החוליה החלשה: יש לנו טופ 50

rapgamer4ever

New member
החוליה החלשה: יש לנו טופ 50

מודחי שלב הניפוי השני:
- אריק בלדסו (7 קולות)
- אנדרו וויגינס (7)
- אייברי בראדלי (7)
- טרי רוזייר (5)
- ג'יי ג'יי רדיק (5)
- אייזיאה תומאס (5)

התוצאות המלאות באקסל.

50 השחקנים שנכנסו לדירוג:
קייל לאורי
דמאר דרוזן
ג'יילן בראון
ג'ייסון טייטום
אל הורפורד
בן סימונס
ג'ואל אמביד
קווין לאב
ויקטור אולדיפו
גוראן דראגיץ'
חסן וויטסייד
קריס מידלטון
יאניס אנטטקומפו
ג'ון וול
בראדלי ביל
אוטו פורטר
בלייק גריפין
אנדרה דראמונד
קמבה ווקר
כריס פול
ג'יימס הארדן
אריק גורדון
קלינט קאפלה
סטפן קרי
קליי תומפסון
קווין דוראנט
דריימונד גרין
דמיאן לילארד
סיג'יי מקולום
ראסל ווסטברוק
פול ג'ורג'
סטיבן אדאמס
ריקי רוביו
דונובן מיצ'ל
ג'ו אינגלס
רודי גובר
ג'רו הולידיי
אנת'וני דיוויס
למרכוס אלדריג'
ג'ימי באטלר
קארל אנת'וני טאונס
פול מילסאפ
ניקולה יוקיץ'
לו וויליאמס
טוביאס האריס
לברון ג'יימס
הריסון בארנס
דאנדרה ג'ורדן
מארק גאסול
דווין בוקר

מעניין לציין ש-31 מהשחקנים במערב, רק 19 במזרח. נראה איך המגמה הזאת מתקדמת בהמשך הדירוג.

אנא הצביעו ל-5 השחקנים הכי פחות טובים ברשימה. הדירוג מתחיל.
בהצלחה

rapgamer4ever

New member
מצביע

1. רוביו- מקבל את הקול שלי בפעם השלישית.
2. וויטסייד- נמצא בסיטואציה לא טובה במיאמי אבל גם לו יש אחריות לכך, הבנאדם כמעט נפלט מהרוטציה בעונה האחרונה.
3. אוטו פורטר- אני אוהב את השחקן הזה ומאמין שהוא יכול לתת יותר, אבל הוא לא ממש לוקדאון בהגנה והאימפקט שלו בסדרה מול טורונטו היה נמוך.
4. ג'ו אינגלס- סיים עונה מעולה ואני יכול לראות קייס שישאיר אותו הלאה, אבל הייתי רוצה לראות אותו שומר על היכולת הזאת לעוד עונה לפני שאתן לו קרדיט מלא.
5. הריסון בארנס- שחקן סולידי בהרבה תחומים, אני יכול להבין את מי שמשאיר אותו בשלב הזה (תשאלו את עצמכם בכמה הוא רחוק מג'ייסון טייטום למשל) אבל אני מעדיף להשאיר בינתיים שחקנים שונים ממנו עם קייס להדחה כמו דאנדרה או דווין בוקר.

Ring Bearer

New member
סיבוב קצת יותר קשה

מהסיבוב הקודם:
1. אינגלס
2. פורטר
שני שחקנים דומים מאד בחשיבות שלהם לקבוצה, ועדיין אף אחד לא הסביר לי מה הופך אותם טובים יותר מטרבור אריזה שמבצע תפקיד דומה בצורה מוצלחת כבר 10 שנים ובשתי קבוצות שונות. הוא בכלל לא נכנס לרשימה וגם לא אמור להיכנס לרשימה, וגם שני החבר'ה האלה לא קשורים לפה.
&nbsp
3. טוביאס האריס. יש סיכוי לא רע שהוא ימשיך את קו ההתפתחות שלו מהשנה האחרונה ואז זו תהיה טעות להוציא אותו בשלב זה. אבל אני לא חושב שהוא עדיף על האריסון בארנס או ובוודאי שלא על ווייטסייד או רוביו, שהם אמנם שחקנים מוגבלים אבל הם בעלי תפקיד חשוב בקבוצת פלייאוף.
&nbsp
4. ג'יילן בראון. הסברתי בסיבוב הקודם שזה קשור אך ורק לעומס הכישרון בחלק האחורי של בוסטון. אם נראה טרייד של אחד מחמשת הגארדים, הסיכוי של בראון להשתפר בשנה הבאה יעלה ואז הייתי משאיר אותו.
&nbsp
5. לו וויליאמס. לא קל לתעדף אותו לעומת רכזים דוגמת רוביו והולידיי, סנטרים כמו אדאמס ווייטסייד או סויינגמן כמו בארנס ומידלטון. כולם על קרש החיתוך, מה שנקרא.

rapgamer4ever

New member
אינגלס ופורטר יותר טובים מאריזה בהתקפה

אינגלס קלעי יותר טוב מאריזה, מוסר ומוביל כדור טוב ממנו בפער.
פורטר קלעי יותר טוב, יש לו קצת משחק פוסט שאין לאריזה ויכולת לעלות לג'אמפר מכדרור.
&nbsp
אריזה לדעתי יותר טוב מהם בהגנה אבל בשקלול של התקפה-הגנה אני מעדיף את שניהם על פניו.
&nbsp
הסיבה שאינגלס ופורטר נמצאים ברשימה זהה לנימוק שלך להשאיר את וויטסייד ורוביו במשחק- "אמנם שחקנים מוגבלים אבל הם בעלי תפקיד חשוב בקבוצת פלייאוף"

