כמעט טריפל דאבל ליאניס ועוד לא מחצית

OrEl74

Well-known member
מנהל
כמעט טריפל דאבל ליאניס ועוד לא מחצית

8 נק'
10 ריב'
7 אסיסטים
מילווקי מובילים על שארלוט 55:38 ויש עוד חמש דקות על למחצית

Cade Foster

New member
רצף החטיפות של אולדיפו נעצר על המשחק הראשון

היה קר מאוד במחצית הראשונה אבל נהדר בשניה.

ממפיס איכזבה מאוד, במיוחד גאסול שנראה כמו שחקן גמור. הם יתחרטו על העצלנות שלהם בחיפוש אחר מאמן נורמלי, ממש נראים כמו אוסף שחקנים שנשלח לשחק ביחד. המספר של המשחק הזה הוא 29 - 57-28 לאינדיאנה בקרשים, אני לא זוכר דבר כזה כבר הרבה מאוד זמן וזה סימן מאוד מעודד, זו הייתה אחת מנקודות התורפה שלנו בעונה שעברה. גם טרנר נראה יותר חזק ולשם שינוי הצליח להתמודד מול גאסול אחרי שזה תפר עליו 60 נקודות בעונה שעברה ב2 המשחקים.

הספסל שלנו נראה עוד יותר טוב מהעונה שעברה והוביל בעצם את הבריחה בסוף הרבע הראשון ותחילת השני שגמרה את המשחק. מקדרמוט ואוואנס רכישות טובות מאוד.

האמת שלא היה משחק גדול שלנו בכלל אבל הרבה שחקנים הגיעו די קרים, יש עוד הרבה לאן להשתפר.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא מבין איך בסוף הוא לא סיים עם טריפל דאבל

ערב אדיר של קמבה ווקר כמעט הביא לניצחון מול הבאקס אבל בסוף זה לא הספיק.
&nbsp
דיוויס זה חתיכת מפלצת, הוא אמר לפני תחילת העונה שהוא הולך להראות מה הוא באמת שווה ולפחות ע"פ המשחק הראשון הוא עמד במילה שלו בענק (כמובן שיש עוד 81 משחקים בדרך)
&nbsp
2 ערבים מאחורינו וכבר ברור שזאת הולכת להיות עונה נהדרת!
אני מצפה בכליון עיניים להמשך
&nbsp

fatnoam

Active member
מלא משחקים טובים היו היום

הפליקנס ניצחו עם פתיחת עונה מצויינת של דייויס (32,15,8) וטריפל דאבל של אלפריד פייטון (10-10-10) עזר להם לנצח את הרוקטס שנראו פחות טוב. אני מאוד מקווה שהרוקטס ישלמו על זה שלא שילמו לאריזה. כאילו באופן כללי זו קבוצה מגעילה בעיניי, אבל ספציפית לא לשלם לאריזה ולהביא את שמנמלו זה כזה דיק-מוב.
מירוטיץ׳ (שונא גם אותו. תחנה אחרונה ברמת הדוחה) קלע 30, וג׳וליוס ראנדל הוסיף 23, ואם עקבתם עד עכשיו הבנתם שהרוקטס קיבלו 85 נקודות משחקנים בעמדות 4-5. גמר מערב מול גולדן עם בוגי קאזינס בפנים נראה הרבה פחות Doable אחרי המשחק הזה.
&nbsp
הפיסטונס מנצחים את ברוקלין בשיניים עם דרבל דאבל של 24-20 של אנדרה דראמונד. בלייק מצידו, קיבל בלוק של ״סע סע הביתה״ מג׳ארט אלן המצויין.
&nbsp
הספרס מנצחים את הטי וולבס בזכות סל גדול של דרוזן על ג׳ימי באטלר, אחרי שהקודם קלע שלשה גדולה. דרוזן הוביל עם 28, למרכוס אולדרידג׳ עם 21 ו-19 ו-3 בלוקים, גיי עם 18. ממש הביג טרי החדש. כזה עצוב. בכל מקרה אצל הוולבס טיג 27, באטלר 23, וויגינס 20, טאונס רק עם 8 ודריק רוז עם 30. דקות. 3-12 מהשדה. שיחק את כל הקלאץ׳. למה לעזאזל דריק רוז משחק 30 דקות במשחק? ועוד במשחק הכי טוב של טיג מאז ומתמיד בערך? ת׳יבודו הזה פשוט פתטי.
&nbsp
המשחק המעניין של הערב היה דווקא קרב תחתית בין המאבס לסאנס. הסאנס הציגו לראווה את דיאנדרה אייטון שהיה דומיננטי מאוד מול דיאנדרה ג׳ורדן וסיים עם 18, 10 ו-6 אסיסטים. דווין בוקר היה נפלא עם 19 ברבע האחרון (או שזה היה 15?) וסיים עם 35 (6-10 שלשות), ואריזה עם 21,8,7 באחוזים טובים. ג׳וש ג׳קסון וטי ג׳יי וורן עלו מהספסל וקלעו 18 ו-17 בהתאמה. לי נראה שלסאנס יש עתיד ממש ממש טוב. נקווה שהטיימליין של כל הצעירים יתחבר כמו שצריך.
אצל המאבריקס ראינו את בחירה 3 בדראפט הלא הוא חביב הפורום לוקה דונצ׳יץ׳ שנתן 10 נקודות 8 ריבאונדים ו-4 אסיסטים. הילד שחקן אבל עדיין ילד ליד החבר׳ה האלה. דניס סמית׳ היה חלש (13 נקודות ב-30 אחוז), דיאנדרה היה סביר עם 11 ו-12. דירק והאריסון בארנס לא שיחקו, ולכן המשחק די היה גמור מראש.
&nbsp
איזה כיף שזה חזר.

