לברון לאן #2

לברון לאן #2

גארי פייטון טוען שהבן של לברון נרשם לאיזה בית ספר בלוס אנג'לס.
אז בהנחה שלברון עובר ללייקרס, עם פול ג'ורג' אני מניח +שאריות או איזה טרייד עסיסי בשביל לצרף עוד סופרסטאר- יש להם סיכוי מול גולדן?

OrEl74

Well-known member
מנהל
יש לי תחושה שהולכת להיבנות שם קבוצה מטורפת

שתכלול את לברון, פול ג'ורג' ואנטוני דיוויס

rapgamer4ever

New member
לא חושב שזה יעבוד מקצועית

אפילו במידה ואינגרם ימשיך להתקדם וישמש כאופציה התקפית טובה- כמה שחקני הגנה טובים יש בלייקרס?
אני גם מעדיף לא לראות את זה קורה משיקולי איזון בין הקונפרנסים.

fatnoam

Active member
אני חושב שלכל קבוצת אינסטנט שתיבנה יהיה קשה מאוד להתמודד

עם גולדן, שמעבר לכשרון המופרז כבר רצים ביחד כמה שנים, והוכיחו שבכל שנה הם מסוגלים לשפר איפה שצריך, והם רק מתגבשים יותר.
&nbsp
אני חושב שבשנה הבאה הזיקנה של איגי, ליוינגסטון ו-ווסט תפגע בהם מצד אחד, מצד שני הם ידועים ביכולת שלהם להביא שחקנים טובים בזול לפונקציות האלה - כמו כספי, כמו סוואגי, כמו ג׳אווייל.
&nbsp
אני בהחלט חושב שהשחקן שלגולדן יש הכי פחות כלים לעצור הוא אנטוני דייויס, יהיה מעניין לראות האם כוכבים אחרים יבינו את זה ויצטרפו איכשהו לפליקנס, או שמא הוא ידרוש טרייד לאחת מהקבוצות שכבר קונטנדריות בלעדיו כמו בוסטון או איפה שלברון יחתום.

איליה13

New member
אז אולי לקליפרס ?

לברון לא צריך מסביבו יותר מדיאנדרה, פול ג'ורג', האריס, והבונוס של לו ויליאמס וגלינארי מחוץ לקשת, פטריק בברלי בתפקיד המחסל של סטף (דלבאדובה) בסדרת הגמר, ואחלה בחירות דראפט השנה 12 + 13

ואם לברון בכל זאת כן יגיע ללייקרס, מעניין מה יהיה עם איזיאה תומס ?

אם יש מישהו שיכול להביא את לברון לקליפרס זה ג'רי ווסט

השאלה איך זה מסתדר שם עם המשכורות

מור תור

New member
כספי

להבנתי הוא מקבל טבעת אליפות נכון?
עכשיו השאלה שלי היא האם הוא השחקן הראשון שלא שיחק אפילו דקה בפלייאוף אי פעם וקיבל טבעת אליפות...?

Krit123

Well-known member
אדי קרי מחיפוש קצר

שיחק במיאמי ב-2011-2012 (האליפות הראשונה) בעונה הרגילה ולא שותף בפלייאוף או הגיע לפלייאוף בכל עונה אחרת

OrEl74

Well-known member
מנהל
אם אני לא טועה אז גם אנדרסון וורג'או

שהיה שחקן במדי גולדן ולא שיחק בפלייאוף או אפילו נחתך מהקבוצה.
אני חושב שהוא סירב לקבל את הטבעת אבל אני לא סגור על זה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
...

On July 17, 2016, Varejão re-signed with the Warriors.[33] On February 3, 2017, he was waived by the Warriors[34] after averaging 1.3 points and 1.9 rebounds in 6.6 minutes over 14 games, with one start.[35] The Warriors went on to win the NBA Championship in 2017, and as a result, Varejão was offered a championship ring, which he accepted.[36]

Cade Foster

New member
נו, איך זה סותר את מה שכתבתי?

מור שאל אם ישנו שחקן שלא שיחק מעולם בפלייאוף (לא רק בעונה המדוברת) אבל יש לו טבעת אליפות. לורז'או יש היסטוריה ארוכה מאוד עם קליבלנד עוד מהקדנציה הראשונה של לברון. אני לא זוכר אם הוא שיחק או לא כי לא הייתי עכבר NBA כמו שאני כיום אבל קשה לי מאוד להאמין שבכל כך הרבה שנים שם הוא לא שיחק בפלייאוף אפילו פעם אחת.

שיחק נגד גולדן סטייט במדי קליבלנד באותו גמר וגם שיחק בגולדן

סטייט רוב העונה. אז הוא היה במצב המעניין של לקבל טבעת אליפות לא משנה מי מנצחת את הסדרה ואכן סירב לקבל טבעת אליפות בסוף כשגולדן סטייט זכו.

Reutk

Active member
הוא לא עבר לגולדן ב2015 שהם זכו, אלא ב2016 שקליבלנד.

ב2015 בקליבלנד אני חושבת שהוא היה פצוע בזמן הפליאוף ולא שיחק. ב2016 הוא עבר באמצע העונה מקליבלנד לגולדן וסירב לקבל את טבעת האליפות של קליבלנד שהם זכו באותה השנה (זאת הייתה העונה שבה הוא טכנית זכה באליפות לא משנה התוצאה). ב2017 הוא נחתך מגולדן לפני הפליאוף (לא יודעת אם הוא הסכים לקבל את הטבעת או לא אבל לפי הציטוט שניר כתב אז הוא כן הסכים).

למעלה