsp
ומי שלא, מוזמן כמובן לפנות אלי וננסה לעזור
&nbsp
&nbsp

דיברגנט חדש

Well-known member
זה באמת מסתדר אחרי המחיקה, אך כעבור חצי שעה, זה חוזר על עצמו

לא הגיוני, כל פעם לבצע פעולה כזאת.

billc

New member
דרך אגב אתמול הלכתי למכון כושר ב6 בבוקר

מי היה שם? סטיבן ג׳קסון, אקס ספרס אקס אינידי
אבל למרות שהוא זכה באליפות עם הספרם
הוא לבש חולצה ומכנס של גולדן, שגם שם הוא שיחק

הוא שיחק שם כדורסל ( יש מגרש במכון)
הרבה שם עשו איתו במפ פיסט שהגיעו למכון
הוא ישב פה ושם על הכורסה מתסכל על המתעמלים.

Krit123

Well-known member
אטלנטה-דאלאס

ההוקס חנכו את האולם המשופץ לראשונה העונה, במפגש ראשון בין דונצ'יץ לטריי יאנג

המאבס פתחו טוב יותר ועלו ליתרון שהספסל הקפיץ עד ל-26 הפרש.
הכימיה של בראה ודוויט פאוול זה נשק יפה מהספסל, בראה מעולם לא היה צריך לעזוב את דאלאס, כאילו נועד לשחק שם.
מהספסל גם עולה מקסי קליבר (26, 2.08) שהוא בקלות אחד השחקנים הכי אנדרייטד בליגה. לא מבין למה קרלייל מעדיף את דוריאן פיני-סמית (גם לי אין מושג) בחמישייה בעמדה 4, הוא אמנם שומר יותר טוב באחד על אחד אבל קליבר מסוגל לשמור על כמה עמדות ועוזר להגן על הטבעת... הוא אתלט עם מוטת ידיים ארוכה (היום אפשר להגיד את זה על כל שחקן שני) ודי מגוון בהתקפה, בנתיים קולע ב-50% לשלוש העונה. בשידור אמרו שמערך הסקאוטינג של המאבס עוקב אחריו עוד מגיל 12, עכשיו מעבר לזה שזה נשמע פלילי זה מצביע בדיוק על היתרון של דאלאס והספרס במציאת כשרונות אירופיים, כמעט תמיד צעד קדימה מהבחינה הזאת. סיים עם 11 נק' (3-3 לשלוש) ו-3 חסימות, זה הזמן לתת לו דקות כל עוד דירק ובארנס פצועים, הוא בכל זאת שחקן שנה שנייה וצריך את הניסיון הזה...

באמצע הרבע השני המשחק היה נראה גמור אבל מהרגע שהחמישיות חזרו אטלנטה נגסה בהפרש עד לפיגור 10 במחצית. בייזמור היה מצוין בזמן הזה, סיים עם 32 נק' ו-7 אס', גם טוריאן פרינס התעורר אחרי מחצית ראשונה חלשה וסיים עם 24.

דונצ'יץ נכנס טוב יותר למשחק עם 12 ברבע הראשון ואחר כך נחלש, נטל הובלת הכדור נופל בעיקר עליו לצד דניס סמית ונותן את אותותי... בהיעדר האריסון בארנס (יחזור בשישי) הוא היוצר המרכזי ורואים שהעומס משפיע עליו, עדיין צריך להסתגל לקצב מבחינה פיזית. יאנג לעומת זאת התחיל רע אבל סיים יפה, לא הצליח לקנות סל שלושה רבעים אבל לא נרתע מזה, הגיע לקו לא מעט ועזר להוקס לעלות ליתרון ולשמור עליו ברבע האחרון.

עוד ידברו על הטרייד הרבה אחרי כל הופעה טובה או רעה של אחד מהם אבל תכלס אף קבוצה לא הפסידה אותו. אטלנטה מנסה לחקות את ה-Blueprint של גולדן סטייט ויאנג עונה לצרכים שלה, בצירוף לבחירה הנוספת שתקבל בדראפט הבא. דאלאס לא הייתה עוד רכז אנדרסייזד לצד דניס סמית' (או סנטר בידיעה שהיא מביא את דיאנדרה) וקיבלה הזדמנות להנחית שחקן שאפשר לבנות סביבו... מוקדם להשוות בניהם אבל בהערכה גסה דונצ'יץ יהיה טוב יותר בהגנה, כנראה שגם ריבאונדר עדיף, אולי יותר יעיל בהתקפה. יאנג לעומת זאת יהיה סקורר יותר נפיץ וקלעי שלשות עדיף. לגבי ניהול משחק זה יותר מורכב, שניהם מוסרים מצוינים אבל נראה לי שיאנג יותר בנוי להוביל כדור לאורך משחק שלם