פיניקס נתנו לאריזה 15 מיל' לעונה. מה רצית שיוסטון יעשו?

ייתנו לו 12 לעונה? זה היה עולה להם פי כמה מזה עם מס המותרות והכל.
מצב שהוא היה מוכן לחתום גם על איזה 30 ל-3 שנים או משו אבל אז זה תוקע אותם גם בעתיד.
ויכול להיות שהוא בכלל לא רצה להישאר בסכום נמוך יותר או בכלל.
&nbsp
ההחתמה של מלו זה משהו אחר. הוא היה פנוי ב-3 מיל' לעונה או משהו כזה. הימור ששווה לקחת.

Krit123

Well-known member
סיכום דנבר-קליפרס

-שתיהן מציגות כמעט תמונת מראה בהתקפה, מחפשות לרוץ עם כמה שחקנים שיכולים ליצור מהכדרור, הרבה תנועה וחלוקת זריקות די שווה, בלי איזה "יוצר-על" של 25 נקודות לערב... סיימו עם כמות זריקות לשלוש ויחס איבודים-אסיסטים כמעט זהה.

-ההגנה של הקליפרס הייתה מאוד אגרסיבית בפתיחה והשופטים הדביקו להם המון עבירות, זה מנע מיוקיץ' למצוא אנשים פנויים אבל עזר לו להיכנס למשחק, הגיע ל-6-6 מהקו לפני שלקח זריקה מהשדה.

-הסיפור של המשחק היה בובאן מריאנוביץ'. בשעה טובה הבינו איך למצוא אותו בגלגול לסל, היו לו שני דאנקים מגוחכים על ההגנה של דנבר כששני הרגליים בקושי עוזבות את הקרקע, באחד מהם עיקם את הטבעת והיו צריכים לעצור את המשחק ליישר אותה, אשכרה כמו סרט מצויר. הוא סיים את המשחק עם 18 נקודות (6-8 מהשדה, 6-6 מהקו) ו-8 ריבאונדים ב-17 דקות...
היו לו כבר משחקים עם יותר נקודות מדקות אבל מה שבאמת מעודד זה שהוא לומד איך להתמקם בהגנה והנוכחות שלו שינתה לא מעט זריקות בצבע. נקווה שתהיה לזה המשכיות ויפסיקו לראות בו סוג של גימיק שעולה מהספסל לכמה דקות. גם הוא וגם מונטרז הארל עולים ומיד משפיעים על המשחק, גורטאט בקושי שיחק במחצית השנייה והוא צריך לדאוג למקום שלו, הוא אמנם שחקן יותר שלם משניהם אבל הוא יכל להיבלע בקבוצה שאין בה רכז דומיננטי.

