העונה מתחילה שבוע הבא, זמן טוב להימורים

Ring Bearer

New member
לתחושתי זה הרבה יותר פתוח, כשגם הפליקנס, הטימברוולבס ואפילו

הת'אנדר והלייקרס ימצאו את עצמם לא מבטיחים מקום עד הישורת האחרונה. שלוש מתוך ארבע מהן קבוצות לא מאומנות היטב, שבעצם תלויות ביכולת של שחקן אחד (כי לדעתי שחקנים כמו ג'ורג' והולידיי מוערכים יתר על המידה). יש לי תחושה שקבוצה אחת מהן אפילו תתפרק לגמרי עד סוף העונה. אז מכל הסמטוחה הספרס נראים לי כמו הימור די פרוע שלא יופיעו לפלייאוף.

OrEl74

Well-known member
מנהל
עונה חלקית (אמשיך מאוחר יותר)

MVP: מתלבט בין דיוויס ללברון, שנייהם לדעתי יצעידו קבוצות ל מבריקות במיוחד לפלייאוף במערב שזה משימה לא קלה. מהמר על עונה פסיכית של דיוויס שתעניק לו את התואר.
MIP: יש לא מעט שחקנים שיכולים להתמודד על התואר הזה השנה, מאוד רוצה להאמין שנאנס ג'וניור יתפרע העונה הוואקום שנוצר בקליבלנד ואני מהמר עליו.
DPOY: רודי רודי רודי, שרק יהיה בריא.
COY: סיטיבנס.
ROY: אייטון בענק
6TH: חושב שיהיה ממש מגניב אם זה יהיה כרמלו.

Ring Bearer

New member
הולכת להיות אחלה עונה

עונה שעברה הייתה צפויה להחריד עם אחת מסדרות הגמר החלשות אי פעם. השנה יש לי תחושה של שינוי.
&nbsp
MVP: דיוויס, אבל לדעתי זה יהיה צמוד ביותר עם לברון. זו כנראה השנה האחרונה שהוא יוכל לקחת בה MVP ולהשתוות לג'ורדן בתואר מאד חשוב. ב-FMVP הוא כבר לא ישתווה אז בעצם הצ'אנס האחרון שלו להשאיר את המרוץ ל-GOAT פתוח.
מצד שני מספיק שהפליקנס יסיימו מעל הלייקרס ויהיה קשה לטעון שהוא השחקן שתורם הכי הרבה לקבוצה שלו. דיוויס משחק עם צוות חלש לא פחות ונראה כמו הימור טוב יותר כי הוא שחקן שמשתפר כל שנה כבר 6 שנים ואם זה יקרה שוב אין מישהו שיוכל לעצור אותו.
&nbsp
MIP: ניסיתי ממש חזק לחשוב על מישהו. אני אמשיך עם מוטיב הפליקנס ואלך עם ג'וליוס רנדל.
&nbsp
DPOY: גובר זו אפשרות טובה, אבל אני הולך עם קוואי.
&nbsp
COY: סטיבנס יצליח להדביק את הסלטיקס וזה יראה כמו אליפות.
&nbsp
ROY: דונצ'יץ'.
&nbsp
6TH: גורדון, ג'יילן בראון, למה לא שרודר? נלך על שרודר, שיצליח להזיז את ראס לעמדה 2 והוא סוף סוף יראה כמו שחקן חכם.
&nbsp
1ST TEAM: קיירי, הארדן, לברון, דיוויס ואמביד
2ND TEAM: קארי, ווסטברוק, דוראנט, יאניס וטאונס
3RD TEAM: לילארד, אולדיפו, קוואי, דרוזן, וגובר
&nbsp
1ST DEFENSE: בוורלי, אולדיפו, רוברסון, קוואי, גוברט
2ND DEFENSE: פול, קונלי, סמארט, גרין, אמביד
&nbsp
דירוג מזרח: בוסטון, טורונטו, פילדלפיה, אינדיאנה, מילווקי ומכאן הפתעה: דטרויט, מיאמי ו-קליבלנד.
דירוג מערב: ג.ס., יוסטון, יוטה, ניו-אורלינס, אוקלהומה, סן אנטוניו, לייקרס, פורטלנד. ג'ימי באטלר דפק את הסיכויים של מינוסוטה ודנבר הייתה מגיעה אפילו לביתיות במזרח. גם ממפיס ואפילו הקליפרס היו יכולות להיכנס שם לפלייאוף. במערב החיים קשים.
&nbsp
בונוס:
1. קבוצתו הבאה של באטלר תהיה פנרבחצ'ה אולקר. סתם פשוט סולד מההתנהגות שלו. אומרים שמיאמי אז מיאמי.
2. מספר המשחקים שייקח ללברון לעבור את מייקל ג'ורדן בנקודות בכל הזמנים (1254 נקודות מפרידות ביניהם) יהיה 42. יפתח את העונה בסערה ולשם שינוי ידעך לקראת הסוף.
3. מספר הקבוצות שיסיימו את העונה בטנק יהיה 6.
4. האם בן סימונס יזרוק את השלשה הראשונה בקריירה שלו?

