בפעם השניה בפלייאוף הזה, לברון עם הגב לקיר

OrEl74

Well-known member
מנהל
בפעם השניה בפלייאוף הזה, לברון עם הגב לקיר

עוד שעה יוצא לדרך המשחק השישי בין הסלטיקס לקאבס שעלול לבשר את סוף השליטה של לברון במזרח.

קשה לי להאמין שהקאבס יפסידו כי הם הרבה יותר טובים בבית ו הסלטיקס חלשים מאוד בחוץ אבל זה הולך להיות משחק קשוח שלא כדאי לפספס.

בתקווה למשחק צמוד...

OrEl74

Well-known member
מנהל
משחק טוב בינתיים

לאב בחוץ וזה כנראה הדבר הכי טוב שיקרה לקאבס במשחק הזה

Ring Bearer

New member
לברון רוצה את הניצחון יותר מהסלטיקס

אחרי 40 דקות של משחק, כשהוא משחק 5 דקות יותר מכל שחקן אחר, ורגע אחרי שהוא כמעט נוקע את הקרסול לברון הולך לסל על רוזיר. למרות שיש שם שלושה סלטיקס הוא הראשון לריבאונד ולטיפ. 34% מהריבאונד מתחת לסל של הסלטיקס הלך לקאבס וזה פשוט מראה על נרפות שברמות האלה קשה מאד להסביר.

Ring Bearer

New member
עוד נתונים שאי אפשר לנצח איתם משחק כדורסל וסיכומון

לסלטיקס 55% מהקו (לעומת 82% לקאבס), 5 ריבאונדים בהתקפה (מול 15) ו-2 חסימות (9). לכל נתון כזה יש סיפור מאחוריו. הסלטיקס היו לא מרוכזים ולכן לא קלעו מהקו. הם היו שבלוניים בהתקפה ועשו שגיאות בלתי מובנות בסגירה של שחקנים כמו נאנס ותומפסון. לקייל קורבר, שחקן לא אתלטי בן 37, יש אותה כמות חסימות כמו לכל הסלטיקס, וזה משום שכמעט כל החדירות שלהם לסל הניבו זריקות קשות. השחקן החלש ביותר על המגרש היה הורפורד, שהמספרים החלשים אפילו לא מתחילים לספר איזה חור הוא היה בהגנה וכמה איטי וצפוי בהתקפה. מצד שני מי שירד על שחקנים כמו קורבר, היל, גרין ונאנס חייב להם התנצלות. הם קלעו, שמרו, הגנו על הסל ועפו על הפרקט כמו אריות. וכמובן לברון מעל כולם. גמר את המשחק עם שתי שלשות סטפ-בק מטורפות. לראות אותו ולהתמוגג. כל המשחקים עד עכשיו הלכו עם הקבוצה הביתית, אבל אין סיכוי שאני אהמר נגד לברון בגיים 7. לסלטיקס אין את מה שדרוש כדי להדיח אותו.

myway23

Active member
לא מבין את המשחק הזה

לדעתי שוב סטיבנס לא עושה התאמות נכונות תוך כדי משחק.
לדוגמא לברון עושה סוויץ' ומקבל את רוזייר - BEEN THERE DONE THAT - למה לא מיד לבצע חילוף של רוזייר עם שחקן אחר.
עוד דוגמא, ברבע השלישי, הדקות עם טריסטן לדעתי ביינס היה חייב להיות בפנים כי הוא פשוט לוקח ריבאונדים חשובים (31-44 לקאבס בריבאונדים) ועושה בוקס אאוט לטריסטן, בייחוד ביום חלש של הורפורד, לי זה היה שקוף תוך כדי משחק אז איך סטיבנס לא רואה את זה אני לא מבין?
אין מצב לנצח קבוצה של לברון בצורה כזאת, בלי פוקוס ובלי מספיק האסל.
&nbsp
לצד החיובי, משחק טוב של רוזייר שכמעט ולא עשה טעויות וגם בראון תקף הרבה אבל לפעמים הוא ראש בקיר. טייטום\הורפורד היו חסרים, הורפורד היה די גרוע וטייטום סביר.
&nbsp
חבל, משחק שהיה מצב טוב לנצח בו אבל בעטו בדלי ...

