הליילה הייתה ידיעה שלנארד רוצה החוצה מס"א

88nothing

Active member
הליילה הייתה ידיעה שלנארד רוצה החוצה מס"א

והכיוון שלו זה הלייקרס.

הנה כמה הצעות טריידים שיעבירו אותו לשם.

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yc56pngs

לייקרס נותנים בנוסף את הבחירה ה 25 שלהם(קליבלנד) לאטלנטה.
ס"א נותנים את הבחירה ה18 שלהם לאטלנטה.
אטלנטה נותנים את הבחירה 3 שלהם לס"א.

למה זה טוב לס"א:
שרודר(חצי מחוזה מקסימום), אינגראם(חוזה רוקי לעוד שנתיים) ובחירה 3 על קואי, לא רע בכלל!
אם מישהו יכול להחזיר את דנג לחיים זה ופופוביץ, כמו שעשה לדיאו, מייקל פינלי ועוד שחקנים.

לייקרס: מקבלים את קוואי ומפנים את החוזה של דנג. לפנות את דנג לא יכול להיות ללא עלות, ככה שלתת את אינגראם ובול זה סביר ביותר!

אטלנטה: מקבלים את הבחירה השנייה בעונה שעברה(שממש לא אכזב בעונת הרוקי שלו) עבור בחירה 3 השנה.
מקבלים עוד 2 בחירות אמצע\סוף סיבוב ראשון(סה"כ יהיה 4), ככה שאפשר יהיה לבנות סגל רחב על חוזים נוחים.
לשרודר יש ביקוש מוגבל כי לרוב הקבוצות בליגה יש רכז לא פחות טוב ממנו, דווקא התוספת של גא סול(חוזה קצר בשנה משל שרודר.) המנוסה יכולה לתרום מאוד להתפתחות של הצעירים.

Cade Foster

New member
בשביל רכז בלי קליעה אטלנטה תקריב

גם את הבחירה השלישית, גם את שרöדר וגם תקלוט את החוזה הגרוע של גאסול? נראה לך ששתי בחירות סוף סיבוב ראשון בדראפט לא עמוק מכסות על זה?
&nbsp
במקום מג'יק אני עושה דבר מאוד פשוט: אומר לפופוביץ' תיקח איזו חבילה שאתה רוצה חוץ מאינגראם ותן את קוואי. סביר להניח שזה ייגמר בבול+קוזמה ואולי עוד כמה שחקנים לא חשובים + בחירות סיבוב ראשון שלא אמורות לשנות יותר מידי כי הלייקרס כנראה תהיה בפלייאוף העונה. זה שווה את זה כי זה הדבר היחיד שיכול לעשות match לחבילה שבוסטון מסוגלת לתת.

Cade Foster

New member
אגב

לדעתי הלייקרס צריכה לכוון ללברון+קוואי+לשכנע את ראנדל להישאר על פחות מ20M לעונה (או הצעת היענות). בלי ג'ורג'.

Ring Bearer

New member
הלייקרס לא צריכים את ג'ורג'. עדיף להם לכוון לכריס פול

פול הוכיח שהוא יודע להיות סופרסטאר תומך לקבוצה שרוצה לסכן את ג.ס. הוא חבר של לברון, הוא מנהיג והוא רכז שיודע איך לנהל התקפה. משולש של פול + קוואי + לברון הוא הנוצץ ביותר מאז מג'יק-קארים-וורת'י. אם מישהו יכול להקים את זה אלה הלייקרס. חוץ מזה המשולש יכול לאפשר ללברון להישאר אלפא אבל לשחק פחות, ככה שזה מושלם לכולם.

Ring Bearer

New member
מה כל כך מיוחד באינגרם?

הסיכוי היחיד שהספרס ישתפו פעולה עם הפיכת הלייקרס מקבוצת לוטרי למועמדת לאליפות זה אם הם עצמם ישמרו על מעמד תחרותי. מהזווית שלהם זה מאד קלוש ככה שאי אפשר להעמיד להם תנאים. מבחינת הלייקרס, אם הם מצליחים לסדר טרייד משולש שבו הם נפטרים מהחוזה של דנג שווה להם גם לוותר על שלושת השחקנים הכי טובים שלהם (רנדל + קוזמה + אינגרם) בשביל קוואי.

Cade Foster

New member
נראה לי שהספרס מבינים שהם לא באמת יכולים להישאר טופ 4 במערב

במצב כזה נכסים עתידיים הופכים ללא פחות אטרקטיבים מעוד איזה שחקן טופ 30. להתמודד מול גולדן/יוסטון/המפלצת שהלייקרס יבנו בשנתיים הקרובות - לא יקרה.
&nbsp
אינגראם מיוחד בעיקר כי הוא יכול להתפתח לשחקן משלים טוב מאוד ליד לברון/קוואי. הוא יהיה הנהנה העיקרי מהפוקוס ההגנתי שהשניים האלה ייקחו אם רק יידע ללטש את המשחק שלו. בול הוא מועמד קלאסי להיות השחקן שקבוצות יתעלמו ממנו לגמרי מחצי מרחק ומעלה, וקוזמה הוא חור בהגנה, לכן אלה שני המועמדים העיקריים לעזיבה.
&nbsp
אני גם פחות אוהב את השילוב לברון-פול בעיקר כי אני חושב שליד קוואי לברון יהיה הרכז בפועל. אם להביא את פול זה בעיקר בשביל להחליש את יוסטון. אבל אני לא חושב שזה יקרה לאור ההצלחה של הרוקטס העונה.

