שוק הפרי אייג'נטס עוד רגע נפתחו וזה הזמן להמר

rapgamer4ever

New member
שוק הפרי אייג'נטס עוד רגע נפתחו וזה הזמן להמר

היכן יחתמו השמות הגדולים? אביא לפה כמה ואתם מוזמנים לנחש-

לברון
פול ג'ורג'
כריס פול
קאזינס
קאפלה (חופשי מוגבל)
ארון גורדון (מוגבל)
ג'וליוס רנדל (מוגבל)
ג'בארי פארקר (מוגבל)
אייזיאה תומאס
זאק לאבין (מוגבל)
דרק פייבורס
אריזה
נרקיץ' (מוגבל)
אייברי בראדלי
רדיק
מרכוס סמארט (מוגבל)

שאלת בונוס- באיזו קבוצה קוואי פותח את העונה הבאה?

בואו נדבר על מרכוס סמארט

כלומר, ננסה. בין פנדל מונפץ לפנדל מוחמץ

מרכוס סמארט הוכיח ב 4 שנים שהוא שומר פרימטר סולידי שיודע בדרך כלל את מקומו. את השלשות הוא עדיין לא מספק - 30% בעונה האחרונה (במגמת שיפור מאד מתונה).
יש לו נשמה, הוא גם יחסית חזק פיזית, והוא מצא לעצמו מקום של מחליף סולידי בבוסטון.
אבל מה הוא באמת שווה?
הרי שחקן פרימטר שלא מאיים מבחוץ הוא מעמסה על כל חמישייה פותחת. בטח, אפשר שיהיה אחד כזה בקונטנדרית, אבל אם יש לך שניים אתה כבר בבעיה.
הוא מגן מצויין, ויכול לשמור על כמה עמדות (להערכתי על רוב ה 4 הוא יתקשה לשמור), והוא שחקן שמביא איתו רוח טובה למגרש, וגם נתן כמה תצוגות יפות בפלייאוף האחרון, כשהיו צריכים אותו.
בשורה התחתונה, לדעתי הוא התבלט יותר בזכות המערכת שסביבו מאשר בזכות הכישורים והנתונים שלו. הוא גבולי לחמישייה פותחת בקונטנדרית, ויש חשש שמדובר בעוד ג'יי קראודר.
&nbsp
לאיזה קבוצות לדעתכם הוא שווה חוזה יותר מ 40 ל 4, אם בכלל? מה הסף שמעליו בוסטון לא צריכה להשוות?

rapgamer4ever

New member
מרכוס סמארט

מסכים עם ההערכה שלך לגביו. הקליעה הרעה שלו מפרידה אותו מלהפוך לרול פלייר מושלם, אבל הוא בכל זאת שחקן שימושי לקונטנדריות ועושה הרבה דברים ברמה טובה. להערכתי הוא דוקא יכול לשמור על רוב ה-PF המודרניים (חבר'ה בגודל של האחים מוריס למשל) והייתי מוסיף שהוא גם מוסר טוב.
עדיין החולשה שלו כקלעי וכסקורר מקטינה מאוד את הביקוש לשחקן כמוהו. הוא מתאים כצלע חמישית-שישית לקונטנדרית והרי שאין כמעט קונטנדריות עם מקום פנוי בתקרה.
&nbsp
בבוסטון הוא כן ממלא תפקיד ייחודי ויש להם אינטרס להשאיר אותו. לדעתי חוזה רב שנתי של 10M לעונה זה מחיר טוב. 14-15M לעונה כבר לא הייתי משלם. אני בספק האם סמארט יקבל הצעות בסדר גודל הזה, לכן יש סיכוי שיחתום על qualifying offer לשנה הקרובה וינסה את מזלו כשחקן חופשי לא מוגבל בקיץ הבא, כאשר לקבוצות יהיה יותר מקום פנוי בתקרה.

fatnoam

Active member
הימורים!

