מרכוס סמארט נשאר בבוסטון: 52 מליון ל-4 שנים

rapgamer4ever

New member
מרכוס סמארט נשאר בבוסטון: 52 מליון ל-4 שנים

סמארט השיג דיל יפה מאוד בהתחשב בשוק הקר השנה.
זה כנראה מסמן את הדרך של רוזייר החוצה, קשה לי להאמין שבוסטון תציע גם לו בעוד שנה מהיום 10+ מליון לעונה.

somone1411

New member
מה ההגיון של ההוקס

לוותר על שרודר תמורת כלום?
פרנצ'ייז בצניחה טוטאלית.

Reutk

Active member
בדיוק. הם הולכים לטנקינג בגלל זה מייק בודנהולצר עזב.

rapgamer4ever

New member
אי אפשר להשיג כלום תמורת שרודר

כמעט לכל קבוצה בליגה יש כבר רכז פותח ברמה מספקת או פרוספקט טוב יותר משרודר לרכז פותח. החוזה שלו יקר מכדי להיות אטרקטיבי כשחקן שישי.
אטלנטה רוצה לתת את המפתחות לטריי יאנג.

שרודר מרוויח 15 מיל' לשנה לעוד 3 עונות.

ההוקס עושים ריבילד. הוא לא בתוכניות שלהם לקבוצה של עוד מספר שנים. והוא לא מספיק טוב כדי שקבוצות ייקפצו עליו בחוזה הזה עם כמות הפוינט גארדס האיכותיים בליגה. הצליחו לגרד עבורו בחירת סיבוב ראשון שמצורפת אל חוזה נגמר גדול במיוחד כך שהם איבדו קאפ ספייס מהטרייד (דבר שלילי). מבין את הטרייד עבורם ואפילו תומך אבל גבולי.
&nbsp
עבור הת'אנדר זה טרייד נהדר. חוסכים 70 מיל' העונה במשכורות ומס מותרות. ישלמו על כך בעתיד כשייצטרכו לשלם לשרודר שנתיים אחרים שזה של מלו נגמר. דרך נוספת להסתכל על זה היא שהאלטנרטיבה עבורם הייתה לתת למלו סטרץ' מה שהיה שם לה 10 מיל' על התקרה כל שנה בשלוש הקרובות ובמקום זה, תמורת בחירת סיבוב ראשון הם משלמים 15 לשחקן לא רע כמו שרודר, כלומר מעשית הם משלמים לו רק 5 מיליון מעבר לעשר שהיו משלמים גם ככה למלו.
&nbsp
מבחינת כדורסל השילוב הוא מוזר. שרודר ו-ווסטברוק צריכים את הכדור ביד ולא ברור איך זה יעבוד בדיוק במיוחד שבדקות שראסל בחוץ אולי הייתי רוצה להריץ דברים דרך פול ג'ורג' ולא דרך שרודר. לא יודע. אבל מלו היה חייב ללכת עם החוזה הזה.

kobyz21

New member
דווקא קיבלו בחירת סוף סיבוב ראשון וג'יימס אנדרסון המ

זה די שווה ערך למה שהם קיבלו עבור ג'ף טיג בחירת סוף לוטרי...

88nothing

Active member
אטלנטה שיחקו אותה בטרייד הזה

מלו הסכים לעבור(היה לו סעיף וטו).
קיבלו בחירת סיבוב 1 ב2022 מקבוצה בשוק קטן, שאי אפשר לדעת מה יהיה איתה עד אז.
פינו מקום ליאנג.
וויתרו על השחקן הכי טוב שלהם = הופך אותם ככנראה למועמדת מספר 1 להיות הקבוצה החלשה בליגה וזה ללא טנקינג, הם פשוט לא טובים!

