התארים חולקו בטקס שהסתיים ממש הרגע

OrEl74

Well-known member
מנהל
התארים חולקו בטקס שהסתיים ממש הרגע

Mvp: ג'יימס הארדן
רוקי העונה: בן סימנס
שחקן ההגנה: רודי גובר
השחקן השישי: לו וויליאמס
מאמן העונה: דווין קייסי
השחקן המשתפר: ויקטור אולודיפו

דעות?

rapgamer4ever

New member
כל הבחירות טובות

מאמן העונה זה תואר פתוח שהיה יכול ללכת לכמה מועמדים, קייסי ביניהם.
בשאר המקרים המצביעים פגעו בול לדעתי.
מסכים עם מי שטען כאן שהטקס הזה מיותר ומרגיש קצת חסר משמעות אחרי הפלייאוף. תארי עונה רגילה צריכים להיות מחולקים בתום העונה הרגילה.
&nbsp

המנהלים של הליגה די אינטליגנטים

הם יודעים לטעות והם יודעים לתקן, בדרך כלל. הרייטינג המטורף של חלוקת הפרסים בטח יגרום להם לתהות.
לגבי דווין קייסי, אז מסתבר שהמאמנים והעיתונאים בחרו באותו מאמן. צרוף מקרים?!

Cade Foster

New member
לגבי רודי גוברט

עם הזכיה שלו בDPOY הוא צריך להיות בנבחרת העונה באחת משתי העונות הבאות או לזכות שוב בDPOY באחת מהעונות האלה כדי להיות זכאי לסופר מקס. סיכוי די סביר שזה יקרה. מה אומרים, יוטה תשלם?

rapgamer4ever

New member
לא חושב שיוטה תשלם סופר מקס לגובר

למעט מאוד שחקנים בליגה יש את היכולת או את האפסייד להצדיק כזה מחיר. אני בספק אם גובר ידרוש את הסופר מקס.

בוחרים כמו רובוטים בלי הרבה מחשבה

בראד סטיבנס מאמן פי מליון על הדרעק הזה

די נו, תן לפרוק

לא כל פוסט חייב להיות מושקע ומנומק, אפשר גם לכתוב כאן דעות מקוצרות ולא מנומקות, זה פורום לא הניו יורק טיימס.

rapgamer4ever

New member
זה גם לא פורום fxp

לכן אין מקום לפוסטים בסגנון שרם כתב. נראה לי שהוא גם יודע את זה ולא נעלב מהביקורת שלי (שמן הסתם לא כוונה כלפי אורך ההודעה שלו אלא כלפי הסגנון).

לא יודע יובל, זה לא שהפוסטים האלה משתלטים על הפורום

כמעט כל הכותבים כאן ברוב המקרים מביאים טיעונים מנומקים. אם מישהו חוטף קריזה מבחירה במאמן העונה (ביננו, אתה לא יכול לפוחת לגלות אמפתיה כלפי זה, אחרי הפלייאוף?), ומוציא את זה על הכתב, לא קרה שום דבר.

rapgamer4ever

New member
אחי גם מבחינתי לא קרה שום דבר

רם התלהם, הגבתי לו בצורה עוקצנית, זה הכל.
אם אתה חושב שהתגובה שלי הייתה לא במקומה אז אפשר לדבר על זה, וגם עניתי לך לגבי זה, אבל תכלס אני לא חושב שקרה כאן איזשהו אירוע שזקוק להתייחסות מיוחדת.

אני אוהד של המשחק, אני לא זאק לואו..

