משחקי מוצ"ש

דיברגנט חדש

Well-known member
ושוב הפסד

לייקרס 115 - 124 יוסטון

rapgamer4ever

New member
מינסוטה ביזיון של קבוצה

לחטוף 140 נקודות מפאקינג דאלאס... בלי הריסון בארנס... ועוד מבלי שהשלשות נכנסו להם באחוזים טובים במיוחד.
זו הייתה תצוגה עלובה של יכולת ושל האסל.
&nbsp
אני מזמין אתכם להתרשם מרוטציית הכנפיים של מינסוטה בהיעדרו של באטלר-
1. וויגינס- אותו שחקן דביל מעונה שעברה שמעדיף להיכנס לתוך קיר של שחקנים מאשר למסור.
2. דרק רוז- למי שפספס רוז הוא ה-SG שלנו ולמעשה הכוכב הראשי בקבוצה. מי לדעתכם לקח הכי הרבה זריקות הלילה? או היה הכתובת שלנו לזריקה המכריעה במשחק מול הספרס? ניחשתם נכון.
הקטע שדונצ'יץ' גדול פי 2 מרוז וחכם ממנו פי 3, הוא כל פעם לקח את רוז לפוסט ולת'יבודו לא הייתה תשובה.
3. ג'וש אוקוג'י- רוקי שנלקח בבחירה ה-20, קיבל DNP במשחקים הראשונים ועכשיו פתח בחמישייה.
4. סיג'יי וויליאמס- ההוא שריברס הרים מהג'י ליג כשנגמרו לו השחקנים בקליפרס.
&nbsp
&nbsp

myway23

Active member
"You f* can't win without me"

על פניו כל מה שבאטלר אמר נראה נכון

OrEl74

Well-known member
מנהל
דעתי על באטלר די ידועה

ולמרות זאת, אם אני הבעלים של מינסוטה אני בא לבאטלר ושואל אותו...אם טיבודו הולך, אתה נשאר והכל בסדר?
אם התשובה חיובית, טיבודו עף הביתה יותר מהר מהאגרוף של אינגרם לפנים של כריס פול.
&nbsp

Cade Foster

New member
לא נראה לי שתיבודו הוא הבעיה של באטלר

הוא שונא את החברים שלו לקבוצה והם שונאים אותו.

OrEl74

Well-known member
מנהל
גם אני לא זוכר שמדובר בעניין כספי

עד כמה שידוע לי, זה קטע חברתי נטו.
&nbsp

rapgamer4ever

New member
באטלר רצה לקבל early extension

שזה אומר העלאת שכר בחוזה הנוכחי+ הארכת חוזה מקסימום. בדומה למה שהארדן חתם ביוסטון למשל. ת'יבודו לא רצה לבצע את ההעלאה הזאת בשכר, כי זה היה גורר קנסות שהיו דורשים לחתוך שחקנים כמו גיבסון למשל.
בעקבות כך באטלר החליט שהוא רוצה לעזוב, כאשר העניין המקצועי החברתי גם תפסו חלק מסוים. אבל אם מינסוטה הייתה נותנת לו את הearly extension הוא היה חותם.

rapgamer4ever

New member
אתמול הייתה תקלה טכנית בפורום

אז רק עכשיו יש לי הזדמנות להגיב. בקצרה-
תאמין לי שאני לא ממציא שום דבר וזה גם לא ברייקינג ניוז אלא סיפור שמתגלגל עוד מחודש מאי. יכול להיות שזה מסוקר פחות מסכסוכים בין שחקנים כי זה פחות סקסי, וגם פרשנים פחות מתמצאים ב-finesse של חוקי ה-CBA. אם אתה מתעניין רייצ'ל ניקולס (העיתונאית שראיינה את באטלר) התאחרה אצל זאק לואו לא מזמן והם דיברו על הסטטוס של באטלר, הגורמים למצב וכו'-
http://www.espn.com/espnradio/podcast/archive/_/id/10528553

אינדיאנה - ברוקלין: 9 שחקנים בדאבל פיגרס

אינדיאנה הערב ללא דומאס סאבוניס הפצוע [ברך ימין]. הייתי אומר שזה משמעותי, אבל היריבה מספיק נחותה כדי שנתגבר על זה.

רבע א': בריחה ראשונה
פתיחה לא טובה שלנו, מחליפים סלים. בדקות האחרונות של הרבע, התעוררות מצד מספר שחקנים, ומיילס טרנר שנראה כמו מי שמוביל אותנו, ולוקחים יתרון מבטיח שלא משקף את רוב דקות הרבע. ריצת 0-8 נותנת יתרון 8. 29-33 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון.

רבע ב': ריצה נוספת, בהובלת אולדיפו
פתיחה מגומגמת לרבע השני. מקדרמוט נראה טוב מהספסל, אבל שאר השחקנים לא תורמים. טאייריק מאכזב. ריצה מהירה מביאה אותנו ל-9 הפרש, אבל בחזרה מפסק זמן מאבדים את זה. אמצע הרבע, ריצת 3-14 של ברוקלין - ריצה ראשונה של הנטס במשחק, נותנת להם יתרון. חוזרים לחמישייה הראשונה, המחליפים נכשלו. בהמשך, אולדיפו משתלט על המשחק, כולל ההיילייט של המשחק עם הדאנק הנפלא הזה, כאשר ריצת 2-13 שלנו מחזירה להפרש 8. התקפה אחרונה של המחצית, אולדיפו רץ את כל המגרש בשתי שניות ונעצר בעבירה לא מחויבת של ההגנה! אולדיפו קולע מהקו רק 1 מ-3, אבל נותן לנו יתרון שיא במשחק. 58-67 לאינדיאנה במחצית. היו לנו דקות חלשות, אבל לרגע לא טעיתי לחשוב שיש סיבה לדאגה.

