רגע לפני ששוק ההעברות נפתח - קצת חדשות

OrEl74

Well-known member
מנהל
רגע לפני ששוק ההעברות נפתח - קצת חדשות

הנושא המדובר של הימים האחרונים הוא כמובן קוואי לנארד
לפי הדיווחים, הלייקרס מציעים לספרס את אינגרם ובחירת סיבוב ראשון והספרס לא נראים נלהבים מהעניין וגם תוספת אפשרית בדמותו של לונזו בול לא ממש מלהיבה אותם.
קוואי מצידו מעוניין לשחק עם לברון וכנראה שהשניים אפילו שוחחו ביינהם על העניין הזה.
בהחלט מעניין לראות מה יתפתח בנושא הזה.

פול ג'ורג' מתכנן לצאת מהחוזה על אוקלהומה ולהפוך לשחקן חופשי וכמובן שביחד עם לברון וקוואי מתחילות גל השמועות על כך שהם יחפשו לחבור אחד לשני וליצור סופר טים משולש, כנראה בלייקרס.
רק אני לא מבין איך שלושה שחקנים כל כך דומים אמורים לשחק אחד עם השני?

הנטס מגלים עניין במאריו הזניה.

אינדיאנה מסמנים את ארון גורדון כמטרה העיקרית שלהם וכנראה מתכוננים להציע לו הרבה כסף (בצדק?)

טד יאנג החליט לא לצאת מהחוזה שלו ונשאר באינדיאנה גם בעונה הבאה, מה שמעלה שוב את השאלה...למה הם צריכים את גורדון?

הקינגס מעוניינים בזאק לאווין וכנראה יגישו לו הצעה.
הבולס אגב, הודיעו כבר לפני שבוע שהם ישוו כל הצעה על לאווין.

אינס קאנטר אמר לא מזמן שהוא מתכוון לצאת מהחוזה שלו עם הניקס, אח"כ הוא חזר בו ועכשיו הוא מלבט אבל נוטה לא לצאת מהחוזה.
למי שפיספס, הבחור הזה אמור להרוויח העונה קרוב ל-19 מליון.

מלפפון שמח לכולם, ביום ראשון זה מתחיל!

מור תור

New member
בתור אוהד לייקרס

מקווה שאף אחד לא יבוא לשם
ולא לשלוח אף אחד בטרייד

rapgamer4ever

New member
זו הצעה נדיבה מצד ההלייקרס, יכול להיות שהספרס ממנפים לטובתם

את העובדה שהלייקרס רוצים את קוואי לפני שלברון מחליט היכן הוא חותם. אחרי החתימה של לברון, במידה וטרייד על קוואי עוד לא יתבצע, אני חושב שהלייקרס יוכלו להקשיח עמדות כי הזמן ישחק נטו לרעת סאן אנטוניו.
&nbsp
אין שום בעיה לדעתי לשלב את לברון, קוואי ופול ג'ורג'. השאלה היא לא "האם הם דומים" אלא האם הם יכולים להתאים זה לצד זה. מכיוון שלושתם עושים כמעט הכל על המגרש אני לא רואה בכך בעיה. העמדה של לברון היא משהו בין 1-4, קוואי 2-4 וג'ורג' 2-3. הם יכולים להרכיב פרימטר מפחיד ולא יהיה חסר להם כלום בהגנה על הצבע, או בריבאונד, או כל דבר אחר.
&nbsp
שאלה יפה מדוע אינדיאנה רוצה את גורדון מבלי שיש לה צורך ברור בו (מבחינת סגל השחקנים). כנראה שהם פשוט מאמינים בו כפרוספקט צעיר שהיה בסיטואציה לא טובה יוכל לפרוח באחרת.
&nbsp
מראש לא הבנתי למה קנטר חושב לצאת מהחוזה. בשוק הנוכחי הוא לא יוכל לקבל 19 מליון גם על פני שנתיים.

88nothing

Active member
לא מאמין שזה מה שהליקרס הציעו

לתת את אינגראם ובול בשביל שנה אחת בחוזה של קוואי אחרי פציעה זה פשוט יותר מידי!