-דנבר הייתה בפיגור 92-84 חמש דקות לסיום אבל סגרה את המשחק בריצת 23-6, הידקה את ההגנה והכריחה טעויות, בצד השני קלעה כמה זריקות קשות ונראתה כמו הקבוצה הבוגרת יותר שיש לה את היכולת לעלות הילוך. זה מסוג משחקי החוץ שהיא הייתה מפסידה עונה שעברה.

-הרוקי גילג'ס-אלכסנדר פתח טוב, יש לו שלוות נפש כזאת שמזכירה לי את פול פירס משום מה, למרות ההבדל במבנה מזכיר את היכולת להשתמש בגוף בשביל להגיע בנונשלנטיות לאיזה נקודה שהוא רוצה

אין כמו לקפוץ למסקנות מרחיקות לכת אחרי משחק אחד

כל עוד הם בריאים אין שום סיבה שהקליפרס לא יסיימו עם מאזן חיובי, הבעיה היא שבמערב זה לא אומר יותר מידי

Cade Foster

New member
הורג אותי הקטע עם מריאנוביץ׳

איך שחקן בגובה כזה לא הופך למפלצת של 30-15 למשחק?
&nbsp
קחו אותו ותריצו אותו כל הקיץ עד שיהיה לו כושר ל30 דקות. האימפקט שלו בשני צידי הפרקט יכול להיות עצום.

Krit123

Well-known member
מתסכל לאללה

שהוא לא מקבל קרדיט על הופעות טובות, לפעמים זה באמת מרגיש שהוא יכל לשים נקודות בכל התקפה.
לא ברור למה דטרויט שילמה לו 7 מיליון לעונה בשביל לשתף אותו בקושי 30 משחקים לאיזה שמונה דקות מסכנות...

תשמע חלק מהנסיבות לרעתו, סגנון המשחק שמתאים לו נכחד, הוא הגיע לליגה בגיל מאוחר יחסית (27 אם אני לא טועה) אם היה מגיע צעיר יותר קבוצות היו לוקחות אותו כפרויקט, היה לו יותר זמן ללמוד את הליגה
גם אי אפשר להסיר ממנו אחריות, הוא לא מספיק נייד לשמור הרכבים מודרניים לאורך זמן, והוא לא תמיד משתמש בסייז שלו נכון, עוד כשהיה משחק באירופה סנטרים נמוכים בארבע ראשים היו דוחקים אותו מעמדה נוחה בפוסט ומכריחים אותו להוק שוט קשה.

כל זה לא מצדיק את מיעוט ההזדמנויות שקיבל, חייב לתת לו יותר דקות. המפתח הוא לשפר את הכושר הגופני כמו שאתה אומר, ובהתקפה לחפש אותו יותר בגלגול לסל מאשר בלואו פוסט. בהגנה אם ידע לקרוא מצבים נכון הוא יהיה מפחיד, אבל שם נדיר שרואים שיפור.. נקווה שלא מאוחר מידי בשבילו
יש לו גם ערך מוסף כי הוא תמיד מכניס את הקהל למשחק, הוא קיבל הלילה קריאות ל-MVP

לא חושב שהוא יכול לעמוד בעומס כזה.

וצריך גם לתפקד באינטנסיביות בהתקפה. במשחק רציני גם יפרפרו אותו בהגנה בפרימטר. מסכים שמעניין לראות מה ייקרה אם יקבל יותר דקות אבל לדעתי זה לא באמת פרקטי. הוא לא יחזיק.

Krit123

Well-known member
צריך לנסות להעמיס בהדרגה

ולראות איך הוא מגיב, מסכים שלבנות עליו בתור שחקן חמישייה זה לא פרקטי בשלב הזה, השאיפה צריכה להיות 15-25 דקות למשחק. ביורוליג שיחק 27 למשחק בתור אופציה ראשונה, לא זכור לי שיש לו היסטוריה מורכבת של פציעות והוא לא נראה עייף במיוחד כשהוא משחק, לא עושה טעויות שמעידות על זה לפחות.

לא בטוח שהבנתי למה אתה מתכוון במשחק רציני אבל יש לו קצת ניסיון פלייאוף עם סאן אנטוניו וזה בכל מקרה תלוי במצ'אפ. היופי זה שהוא לא איזה חור טיפוסי בהגנה, אם אתה מצליח לחפות עליו ולהשאיר אותו באיזור הצבע אתה מרוויח רים פרוטקור אימתני בתמורה, ובקליפרס יש גארדים שיכולים לעבור בחסימות ולצאת לקלעים... זה שהוא עולה מהספסל עוזר להחביא אותו בסקאוטינג ריפורט ובכל מקרה שחקני חמישייה שנייה זה לא אותה רמת ביצוע, הוא יכל להיות פלוס גם בהגנה.