5. לויקטור אולדיפו יש רצף של 64 משחקי עונה רגילה עם לפחות חטיפה אחת (הרצף ה5 הכי ארוך בהיסטוריה). על כמה ייעצר? האם ישבור את השיא (כריס פול, 108)?
הרצף לא כולל משחקי פלייאוף ואולדיפו לא ישבור את השיא של פול, אבל הוא יעבור את השיא של ג'ורדן שעומד על 77 (נדמה לי שזה השלישי בהיסטוריה) ויעצר על 86.

Krit123

Well-known member
יאללה שיתחיל כבר

MVP: לא יודע למה לא מסתדר לי AD או יאניס אבל אני לא רואה מי עוד יכל לקחת...
MIP: המון התלבטויות אמרתי למה לצמצם 1. ווילי הרננגומז 2. מריו הזוניה 3. דרק ג'ונס ג'וניור 4. אלכס לן 5. מאליק ביזלי (סם דקר honorable mention)
DPOY: גובר
COY: סטיבנס
ROY: הבדיחה אמורה להיות בן סימונס, הבחירה הברורה היא אייטון, בוא נתחכם ונהמר על מיילס ברידג'ס
6TH: לא הבנתי איך אף אחד לא אמר לו וויליאמס

1ST TEAM:
2ND TEAM:
3RD TEAM:

1ST DEFENSE: גובר, AD, קוואי, באטלר, הולידיי
2ND DEFENSE: דריימונד, טאקר, ג'ורג', KD, בברלי

דירוג מזרח:
1. בוסטון
2. טורונטו
3. פילדלפיה
4. אינדיאנה
5. מילווקי
6. מיאמי
7. וושינגטון
8. שארלוט
9. קליבלנד
10. דטרויט
11. ניקס
12. שיקאגו

דירוג מערב:

1. גולדן
2. יוסטון
3. אוקלהומה
4. יוטה
5. פורטלנד
6. לייקרס
7. סאן אנטוניו
8. דנבר
9. ניו אורלינס
10. קליפרס
11. ממפיס
12. מינסוטה

הימורים

MVP: אנטוני דיוויס
MIP: טאורין פרינס
DPOY: הורפורד
COY: סטיבנס
ROY: דונצ׳יץ׳
6TH: אריק גורדון
&nbsp
1ST TEAM: קארי-הארדן-לברון-יאניס-דיוויס
2ND TEAM: ווסטברוק-קיירי-דוראנט-קוואי-אמבייד
3RD TEAM: סימונס-מיטשל-ג׳ורג׳-אלדרידג׳-גוברט
&nbsp
דירוג מזרח:
1. בוסטון
2. טורונטו
3. פילדלפיה
4. אינדיאנה
5. מילווקי
6. וושינגטון
7. מיאמי
8. קליבלנד
&nbsp
דירוג מערב:
1. יוסטון
2. גולדן
3. אוקלהומה
4. יוטה
5. לייקרס
6. דנבר
7. סאן אנטוניו
8. ניו אורלינס
&nbsp
בונוס:
1. קליפרס
2. 50
3. 7 (פיניקס, סקרמנטו, אורלנדו, ניקס, נטס, אטלנטה, שיקאגו)
4. כן
5. 89

rapgamer4ever

New member
אהבתי את ההימור על פרינס

מהשחקנים היותר אנדרייטד בליגה לטעמי. המספרים שלו בעונה שעברה היו יותר טובים ממה שנדמה, ואני לא יודע האם הוא סקורר של ווליום גבוה ויעלה אותם בהרבה, אבל בכל מקרה אני חושב שהוא יתקדם מאוד בתודעה של אוהד NBA ממוצע.
&nbsp
מה הסיבה שהימרת שהבלייזרס יסיימו מחוץ לפלייאוף? על פניו הם אותה קבוצה מעונה שעברה, בזמן שקבוצות אחרות בסביבה שלהם קצת נחלשו.

