ג'ימי באטלר והטימברוולבס

OrEl74

Well-known member
מנהל
ג'ימי באטלר והטימברוולבס

אני מניח ששמעתם שמערכת היחסים בין השחקן לקבוצה, לא בדיוק מלבבת.
לא כל כך ברור מה הרקע לכל זה (יובל, אולי אתה יודע יותר?) אבל באטלר ממש לא מרוצה ובין השורות כנראה שגם חלק מהשחקנים ובעיקר טאונס, לא ממש מרוצים מהנוכחות שלו בקבוצה.
השמועות אפילו מדברות על כך שטאונס לא מוכן לחתום על הארכת חוזה בקבוצה לפני שיתברר מה בדיוק הסטטוס של באטלר.
היום אמורה להיערך פגישה בין באטלר והסוכן שלו להנהלת הקבוצה במטרה לברר, פנינו לאן.
בין כל זה, יש כבר שמועות שהראפטורס מנסים לרקום טרייד שיכלול את איבקה כדי להניח יד על באטלר.
ועם קשר או בלי, אתמול הבעלים של הוולבס אמר שהוא לא ממש מבין את המהלכים של טיבודו בקיץ הזה.

Anfield

New member
באוקלהומה גם בלאגן, ווסטברוק ורוברסון בספק רציני לפתיחת

העונה. לדעתי, תלוי ברמת המערב, זה יכול לעלות לקבוצה בעליה לפלייאוף.

Krit123

Well-known member
בשביל זה יש את שרודר

הסגל שלכם יותר עמוק השנה, הבאתם גם את נואל ואת הצרפתי עם השם המסובך מפילדלפיה, יש לכם כמה אופציות בכל עמדה
הרוטציה יכולה להתעצב יפה לאורך העונה, זה חוכמה בדיעבד אבל הנקודת פתיחה שלכם מבטיחה יותר משנה שעברה

TLC

OrEl74

Well-known member
מנהל
ע"פ הדיווחים

באטלר ביקש טרייד ואף סיפק רשימת קבוצת שאיתן הוא יסכים לחתום על הארכת חוזה.
לא ברור מי הקבוצות המדוברות אבל כנראה שהלייקרס היא אחת מהן.

rapgamer4ever

New member
גם הניקס ברשימה לפי הדיווחים

יכול להיות שהעובדה שפול ג'ורג' נשאר באוקלהומה ישכנע קבוצות נוספות להאמין שיוכלו להשאיר אצלן את באטלר.
&nbsp
במשך תקופה ארוכה התנגדתי להצעת הטרייד של באטלר למינסוטה. בסוף בהתחשב בעונת הרוקי המאכזבת של דאן, וקרע ה-ACL של לאבין, השתכנעתי בצדקת הטרייד. עכשיו הוא מקבל טוויסט נוסף, בעיני זה הזמן להשיג את ההצעה הכי סבירה שנוכל תמורת באטלר ולפטר את ת'יבודו. על שנתיים של אימון לא מוצלח ו-3 קיצים של ניהול לא מוצלח.

OrEl74

Well-known member
מנהל
באטלר די תוקע אותם עם הרשימה שלו

מה כבר הם יכולים לקבל מהניקס?

rapgamer4ever

New member
לא ציפיתי ליותר מזה

העובדה שנתן 3 אופציות משאיר בכל זאת מעט leverage לוולבס, כי הקבוצות צריכות להתחרות זו בהצעה של זו.
חוץ מזה שבאטלר לא יכול להטיל וטו על טרייד, למקרה שקבוצה תהיה מוכנה להמר בכל זאת על הסיכוי שישאר אצלה.
&nbsp
שני הנכסים העיקריים של הניקס שנמצאים על השולחן הם פרנק ניליקינה וקווין נוקס שבחרו בדראפט האחרון. ניליקינה הוא רכז הגנתי מהסוג שת'יבודו אוהב ומהסוג שאנחנו לא צריכים כרגע. את נוקס אני לא ממש מכיר.
אני מסכים איתך שללייקרס יש נכסים הרבה יותר טובים, השאלה אם הם יהיו על השולחן.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לפי השמועות

תיבודו לא מתכוון לעשות טרייד על באטלר והוא מקווה שהעפלה לפלייאוף ישכנעו את השחקן להישאר.

בהצלחה

rapgamer4ever

New member
אחת הסיבות שאני לא מתבאס מהמצב

שאני לא הייתי סומך על ת'יבודו שידע לבצע טרייד ולקבל משהו תמורת באטלר, מבלי שהיה נאמר לו מפורשות שהוא רוצה טרייד.
זאת אומרת סביר להניח שלולא השיחה באטלר היה עוזב בסוף השנה תמורת כלום, עכשיו נוכל לקבל תמורתו משהו.
אם זה היה מנג'ר אחר הייתי אומר שהשאיפה להשאיר את ג'ימי היא חלק מטקטיקת משא ומתן. אני נזהר בדבריי כי ת'יבודו מסוגל להכל, אבל במצבים כאלה אני מאמין שגלן טיילור (הבעלים) הוא שיקבל החלטה בסופו של דבר ובאטלר אכן יועבר בטרייד בשלב מסוים.

fatnoam

Active member
באטלר רצה כסף, הוולבס סירבו

השנה הוא מרוויח 19 מליון, רצה שיבטלו לו את זה, ושהוא ירוויח 30 השנה ועוד 145 ב-4 השנים לאחר מכן.
&nbsp
הטימברוולבס סירבו מענייני מס ותקרות מס (צריך לשחרר כמה שחקני רוטציה כדי לתת את זה לג׳ימי), ואז ג׳ימי הודיע להם חד משמעית שהוא רוצה טרייד.
&nbsp
לדברי הסוכן של ג׳ימי - הניקס, הנטס והקליפרס מוכנות להציע לג׳ימי את הכסף הזה.

Cade Foster

New member
מה דעתך על הפרסומים על כך שהיחסים ביניהם היו גרועים?

אתה חושב שיש אמת בפרסומים האלה? כי אם זה נכון אז האמת שקשה לבוא לת׳יבס בטענות, זה או לאבד את ג׳ימי או את קא"ט, והאחרון לדעתי יותר חשוב לעתיד שלכם.

rapgamer4ever

New member
מה שאני חושב

היחסים כנראה היו לא טובים וזה לא רק בין באטלר לטאונס אלא לכל הפחות גם בין באטלר לוויגינס. באטלר אולי הניח שהצעירים יחפשו ללמוד ממנו ויחקו את מוסר העבודה שלו וכו' וכשזה לא קרה הוא יכול להיות די שמוק כנראה. בוא נגיד שהוא דמות לא קלה. היה כנראה נתק בין באטלר לצעירים שהתחיל מאי עמידה שלהם בסטנדרטים של באטלר והמשיך ליחס אישי שלילי מצדו.
אני לא שם את כל האחריות על הכתפיים של ת'יבודו אבל לדעת להתערב במקרים מסוימים זו גם אחריות של מאמן.

בכל מקרה אני לא חושב שהיחסים היו במצב קטסטרופלי שלא אפשר להם להמשיך לשחק ביחד. זה לא היה קובי ושאק. באטלר מחפש טרייד בראש ובראשונה משיקול כלכלי והיה אפילו דיווח לפיו הוא אמר שהיחסים בינו לשאר החבר'ה זה לא מה שעומד במרכז בקשת הטרייד.

בסופו של דבר הכל קשור להכל והיחסים השליליים בודאי לא תרמו אבל זה גם לא העניין היחיד.

למעלה