גולדן- יוסטון, גיים 6

קרי שובר כל שיאי קליעה אפשריים

פעמיים MVP, כולל הובלת קבוצה למאזן הטוב בהיסטוריה בעונה הרגילה, תן לו קרדיט..
יש כבר קייס לטופ 15.
דוראנט שחקן יותר טוב מלארי בירד אז אין סיבה שלא יהיה בטופ 10

baruchga

New member
אין לקרי שום קייס להיות בטופ 20

איך אתה יכול בכלל לדבר עליו באותה ליגה של מג'יק, קובי, ג'ורדן?
איך שאני רואה את זה .. כשנדבר בעוד כמה שנים, אני חושב שקיירי לדוגמא יהיה מעליו... אז קרי קלע מחונן. יש עוד קלעים במשחק הזה. אני יכול לחשוב על כל כך הרבה שחקנים טובים ממנו במשחק הזה.. לקלוע 3 עונות מעל 25 נקודות לא עושה אותך טופ20 בליגה

FrecCo

Member
טוב, כנראה שקרי סוג של "הביא את זה על עצמו" כשקיבל את דוראנט

מדובר בקלע הגדול בכל הזמנים בפער שהפך את הקבוצה שלו לקבוצה הטובה בליגה בפער, עזבו, לקבוצה היסטורית, בשתי העונות האישיות מהגדולות והדומיננטיות ביותר שנראו בהיסטוריה ב2015-16, כן הוא לא הצליח לקחת אליפות ב2016 אחרי ששבר את אחד השיאים הכי מוכרים בכדורסל ששייך לקבוצה של אלוהים, אבל הוא הפסיד את האליפות ב7 משחקים לשחקן שלדעת רבים כבר שייך לטופ 2 בהיסטוריה, אז זה לא באמת מוריד מהדירוג שלו.
ועזבו את זה, יש לו קייס לגיטימי מאוד להיחשב "השחקן השני הכי משפיע בתולדות הNBA" כי כל הליגה שלנו נראית אחרת בגללו תוך שנתיים: https://www.youtube.com/watch?v=nQEua1Rk44k

ואז בא דוראנט ומעכשיו כל הקרדיט על כך שזו הקבוצה הטובה בליגה בפער מתחלק בין כמה כוכבים, והרבה אוהדים כבר שכחו שיש שחקן אחד שהוא הסיבה האמיתית שיש קבוצה אחת שמרוב שהיא טובה כולם יודעים כבר לפני שהעונה התחילה שהיא תסיים אלופה, וחושבים שקרי לא יהיה שייך לטופ 20 בהיסטוריה. האם לסטוקטון, מלון, בארקלי, אנתוני דייויס, קיירי אי פעם הייתה או תהיה דומיננטיות שמתקרבת לזה? oh well...

fatnoam

Active member
קרי בשנתיים של ה-MVP היה השחקן הכי דומיננטי בליגה מאז שאקיל

וזה לא רק אני טוען, זה המדע. לא אביא מספרים כי רבע לאחת בלילה, אבל האמינו לי.
&nbsp
מדובר בשנים ששלטו בליגה קובי, לברון דוראנט וכו׳. כמו ששאקיל שינה את חוקת הליגה עם איסורים והיתרים מסוימים, כך קרי שינה את הסגנון בליגה עם השלשות. כמו שכל קבוצה החזיקה שק תפוחי אדמה גדול כדי לשים גוף על שאק, כך כל קבוצה עברה להשליך שלשות כי ראו את סטף.
&nbsp
מי שמתכחש לזה לא מבין כדורסל.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

אני גם לא יודע למה אנשים מופתעים, הכדורסל מתפתח כל הזמן

הרשימה(הלא קיימת הזאת בכלל) תמשיך להתעדכן עוד ועוד עם השנים

baruchga

New member
מסכים שהיא מתעדכנת

אבל רק להיות קלע מעולה זה לא מספיק. להיות טופ10-15 של כל הזמנים זה להיות אולסטאר לתקופה ממושכת ולא שנים בודדות. אל תשכח שהוא אפילו לא נבחר לחמישית העונה השנה. יש המון שחקנים כמו לברון, שאקיל, קובי, דוראנט ועוד שמגיע להם להיות בדירוג מעל שחקן כמו קרי.
האם קרי אמור להיות מדורג מעל קארל מלון או ג'ון סטוקטון? כנראה שלא
האם קרי אמור להיות מדורג בעתיד מעל אנטוני דיוויס או קיירי? מבחינתי אני מאוד מקווה שלא

אני מסכים שלא נראה יותר עונות משוגעות של קארי(גם לא מדוראנט)

אבל זה כצפוי מהאיחוד המשוגע שהם עשו.
אבל ההשפעה שלו על הכדורסל פשוט מפחידה, הבנאדם אשכרה משנה את פני הכדורסל המודרני. יש לך היום ילדים בכיתה ד' בארה"ב שמנסים לזרוק בכח מטר מקו השלוש, כל מיני דברים מטורפים. מזכיר את התקופה של ג'ורדן בשנות ה90 שכל אחד רצה להיות 'להיות כמו מייק'. וכן אני יודע אתה תגיד שכולם זורקים משלוש בשנים האחרונות ואין לזה שום קשר לקארי, אבל שים לב לתופעה הבאה בתמונה, מאז שהוא פרץ לתודעה בעונת 2012-2013 מבחינת נסיונות זריקות מlong range.
#Stephitis

rapgamer4ever

New member
איזה שטויות. קורבר הוא "רק קלעי מעולה"

קרי הוא הקלעי הגדול בכל הזמנים, פליימייקר מהטובים בליגה, מסוגל להגיע לאן שהוא רוצה על המגרש ומסיים בצבע בכל דרך אפשרית. הרמה הטכנית שלו מדהימה ויש לו יותר IQ כדורסל מלדיוויס וקיירי ביחד.
&nbsp
קרי כבר היום טופ 20 בכל הזמנים, אין פה שאלה בכלל.