Ring Bearer

New member
ההבדלים ביניהם בהתקפה קטנים עד חסרי משמעות

זה נכון גם סטטיסטית וגם בצפייה במשחק. אריזה יודע לקחת את הכדור לסל והוא זריז בהרבה מאינגלס גם בתנועה ללא כדור. עם פורטר אני מסכים שהוא שחקן התקפה חלש יותר אבל שחקן הגנה חזק יותר. ולדעתי זה מתקזז וגם אם אריזה קצת פחות עדיף בטח לא הגיוני לומר שיש ביניהם פער של 20 שחקנים.
&nbsp
אינגלס ופורטר שחקנים טובים מאד, אבל ווייטסייד הוא אולסטאר ואנחנו קצת כלואים ברגע ומדיחים שחקנים כמוהו וכמו מילסאפ על בסיס שנה אחת. מספיק שיחזרו על היכולת שלפני שנתיים והבחירה להעדיף על פניהם שחקנים משלימים תיראה מגוחכת.
&nbsp
עם רוביו אני מסכים שהוא כל כך מוגבל שיש בזה היגיון להשוות אותו לאינגלס ופורטר. אבל רוביו רכז ורכז מהדור הישן ולכן משמעותי יותר מהם ולדעתי בהפרש לא קטן. אולי זה עניין של העדפה אבל לדעתי השיפור הגדול ביכולת של אינגלס באה הרבה בזכות המשחק ליד רוביו.

rapgamer4ever

New member
לדעתי הם לא קטנים

אריזה שחקן התקפה מאוד מוגבל. הוא יודע לזרוק שלשות פנויות ותו לא. אפילו כקלעי שלוש הם עדיפים על פניו, ויודעים לעשות דברים נוספים שציינתי.
&nbsp
אגב בדירוג האישי שלי הפער ביניהם נמוך מ-20 מקומות. רשימת ה-65 שחיברתי היא לא הטופ 65 שלי, אלא 65 השחקנים שהערכתי שיש להם סיכוי להיכנס לטופ 50 של הפורום.

FrecCo

Member
מצטרף

דווקא סיבוב קל, צמצמתי שמות ונשארתי רק עם איזה 7-8 שמות שלא באמת קריטי איפה הם ידורגו בעשירייה הקרובה:
&nbsp
אוטו פורטר
ריקי רוביו
ג'ו אינגלס
טוביאס האריס
הריסון בארנס
&nbsp

Reutk

Active member
שלי

חסן וויטסייד
ג'ו אינגלס
טוביאס האריס
הריסון בארנס
ריקי רוביו

kobyz21

New member
הצבעה:

דאנדרה ג'ורדן - חור התקפי וסנטר הגנתי שלא ממש עוגן או מנהיג, הייתי מעדיף אפילו את טריסטן תומפסון עליו...
ג'ו אינגלס - יש בו משהו קצת עצלן, הרבה פעמים מעדיף לשמור עם הידיים במקום להזיז רגליים...
אנדרה דראמונד - בעיקר מנטלית הוא לוקה בחסר...
אריק גורדון - שחקן שישי מושלם, אבל לא בטוח שיותר מזה...
&nbsp
&nbsp

DARKSEID

New member
אתה יכול להסביר למה וייטסייד עדיף על ג'ורדן ודראמונד?

kobyz21

New member
יש לו יותר כלים התקפיים ויותר נוכחות...

אני חושב שבמיאמי לא משתמשים בו נכון וזה מוביל לבעיית מחוייבות, אבל באופן עקרוני הוא יותר מוכשר בהרבה מג'ורדן ויותר קשוח מדראמונד...

DARKSEID

New member
שלי

ריקי רוביו
חסן וויטסייד
ג'ו אינגלס
הריסון בארנס
ג'יילן בראון

Cade Foster

New member
הרשימה שלי נותרה בעינה

בארנס
וויליאמס
בוקר
ווייטסייד
רוביו

Krit123

Well-known member
ממשיך עם

האריס
רוביו
פורטר

אליהם מוסיף את:
אינגלס
דאנדרה ג'ורדן
לו וויליאמס

מצביע בלב כבד ל-Lou-will אחרי עונת קריירה, אבל הוא עדיין נטל הגנתי ולא הראה יכולת כזאת בפלייאוף או לאורך זמן, מאחל לו להמשיך ככה היה כיף לצפות בו העונה

OrEl74

Well-known member
מנהל
Ok

בארנס
האריס
אינגלס
רוביו
וויטסייד
&nbsp
חייב לציין שהבחירה בווטסייד לא היתה קלה טהיתה לי התלבטות של ממש בנו ובין עוד שלושה.
בסוף הסתכלתי על זה בעיניים של אוהד ובואו נגיד שאם הייתי אוהד מיאמי, לא הייתי בוכה אם הוא היה עוזב.
אולי לא השיקול הכי נכון בבחירה אבל בסוף ההעדפה האישית זה מה שהכריע מבחינתי.

fatnoam

Active member
מצטרף מחו״ל

שבוע הבא אני כבר בארץ though.
&nbsp
מדיח את:
ג׳ו אינגלס
טוביאס האריס
חסן ווייטסייד
ריקי רוביו
הריסון בארנס
&nbsp