באטלר היה בדרך למיאמי והטרייד נפל ברגע האחרון

rapgamer4ever

New member
באטלר היה בדרך למיאמי והטרייד נפל ברגע האחרון

כך ווג' מדווח. מינסוטה "ביקשה עוד משהו ברגע האחרון", כנראה שהטרייד היה במרחק של בחירת דראפט כלשהי מביצוע.

פרטי הטרייד לא נחשפו אבל ג'וש ריצ'רדסון שתחילה מיאמי שמה עליו וטו, נכלל בטרייד. כמו כן גורגי ג'נג היה אמור לעבור במסגרת הטרייד, אולי לקבוצה שלישית.
פרטים נוספים is anybody's guess. חצי מהסגל של מיאמי נכלל בשמועות כאלה ואחרות.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ממה שקראתי

במיאמי ממש נפגעו, ברמה שהם לא מוכנים לחזור ולדבר עם הוולבס ולחדש את המשא ומתן על הטרייד.
&nbsp
טיבודו במו ידיו מונע את ביצוע הטרייד שכל הצדדים רוצים חוץ ממנו.

rapgamer4ever

New member
לא ברור מה בדיוק קרה שם

אבל התגובה הראשונית שלי הייתה אכזבה. כששני הצדדים כל כך קרובים אין סיבה שהעסק יתפוצץ.
לפני כמה ימים התברר שבאטלר מתכוון לעלות לשחק במדי מינסוטה בעונה הרגילה, בהנחה שעוד לא יתבצע טרייד. זה שם אותנו בעמדה יותר טובה במו"מ אבל אני רק מקווה שזה לא גורם לת'יבודו להכשיל כל עסקה אפשרית.
&nbsp
מעניין שאין הדלפות במשך כל התהליך הזה לגבי פרטי הטרייד. גם זה טוב.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא בטוח שאתה צריך להיות מאוכזב

הבנתי שלא היה מדובר בחבילה מרשימה במיוחד מהצד של מיאמי (אלה אם אתה ממש ממש מתלהב מג'וש ריצ' רדסון)
&nbsp
גם מזה שבאטלר אמור לשחק אני לא הייתי שמח במיוחד.
מערכת היחסים שלו עם ווינס וטאונס רעועה לגמרי ולדעתי אם הוא ישחק, זה רק יפגע ולא יועיל
&nbsp
אני ממש לא בטוח שאם הייתי הנהלת הוולבס, הייתי נותן לו לשחק.

rapgamer4ever

New member
מתלהב בטוח לא

אבל בהתחשב בכך שבאטלר שנה לקראת תום החוזה, והוא ירצה סופר מקסימום ל-5 שנים, גם אי אפשר לצפות לקבל עליו full value.
&nbsp
ג'וש ריצ'רדסון אחלה שחקן שבמקרה גם מתאים לנו ויושב על חוזה נהדר של 30 מיליון ל-3 שנים. כאשר אתה מוסיף לחבילה שדרוגים כמו להחליף את טיג בדראגיץ', או בחירת דראפט, או פרוספקטים מסוימים אחרים, ובנוסף לכך נפטר מהחוזה המגעיל של ג'נג- זו תמורה סבירה מאוד לדעתי.

rapgamer4ever

New member
סרטון מומלץ

https://www.youtube.com/watch?v=Cp1wwDl1yAI
&nbsp
בנושא הגנה על הפיק אנד רול והתמודדות מול מיסמאצ'ים.

למעלה