FrecCo

Member
על הרקע של קרי ודוראנט שמופיעים משחק כן משחק לא

ההופעות של לברון משחק אחרי משחק סדרה אחרי סדרה שנה אחרי שנה, כשהוא תמיד השחקן הטוב ביותר על המגרש- גם נגד הווריורס- זה פשוט מרשים ברמות.

DRORIKO8

New member

Cade Foster

New member
אני מתחיל לתהות האם הוא באמת אנושי

שתי השלשות סטפבק האלה כשנשארו דקה וחצי לסוף... חייזר.

rapgamer4ever

New member
סיכומון המשחק

קליבלנד פתחו טוב. שוב ג'ורג' היל היה פעיל בפתיחה. הקאבס שלטו בריבאונד לכל אורך המשחק וגם שמרו טוב, למרות שבוסטון עלתה ליתרון מוקדם בזכות אחוזי קליעה גבוהים מהרגיל.
הפציעה של לאב העלתה את ג'ף גרין לדקות ארוכות וזה היה מהמשחקים שהוא תורם בשני צדי המגרש. אל תבנו על זה בהמשך.
את בוסטון החזיק ג'יילן בראון בפתיחה שקלע מכל מקום. אבל ברבע השני הסלטיקס התקשו להשיג נקודות וקליבלנ יצאה לריצה המשמעותית במשחק, נדמה לי 20-4 בהובלתו של לברון כמובן שהיה אגרסיבי ולקח את השומרים שלו לסל.
תומפסון ונאנס היו מצוינים בהגנה ובריבאונד ושוב סגרו לקאבס דקות נהדרות מעמדה 5.
מעניין לציין שקליבלנד עשתה טראפים להורפורד בפוסט גם כשלא פגש מיסמאץ', ורוטציות טובות הצליחו להגביל את בוסטון לזריקות לא קלות ברוב המקרים.
&nbsp
myway כבר ציין שסטיבנס משום מה לא שמר על לברון באותה הצורה כמו בגיים 5. בכלל ביינס הורגש הרבה פחות.
&nbsp
בערך מאמצע הרבע השלישי התחילו להופיע סימני עייפות על לברון, ובהיעדרו של לאב עלתה השאלה מאיפה הם ישיגו מספיק סקורינג. ג'ף גרין ביצע כמה פעולות טובות, היל לקח את הורפורד באחד על אחד כמה פעמים ולמזלה של קליבלנד הם היו בבונוס משלב מוקדם. אבל התקפית זה הרגיש כמו משהו שלא יכול להחזיק מעמד לנצח, לברון נאלץ לקחת על עצמו את המשחק ועשה את זה דרך ג'אמפרים שהיום נכנסו ומחר יכולים להיכנס פחות. בנוסף לארי נאנס סיים כמה פוטבאקס חשובים מאוד.
בצד של בוסטון רוזייר התפוצץ ברבע השלישי וכמעט לא החטיא, טייטום גם נכנס למשחק אבל לא הייתה תחושה שהם ינצחו את זה והפער נע על 7-12 נקודות ברבע האחרון. קליבלנד גם התעייפה בהגנה והמבטים של בוסטון נהיו קצת טובים יותר (זה מה שהתחיל את ערב הקליעה המשובח של רוזייר). לקראת הסיום בראון שוב ניצל את ההתרופפות בהגנה עם סלים מהצבע אבל זה היה מאוחר מדי.
&nbsp
לברון במשחק פנומנלי בו עשה הכל על המגרש. קשה לבקש יותר מ-46 נקודות אבל נתון חשוב לא פחות הוא 9 אסיסטים ו-3 איבודים. לדעתי שני המשחקים הכי טובים של קליבלנד בסדרה היו אלו שלברון לא איבד הרבה.
פלייאוף מטורף לשחקן הכי טוב בעולם.