OrEl74

Well-known member
מנהל
אחלה סיכום

Cade Foster

New member
משחק bounce back מעולה שלנו

ניסיתי פעמיים לפרוק תסכול על ההופעה האומללה במיניאפוליס והמערכת האומללה של תפוז לא איפשרה, בכל אופן כל מה שלא עבד במשחק ההוא עבד יוצא מהכלל הפעם, הflow ובחירת הזריקות שלנו בניגוד למשחק ההוא היו פנטסטיים, טייריק שחירב לגמרי את המשחק ההוא היה מהיותר טובים על הפרקט הפעם, בכלל הספסל סוף סוף נראה כמו הספסל שקיווינו שהוא יהיה - כזה שמסוגל לברוח נגד רוב הסקנד יוניטס בליגה.
&nbsp
אני חושב שברגע שנתייצב ונדע לבחור את המבטים הטובים (שאנחנו מגיעים אליהם עם מינימום סבלנות, שלא הייתה בכלל נגד מינסוטה) תהיה כאן אחלה קבוצה.

סן אנטוניו-אינדיאנה:הניצחון הגדול אבר של הפייסרס בסן אנטוניו

רבע א': שולטים בקצב המשחק
פתיחה טובה שלנו מחייבת את פופוביץ' לקחת פסק-זמן מוקדם. קצב מהיר, אולדיפו מוביל. היכולת הטובה שלנו ממשיכה גם בדקות הבאות. כדורסל בתנועה, עם הרבה שחקנים מעורבים. גם 5 מ-5 הראשונים משלוש עוזר. 22-28 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון. אולדיפו שיחק את כל הרבע והוביל עם 6 נק' [2 שלשות]. קריס ג'וזף עם 2 שלשות מהספסל. בסן אנטוניו, דמאר דרוזן שיחק את כל הרבע ולא קלע [0 מ-2 מהשדה].

רבע ב': הפרש דו ספרתי
פתיחה מסחררת שלנו. בסן אנטוניו מתחילים לאבד עשתונות, רבים עם השופטים וגם המשחק בורח. יתרון שיא - 16, בתחילת הרבע. אפילו טאייריק קולע את הזריקות שלו מבחוץ. קצת דעיכה בהמשך, אבל הסיומת שלנו, הכדורים ממשיכים להיכנס באחוזים גבוהים, בסן אנטוניו התעוררות קלה של דרוזן לקראת סיום. ריצת 0-7 של סן אנטוניו מורידה ל-8 הפרש. 50-62 לאינדיאנה במחצית.

רבע ג': כדורסל נהדר, תפוקה ברוטציה רחבה
הנעת הכדור שלנו קרובה לשלמות. גם כדורים שלא נכנסים ברבע הזה, הם תוצאה של זריקה פנויה. אנו מוסיפים לשלוט בקצב, זה לא נראה כמו משחק חוץ. אולדיפו מוביל אותנו כגו טו גאיי עם 10 נק' ו-3 אס' ברבע הזה, ההפרש לא יורד מדו-ספרתי נמוך, מאוד מתסכל מבחינת סן אנטוניו. שלשת 'דגר' של ויקטור כדקה לסיום הרבע, מחזירה להפרש השיא - 16. זה נראה מבטיח.

אווווו תראו מי חוזזזזזזר. 51 שניות לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס ביתרון 16!
4 שניות לסיום הרבע, סאבוניס קולע שלשה -- היה פנוי, אבל עדיין, זה אומר הכל. 71-88 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. עדיין לא בול גיים, מוקדם לי, אבל בדרך הבטוחה. רק 32% מהשדה של סן אנטוניו ברבע, שלשה אחת, וניצחון 0-9 שלנו בפאסט ברייק. לא יחזרו מזה, לדעתי.

רבע ד': כיסאות ריקים
כל מטאטא יורה. זה נהיה רבע הטאייריק אוואנס, שלא מסוגל להחטיא.
פוזישן התקפה - מקדרמוט מחטיא שלשה ביציאה מהחסימה, טי ג'יי עם הריבאונד התקפה.

פוזישן התקפה - קריס ג'וזף מוצא את טי ג'יי, שמטעה את ברטנס ולוקח אותו לסל, אבל מחטיא לייאפ.