אם לברון היה חותם, היה במהלך כזה היגיון כלשהו עד אז לא הייתי ממשכן את העתיד בשביל שנה 1 מובטחת של קוואי.

בול?

ההוא שקולע עונשין יותר גרוע משאקיל? בלי אבא שלו אני בספק אם היה נבחר בטופ דראפט. חוץ מזה למה נראה לך שהספרס ירצו לקחת את הסרטן התקשורתי הזה

88nothing

Active member
הוא גם

גארד גבוה שבעונת הרוקי שלו עשה 10 7 7 עם 1.8 חטיפות וכמעט חסימה.
קליעה אפשר לשפר, שכל הרבה יותר קשה ללמד...

rapgamer4ever

New member

עונת הרוקי שלו הייתה חיובית. אולי לא פוטנציאל סופרסטאר אבל בהחלט יתפתח לשחקן טוב, אולי אפילו אולסטאר.

Cade Foster

New member
ממה שהבנתי הלייקרס כבר הוציאו הכחשה שאינגראם נכלל בהצעה

אני מאמין להם, זה טמטום מוחלט מצידם ועוד יותר טמטום מצד הספרס לסרב, יותר טוב מזה הם לא יקבלו.
&nbsp
לגבי החלק המעניין באמת בפוסט -
&nbsp
קודם כל אני שמח שתד החליט להישאר. הוא היה השחקן השני בחשיבותו בקבוצה בעונה שעברה.
&nbsp
העניין עם גורדון זה שגם עם יאנג, עמדה 4 היא הכי דלילה בקבוצה (ליף לא הראה יותר מידי סיבות להאמין שמדובר בפוטנציאל למשהו). שיחקנו יותר מידי דקות עם סאבוניס וטרנר ביחד בחמישייה ואני שמח שזה משהו שמתכוונים להפסיק איתו. הצורך ב4 בהחלט קיים.
&nbsp
לגבי גורדון. הוא הימור כמובן, אבל כזה שיכול להשתלם בגדול. מעבר לכך שהשחקן האחרון שנבחר בלוטרי ע"י אורלנדו, לא הצליח לממש את מלוא הפוטנציאל ואחר כך הגיע לאינדיאנה... (נו, תן לפנטז) הוא התחיל נהדר את העונה האחרונה לפני שחזר למימדים הטבעיים שלו. יש לו פוטנציאל גדול, הוא נראה 4 די מודרני עם קליעה מבחוץ ויכולת אתלטית נהדרת. בכלל איתו אפשר להרכיב חמישייה עם ויק, טרנר ורובינסון - קשה למצוא חמישיות אתלטיות יותר וזה מאוד מתאים לפרופיל של הקבוצה (לרוץ הרבה). אני לא שש לרוקן עליו את הקאפ ספייס אבל צריך להודות באמת - אין בנמצא שחקן עם פוטנציאל גדול יותר שירצה להגיע לאינדיאנה.
&nbsp
בכל מקרה, יש לי הרגשה שאורלנדו תשווה כמעט כל הצעה ככה שזו סתם טחינת מים בסופו של דבר.

אף אחד לא חושב על הצד של אינגראם

בהנחה שקוואי,ג'ורג' ולברון יהיו בלייקרס אינגראם גם ככה לא ישחק הרבה.
בעונה שעברה הוא שיחק 34 דקות למשחק, עונה הבאה סימן שאלה גדול.
עדיף שהוא עצמו יבקש לעבור בטרייד כדי שיוכל להתפתח...