אינדיאנה - ממפיס: סיזן אופנר!

במחזור המשחקים הראשון, משחק כל-ישראלי מפגיש בין עמרי כספי לטי ג'יי ליף. אז כמובן שזה היה חייב להיות ערב עגום מזוית ישראלית, אבל לא בזה נעסוק בלילה הזה.

רבע א': ריצה אחת טובה, טאייריק בדקות ראשונות נהדרות
פתיחה מגומגמת מצד שתי הקבוצות. סקור נמוך, כאשר קונלי וגאסול לא תורמים כלום לממפיס, אבל היתרון רק 4. מי שפותח טוב הוא בויאן בוגדנוביץ', עם סל מחצי-מרחק וחדירות.

3:38 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס ביתרון 6. מיד מגיע היילייט ראשון במשחק מדאנק עוצמתי של סאבוניס בפיק אנד רול עם ויקטור. בהמשך, נפילה כואבת של טי ג'יי - חשש ראשוני שאולי הוא נפצע. יוצאים מפסק-זמן שממנו טי ג'יי לא חוזר. לקראת סיום הרבע, מומנטום ראשון של אינדיאנה במשחק, שבשיאו שלשה של דאג מקדרמוט מעלה ליתרון דו-ספרתי ראשון במשחק - 10 הפרש. בסיום הרבע הראשון 16-27 לאינדיאנה. 18 נק' של אינדיאנה בצבע. ממפיס עם 4 בלבד בצבע [2 מ-11!].

רבע ב': מבוא ל-30
עדכון לגבי חומרת פציעתו של טי ג'יי - נקע בקרסול, בספק להמשך המשחק [לא יחזור].

בדקות הראשונות של הרבע, שליטה מוחלטת של אינדיאנה בצבע ובריבאונד עם שני הגבוהים שלנו תד יאנג וסאבוניס, וההפרש כבר 16. כן. . .'בול גיים'. למקרה שהיה ספק אם זה יבוא כבר במשחק הראשון של העונה - התקנון מחייב אותי לקרוא 'בול גיים', זה חוק ידוע מאוד בקרב בני מלוכה.

7 דקות לסיום המחצית, שלשה של בוגדנוביץ' נותנת יתרון 21. הפערים גדולים מדי. אינדיאנה שוטפת את המגרש ונראית כמו קבוצה בריאה ומוכנה.

5 דקות לסיום המחצית, דאג מקדרמוט עם חיתוך יפה לסל מקבל את המסירה מקורי ג'וזף ומסיים את זה בדאנק עוצמתי! יס, פליז! יייייס! החתמה נהדרת.

39-56 לאינדיאנה במחצית. ממפיס ניצלת מתוצאה משפילה בזכות 4 שלשות של גרט טמפל בכמה דקות. אין יותר מדי מה לספר, כי זה מרגיש כמו משחק אימון.

רבע ג': גאסול מתעורר, אבל רבע רע של שתי הקבוצות
המחצית השנייה נפתחת עם שלשה של מארק גאסול, וזה נותן את הטון גם בהמשך, כאשר הוא מעורב ומייצר נקודות מהקו. עדיין דו-ספרתי, אבל מרגיש פחות כמו בלואאוט מהמחצית הראשונה.

בהמשך, רבע רע של שתי הקבוצות, ממפיס ב-15% מהשדה [!], אבל ההפרש נשמר מתחת ל-20 בזכות 11 מ-13 מהקו. 58-76 לאינדיאנה.

רבע ד': גארבג' טיים, מגיעים עד לקצה הספסל
למרות 27 הפרש, עמרי כספי לא משותף.

3:58 לסיום, ה'רוקי' ארון האלידיי, בחירת סיבוב ראשון של אינדיאנה בדראפט האחרון, נכנס. עוד נכנס, קייל אוקווין, שעושה את הופעת הבכורה שלו במדי אינדיאנה, תוספת כוח נהדרת לא פחות. באמת שהקבוצה שלנו עמוקה מאוד השנה, וזה נראה מבטיח.

