מה הסיכוי שלברון בסוף נשאר בקליבלנד ובונה קבוצת על ?

מה הסיכוי שלברון בסוף נשאר בקליבלנד ובונה קבוצת על ?

קמבה ווקר,דיווט הווארד ולזרוק את TT ושאריות. זה יספיק?
איפה דאמבי שיעשה לי סדר עם התקרת שכר...

rapgamer4ever

New member
זה לא ממש סופר טים מה שאתה מתאר

קמבה ווקר ודוויט הם לא שדרוג כזה משמעותי על הקיים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לברון לא מצליח לאחד מסביבו קבוצה וזה עצוב מאוד

ממה שקראתי הוא דווקא די מנסה לגרום לכך ששחקנים כמו כריס פול או פול ג'ורג' יחברו אליו בקליבלנד אבל הם לא כל כך בעניין.
בעיניי יש משהו ממש מוזר בזה שהוא לא מצליח להביא אליו שחקניו ולבנות קבוצה במקום שבו הוא נמצא.
&nbsp
לגבי מה שכתבת
דוויט כבר מזמן מעבר לשיא שלו ואני חושב שהבעיה הגדולה זה שהוא לא מפנים את זה
הייתי שמח לראות אותו ליד אחד כמו לברון אבל זה בידיעה שהוא מבין שבמקרה הטוב הוא אופציה שלישית בהתקפה ולא נראה לי שזה המצב מבחינתו.
כמו שיובל ציין, אין פה שידרוג אמיתי, זה אמנם יותר טוב ממה שהיה ללברון בפלייאוף הזה אבל חסר פה איזה ניצוץ כמו שהיה לקיירי כדי להדליק את כל העניין הזה.
&nbsp
&nbsp

לגבי כריס פול ופול ג'ורג', אני חושב שהבעיה זה העיר עצמה

לא אטרקטיבית בלשון המעטה, מאוד אפורה.
במיוחד אצל CP3 שאני מניח שהוא רוצה לגדל את הילדים בעיר יותר נוצצת או משהו כזה.
לגבי הקבוצת סופר על, שאלתי באופן כללי. התוכן של ההודעה היה פשוט מה שמפרסמים מבחינת שמועות בימים האחרונים. כמובן שזה לא יספיק וצריך להביא עוד כוכב. אין לי מושג אם זה אפשרי מבחינת השכר

rapgamer4ever

New member
זו העיר וזה המועדון

הפרי אייג'נטס הגדולים של השנים האחרונות נמשכו בעיקר למועדונים טובים ומתפקדים- מיאמי, גולדן סטייט, בוסטון, סאן אנטוניו, יוסטון.

לא חושב שזה הוגן במיוחד

אני לא חושב שאפשר להגיד שהניהול של קליבלנד מאז שלברון GM לא טוב.
הם פתחו את הכיס כדי להביא כוכבים.
הם ביצעו טריידים טובים בסך הכל, כולל השנה. אם קיירי היה נשאר הם היו קבוצה הרבה יותר תחרותית השנה. והם אלופי המזרח.
&nbsp
לדעתי פול ג'ורג' עוד יצטער על המשיכה שלו ללייקרס. מילא ליוסטון - זו חתימה ששווה אילפות, אבל אם הוא עובר ללייקרס הוא יהיה שחקן שיזכרו בעיקר באינדיאנה, בתור זה שלקח אותם למרחק פוזשן מנצחון על לברון בגמר מזרח, ושעזב בשביל לתת להם במתנה את ויק.

rapgamer4ever

New member
הקאבס הוא לא הפרנצייז הכי גרוע שיש, מהסיבות שציינת

דן גילברט באמת הוכיח את הנכונות שלו לפתוח את הכיס בסיטואציה המתאימה.
בכל זאת אנחנו מדברים על פרנצ'ייז שהמסורת וההיסטוריה שלו מסתכמים בלברון, מי שעשה את אותם טריידים מוצלחים כבר לא שייך למועדון ובאופן כללי אין שם דמויות מוערכות במיוחד- על הקווים או בהנהלה.
תרבות ארגונית זה משהו שקשה להגדיר הרבה פעמים, אבל אתה יודע שבקליבלנד אין את זה. לפחות לא כמו במועדונים המובילים שהצליחו למשוך שחקנים חופשיים בשנים האחרונות.

גם הניקס הצליחו למשוך שחקנים חופשיים

אמארה, טייסון צ'נדלר, ואת מלו שלא היה חופשי אבל החליט שהוא הולך לשם בכל מקרה.
הלייקרס כבר הרבה זמן לא קבוצה עם תרבות ארגונית מועילה, לפחות לא מאז הטרייד על פאו. ובכל זאת קוואי וג'ורג' "רומזים" שהם הולכים לשם.
אני לא בטוח שזה קשור לתרבות ארגונית, ואפילו לא לרצון לזכות באליפות.

rapgamer4ever

New member
אין ספק שגם לעיר עצמה יש חשיבות בהחלטה

והרי שניו יורק ולוס אנג'לס הן הערים הכי אטרקטיביות בארה"ב.
&nbsp
על אף המשיכה לעיר, הניקס והלייקרס לא הצליחו למשוך את השמות הגדולים בשנים האחרונות. הדוגמאות שנתת (כרמלו, אמארה) הן או ישנות או לא בקליבר שאנחנו מדברים עליו (טייסון צ'נדלר).
אל תשכח שהלייקרס ביצעו טרייד שהביא את דוויט הווארד, אבל הוא בחר לעזוב.
&nbsp
הכניסה של מג'יק ג'ונסון לפרונט אופיס הרימה את המוניטין שלהם ויחד עם לוק וולטון שהוא דמות מוערכת, אין ספק שהמניה שלהם במגמת עליה. הניקס לעומת זאת נשארו בדיחה והם אפילו לא מצליחים לקבל פגישה עם כמה מהפרי אייג'נטס בשנים האחרונות.

OrEl74

Well-known member
מנהל
הכל נכון

ועדיין היית מצפה משחקן כמו לברון להפוך למוקד משיכה לשחקנים אחרים ומשום מה זה לא קורה ולא רק עכשיו אלה לאורך כל הקריירה שלו.

אגב ממה שהבנתי מי שישפיע הכי הרבה על ההחלטה של לברון

זה המשפחה שלו, אם הם יגידו שהם רוצים להישאר בקליבלנד, סביר להניח שישאר.
אמנם זאת פרשנות חצר, אבל בהתחשב בשלב שבו הוא נמצא בקריירה שלו והגיל של הילדים, דווקא נשמע לי דיי הגיוני.

somone1411

New member
מלו ניצל את העונה האחרונה בחוזה

עשה את שלו כלכלית, לא יירויח 28 מיליון בשום מקום אחר אם היה שחקן חופשי.
גם לא ידוע אם PG יישאר, כך שברור שזו החלטה כלכלית.
&nbsp
לא נראה שלמלו איכפת אם יתקרב לטבעת עוד בקריירה שלו. קצת עצוב.

הוא בעצמו יודע שהוא שחקן גמור. אין סיבה שיסרב לסכום כזה

כמו שאתה אומר לא יקבל דבר כזה בשום מקום אחר

למעלה