פסק-זמן, טי ג'יי יורד 7:17 לסיום ביתרון 17. חוזרים לאולדיפו ותד יאנג במטרה לסגור את המשחק, וזה נסגר. חמישייה טובה על המגרש עם קריס ג'וזף, טאייריק וסאבוניס. אמצע הרבע, הקהל של הספרס מוותר ובוחר ללכת.

2:51 לסיום, טי ג'יי חוזר ביתרון 29.
פוזישן הגנה - טי ג'יי איטי בסגירה על חדירה של מרקו בלינלי, ועושה גם העבירה - אנד וואן.

בהמשך, בלינלי מוסיף שלשה משוגעת במהלך שבו חיפש את ההאליהופ.
פוזישן התקפה - טי ג'יי חודר, אבל נתקע בצבע והכדור יוצא לחוץ. נשאר שלנו.

פוזישן התקפה - טי ג'יי מקבל מסירה רוחבית מסוכנת שמוצאת אותו בפינה, אבל מחטיא את השלשה.

96-116 לאינדיאנה בסיום. אם בסקטבול רפרנס לא משקר עליי, זה הפסד בית רביעי בלבד של סן אנטוניו ב-2018 [דייטינג בק לעונה שעברה], והפסד בית בהפרש הגדול ביותר מאז 1988. עבור אינדיאנה זה הניצחון הגדול ביותר בסן אנטוניו מאז ומעולם, וגם ניצחון שלישי ברציפות נגד הספרס, אשר מהווה את הרצף הארוך ביותר של הפייסרס נגדם מאז 1996. פגענו בכל הצילינדרים: 53% מהשדה, 17 שלשות [53%] ולא פחות מ-34 אס'! אולי ניצחון מפתיע בעיני רבים, למרות שסן אנטוניו של היום פחות מאיימת מבעבר, אבל שיחקנו יפה וטוב, ואפילו הצלחנו לפתוח את הרוטציה ולקבל תפוקה משחקנים שלא הגיעו עד הערב הזה. אני מרוצה ממה שראיתי, אפילו מרוצה מאוד.

השחקן המצטיין: ויקטור אולדיפו, במשחקו הטוב העונה. 21 נק' [12-7 מהשדה, 6-3 משלוש, 4-4 מהקו] ו-9 אס' ב-33 דקות משחק [פלוס 25];

עוד 6 שחקנים בדאבל פיגרס, בהם דומאס סאבוניס עם דאבל-דאבל של 16 נק' ו-10 ריב' [3 בהתקפה] ב-21 דקות בלבד, כולל הפוסטר הזה על ברטנס; וטאייריק אוואנס עם 19 נק' [5 שלשות!] ו-5 אס' ב-23 דקות מהספסל [פלוס 29]; עוד מהספסל, קראתי את זה, וקיבלתי את מה שרציתי. קריס ג'וזף קיבל זמן איכות במשחק ותרם 12 נק' [4 שלשות], 6 ריב' ו-4 אס' ב-24 דקות מהספסל [פלוס 30], כאחד מהבולטים במשחק;

בסן אנטוניו, דמאר דרוזן מסיים עם 18. זה אמנם היה משחק שבו תיפקד ככינור יחיד במערכה, אבל פרט לכמה דקות פה וכמה דקות שם, לא משחק טוב שלו; אולדריג' עם דאבל-דאבל של 15 נק' ו-13 ריב' [6 בהתקפה], אבל לא משחק משכנע;

טי ג'יי ליף: פתח למעשה את העונה, לאחר ששיחק רק דקה אחת במשחק הראשון של העונה ומאז לא שיחק בשל פציעה. מסיים ללא נקודות [5-0 מהשדה, 1-0 משלוש], 2 ריב' [1 בהתקפה], 2 אס' [ללא איבודי כדור] ו-1 חס' ב-13 דקות משחק [פלוס 5];

המשחק הבא -- מסיימים את מסע החוץ בקליבלנד [ש'] עם מפגש מול הקבוצה היחידה בקונפרנס שטרם ניצחה. זה יכול להיות מוקש.

סקרמנטו - ממפיס: כספי נגד האקסית המיתולוגית

פרולוג: אוי, כמה שאני שונא את הביטוי "אקסית מיתולוגית". בכל פעם שאני שומע את זה, אני נחנק מעט מהקיא של עצמי.
זה כהכך. . . כהכך. . .ניינטיז. כהכך. . . תל אביבי. לא שיש לי סלידה מת"א, אבל בתל אביב של שנות ה-90', שנאתי את הביטוי הזה נורא. לא זוכר למה, אבל שנאתי. והשתמשו בו הרבה. כל הזמן! אתם זוכרים? עד היום משתמשים בחרא הזה. גועל נפש של ביטוי, לא יכלה האקדמיה למצוא תחליף.

