החתמה מעולה של אינדיאנה, טיירק אוונס לעונה אחת

• פותח הנושא billc
  • פורסם בתאריך

OrEl74

Well-known member
מנהל
השאלה אם אין להם ברירה או שהם לא רצו אותה

מאיפה אנחנו יודעים ש לייקרס לא הציעו לרונדו חוזה ארוך יותר אבל הוא סירב במחשבה שעונה טובה תיתן לו חוזה יקר יותר בהמשך?
&nbsp
&nbsp
אבל זה סתם מחשבות מטופשות שלי אז לא נחפור על זה יותר מידי

הלייקרס רוצים כוכבים. הם מחתימים את רונדו ושאר החבר'ה כי

הכוכבים שהיו הקיץ (ג'ורג' בתאכלס) בחרו שלא לחתום שם והם מגלגלים את הכסף הפנוי לשנה הבאה בכך שהם מחתימים על חוזים חד שנתיים..
&nbsp
האוברפיי לרונדו אגב אולי יאפשר להם לתת לו אנדרפיי בשנה הבאה (ווינק ווינק) כשהם באמת צריכים את הקאפ ספייס. אבל זה כבר חשיבה קונספירטיבית קצת.

אין כסף פנוי, הרבה בגלל כל החוזים המזעזעים מ-2016

אז בעצם יש דיפלציה קיצונית. השחקנים לא רוצים לחתום על חוזים ארוכי טווח בשכר נמוך ולכן "מעבירים" את הפריי אייג'נסי לעונה הבאה בכך שהם מגרדים כמה שיותר כסף על חוזה חד שנתי. זה אגב ייגרום לכך ששנה הבאה למרות שפתאום יהיה יותר כסף פנוי (אבל לא הרבה כמו בעוד שנתיים כנראה) יהיו גם הרבה יותר פרי אייג'נטים שייתחרו על אותו כסף ולכן שוב יקבלו חוזים נמוכים משהם מצפים. אבל אולי בשלב הזה כבר יעדיפו את הביטחון הכלכלי של חוזה ארוך טווח, תלוי על כמה ייצטרכו להתפשר.

Anfield

New member
אוקלהומה מחזירה את פלטון לעוד עונה

וואלה לא יכול להתלונן בכלל על האוף סיזן הזה של אוקלהומה.
עושים את כל הצעדים הנכונים ומשקיעים המון כסף.
מניח שנותרו 2 צעדים שאולי יקרו ואולי לא, הראשון זה שחרור של כרמלו והשני זה חוזה לסקורר שיעלה מהספסל.

rapgamer4ever

New member
אני תמיד סקפטי לגבי המקום של אוונס במרקם הקבוצתי

אבל בתור שחקן שישי וחוזה לעונה אחת זה בסדר.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ידעתם שדריימונס נמצא בארץ כרגע ואפילו היה אצל הנשיא?

rapgamer4ever

New member
בקרוב יפתח דירוג הפורום לשנת 2018

כששוק הפרי אייג'נסי מתחיל להתקרר יודעים שזה הזמן לדירוג הפורום.
&nbsp
רק יש לי בקשה אחת- תשתתפו. גם מי שמתלבט, או לא בטוח באיזה שלב להיכנס למשחק.
מקווה שתהיה היענות מקסימלית כי לראשונה מזה הרבה שנים אני חושש מהבחינה הזאת.

Cade Foster

New member
מאמין שיהיה בסדר. גם לי יש בקשה אחת

תשקול כן להכניס לרשימה שחקנים שהיו פצועים, לפחות את אלה שאמורים להיות כשירים לפתיחת העונה. בינינו, גם עם כל סימני השאלה סביב הבריאות של קוואי או של קיירי - אין אף בן אדם בעולם שלוקח לקבוצה שלו את קמבה ווקר לפני אחד מהשניים האלה.

מה שאפשר לעשות זה פשוט להגדיר שהדירוג שלך משקף את השאלה "את מי אתה לוקח אליך לקבוצה דימיונית לסדרת פלייאוף אחת שתתחיל ב1 באוקטובר, מהאחרון אל הראשון" או משהו כזה. מי שלא סומך על קוואי יכול להדיח אותו בשלב המוקדמות, מי שכן יכול לקחת אותו לטופ 20 וכן הלאה. בסוף ייצא שקלול והוא ידורג איפשהו בטופ 30.

לדעתי זה ישקף את המציאות יותר טוב מאשר פשוט להתעלם מקיומו.

אל תשכח גם שזה לא רק שחקן אחד - קונלי, קוואי, קיירי, הייוורד, קאזינס, פורזינגיס - זה משפיע על הדירוג בצורה די מהותית.

החלטה שלך כמובן, רק זורק שנקל למים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
את היוורד הייתי משאיר בחוץ

אנחנו מדרגים על סמך היכולת בעונה החולפת והייוורד לא היה שותף לעונה הזאת כך שאין אפילו איך לשפוט אותו בסיטואציה החדשה שלו בסלטיקס.
האמת שגם קוואי צריך להיות בחוץ כשחושבים על זה.
&nbsp
&nbsp

rapgamer4ever

New member
תודה על ההצעה. זו תמיד דילמה

הנטייה שלי היא להכניס שחקנים עם פציעות בינוניות אבל להשאיר בחוץ שחקנים עם פציעות ארוכות טווח מהסיבה שציינת- אין כל-כך על סמך מה לדרג אותם. מישהו אחד יכול להתעלם מהפציעה ולדרג כאילו שהשחקן מעולם לא נפצע, מישהו אחר יכול להדיח בשלב המוקדמות וזה יוצר חוסר אחידות די קיצוני שלא ממש קשור להערכה של יכולות כדורסל אלא לתפישה של איך שחקנים חוזרים מפציעות... וזו לא מטרת המשחק.
&nbsp
מעבר לכך אני חושב שאם יצא איזשהו שקלול באמצע הוא לא ממש יתאר את האיכות של השחקן אלא סתם "יעניש" שחקנים בדירוג על כך שהם פצועים. אם קוואי ביכולת מלפני הפציעה הוא שחקן טופ 5, אבל בדירוג שלנו הוא יצא 12- מה המשמעות של זה?
&nbsp
לכן אני מעדיף לא לדרג שחקנים עם פציעות משמעותיות, אלא לשים אותם בהולד ולראות בשנה הבאה איך הם חוזרים מהפציעה. שיהיה לנו בסיס אמיתי לדרג לפיו.

למעלה