רבע ג': לא מצליחים לברוח
הרבע מתנהל בדומה למחצית הראשונה עם החלפת סלים. 85-95 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי.

רבע ד': מבוא ל-30
הספסל עושה עבודה טובה. ריצת 0-8 בתוך כדקה נותנת יתרון שיא במשחק - 18 הפרש. הריצה ממשיכה ונעצרת ב-4-22, בול גיים. בסיום 112-132 לאינדיאנה. ריצת 2-16 בסוף הרבע השני-תחילת השלישי נתנה יתרון דו-ספרתי ודי כדי לומר שסגרה סיפור. כבר היה 29 הפרש בדקות האחרונות. נתון גדול נוסף הוא נק' מאיבודי כדור -- אחת מהחוזקות שלנו בעונה שעברה. הלילה - ניצחון 12-30. ערב שלא הרגיש כמו אחוז טוב מהשדה, אבל הרבע האחרון הרים את המספרים קצת למעלה מבחינה התקפית, ואנו מסיימים ב-55%, כולל 16 מ-24 משלוש. זו עדיין לא התחרות שאיתה נצטרך להתמודד, ולכן אני לא יכול לקחת הרבה מהמשחק הזה. אולי את הדקות הטובות של אוקווין, ואולי אפשר להיות מרוצים מהחיבור הטוב בין השחקנים שמאפשר לנו לשחק בהרכבים שונים ומגוונים.

השחקן המצטיין: ויקטור אולדיפו. 25 נק' [20-10 מהשדה, 6-3 משלוש, 6-2 מהקו], 7 ריב' [1 בהתקפה] ו-4 חט' ב-33 דקות משחק. השתלט על המשחק פעמיים והוביל בריחה. כמוהו עוד 8 שחקנים [!] בדאבל פיגרס, דבר שלא ראיתי הרבה זמן;

בוגדנוביץ' עם משחק באונס בק אחרי ערב רע אתמול נגד מילוואקי, מסיים עם 15 נק' באחוזים טובים; מיילס טרנר פתח טוב את המשחק. מסיים עם 14 נק' ו-8 ריב'; מילה טובה מגיעה לקייל אוקווין. 16 נק' [12-7 מהשדה] ו-8 ריב' [5 בהתקפה!] ב-19 דקות משחק. קלע 14 מה-16 שלו ברבע הרביעי, ניצל את ההזדמנות בהיעדרו של סאבוניס, ונתן דקות טובות בריצה אחרונה שסגרה סיפור. דיברו איתו בסיום המשחק, והריאיון הצליח להוציא מויקטור אולדיפו קולות משונים [1:22];

ליין טי ג'יי ליף: טי ג'יי הפצוע לא התלבש.

המשחק הבא: יוצאים לשבוע של משחקי חוץ, ותחילה במינסוטה [ב'], אולי בזמן הנכון ביותר לפגוש אותם. זה שבוע חשוב עבורנו -- לא קריטי, העונה רק התחילה, אבל חשוב -- גם כי מקצועית אני לא מרגיש שהכדורסל שלנו טוב, וגם כי הקבוצות שאנו פוגשים השבוע, אף שמדובר בקבוצות מערב ואין מאבק ישיר איתן על מיקום, הן פחות או יותר מייצגות את הרמה שנצטרך להתמודד איתה במאבק על ביתיות בסיבוב הראשון. אני רוצה לראות האם למקמילן יש היכולת לפתוח את הרוטציה ולהשתמש בשחקנים כמו דאג, קורי וקייל גם במשחקים שבהם נמצא את עצמנו בפיגור מוקדם.

להתראות בשמחות אינדיאנה פייסרס ואחרות!
שבוע טוב!

billc

New member
עונשים, אינגרם 4 משחקים, רונדו 3, כריס פול 2

לדעתי צודק, רונדו ירק בפנים של כריס פול, מה רציתם שהוא יעשה?
אז הוא דחף לו את הפנים, אחרי זה רונדו שלח אגרוף ורק אחרי זה כריס פול החזיר אגרוף,

בקשר לאינגרם לדעתי העונש הקשה, זה בעיקר בגלל גם אחרי הדחיפה
הוא חזר ושלח שוב אגרוף וגם אם זה לא פגע בכלום, זה שילוב של התחיל את המהומה והמשיך לאחר שלאנס הוציא אותו משם.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אינגרם לדעתי יצא בזול

אגב, כל ההשעיות הן בלי תשלום.
כאילו שבסכומים האלה זה מזיז להם משהו

billc

New member
תשמע אומרים שזה יעלה לכריס פול משהו כמו חצי מיליון

גם אם הוא עושה 40 מיליון בשנה זה עדיין הרבה

rapgamer4ever

New member
לדעתי רונדו צריך לקבל את העונש הכי כבד

גם כי ירק וגם כי פגע באגרוף.

OrEl74

Well-known member
מנהל
טריי יאנג מתעלל בקאבס

בסה"כ המשחק השלישי שלו בליגה ויאנג עם 35 נק' ו 9 אסיסטים כשההוקס מובילים על הקאבס ב 15 עם 4 דקות לסיום.
&nbsp

billc

New member
צריך לזכור שאטלנטה קבוצה מאוד צעיר ובבניה

אולי טריי יאנג לא יהיה פלופ

למעלה