בגיל 41, מאנו גינובילי הודיע על פרישה

OrEl74

Well-known member
מנהל
בגיל 41, מאנו גינובילי הודיע על פרישה

אחד השחקנים היותר חכמים שידע המשחק.
טכני בטירוף, מלהיב, ווינר וזה רק הקצה של מה שאפשר לומר עליו.

אני אתגעגע

rapgamer4ever

New member
גאון כדורסל

מהשחקנים היצירתיים ביותר שראיתי מעולם.
מאנו הוכיח את עצמו כווינר אדיר בכל מסגרת- ביורוליג, באולימפיאדת אתונה שהוביל את ארגנטינה לזהב על הראש של האמריקאים... לכן זה גם לא מפתיע שהעדיף לבלות את הקריירה שלו כמספר 2-3 באלופה מאשר להוביל קבוצה משלו ולזכות ביותר תהילה אישית ופחות קבוצתית.
השיא שלו היה יחסית קצר אבל אני חושב שגם מבחינה אינדבידואלית הוא היה שחקן אדיר. לא היה רחוק בכלל לקחת FMVP ב-2005 בסדרה שדאנקן יחסית התקשה מול האחים וואלאס מדטרויט ומאנו כהרגלו התעלה על הבמה הכי גדולה.
&nbsp
הול אוף פיימר. לא רק מבחינת הישגים, או יכולת, אלא ממש במלוא מובן המילה.

OrEl74

Well-known member
מנהל

FrecCo

Member
צפייה מקרית בהיילייט שלו היא זו שעשתה אותי אוהד NBA וספרס

ווינר גדול שלדעתי אחראי לכמה מהמסירות הכי יפות שהמשחק ראה. ה-NBA יהיה טיפה יותר משעמם בלעדיו.

היה וירטואוז ענקי

היורו-סטאפ שלו היה נדיר, שחקן ענק.. מלבד זה שחקן נשמה נדיר ביותר. שחקן כדורסל שכל קבוצה הייתה רוצה אין ספק בזה בכלל

Cade Foster

New member
סוג של תופעה

ראיתי אותו בגיל 40 מתעופף לדאנקים ששחקנים בשיא הקריירה שלהם היו רק חולמים לעשות. הבנתי שהוא עבר ניתוח לכריתת אשך, מעניין מה אמרו הרופאים כשגילו שקצת קשה לחתוך אשך מפלדה. הוא נראה כמו רבע עוף ליד כל הבריונים של הליגה ועדיין הוא לא ספר אף אחד מהם בדרך אל הטבעת.
&nbsp
אני אתגעגע.

Krit123

Well-known member
חבל שלא המשיך עוד עונה

יכל לסחוב עוד אחת בקלות, לראות אותו נותן 5 דקות של כדורסל טוב גם אחת ל-4 משחקים זו עדיין חווית צפייה מהטובות בליגה
עונה שעברה הוא היה נהדר לפרקים, כנראה שהעזיבה של פארקר וקוואי הטתה את הכף

קשה לעשות איתו חסד במילים, גם לנסות לסכם את הקריירה שלו מבחינת הישגים, מספרים, איפה הוא מדורג וכו' זה סוג של עוול.
שחקן שבאמת היית צריך לראות משחק בשביל להבין מה הוא הביא למשחק, מבריק בצורה חריגה ושילוב נדיר של סגנונות...
יש הרבה שחקנים שהרוויחו את הזכות לפרידה ראויה ויש שחקנים שבאמת תגעגע להם

OrEl74

Well-known member
מנהל
דיוויד ווסט מקנא ומודיע גם הוא על פרישה...

rapgamer4ever

New member
15 שנה עוברות מהר כשנהנים

מהשחקנים הטובים של דראפט 2003 האגדי.
הייתה לווסט קריירה יפה מאוד. PF קלאסי, אוטומטי מחצי מרחק, שהיה סיידקיק ראוי לכריס פול בניו אורלינס ובאותה תקופה נבחר לאולסטאר פעמיים.
פרק ב' שלו הגיע באינדיאנה וגם היה מוצלח. אמנם קצת עבר את שיא הקריירה אבל מצא את מקומו עצמו כמנהיג, שחקן קשוח ועדיין פרודוקטיבי מהגרעין שהוביל את הפייסרס לשני גמרים איזוריים.
את הקריירה היפה שלו סיים עם 2 אליפויות בווריורס, העונה האחרונה שלו הייתה מרשימה במיוחד בה היה משחקי הספסל החשובים והיעילים ביותר בקבוצה.
&nbsp
ווסט הוא לא מסוג השחקנים שנכנסים ל-HOF אבל נמצא לבל אחד מתחת. קריירה ארוכה ואיכותית כמו שלו היו מאחלים לעצמם 95% מהשחקנים בליגה.

למעלה