האלידיי מיד מגיב עם שלשה ונקודות ראשונות בקריירה. בסיום 83-111 לאינדיאנה. הפייסרס הובילו כל המשחק. תצוגה דומיננטית של אינדיאנה [56% מהשדה מול 30% של ממפיס], אם כי, זו לא התחרות שנתמודד איתה בהמשך, זה הרבה מתחת לממוצע. ממפיס תהיה קבוצה אחת הגרועות העונה, עם פוטנציאל גדול להיות הגרועה ביותר -- אני לא יודע איך אנחנו [עכשיו כותב בכובע של אוהד ממפיס] מנצחים משחקים. עוד אפשר לדבר [בחזרה לכובע של אוהד אינדיאנה] על ניצחון 44-21 של אינדיאנה בריבאונד וניצחון 16-60 [!] בנק' בצבע [ממפיס בצבע - 8 מ-39 בלבד!], מה שמשקף את הדומיננטיות במשחק של הגבוהים שלנו - סאבוניס, יאנג ואפילו מיילס טרנר [עד שקיבל עבירה רביעית ואז יצא מאיזון], שזכור לנו כמי שלרוב מתקשה מול שחקנים במימדי גוף של מארק גאסול, והפעם התמודד טוב.

השחקן המצטיין: אני הולך עם בויאן בוגדנוביץ'. היה מושלם מהשדה כשהמשחק עוד היה תחרותי, כולל 8 נק' ב-8 דקות ברבע הראשון. קלע כמה צ'אקות שפתחו הפרש [הקלע המוביל במשחק], נע טוב על המגרש והיה מחובר לשחקנים האחרים כהמשך לעונה שעברה. 19 נק' [9-7 מהשדה, 3-3 משלוש, 2-2 מהקו] ו-6 ריב' ב-27 דקות משחק;

ויקטור אולדיפו עם 16 נק' [3 שלשות] ב-26 דקות, ועוד 4 שחקנים בדאבל פיגרס. מילה טובה לטאייריק אוואנס, שעשה הופעת בכורה נהדרת. מסיים עם 14 נק' ו-6 אס' [1 איבוד כדור] ב-24 דקות מהספסל; דומאנטס סאבוניס עם דאבל-דאבל עוצמתי של 14 נק' [11-7 מהשדה] ו-15 ריב' [6 בהתקפה]; מילה טובה מגיעה גם לדאג מקדרמוט, שחקן שהרבנו ללגלג עליו בשנים האחרונות, אבל הוא משתפר. 12 נק', למרות רק שלשה אחת, ב-24 דקות משחק. הוא מראה יותר מאשר רק קלעי שעומד בפינה ומחכה לכדורים, וזה מפתיע;

בממפיס, אכזבה מכולם. מארק גאסול, למרות שפתח את המחציה השניה טוב, מסיים עם 2 סלי שדה בלבד [2 שלשות] ב-11 זריקות [ולמרות 7 מ-8 מהקו], מספיק בשביל 13 נק'; מייק קונלי היה נו-שואו. 11 נק' [3 מ-11 מהשדה] ו-3 אס' [1 איבוד כדור] ב-29 דקות; גארט טמפל קלע 12, שהגיעו כולן בריצה אחת טובה ברבע השני. גם כן ריצה - לא יותר מפוזישנים שמנעו בלואאוט; דארן ג'קסון ג'וניור, בחירה רביעית בדראפט האחרון, מסיים ערב של 10 נק' [6 מ-6 מהקו] ו-5 ריב' ב-25 דקות משחק;

ליין עמרי כספי: עמרי לא שיחק. אני מבין לפני המשחק שדובר על פציעה [נו, מה] שהוא סוחב, אבל הוא היה לכאורה כשיר לשחק, לכן אני לא מבין את זה. אולי אני עוד לא מעודכן בחדשות האחרונות, ובאמת יש פציעה. בכל אופן, זו תהיה עונה קשה כמעט בודאות גם אם בריא.

ליין טי ג'יי ליף: נכנס, שיחק כמה שניות ואז נפצע. הוא השתתף באימון של יום חמישי [היום], אבל נראה סוחב רגל והוא לא ירשם למשחק הבא. וכך למעשה סגרנו את ערב הפתיחה של הישראלים בצורה עגומה.

המשחק הבא -- אינדיאנה תצא למילוואקי [ו'] למשחק מאוד מעניין נגד יריבה ישירה על מיקום. אין לי בעיה להתחיל לחשוב על זה בשלב מוקדם של העונה. זה יהיה הערב הראשון של בק טו בק.