Ring Bearer

New member
אם הספרס מוותרים על סיבוב שני בפלייאוף, אפשר לסגור את הבאסטה

אני לא חושב שזה הכרחי עבורם להיות קבוצת לאליפות, אבל בהחלט סוס שחור שיכול להפתיע את הגדולות. זה תמיד היה המעמד של הספרס תחת פופוביץ'. לכן הם יחפשו להעביר את קוואי לקבוצה שתאפשר להם להמשיך את החלום הזה. בהחלט רואה אותם שוקלים את ג'ייסון טייטום למשל כבסיס לטרייד. אפילו שהמרחק בינו לבין קוואי אדיר, זה שחקן בלי תקרה לפטונציאל וזה מה שהספרס אוהבים.

Ring Bearer

New member
היא תעביר אפילו יותר מזה

קוואי הוא תוצר מוכן של הפוטנציאל של טייטום. טייטום + סמארט\מוריס על קוואי נשמע לי כמו אחלה טרייד לשני הצדדים (רק לא מסתדר חוזית)

rapgamer4ever

New member
אני עם ליאור

בוסטון לא תוותר על טייטום תמורת קוואי. בתנאים אידיאליים הם היו שוקלים את זה אבל התנאים רחוקים מלהיות אידיאליים מבחינת הספרס- קוואי מסוכסך איתם, חוזר מפציעה ארוכה, ויש לו עוד שנה אחת בחוזה. שלושת האלמנטים הללו מורידים את ה-Trade value שלו הרבה מתחת לטייטום.

88nothing

Active member
בלי קליעה אולי

אבל שחקן שבעונת הרוקי שלו עושה 10 7 7 עם 1.7 חטיפות ו0.8 חסימות...
כל שחקן שלא תבחר בבחירה השלישית סביר להניח לא יתן משהו דומה(גם האחוזים הגרועים מכל התווכים כמובן).
בדראפט השנה בחירות 1 ו 2 אלה השחקנים הבאמת טובים, אחריהם יש ירידה ברמה(ואני חושב שבגלי ופורטר יהיו טובים מאוד).
שרודר לא בין הרכזים בטובים בליגה, ועוד רוצה לעזוב.
לאטלנטה יהיו הרבהבחירות השנה ככה שיוכלו לבנות סגל עמוק וטוב עם הרבה חוזי רוקי.

Ring Bearer

New member
הספרס יכולים להשיג יותר על קוואי

קודם כל שרודר מיותר כי יש להם כבר פרוספקט לרכז (מארי), רכז שני מוצלח (מילס) ועוד רכז שלישי שיכול לתת 10-15 דקות (פארקר). אינגרם ובחירה 3 זה נחמד, אבל לא מספיק.
&nbsp
גם ההוקס מפסידים בטרייד הזה, כי אנחנו יודעים שלונזו בול בקושי שווה את הבחירה ה-3
בדראפט וכאן הם גם מוסרים את הרכז הפותח שלהם וגם מקבלים את החוזה הגרוע של פאו.
&nbsp
בקיצור זה טרייד מצוין ללייקרס שמחליפים את אינגרם בקוואי ונפטרים מהחוזה של דנג. ככה נשאר להם מקום להביא שני סופרסטארים ועוד שיישאר להם קאפ ספייס. וכיוון שאין יותר את העול של בול נסללת הדרך להביא את פול. הטרייד הזה כל כך טוב להם שאפילו המשפטים יוצאים בחרוזים.

88nothing

Active member
לא חושב שקוואי שווה יותר

קוואי בשנת חוזה, אחרי פציעה ולא רוצה להיות בס"א!

שרודר רוצה החוצה מאטלנטה.
דווקא אטלנטה לדעתי מרוויחה, לא חושב שבבחירה 3 יהיה שחקן שיתקרב לבול, עדין שחקן של 10 7 7 עם 1.7 חטיפות 0.8 חסימות בעונת הרוקי שלו(האחוזים באמת פח)
את פאו לא חייבים לשמור, יש לו כולה שנתיים בחוזה והוא עדין שחקן.
אפשר לתת לפאו ללמד קצת את הצעירים ועוד חצי שנה שללוח אותו בטרייד ולפנות לצעירים את הבמה.

rapgamer4ever

New member
טרייד מעניין. נראה לי שאטלנטה אומרת לא

זה הרבה תלוי בכמה הם אוהבים את הבחירה השלישית בדראפט, שנכון להיום מוערכת כ-downgrade משמעותי אחרי הטופ 2.
אם אטלנטה מעדיפה את לונזו בול על פני בחירה 3 זה טרייד הגיוני מבחינתה. הנטייה שלי היא להעדיף את הבחירה.
&nbsp
אני חושב שאתה מעריך את הערך של קוואי בצורה יותר נכונה מחלק מהתגובות פה. הספרס לא יוכלו לקבל את השמיים והכוכבים עבור שחקן שרוצה לעזוב אותם ונותרה לו שנה אחת בחוזה.
&nbsp
&nbsp

OrEl74

Well-known member
מנהל
בסביבתו של קוואי מכחישים את העניין

ואומרים שהוא ממש לא נחוש לעזוב את הספרס ולא פוסל את האפשרות של חתימה על חוזה סופר מקס.
מה שכמה מליונים עושים לבן אדם....

למעלה