שנה הבאה עם בחירה גבוהה בדראפט(אולי טופ 3) שלהם + בחירה של דאלאס(נניח 7-8) + בחירה של קליבלנד(נניח 12).
עם מלא מקום תחת התקרה ו2 חוזים גדולים ונגמרים(מיילס פלאמלי ובזמור) שאפשר לשכור בהם.
זה יכול להיות ריבילד די זריז בחזרה לצמרת המזרח.

הבחירה מוגנת 1-14 והופכת לשתי בחירות סיבוב שני

אחרת. ככה שאין פוטנציאל לבחירת לוטרי אבל אולי 16-17 כזה שזה פנאן..

יכולים גם לעשות טרייד על סמארט אחרי שנה

ולהאריך את רוזיר. מן הסתם ההחלטה של קיירי בסוף השנה תהיה גם סופר קריטית כי בלעדיו אפשר גם לשמור את שניהם.
&nbsp
לפני האוף סיזן טענתי שאף אחד לא ייתן לסמארט 14 לעונה ואולי הוא לא קיבל את זה אבל סיים עם 13 שזה יותר ממה שהייתי רוצה לתת לו. לא נראה שמישהו אחר היה שם עליו סכום כזה אבל כנראה שבוסטון העדיפה לנעול מאשר להמשיך להתמקח ואולי שייקח את ה-QA בסוף והם יאבדו נכס... החלטה סבירה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
בסכומים שרצים היום, 15 מליון זה לא כזה מופרע

וזה פחות או יותר הערך של שרודר
אני חושב שלא היה פה שיקול כלכלי אלה יותר רצון לפתח שחקנים אחרים והוא לא התוכנית הזאת מבחינתם.
&nbsp
כשאני חושב על זה שבשלוש האליפויות הראשונות של הבולס, ג'ורדן הרוויח פחות מ 3 מליון לעונה זה פשוט מצחיק אותי ביחס למה שקורה היום.
&nbsp

OrEl74

Well-known member
מנהל
ברוכים הבאים למוסד לבריאות הנפש "לייקרס"

סטיבנסון
מקגי
רונדו
ועכשיו הלייקרס מחתימים גם את ביזלי
&nbsp
שיהיה בהצלחה
יש לי הרגשה שלברון כבר עכשיו מתגעגע לג'י אר

במקרה הטוב גולדן ידיחו אותם בסיבוב ראשון

במקרה הרע הם לא עולים לפלייאוף

לברון כבר שיחק עם ביזלי במיאמי (2014).

אין מה לדאוג ללברון, לא עושים לו מהלכים מאחורי הגב, הוא הסכים שיביאו אותו...

מותר

OrEl74

Well-known member
מנהל
אגב, בהקשר הזה

מג'ק ג'ונסון אמר בשבוע שעבר שלברון היה זה שביקש שיביאו את סטיבנסון.
&nbsp
בכל מקרה, זה שמביאים את מי שלברון רוצה, לא בהכרח אומר שזה נכון.

Cade Foster

New member
תגידו, עם אילו שחקנים יוסטון מתכוונת לפתוח את העונה?

ממבט בסגל שלהם אני רואה שרק 8 חתומים, והם כבר הרבה מעל התקרה. סביר להניח שקאפלה יחזור בסופו של דבר (הזוי שהוא עדיין בלי חוזה), מה שיזניק אותם עמוק לתוך המס. זה משאיר להם רק מקום לחוזי מינימום.
&nbsp
סביר להניח שלא נראה שוב עונה של 65 ניצחונות...

OrEl74

Well-known member
מנהל
אל תשכח את כרמלו

רוב הסיכויים שהוא ינחת שם וזה בהחלט מקפיץ את כח האש ההתקפי שלהם

rapgamer4ever

New member
נמניה בייליצה עשה לפילדלפיה תרגיל

אחרי שסיכם איתם על חוזה של 4 מליון לעונה אחת, התחרט והכריז שישחק בשנה הבאה באירופה. זמן קצר לאחר מכן דווח שהוא סיכם עם סקראמנטו על חוזה של 20 מליון ל-3 שנים. פראיירים הקינגס האלה.

למעלה