Cade Foster

New member
דווקא אינגראם נראה מתאים מאוד ליד השלישייה הזאת

לברון רכז. קוואי וג׳ורג׳ מאיישים את עמדות הפורוורד. אם הלייקרס יכולים בנוסף להשאיר את אינגראם ורנדל (בירד) אלה בדיוק החתיכות החסרות. אינגראם דווקא יכול להרוויח בגדול מהפוקוס שהשלושה האלה ייקחו, הוא אחרי הכל לא שחקן שאתה מביא ממנו עזרה.

rapgamer4ever

New member
מסכים לגבי אינגרם

פחות לגבי רנדל, שהיכולת הכי טובה שלו היא לייצר לעצמו מצב קליעה עם הכדור ביד.

fatnoam

Active member
בחמישיה שתיארת אף אחד לא יכול לשמור על 7 פוטר

מי שם יעשה בוקס אאוט לקאפלה?
&nbsp
חוץ מזה הטיימליין של שחקנים כמו רנדל או אינגרם ממש לא מתאים לטיימליין של השאר. ייצור קונפליקטים ובעיות.

Cade Foster

New member
זה כבר צרות של עשירים

אפשר לחשוב ששאקיל בשיאו הוא הכוכב של הteam to beat. אז לא יהיה מי שיעשה בוקס אאוט לקאפלה. וואלה, אם קאפלה יהיה הבעיה הכי גדולה של קבוצה כזאת אז הייתי די אוהב את הסיכויים שלהם לזכות באליפות.
&nbsp
בסופו של דבר אין קבוצה בלי חסרונות, גם לגולדן סטייט יש בעיה בעמדת הסנטר והם נאלצים לסתום חורים איכשהו. אם הם רוצים סופרסטאר בכל עמדה שיתפשרו על 15 מיליון כל אחד, נראה אותם.

rapgamer4ever

New member
אין ציפייה ליותר כישרון אלא ליותר התאמה

שחקנים נחותים מרנדל, כמו למשל דווין דדמון או באם אדבאיו, יכולים להתגלגל חזק לטבעת ולקחת ריבאונד. שזה מה שההרכב הזה צריך יותר מאשר היכולות של רנדל.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מדברים על סכום פסיכי של 20 מליון

אם אני אוהד הפייסרס אני ממש מודאג מהידיעה הזאת.

Cade Foster

New member
מה כל כך פסיכי בסכום הזה?

זה השוק. תשלם או שתישאר מאחור.

אני לגמרי מעדיף לשלם 20 מיליון לשחקן עם אפסייד כמו של גורדון מאשר לגוויה כמו הווארד (וזה היה נכון גם ליום בו הוא חתם על חוזה הדמים הזה). מה גם שגורדון לפרקים כן הראה שהוא שווה את הסכומים האלה (בתחילת העונה בעיקר), פשוט חסרה לו יציבות וזה די טבעי לשחקן צעיר.

במקרה הכי גרוע נדרוך במקום. לומר את האמת - אין לי התנגדות לעוד 2-3 עונות כמו האחרונה.

במקרה היותר טוב - גם אולדיפו לא היה שווה 21 מיליון דולר שנה אחורה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא חושב שיש לו אפסייד

הוא עשה את הקפיצה שלו בעונה שעברה ו-18 8 זה השיא שלו לדעתי (שזה כמובן סבבה לגמרי)
הבעיה שהוא שיחק רק 58 משחקים ואני בדעה שלפני שרצים לתת לשחקן סכום כזה, רצוי שהוא יוכיח עקביות גם מספרית וגם בריאותית.
לתת לשחקן 20 מליון לעונה על שלושת רבעי עונה טובה, נשמע לי טיפשי אבל כנראה שאני בדעת מיעוט בעניין הזה.
&nbsp

rapgamer4ever

New member
זה הקושי עם פרי אייג'נטס מוגבלים

ברגע שאתה מציע להם חוזה "הוגן" אורלנדו תעדיף להשוות מאשר לאבד אותו בחינם. אז הרבה פעמים אתה צריך להציע אוברפיי שאורלנדו תפחד לשלם, וככה להשיג את שירותיו של גורדון.
&nbsp
אם אתה לא מאמין באפסייד שלו אז כמובן שאין לך מה להציע לו אוברפיי... אבל במקרה הזה אני יכול לראות את ההימור הזה משתלם. הוא רק בן 22.
אני גם יכול לראות את ההימור הזה נכשל. לכן זה באמת הימור.

למעלה