יאללה משחק 3! הלילה ב 4:00

FrecCo

Member
אגב, האם דוראנט סטף וקליי הם 3 הקלעים הגדולים בכל הזמנים?

בחיי שאני לא יכול להחליט מי מהם הקלע הטהור הטוב ביותר, אבל האם הם לא חד משמעית 3 הקלעים הטובים ביותר שהמשחק ראה?
סטף כנראה הטוב ביותר עפ"י רוב המדדים, אבל כל ערב מישהו אחר משלושתם יכול להתחמם ולקלוע במספרים+אחוזים שוברי שיאים.

אני גם חשבתי על זה היום כמה פעמים

מבחינתי סטף וKD בראש, אני נותן עדיפות לריי אלן על פני קליי תומפסון.
הקטע שסטף וKD יכולים ליצור לעצמם מצבים וגם קולעים במצבים בלתי אפשריים.
קליי וריי אלן יותר בסגנון של קאצ' אנד שוט.
מה שכן, הם אולי השחקנים הכי גדולים בהיסטוריה כשהם בזון, לא עולה לי שחקן כשהוא בזון- הוא יותר טוב מהם, אולי רק קובי וג'ורדן. אין לי מושג.

rapgamer4ever

New member
אני מניח שהכוונה היא לקלעי שלשות

קרי השלשיונר הגדול בכל הזמנים, לא נראה לי שזה נתון לויכוח. זו גם המהפכה שהוא חולל בליגה באמצעות העלייה שלו לשלשה מכדרור, זה גם הווליום שהוא הגבוה מכולם וגם האחוזים בעלית.
&nbsp
חוץ מקרי זו השוואה טיפה קשה. לדוראנט למשל אין שחרור זריקה מהיר כמו קרי או קליי, אבל יתרון הגובה שלו מאפשר לו לקחת טיפה יותר את הזמן.
אם תעשה נגיד תחרות שלשות בין דוראנט לרדיק, אני מאמין שרדיק לוקח. אבל דוראנט יכול ליצור seperation יותר ממנו- האם זה הופך אותו לקלעי טוב יותר או פשוט לסקורר טוב יותר? נתתי בכוונה את הדוגמה הזאת כי שניהם קולעים כמות שלשות דומה לאורך הקריירה.
&nbsp
השוואה יחסית טבעית היא בין קליי לריי אלן. אני חושב שאופי הזריקות שלהם די דומה. לקליי יש יתרון קטן בווליום, אבל אני חושב שזה בעיקר פונקציה של תקופה בה נהוג יותר לזרוק שלשות. שים את ריי אלן בשיאו בכדורסל של היום ואני לא חושב שהוא קולע פחות שלשות מקליי, אולי אפילו יותר. לקליי גם יש יתרון קטן באחוזים. מצד שני כשאתה מסתכל על כמות שלשות בקריירה, לריי אלן יש כמעט פי 2. אני נוטה לומר שבנקודת הזמן הזאת אלן נחשב לקלעי גדול יותר מבחינה היסטורית, סביר להניח שעוד כמה עונות זה ישתנה.

FrecCo

Member
למה רק שלשות?

למה למקד את הדיון ולא להרחיב אותו לקליעה מכל הטווחים? וגם ספציפית מחצי מרחק, כמה שחקנים יכולים להיחשב טובים יותר מדוראנט מחצי מרחק?

rapgamer4ever

New member
כי זה יותר קל

תכלס דוראנט קלעי מיד ריינג' מפחיד.
בנוסף לנוביצקי וכריס פול אני מניח שגם לארי בירד שייך לדיון.

Cade Foster

New member
נמאס לך אז אתה נותן להם בדיוק את מה שהם רוצים כדי להמשיך

FrecCo

Member
שם תקבל 3 טרולים ו4 ילדים מפגרים על כל כותב סביר

dark happy shadow

Member
מנהל
יוסטון יכול להיות חתומה על האליפות,אם gs זוכה בתואר?
gs הייתה צריכה את יוסטון לצאת מהמשבר שהיא הייתה בו וזה לא משנה אם זה יהיה 4-0, 4-1 או 4-2, gs נראים הרבה יותר טוב ויותר כמו קבוצה אחרי שהם הגיעו למצב של הגב אל הקיר.
היו משחקים העונה בליגה הסדירה ובפלייאוף ש gs הייתה הצל של עצמה ואולי המצב עם הגב אל הקיר בסופו של דבר מול יוסטון עזר לה לצאת מזה.

למעלה