אחרי שנה בחוץ, גורדון היוורד חזר לשחק

rapgamer4ever

New member
בכורה מרשימה לדאנדרה אייטון

24 נקודות, 9 ריבאונדים ו-3 בלוקים בקדם עונה נגד הקינגס.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לילה לא רע לרוקיז

אייטון כמובן האפיל על כולם אבל גם במבה, יאנג ונוקב נתנו משחקים לא רעים בכלל

Krit123

Well-known member
כמה שחקנים מעניינים בניקס

(מעבר לנוקס שפתח טוב) מיטצ'ל רובינסון בחירה 36 בדראפט 2.16 בן 20, מסתבר ששבר שיאים של חסימות וריבאונדים בליגת הקיץ, אתלט ומתגלגל טוב לטבעת בגובה הזה הוא מטרה טבעית ללובים, יכל להיות אחלה גבוה מהסוג של קאפלה ודומיו
ממבט בוויקיפדיה הבנתי שהוא החליט לוותר על הקולג' ולהתאמן עצמאית לליגה שנה שעברה, יכל להיות שזה מסביר את הנפילה לסיבוב השני

גם אלונזו טרייר (גארד) שהניקס מחזיקים ממנו למרות שלא נבחר בדראפט הראה שליטה מצוינת בכדור, עושה רושם שיהיה קשה להישאר מולו, רק אני לא מבין איפה הוא אמור למצוא דקות בריבוי השחקנים בקו האחורי

צריך לקחת את כל זה בערבון מוגבל כי זו תקופה נורא מטעה הרבה שחקנים יראו טוב יותר ממה שהם באמת שווים אבל בכל זאת אולי מתוך מריו הזוניה, מודיאיי, וונלה, פרנק ניליקינה רון בייקר ואחרים הניקס ימצאו עתיד בטעות

אני שונא שעורכים ככה סרטונים אבל אפשר לראות קצת ממה שהם הראו

כיף לקרוא אותך, תמשיך לכתוב

OrEl74

Well-known member
מנהל
עושה רושם שהניקס שיחקו אותה עם נוקס

בעסה לקורטני לי שכנראה יגרד עכשיו דקות ויבלה יותר על הספסל מאשר על הפרקט

OrEl74

Well-known member
מנהל
אולנזו טריילר עם 20 נק ב 16 דקות במחצית הראשונה

קנטאר עם 12 נק ו 16 ריב
מרשים
&nbsp
&nbsp

Krit123

Well-known member
הניקס רשמית מעניינים השנה

יכולים להעמיד הרכבים עם המון אורך ואתלטיות בכל עמדה, היו להם 11 חסימות הלילה מ-9 שחקנים שונים

קבוצה צעירה עם המון אנרגיות ושחקנים שרוצים לשמור, נראה שפיזדייל מדביק אותם באנגריות שלו ומעודד אותם למשחק של לחץ וריצה. חסר לי שחקן יותר מנוסה שיתפקד כמבוגר אחראי אבל אולי קורטני לי יעזור בזה

עושה רושה שגם נוקס שומר טוב, ניליקינה זה תענוג לצפייה בהגנה נקווה שישתפר בהדרגה בצד השני
לגבי טרייר הבנתי שיצטרכו לחתוך מישהו עם חוזה מובטח בשביל שיכלל בסגל כי כרגע הוא חתום לחוזה כפול עם קבוצת ה-G League
הראו ראיון עם פיזדייל שדיבר על זה שהוא מצטיין בצ'ייסדאון בלוק באימונים, היה לו אחד במשחק שנשרק כגולטנד אבל בהילוך החוזר נראה שהיה נקי

אם תהייה רוטציה בין פורזינגס לרובינסון זה 48 דקות של הגנה על הטבעת, אם הם יצליחו לשחק ביחד אז בכלל... קאנטר אולי חלש בהגנה אבל הוא משאבת ריבאונדים, 20 ריבאונדים ב-26 דקות

שווה גם לציין אצל ברוקלין את רודיאונס קורוקס (השם הלטבי הכי טורקי ששמעתי) בחירה 40 בדראפט, 2.06 שישחק בעמדות 4-3, מאוד אקטיבי בהגנה ונראה די מגוון בהתקפה

למעלה