טוב, די למוזרות שלי. גם כן, מצאתי על מה לכתוב את הפרולוג הראשון של העונה.

כצפוי, קייל אנדרסון פתח על חשבונו של צ'נדלר פארסונס הפצוע. אני רציתי חמישייה של שלושה גארדים, אני חושב שזה הוכיח את עצמו מבחינתנו העונה, אבל אני לא המאמן, אני רק חכם בדיבורים.

ברבע הראשון היתה פתיחה טובה שלנו. עמרי נכנס בשלב מוקדם, כ-4 דקות לסיום הרבע, ותרם שלשה מדיפ ת'רי. יתרון 9, תוצאה של 7 איבודי כדור של סקרמנטו, תוך ריצת 5-15 שלנו.

ברבע השני, כספי היה מעורב בשני מהלכי התקפה. הראשון - שלשה שלא נכנסה לו. השני - קיבל במתפרצת, נחסם מתחת לסל, אבל תיקן בניסיון השני [והיתה גם עבירה שלא נשרקה].

ברבע השלישי, עמרי חזר מוקדם, כ-4 דקות בתוך הרבע, בדקות שבהן ממפיס שמטה מהיתרון ונראתה רע. זה לא עזר, הקבוצה המשיכה להיראות רע, ולמעשה עד סיום המשחק לא הזכירה את היכולת של הרבע הראשון. פציעה של מארק גאסול באמצע הרבע הרביעי חתמה סיפר, לא היה סיכוי לקאמבק, למרות הפרש חד-ספרתי, ככה זה הרגיש. בסיום 92-97 לסקרמנטו. הפסד כואב במשחק שהיינו צריכים לקחת, וגם 92 נק' זה אחרי שתי שלשות של קונלי בסיום שהיו זריקות קשות שהגיעו כשההפרש היה גדול ולא היה על מה לשחק, כלומר תספרו לי 34 נק' במחצית השניה. רע מאוד.

עמרי כספי: מסיים עם 5 נק' [4-2 מהשדה, 2-1 משלוש], 3 ריב' [1 בהתקפה], 1 אס' [1 איבוד כדור] ו-1 חט' ב-10 דקות משחק [פלוס 8]. למרות המספרים שנראים טוב במס' דקות מוגבל, אני לא יכול להצביע על יכולת טובה של עמרי במשחק הזה. הגנתית אולי כן במס' הזדמנויות, שמר טוב. אבל התקפית הוא לא היה מספיק מעורב כדי שנאמר שזו הופעה טובה. לא גרם לאקסית המיתולו...לא גרם לקבוצתו לשעבר להרגיש בחסרונו, לא שחשבתי שתרגיש, הרי העולם לא סובב סביב מדינת ישראל ואזרחיה. עם זאת, לפני המשחק דיבר על החזרה לסקרמנטו.

המשחק הבא -- חוזרים הביתה למפגש נגד פיניקס [ש']. לא יהיה טיול בפארק, במיוחד אם נשחק בלי גאסול [וככה זה נראה]. פיניקס קבוצה עמוקה וטובה יותר מאשר בשנים קודמות, אבל אני מאמין שניקח את זה, ואולי אפילו נקבל מכספי מספרים גדולים [סיכוי לדאבל-דאבל אם פארסונס, גרין וגאסול לא יתלבשו].

איליה13

New member
ייגר מאמן בינוני ומטה

עונה שלישית בסאקרמנטו ושום תהליך ושום דרך, אסופת שחקנים עם החלטות רעות, יסיימו את העונה עם 23 נצחונות ושריפה של עוד בחירות דראפט

ההצלחה של ייגר עם ממפיס הייתה עניין סיטואציה נקודתית, מזכיר את הורנסק של פיניקס, למרות שלייגר הייתה ריצה ארוכה יותר

billc

New member
יוסטון מציעה 4 בחירות דראפט ראשונות בשביל ג׳ימי באטלר

rapgamer4ever

New member
הצעה משונה, סוג של לגיטימית

אבל זה לא משנה כי אין סיכוי שת'יבודו, שמפחד על המשרה שלו היום ובשנה הבאה, יסכים לעסקה שנפיק ממנה משהו בטווח כל-כך ארוך.

Anfield

New member
רשם לי שהודעות ממתינות לאישור המנהל

זה סתם או באמת?

Anfield

New member
כן, רק שהלכה לי כבר תגובה על OKC אבל לא משנה

שורה תחתונה אנחנו גרועים.

למעלה