לברון - LA Clippers
פול ג'ורג' - LA Lakers
כריס פול - LA Clippers
קאזינס - NOLA
קאפלה (חופשי מוגבל) - Rockets
ארון גורדון (מוגבל) - Rockets
ג'וליוס רנדל (מוגבל) - Brooklyn
ג'בארי פארקר (מוגבל) - Bucks
אייזיאה תומאס - Bench at Utah
זאק לאבין (מוגבל) - Bulls
דרק פייבורס - Wizards
אריזה - Rockets
נרקיץ' (מוגבל) - Blazers
אייברי בראדלי - Rockets
רדיק - Sixers
מרכוס סמארט (מוגבל) - Pacers. לדעתי הם יציעו לו 50 ל-4, והסלטיקס לא ישוו.
שאלת בונוס- באיזו קבוצה קוואי פותח את העונה הבאה? - ספרס. קוואי יעבור בחצי עונה לקבוצה מהמזרח שתחשוב שהיא יכולה ללכת רחוק השנה.
&nbsp

fatnoam

Active member
לדעתי זה מה שלברון יבשל

הלייקרס לדעתי זה לא יסתדר והוא גם לא ירצה להגיע לפרנצ׳ייז ״של קובי״. אני גם חושב שהם יסגרו עם פול ג׳ורג׳ שלא ירצה את לברון איתו שם, ואיכשהו זה לא יצליח, ואז לברון יקים בקליפרס את האימפריה שלו עם פול השנה, כרמלו ועוד כמה וטרנים בשנה הבאה.
&nbsp
פול לדעתי יעדיף אופציה כזו עם לברון ודיאנדרה על להישאר ברוקטס כי נראה לי שהוא והארדן לא כל כך הסתדרו, ושבתכל׳ס הוא ירגיש שכמו שהוא הפך את הרוקטס לקונטנדרים אמיתיים, ככה הוא יהפוך את הקליפרס של לברון למועמדים אמיתיים.

fatnoam

Active member
יש את הסרטון הזה

https://www.youtube.com/watch?v=M8Mmdqflr8g
&nbsp
ובאופן כללי נראה לי שאין שם כימיה מספיק טובה. כשיגיעו קצת הפסדים או קצת מהמורות הם לא נראים לי ככאלה שיכולים להתגבר על זה.

rapgamer4ever

New member
זה שאתה אומר שהם לא הפסידו מספיק כדי שיהיה משבר

מצביע על זה שמקצועית יש שם התאמה טובה. כי עובדה שהם מנצחים המון.
אני חושב שסרטון כמו זה אפשר למצוא בכל קבוצה תחרותית ובריאה. דוקא התרשמתי שהיה להם וייב טוב השנה (זה באמת קל כשאתה מנצח כל כך הרבה).

rapgamer4ever

New member
ניחושים

לברון- נשאר בקליבלנד!
פול ג'ורג'- לייקרס.
כריס פול- יוסטון.
קאזינס- פליקנס.
קאפלה (חופשי מוגבל)- יוסטון.
ארון גורדון (מוגבל)- אורלנדו.
ג'וליוס רנדל (מוגבל)- יוטה. יכול להתאים לשם יופי.
ג'בארי פארקר (מוגבל)- ברוקלין. משוועת לכישרון.
אייזיאה תומאס- לייקרס, אחרי שיתבאסו שלברון לא הגיע.
זאק לאבין (מוגבל)- שיקאגו.
דרק פייבורס- ניקס.
אריזה- אינדיאנה.
נרקיץ' (מוגבל)- פורטלנד.
אייברי בראדלי- יוסטון.
רדיק- פילדלפיה.
מרכוס סמארט (מוגבל)- בוסטון.

somone1411

New member
הלייקרס דווקא לא יתבאסו

האוהדים שם לא רוצים את לברון.
לדעתי עדיף להם ללכת על בוגי ופול ג'ורג'.

FrecCo

Member
לברון ישאר בקליבלנד ללא אף כוכב פרי אייג'נט?

