חדשות בקטנה

fatnoam

Active member
חדשות בקטנה

טרבור אריזה - שמעולם לא הרוויח יותר מ-8.5 מליון דולר לעונה - מחפש חוזה של 50-60 מליון. מוכן לחתום ל-4-5 שנים. הרוקטס רוצים לשלם 30-40 מליון וגם זה אחרי שידעו מה קורה קצת בגזרת לברון/קוואי/ג׳ורג׳.

ניקולה יוקיץ׳ - הנאגטס מתלבטים האם לקחת את אופציית השחקן או להגיש Qualifying offer, מה שיחליט האם יוקיץ׳ יהיה מוגבל או לא מוגבל בקיץ הבא. במחנה יוקיץ׳ לוחצים על חוזה שמן וגדול עכשיו ולא בסוף העונה הבאה, אבל סביר להניח שהנאגטס יקחו את האופציה שתשאיר אותו חופשי מוגבל, ואז ישוו כל דבר בשנה הבאה.

קוואי לנארד ביקש טרייד מהספרס. בהתחלה היה דיבור על בחירה מס׳ 1 מהסאנס, אבל פניקס הוציאו הודעה שהם ממש לא מעוניינים. פילדלפיה, בוסטון, הקליפרס והלייקרס כרגע במירוץ עליו. הספרס רוצים חבילה שמנה תמורת הכוכב, ויתרה מכך מעדיפים לעשות S&T למרות שלקוואי יש עוד עונה בחוזה, בגלל שהקבוצה הרוכשת תעדיף אותו לטווח ארוך ולא לשנה שנשארה לו לחוזה, וזה יניב תמורה טובה יותר.
מחנה קוואי הוציא הודעה שיש מצב שקוואי יחתום על מקסימום בספרס, שבכלל לא הציעה את זה. כנראה גם נסיון לשפר עמדות במשא ומתן.

תגידו, רק לי נדמה שפעם בשלב הזה של העונה כבר ידענו מי ה MVP?

כאילו, זה לא קצת מוזר שההכרזה על ה MVP הפכה לאנטי קליימקס של הגמר שגם הוא עצמו אנטי קליימקס לסדרות הגמר האזוריות?
לא היו מכריזים על ה MVP פעם במהלך הגמרים האזוריים? כנ"ל ROY, COY וכו'?

Reutk

Active member
נו יש להם את הטקס הזה עכשיו

התחילו את זה שנה שעברה. יש טקס ומכריזים בו על הזוכים בסוף העונה, נראה לי שהוא יתרחש בחודש הבא. וכן, זה לגמרי הוציא את העניין מהבחירות עצמם.

Cade Foster

New member
מסכים, זה פשוט קטע מטומטם

לא מבין מה הבעיה לנצל את ה3-4 ימים האלה בין סוף העונה הסדירה לתחילת הפלייאוף כדי להכריז על הזוכים. זה גם ככה פרסים לעונה הסדירה בלבד, מרגיש לי מטומטם לגמרי לחלק עכשיו MVP להארדן שלא זכה באליפות ואפילו לא הגיע לגמר. מה שהוא עשה בעונה הסדירה מרגיש לי חלק מהעבר הרחוק.

אני לא מבין מאיפה ההודעה האחרונה

שיש אפשרות שקוואי יחתום על מקסימום בספרס, לא ראיתי את זה בשום מקום

fatnoam

Active member
הסוכן שלו אמר את זה

לדעתי כדי להראות שקוואי לא נואש לטרייד, כנראה זה משרת אינטרס של מישהו.

fatnoam

Active member
דיבור חזק גם על הספרס שמחפשים קונים לפאו גאסול

ול-32 מליון שנשארו לו לשנתיים הקרובות.
גאסול מנפק 10 נקודות ו-8 ריבאונדים ב-77 משחקים בעונה האחרונה, אבל הראה הדרדרות אדירה בכל מה שקשור לצד ההגנתי.

הרכות של גאסול כמעט תמיד הייתה overstated

מ-2010 בערך הוא היה סנטר הגנתי די איכותי מבחינת שמירה בפוסט והפחדה באזור הטבעת. הבעיה שלו דווקא הייתה שהוא נהיה לא מספיק נייד בשביל לשמור סוויצ׳ים ולא רכות ברבאונד או בטבעת. דווקא היה רבאונדר נהדר אפילו בשיקאגו כשכבר היה לקראת סוף הקריירה.

Cade Foster

New member
בשיקגו הוא היה חלש בהגנה על הטבעת

בלט מאוד כמה הם היו רכים מתחת לסל בהרכבים שלו עם מירוטיץ'. בריבאונד הוא עדיין היה מהטובים בתחום, זה נכון. אבל ככה זה כשאתה 2'7 כנראה...

fatnoam

Active member
גם אולדיפו לא נראה שונה בהרבה בתמונה של הלפני אחרי

וראינו את ההבדל על המגרש
&nbsp
&nbsp
וואללה עם טרנר עושה קפיצה כמו אולדיפו אז לפאקינג פייסרס יש דיבור חזק

זה חיטוב שיתן לו יותר זריזות מתחת לסלים

ניפוח היה נותן לו יותר כח בבוקס אוואט,פוסט אפ ומיקומים מתחת לסלים.
אבל בגדול שחקני כדורסל תמיד יעבדו על יותר על חיטוב, הם רצים המון.
מה שגם כולם עכשיו רוצים לקלוע מבחוץ, אז אין טעם יותר לעבוד על ניפוח סטייל שאקיל לגבוהים.
וזה השני סנט שלי, אני לא באמת מבין או מומחה

למעלה