DRORIKO8

New member
צריך ללמד ילדים את המורשת של לברון

את הכשרון שלו כמובן שאי אפשר ללמד, אבל כן אפשר ללמד את הנחישות והמקצוענות שלו. הבן אדם מאז שהיה ילד ממוקד מטרה, והוא לא מסיט ממנה מבט אפילו לשניה. הוא פשוט נותן מעצמו הכל בשביל המשחק הזה ולא מוותר לעצמו אפילו לשניהם, כולל בפרי-סיזנס. כמובן שהוא לא השחקן היחיד שנותן מעצמו הכל, רק בבוסטון יש איזה עשרה כאלה, אבל הוא כן דמות שילדים מעריצים ורוצים להיות כמותו. אין מודל לחיקוי יותר טוב ממנו.

fatnoam

Active member
טייק שלי על המשחק הזה

לברון מבריק ואיש ברזל. כמו שכתבו מעליי, לראות את דוראנט וסטף עושים במכנסיים ולראות את לברון נועל משחק אחרי משחק, זה באמת עדות לכך שהוא כנראה עדיין השחקן הטוב בעולם וזה לא ממש הולך להשתנות בקרוב. באמת שלא האמנתי שהם יוכלו לעשות את זה ללא קווין לאב, אבל התעלות של היל וגרין לצד משחק נוסף לפנתיאון של ג׳יימס, סגרו את הפינה. אצל הסלטיקס הקצב והסגנון ניגנו כמו שצריך, אני לא חושב שהם יקבלו עוד משחק כזה טוב מבראון ורוזייר, אבל אולי מצד שני הם גם לא יקבלו משחק כזה גרוע מהורפורד וטייטום. ניכר שאצל קליבלנד יושב הסטאר קוואליטי האמיתי, ובוסטון פשוט מספיק טובה בשביל להישאר שם במקרה שקליבלנד יעשו במכנסיים, מה שקורה לא מעט בבוסטון גארדן מסתבר.
&nbsp
השיפוט היה מביך, הרבה החלטות רעות לשני הצדדים. אני מניח שאם באמת הייתי אוהד של אחת הקבוצות, הייתי עצבני עכשיו.
&nbsp
בבוסטון עשו התאמות אל מול לברון, והם בהחלט שומרים טוב את שאר החבר׳ה, אבל כל משחק שהוא יעשה 46 עם טריפל דאבל סביר להניח שהסלטיקס לא ינצחו, אלא אם באמת 3-4 מהמובילים שלהם יתעלו, מה שקשה שיקרה בו זמנית בהתחשב בגיל, ובעובדה שזו לא הרמה שלהם (לדוגמא כל משחק שרוזייר עושה 27 זו התעלות, כל משחק שקיירי עושה 27 זה רגיל).
&nbsp
משחק 7 בבוסטון יהיה מרתק. אחלה קרב יש בסדרה הזו, ולמעשה הכדורסל בה הרבה יותר איכותי מהסדרה במערב, למרבה ההפתעה. הוא עדיין לא ברמה שקליבלנד ניפקו מול גולדן בשנים האחרונות בגמר, אבל הוא בטח יותר טוב מהגועל נפש בפיתה שגולדן ויוסטון מבשלות לנו.

rapgamer4ever

New member
פציעות מבאסות רצח

עד שחשבנו שכבר ספגנו את הפציעות שמשנות עונה, הגיעו הפציעות האלה של כריס פול וקווין לאב בזמן הכי גרוע והן עשויות בהחלט להכריע את גורל הסדרות.
&nbsp
יוסטון בלי פול היא קבוצה הרבה פחות טובה מגולדן. קליבלנד בלי לאב תתקשה מאוד לייצר מספיק נקודות במשחק חוץ... לברון יקלע את ה-40 שלו אבל אני לא רואה מאיפה יגיעו עוד 60-70.

דיברגנט חדש

Well-known member
וזה בדיוק מה שאני רוצה, שהגמר יהיה גולדן מול בוסטון

בלאט הצליח להסתדר קצת ללא לאב, עד שנגמרו הכוחות לשחקנים בהמשך הסידרה.
לו לא יצליח להסתדר אף לא משחק אחד!

דיברגנט חדש

Well-known member
אני משוחרר, עובדה שלא איכפת לי שגולדן יהיו בגמר למרות ששחררו

את כספי ומנעו את חלומו לשחק בפלייאוף.

דיברגנט חדש

Well-known member
תעודת עניות לבוסטון שלא ניצלו את ההזדמנות לעלות לגמר

אני כבר לא מדבר על זה שהובילו 2:0 בסידרה.

למעלה