משחק של הגולדן סטייט בסן פרנסיסקו

Shaycus

New member
משחק של הגולדן סטייט בסן פרנסיסקו

היי,

אני אהיה באמצע אוקטובר (15.10.2018-18.10.2018) בסן פרנסיסקו.
הסתכלתי בימים האחרונים בלו"ז של עונת 2018/2019 וראיתי היום שפורסם לוח המשחקים של גולדן סטייט.
הם אמורים לשחק נגד אוקלהומה סיטי ב16.10.2018, וזה מעולה בשבילי.
אם אני מסתכל על אתרים ומחפש כרטיס בודד למשחק ראיתי בינתיים שני סכומים של 440$ ו265$ במקומות לא ממש טובים (אחד באמצע המגרש בחלק הכי עליון ואחד מאחורי הסל בחלק הכי עליון).
מדובר בסכומים לגיטימיים או שאני לא יודע לחפש?
חשבתי שכרטיס למקום לא טוב יעלה 100$-150$ ובמקום טוב סביב ה200$-250$.
אולי אני פשוט לא יודע לחפש? מישהו יכול להכווין אותי לאתר טוב, זול ואמין?

תודה,
שי

הייתי שנה שעברה בגולדן-ס"א

עלה 100 דולר בערך וזה היה המקום הכי גרוע באולם (עולם). צמוד לקיר האחורי באלכסון. אבל להבנתי בגדול אפשר בדרך כלל בסכום דומה למצוא כרטיס סביר אם קונים מספיק זמן מראש.
&nbsp
ספציפית המשחק שאתה רוצה הוא אחד המשחקים הכי קריטיים של השנה. לא בגלל שאוקלהומה מדהימים, כי הם לא, אבל הם קבוצה חזקה בסך הכל וגם היריבות דוראנט-ווסטברוק וכל זה. וזה גם ממש משחק הפתיחה. בקיצור הגיוני מאוד שזה יהיה משחק יקר במיוחד אבל עדיין אני לא יודע להגיד לך אם אי אפשר למצוא בפחות :)

Ring Bearer

New member
איך האמריקאים מצליחים למלא 20,000 מקומות בכאלה סכומים?

350-400 שקל לכרטיס גרוע ו-750-800 לכרטיס סביר נשמע כמו 100% קהל מעמד בורגני גבוה, ולא חשבתי שהNBA כזה אליטיסטי. בטח לא כשרואים את בידור האהבלי בין פסקי הזמן. אז זה פשוט הטעם של העשירים בארה"ב או שזה מכוון לעמך ולילדים שמגיעים בהנחות משמעותיות?

זה באחד האזורים הכי עשירים בארה"ב

קרוב מאוד לערים גדולות מאוד כמו סאן חוזה, סאן פרנסיסקו ואוקלנד ובכלל כל אזור המפרץ שגרים בו בערך 7 מיליון איש. ובנוסף כל הסיליקון ואלי וחברות ההייטק שנמצאות שם גורמות לעליית מחירים מטורפת שהבריחה משם הרבה מהתושבים הקודמים שפשוט לא יכולים להמשיך להרשות לעצמם לגור שם. וכמובן שכמה שהווריורס טובים בשנים האחרונות רק מוסיף. המחירים של החולצות והמרצ'נדייס שם בכלל משוגעים. 45 דולר לטי שירט מעפנה או לכובע ואולי איזה 130 לגופיית משחק.
&nbsp
יש גם תיירי חוץ כמו שציינו כאן אבל אני לא בטוח אם זה גורם כזה משמעותי, יש מצב.

קוראים לזה ניהול תשואה, לא בטוח שהם מכוונים למלא

יכול להיות שהם מעדיפים אולם ב 60% תפוסה ומחיר ממוצע של 350$ על אולם ב 100% תפוסה במחיר ממוצע של 150$.
הרבה עסקים היום שזה האופי שלהם (מלונות, טיסות, וכו') עושים ניהול תשואה אגרסיבי.
&nbsp

Shaycus

New member
תודה לכולם על התגובות

אז אני מבין שזה מה יש.. אין יותר זמן מראש ממה שראיתי כי אני מדבר על היום הראשון שפורסמו המשחקים (חודשיים מראש). סבבה אעשה את השיקולים שלי ואחליט אם שווה להזמין כרטיס ב1,000 שקל לחוויה כזאת.

למעלה