גולדן סטייט VS קליבלנד, הימורים פלוס שאלה מעניינית

TheReturn23

New member
גולדן סטייט VS קליבלנד, הימורים פלוס שאלה מעניינית

טוב אני הולך על 4-1 לגולדן סטייט
במידה ולברון עושה את הבלתי יאומן ומנצח את גולדן סטייט, אפיה אתם ממקמים אותו היסטורית?
לפי דעתי אין ספק במקום השני ואולי שווה בין שווים מול ג׳ורדן, אליפות חמישית לפי דעתי כבר תציב אותו GOAT

baruchga

New member
מבחינתי כבר היום לברון מס' 1

ג'ורדן הוא מדהים ואף אחד לא חולק על זה.
אבל מה שלברון עשה ועושה מדהים לא פחות.
גם אם יפסיד בסוויפ לגולדן... הוא עדיין עשה מספר דברים שספק אם מישהו יעשה שוב בזמן הקרוב.
נכון שג'ורדן עם 6 מ-6 באליפויות. אבל בעצם למה רק 6 פעמים הגיע לגמר?
לברון עם 8 גמרים רצופים ומציג יכולת בגיל 33 שמעוררת התפעלות.
מה שלברון עושה במשחקי 7 זה לא פחות ממדהים
העובדה שהגיע עם קבוצה בינונית לגמר נוסף מראה את גדולת השחקן הגדול בכל הזמנים!

somone1411

New member
אתה ליצן

ג'ורדן לא הפסיד בגמרים (!!), לברון עם מאזן שלילי מאוד שלא מאפשר לו להיות בין הגדולים בכלל. זה אחד משני הנתונים החשובים ביותר לגדולה של שחקן - המאזן שלו במעמד השיא של הענף.
&nbsp
מה לברון עשה? טייל כל הקריירה בבית זונות שנקרא המזרח, מה כבר יש להתפעל פה? תסביר לי שאני אבין. קבוצה עם המאזן הכי טוב קיבלה ממנו סוויפ, כן מאותה קבוצה בינונית. בוסטון חבורת ילדים עם רוקי שהיה הכי טוב בקבוצה, אנשים מתלהבים ממה שלברון עשה ושוכחים לגמרי מהנתונים היבשים. תמשיכו ללקק, זה משעשע.
&nbsp
יש לאנשים זיכרון קצר, שוכחים מה שג'ורדן עשה, מה שקובי עשה, מה שקארים ושאק עשו. ישר ה'גדול בכל הזמנים'. אתם ילדים.

TheReturn23

New member
לפי התאוריה שלך

להפסיד בשלבים המוקדמים יותר מקנה לך יותר נקודות זכות מאשר להפסיד בפיינלס. בראבו!

TheReturn23

New member
בית זונות לא בית זונות בוא אני אגיד לך משהו

להפסיד רוב העונות בפיינלס זה לא בליבל של לסיים רוב העונות בדשדוש לכניסה לפליאוף ולהספיד לסטיב נאש אחרי שהובלת 3-1

אני שמעתי את שאקיל פעם אומר בראיון

שג'רי ווסט הלייקר הכי גדול בעיניו. כידוע ווסט עם מאזן 1-8 בגמרים.
לפי התיאוריה שלך הוא ממש לא שחקן גדול, גם זה ששמו אותו על הלוגו של הNBA בטח גם לא אומר הרבה.
למרות שאני אודה ששאקיל קצת משוחד בקטע הזה, ווסט הביא אותו ללייקרס כGM ותרם המון לקריירה שלו

Cade Foster

New member
זה כמו לנהל דיון על תיקי השקעות עם ילד בן 8

חבל על הזמן שלך.

אתה יכול להשוות את רמת הטיעונים שלו בכך שתגיד שג׳ון האבליצ׳ק יותר גדול מקובי כי יש לו מאזן 8-0 בגמרים. ההשוואה אגב רלוונטית כי גם קובי לא היה השחקן הכי טוב בקבוצה שלו ברוב האליפויות שלקח...

ממש לא נכון

אתה לא לוקח בחשבון את המרכיב הפסיכולוגי. ג'ורדן ופיפן בעצמם תיארו את הקושי הפסיכולוגי של לשחק כל כך הרבה משחקים בכל כך הרבה לחץ שלוש שנים רצוף. שמונה שנים רצוף זה כמעט בלתי אפשרי. בטח שלא "בקלות". גם לברון לא עשה את זה עם אותה קבוצה.

לא יודע אם ממש לא נכון או קצת לא נכון או קצת ממש לא נכון

אין לדיון הזה שום משמעות.. הכל תיאוריות

4-1 גולדן

לא מתעסק בפנטזיות. אם הוא ינצח יהיה לך ולסאמוון קיץ שלם לגמור לנו את החיים עם הויכוחים שלכם...

למעלה