יש פשוט הרבה מידי קבוצות טובות

אני מאמין בניו אורלינס, והמשחק הראשון מאוד מעודד, אבל עדיין לא הצלחתי לשים אותם מעל 8. ס"א זה ס"א. לברון זה לברון. גולדן ויוסטון מן הסתם בפנים. גם יוטה נראית כמו דבר בטוח. דנבר סופר מוכשרת. באוקלהומה שני שחקני טופ 15 ועוד שנת ניסיון. פורטלנד גם יכולה בקלות מאוד למצוא את עצמה בפלייאוף אבל במקום מי??

שלי

MVP: זו תהיה עונת האנתוני דייויס.
&nbsp
MIP: צ'נדלר פאר...לא. קשה לדעת, יש הרבה מועמדים סבירים. אני הולך עם ג'וליוס רנדל.
&nbsp
DPOY: זה יכול מאוד להיות קוואי בעונת חוזה.
COY: בראד סטיבנס. תנו לו את זה כבר.
&nbsp
ROY: דונצ'יץ'.
&nbsp
6TH: זה חייב להיות מישהו מפילדלפיה, אבל אקח הימור שונה ואלך עם קראודר. מדברים עליו כוטרן מנהיג שעשה שינוי בחדר ההלבשה. זה כאילו כל כך חסר סיכוי שאני מאמין שזה יכול לקרות.
&nbsp
1ST TEAM: ווסטברוק - הארדן - לנארד - יאניס - דייויס.
2ND TEAM: לילארד - אולדיפו - דורנט - לברון - טאונס.
3RD TEAM: כריס פול - ג'רו הולידיי - פול ג'ורג' - אל הורפורד - אמביד.
&nbsp
1ST DEFENSE: ג'רו הולידיי - אולדיפו - לנארד - יאניס - דייויס.
2ND DEFENSE: מייק קונלי - ג'יילן בראון - קובינגטון - דורנט - גובר.
&nbsp
דירוג מזרח:
1. בוסטון.
2. פילדלפיה.
3. מילוואקי.
4. אינדיאנה.
5. טורונטו.
6. וושינגטון.
7. דטרויט.
8. קליבלנד.
&nbsp
דירוג מערב:
1. יוסטון.
2. גולדן סטייט.
3. ניו אורלינס.
4. אוקלהומה סיטי.
5. פורטלנד.
6. לייקרס.
7. יוטה.
8. דנבר.
9. קליפרס.
10. סן אנטוניו.

&nbsp
בונוס:
&nbsp
1. קבוצתו הבאה של באטלר תהיה - הלייקרס, בעונה הבאה, כשחקן חופשי.
&nbsp
2. מספר המשחקים שייקח ללברון לעבור את מייקל ג'ורדן בנקודות בכל הזמנים (1254 נקודות מפרידות ביניהם) יהיה - 45 משחקים. זה יוצא ב-15 בינואר, משחק בית נגד שיקאגו בולס. בהפסקת המחצית באגס באני יחטוף את לברון לתוך האסלה של השירותים וביחד הם יצאו למסע קסום [בתלת מימד, מוגבל לצפייה מגיל 8] שבו יתמודדו נגד חוצנים במשחק כדורסל. פרס התסריט המקורי ביותר מוענק לי.
&nbsp
3. מספר הקבוצות שיסיימו את העונה בטנק יהיה - 6. מספר גבוה מהרגיל, ברם רק משקף את הפערים שנוצרו בשנים האחרונות בין המרקטים הגדולים לקטנים.
&nbsp
4. האם בן סימונס יזרוק את השלשה הראשונה בקריירה שלו? כלומר, יקלע את הראשונה - כן. ורק כדי לצאת אידיוט כמו שצריך, אהמר שזה יקרה כבר הלילה נגד בוסטון, כי למה לא.
&nbsp
5. לויקטור אולדיפו יש רצף של 64 משחקי עונה רגילה עם לפחות חטיפה אחת (הרצף ה5 הכי ארוך בהיסטוריה). על כמה ייעצר? האם ישבור את השיא (כריס פול, 108)? (אגב, אני לא יודע אם משחקי פלייאוף נחשבים, אם כן אז הרצף עומד על 71) כן, לצערי זה יעצר. לא עשינו מספיק משחקי הכנה, ואני חושב שמבחינת קצב משחק תהיה בעיה לשמור על הרצף נגד מינסוטה [המשחק הרביעי של העונה]. כששתי קבוצות מורידות את השעון, המשחק נגמר מהר יותר [לא תאמינו, אבל זה אפילו מוכח מדעית].

למעלה