למען האמת אני גולש בפורומים של כדורסל וכדורגל סתם כדי לפרוק, תחביב נטו.
מצד שני זה שרוב הפוסטים בפורום הזה רשומים בצורה מקצועית זה סוג של בונוס מבחינתי, ומניח שזה הגיוני שחלק מהמשקיעים רוצים לשמור על רמה גבוהה.
אני גם לא יודע אם אנשים שמים לב... אבל לפעמים אני מטריל בקטנה כדי למשוך עוד תגובות ולעורר את הפורום. הוא היה דיי יבש בלעדיי

Ring Bearer

New member
אני לגמרי בעד שניכם

לדעתי הודעות מהסוג שכתבת כאן למעלה הן ממש לא הטרלה. אם היית סתם מקלל בלי תוכן, זו הייתה הטרלה. אם הביקורת שלך הייתה מופנית נגד חברים בפורום, זו הייתה הטרלה. אם היית מסיט איכשהו את השרשור לדיון נדוש על ה-GOAT, זו הייתה הטרלה. להביע עמדה אגרסיבית שקשורה לנושא ויכולה לעורר דיון זה חלק מהמות של פורום טוב. למעשה יחד עם ניתוח מקצועי ומנומק (שבזה ראפ משכמו ומעלה) וקישורים לאירועים עובדתיים (שבזה מצטיין מנהל הפורום), אפשר לומר שזה כל מה שפורום טוב צריך.
&nbsp
אז כפיים לכולם.

rapgamer4ever

New member
אני רואה שכולם נדרשים לנושא, אז אתן את 2 הסנט שלי

זה חשוב להביע דעות בפורום ומותר להביע אותן גם בצורה אגרסיבית. בכל זאת יש הבדל בין:
1. הבעה אגרסיבית של עמדה. למשל-"קייסי לא ראוי לתואר, בראד סטיבנס הרבה יותר טוב ממנו". עמדה כזאת יכולה להוביל לדיון בנושא.
2. התלהמות ילדותית. כמו שנכתב- "בראד סטיבנס מאמן פי מליון על הדרעק הזה". קשה להתייחס ברצינות לעמדה כזאת והיא בטח לא מגרה את האינטלקט לאיזשהו דיון, אלא יותר להערות ציניות כמו זו שהגבתי.
הדיון שכן נוצר מההתלהמות הזאת הוא דיון בנושא של תרבות דיון, לא בנושא של מאמן העונה.
&nbsp
אז אני מסכים איתך שזה טוב לעורר דיון, ואפשר לעשות את זה גם בצורה אגרסיבית, אבל יש גבול שכבר מפספס את המטרה הזאת וסתם מוריד את הרמה.
&nbsp
חשוב לי להבהיר שאין כאן משהו אישי אלא להפך, אני מאוד מחבב את רם. בכל זאת אני חושב שהתלהמויות ילדותיות לא תורמות לפורום, והעדות הכי טובה לכך זו התגובה שהתעוררה כאן בפורום- הנה אנחנו מדברים על איך צריך לדבר, מבלי להתייחס לתוכן הדברים.

אחי, פשוט תזרום. לא צריך לנתח כל דבר בחיים

בטח שלא בפורום ספורט באינטרנט.. וגם אני מחבב אותך מאוד ולא בא בקטע לרדת עליך חלילה.
רשמתי לעצמי להוריד את המינון של ההודעות הילדותיות, למרות שזה תמיד מביא תגובות

rapgamer4ever

New member
האמת שאין כאן מה לנתח

כולה הגבתי בעוקצנות לפוסט הזה שלך. ואיכשהו כולם התחילו להביע דעה על זה.

עזוב אותך, שמעת את הדיווחים שהספרס לא יעשו טרייד על קוואי

עם קבוצות מהמערב? מעניין אם יש בזה אמת

rapgamer4ever

New member
זה מריח כמו ספין

שנועד להעלות את המחיר של קוואי, בפרט מצד הלייקרס.
&nbsp
תחשוב על זה ככה- אם הספרס מוסרים את קוואי זה לא שהם רצים לאליפות מתישהו בקרוב. בודאי לא עם הגרעין הנוכחי. אז מה אכפת להם איפה קוואי ישחק? הם יבצעו את הטרייד שיתן להם את התמורה הכי טובה לפי דעתי... מזרח או מערב.

למעלה