Cade Foster

New member
אני לא חושב שזה איגי כמו שזה זחיחות של גולדן

איגי מרחיב להם את הרוטציה, זו פחות או יותר הפונקציה היחידה שלו. בגילו הוא כבר לא יכול לשמור על הארדן.

לא מאמין שהוא היה משנה משהו בסדרה הזו. הסיבה שגולדן מפסידה משחקים בסדרה הזו היא שקרי, דוראנט ותומפסון לא יציבים בקליעה שלהם במהלך הסדרה הזו כמו שהם בדרך כלל. איגי הוא השחקן האחרון בסגל של גולדן סטייט שהיה משנה את המשוואה הזאת כי אף אחד לא מכבד את הקליעה שלו.

rapgamer4ever

New member
מה לזחיחות ול"אי יציבות בקליעה" כמו שאתה קורא לזה?

והאם לא נראה לך מוזר שהקליעה של גולדן הייתה יציבה עד הסדרה הזאת, ופתאום מול הקבוצה היחידה שסיימה מעליה בטבלה היא נהיית זחוחה ומתחילה להחטיא?
&nbsp
לא להאמין מה אתם מספרים לעצמכם כדי לשלול קרדיט מיוסטון.

אני למשל חושב שקליי וקארי לא בכושר קליעה טוב בפלייאוף הזה

קארי אפשר להבין כי חזר מפציעה,דוראנט גם לא נותן 100%.
צריך לתת קרדיט להגנה של יוסטון אבל בתכלס מרגיש כל כך שגולדן תלויים רק בעצמם אם ירצו לנצח או לא.. זה עד כדי כך אבסורד לפעמים

Cade Foster

New member
איפה שללתי קרדיט מיוסטון?

להצביע על חולשה של האחת לא אומר שאני מזלזל בשניה.
&nbsp
אני חושב ששני הניצחונות של הווריורס בתחילת הסדרה באמת עשו אותם זחוחים קצת. הם התכוננו לא טוב לשני המשחקים הבאים (גם למשחק השישי, אבל קר עשה התאמות יפות תוך כדי משחק והציל לעצמו את העונה) והקליעה הבעייתית היא תוצאה של זה.

rapgamer4ever

New member
אתה שולל מהם קרדיט פעמיים

בפעם הראשונה כשאתה מייחס את הקשיים של גולדן למשהו פנימי של הווריורס, מבלי להתייחס לעובדה שהם הסתדרו יופי עד שפגשו קבוצה שמקשה עליהם.
בפעם השנייה כשאתה אפילו לא מתייחס לקושי הזה כמשהו שקשור לכדורסל אלא מסכם אותו ב"זחיחות", שזה פשוט לא נכון. גולדן משחקת חזק מהפתיחה אבל רוב הזמן היא לא מצליחה להגיע לפלואו התקפי כמו שהייתה רוצה וכפועל יוצא לזריקות יותר קשות ממה שהייתה רוצה.

אגב, עדיין לא הסברת מה הקשר בין זחיחות לבין אי יציבות בקליעה.
אבל עזוב, אני כבר הפסקתי להתפלא מההסברים שאנשים ממציאים כדי שהאקסיומות שיש להם בראש יחזיקו מעמד.

fatnoam

Active member
קשקוש מוחלט ליאור

כריס פול וג׳יימס הארדן בפוזשנים שאיגי שמר עליהם עשו ביחד 1-41 מהשדה.
&nbsp
לא רק שהוא השומר גארדים הכי טוב בקבוצה, הוא בדיוק הצלע החמישית שחסרה להם בשביל לשבור באופן סיסטמטי את ההגנה של הרוקטס.
&nbsp
כמה כדורים מגיעים לקוון לוני שלא עושה איתם שום דבר, וכמה פעמים הרוקטס חוגגים עליו באייסוליישן, רק לראות את זה ולהבין כמה איגי ספציפית קריטי בסדרה הזו.

אם לקבוצה שמריצה את דוראנט קרי קליי ודריימונד

איגי הוא שחקן קריטי אז מישהו כאן עושה במכנסיים.

fatnoam

Active member
זה לא נכון קבוצה צריכה למלא X פונקציות

שזה כמובן נגזר מהעובדה מול מי הם מתמודדים.
&nbsp
כשלגולדן יש שני שומרים מצויינים להארדן ולפול, הם נראים הגנתית אחרת לגמרי מאיך שהם נראים בשאר הקבוצה.
&nbsp
ובלי קשר לזה, הנתון שסיפקתי מעיד על האימפקט המטורף שלו. זה לא קשור למי שמשחק לצידו.

למעלה