אין שום סיכוי שזה קורה לדעתי. הוא נשאר בקליבלנד אך ורק אם שם גדול אחד לפחות מצטרף אליו. תהמר גם על קוואי, מה התחמקת מההימור הכי קשה?

rapgamer4ever

New member
אולי לעוד שנה אחת

כרגע עושה רושם שזה קליבלנד או הלייקרס, שאין לה עדיפות על פני הקאבס מבחינה מקצועית בעונה הקרובה. גם אם פול ג'ורג' יחתום הם לא עדיפים ביחס לקונפרנס שישחקו בו.
&nbsp
אני מהמר שקוואי יפתח את העונה הבאה בספרס.
&nbsp

FrecCo

Member
לא פול ג'ורג'

אני אתפלא מאוד אם לברון יחתום בקבוצה שכריס פול (או קוואי לאונרד) הוא לא חלק ממנה. אין לי ספק בכלל שהוא לא מתכוון לשחק בלי סופרסטאר נוסף לידו בעונה הקרובה.
באופן כללי אין לי ספק שהסטייט אוף מיינד שלו זה- אני לא עולה לפרקט בלי סיכוי ריאלי לנצח את הווריורס ולקחת אליפות. בעונה הקרובה יותר מתמיד.
אבל נחיה ונראה...

אני באותה מחשבה כמו שלך

לא נראה לי שלברון בכלל חושב שעם פול ג'ורג' הוא ישיג משהו

rapgamer4ever

New member
לא בטוח שתהיה לו ברירה

אני חושב שסאן אנטוניו תמשוך את הטרייד של קוואי לתחילת העונה, וש-CP3 ישאר ביוסטון, מה שאומר שמעבר של לברון לרוקטס תלוי בהסכמתה של קליבלנד לסיין אנד טרייד.
אלה הכל ספקולציות אבל בסופו של דבר לא בטוח שהכל יסתדר כמו שלברון היה רוצה.

Cade Foster

New member
הימוריי

לברון - לייקרס
פול ג'ורג' - לייקרס
כריס פול - יוסטון
קאזינס - פליקנס
קאפלה (חופשי מוגבל) - יוסטון
ארון גורדון (מוגבל) - אורלנדו
ג'וליוס רנדל (מוגבל) - הצעת היענות מהלייקרס
ג'בארי פארקר (מוגבל) - האוברפיי הבא של הניקס. זה יתאפשר בגלל ש:
אנס קאנטר (יפעיל אופצית שחקן) - שיקגו
אייזיאה תומאס - ברוקלין
זאק לאבין (מוגבל) - שיקגו
דרק פייבורס - סקרמנטו
אריזה - פילי
נרקיץ' (מוגבל) - פורטלנד
אייברי בראדלי - מינסוטה
רדיק - פילי
מרכוס סמארט (מוגבל) - אינדיאנה

אין לי שמץ איפה קוואי ישחק. הקבוצה היחידה שהייתי נותן במקומה משהו רציני לסן אנטוניו תמורתו זו הלייקרס, אבל השמועות אומרות שהם בקטע של לעשות דווקא (לא מובן לי). משהו שחשבתי עליו:
http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y9rbbx9x
אני לא חושב לרגע שהחבילה שסן אנטוניו מקבלת משקפת אפילו את ערך הטרייד הנוכחי של קוואי, אבל בנוסף להיפטר מחוזה הדמים של גאסול הופך את זה אולי לשווה. אם פופוביץ' יעשה את הקסמים שלו ויציל לווייטסייד וג'סטיס את הקריירות, הספרס אולי יוצאים מפה עם מינימום נזק. מיאמי לא מוותרת פה על הרבה, גם ככה הם מחפשים להיפטר מווייטסייד ולהכניס את אדבאיו לחמישייה. עם קוואי וספולסטרה הם שווים סיבוב שני לפחות במזרח ואולי זה ישכנע את קוואי להישאר. אין יותר מידי מה להפסיד.

למעלה