המשחק הבא -- משחק בית ראשון של ממפיס, כאשר תארח את אטלנטה [ו'].

אני מאחל לעצמי ולקבוצותיי האהודות עונת NBA מוצלחת. אני מאחל לישראלים עונת התקדמות [במקרה של טי ג'יי] ועונת פלייאוף כטרייד צ'יפ [במקרה של עמרי]. במידה מסוימת, מעל הכל, ותקראו לי 'שנאן', אבל אני ממש מקווה שזו תהיה עונה שבסיומה גולדן סטייט ווריורס לא תזכה באליפות. אני חוזר - לא תזכה.

להתראות בשמחות NBA ואחרות!

OrEl74

Well-known member
מנהל
הלייקרס זאת אחת מהקבוצות הפחות אינטליגנטיות בליגה

ערימה של שחקנים טיפשים למעט קוזמה ו רונדו.
מספיקה מחצית אחת בשביל לראות שלברון מתחיל לאבד סבלנות

rapgamer4ever

New member
הם לומדים לשחק ביחד

לברון למשל היה מאוד פאסיבי החל מהרבע השני. הוא חתך לסל וחסם למובילי כדור יותר ממה שהוא רגיל. מצד שני כשלברון על המגרש והקבוצה מתפשרת על 1 על 1 של אינגרם ולאנס, זה מתכון לכישלון.
בכל אופן הם עשו דברים מסוימים נכונים בהתקפה. יצאו מהר קדימה ועפו ל-34 נקודות בפאסט ברייק.
הדאגה העיקרית היא בהגנה. הלייקרס שיחקו רוב המשחק עם קוזמה בעמדה 5. לכן לא היה להם שחקן שישנה זריקות בצבע כשמקגי (משחק טוב שלו) על הספסל, והם גם היו בנחיתות בריבאונד. עם סגל הגנתי כזה הם לא יכולים להרשות לעצמם לאבד שחקנים אוף דה בול כפי שקרה יותר מדי פעמים.
&nbsp
בפורטלנד סטאוסקס תפס את משחק חייו וזאק קולינס היה גיים צ'יינג'ר אדיר בהגנה. שני החבר'ה האלה ניצחו להם את המשחק.
&nbsp
הערה נוספת לגבי אינגרם- הוא יהיה שחקן טוב מאוד ורואים שהוא במגמת שיפור, הן מבחינה פיזית והן מבחינת סקילסט. אבל בתור שחקן שדיברו על יכולת הקליעה שלו מאז שהיה פרוספקט בדראפט, המצב לא מעודד. הוא לפעמים מחטיא מבטים פנויים בצורה כזאת שאתה לא רואה מקלעים טובים.

קבוצה חביבה +, לברון ורונדו עם פי 2-3 IQ כדורסל משאר השחקנים

ביחד.הם קבוצה צעירה עם המון האסל, אבל בתכלס אין מי שיקלע מבחוץ.
הבלון שנקרא אינגרם יתפוצץ במהלך העונה איפה הוא ואיפה קווין דוראנט שהיה בגילו.
אגב לברון, קצת קשה לעכל שלא נראה אותו השנה בגמר

Cade Foster

New member
אף אחד לא באמת חושב שהוא יהיה קווין דוראנט

זה שכמה קפוצי תחת מיהרו להכתיר את קווין דוראנט הבא זה לא אומר כלום, תרשה לי להמר שאלה אותם האנשים שאמרו בהתחלה שג'אליל אוקאפור יהיה גרסה חדשה של טים דאנקן.
&nbsp
הוא יכול להיות שחקן טוב מאוד, אולי אולסטאר, המרחק לדוראנט הוא בכל אופן עצום.

rapgamer4ever

New member
עוד פעם אינגרם וקווין דוראנט

מאז שאינגרם נכנס לליגה אף אחד לא משווה ביניהם. אף אחד. ועדיין משום מה כולם מכים באיש הקש הזה- "אינגרם בחיים לא יהיה דוראנט".

מה שכן, דבר אחד אני לא מבין בקשר ללייקרס העונה.. תביאו כל מיני טראבל מייקרס עוד מילא, אבל קלעי אחד לא יכלו להביא?! אחד?!

למעלה