יוסטון נגד גולדן סטייט- משחק 1 הלילה ב- 04:00

OrEl74

Well-known member
מנהל
יש לי הרגשה שזה הולך להיגמר מהר מהצפוי

דוראנט בא לרצוח אותם ולא מתכוון לרחם עליהם

TheReturn23

New member
אפשר לעשות סכומים לעונה הזאת כבר, הכל צפוי

השאלה לאן לברון ילך בקיץ כדי שיוכל להתמודד מול המפלצת הזאת
שיחבור להארדן ופול ביוסטון אם זה מה שיכל לאיים על המפלצת שקוראים לה גולדן סטייט.
זה מכוער ומגעיל וכל כך מלכותי אבל אין מה לעשות ככה הליגה הזאת מתנהלת בשנים האחרונות.
אני יעריך את דוראנט ביום שיחזור לאוקלהומה ויביא לה אליפות.

myway23

Active member
מה יהיה עם ההירו בול הזה?

מודה, לא יצא לי לראות כמעט את יוסטון השנה, אבל כן הימרתי עליו 4-2
אם היה לי מושג שהם משחקים הירו בול כל הזמן - בכלל לא הייתי חושב להמר עליהם.
&nbsp
בכל אופן, משחק מביש וקבוצה מבישה, פשוט נותנים את הכדור להארדן ומצפים שיקרה משהו, כל שאר השחקנים נשארים בפינה ומפנים לו מקום, הזוי שזאת הקבוצה עם המאזן הכי טוב בליגה. אני מאוד מקווה שזה לא מקרה מייצג, הזוי לומר את זה אבל השתעממתי ...

FrecCo

Member
שד'אנטוני יכניס כבר לראש של השחקנים שלו תנועה בלי כדור

rapgamer4ever

New member
בעיקרון יוסטון מתבססת על שני דברים בהתקפה

High pick and roll של פול/הארדן עם קאפלה, וניצול של מיסמאצ'ים. אחד משני הדברים האלה מסדר להם לרוב יתרון על ההגנה, שתוך מסירה או שתיים במקסימום מתורגמים לזריקה.
גולדן עושה חילופים בהגנה הוציאה את העוקץ מהroll של קאפלה, מה שהשאיר ליוסטון בעיקר הירו בול. בעוד שהארדן נוהג לשרוף ביג מן יריבים באחד על אחד עד שמביאים עליו עזרה, גולדן שיחקו סמוך בול עם מגוון שומרים שמתמודדים מולו, והעדיפו לחטוף ממנו את ה40 מאשר להביא עזרה שתכניס את הרול פליירס למשחק.
אלה הסיבות שההתקפה של יוסטון נראתה די מגעיל. בנוסף לכך שכמו שאמרת, בהחלט היה מקום לקצת יותר תנועה בלי כדור, בין אם בתחילת האקשן או במהלכו. לגרום לגולדן סטייט לקבל יותר החלטות בהגנה, שיכולים להוביל ליותר טעויות.

rapgamer4ever

New member
סיכום המשחק

רמת כדורסל נהדרת בשני צדי המגרש. ראינו חילופים אוטומטיים בהגנה בשתי הקבוצות, כאשר לגולדן שני יתרונות עיקריים:
1. יותר קשה לסיים אצלם בצבע.
2. יש להם יותר יוצרים בהתקפה.
&nbsp
דוראנט היה מעולה בפוסט, אבל אני יכול לחלק את הפוזשנים האלה לשניים: כשהוא מקבל את הכדור ב-elbow או בטווח קרוב יותר לסל, אלה זריקות טובות. כשהוא מתחיל את האקשן מקו השלוש או מלונג 2 אלה פוזשנים שיוסטון יכולה לחיות איתם, KD קלע כמה זריקות קשות כאלה.
קרי התקשה כסקורר מול החילופים האלה במחצית הראשונה אבל הוא היחיד בווריורס שמצליח בכל זאת להניע את ההתקפה וליצור מבטים לאחרים. יוסטון הרחיקה אותו מקו השלוש אבל הוא ידע להעניש בכניסות לצבע.
&nbsp
הארדן ופול היו מדהימים במחצית הראשונה באחד על אחד. לוני שומר טוב יחסית לביג מן אבל לא מספיק כדי להכיל את הארדן. היו ליוסטון לא מעט זריקות בלתי אפשריות בסוף שעון או 24 second violation, מצד שני מבאה מוטה החטיא כמה לייאפים שהוא בדרך כלל קולע וגם מהעונשין הם פספסו.
יוסטון התמודדה יפה מאוד בריבאונד.
&nbsp
אז מה ניצח לגולדן את המשחק:
1. מיעוט איבודים- רמת execution גבוהה אמוד שלהם עם 9 איבודים בלבד, הם כמעט ולא יפסידו משחקים של חד ספרתי באיבודים.
2. הטקטיקה ההגנתית של יוסטון הייתה נכונה באופן עקרוני אבל הם לא היו אגרסיביים מספיק. קבוצות שהקשו על הנעת הכדור של גולדן בעבר עשו את זה דרך הרבה מגע וקצת מכות, אריזה ניסה להפעיל לחץ כזה אבל הסתבך בבעיית עבירות וחוץ ממנו יוסטון הייתה טיפה רכה מדי בהגנה.
3. הארדן מתעייף. הוא צריך לסחוב את ההתקפה על הגב וגם הווריורס מחפשים אותו בצד השני של המגרש, זה פשוט יותר מדי ואפילו שהוא היה פנטסטי הלילה זה הרגיש שליוסטון חסרות אופציות בהתקפה. אני במקום דאנטוני הייתי מחפש יותר את קאפלה בפוסט מול מיסמאצ'ים, אפילו אם זה לא המהלך הכי יעיל שלהם בהתקפה צריך להוריד איכשהו קצת עומס מהארדן.
בנוסף כמו שנאמר פה הרוקטס ממש לא זזים בהתקפה. זה בסדר שהם משחקים ISO כי זה מה שגולדן נותנת להם אבל היה רצוי שבכל זאת יריצו קצת אקשן. הארדן הצליח לשרוף את דוראנט בבק דור כמה פעמים, חוץ מממנ ו לא ראינו כמעט שום אקשן אוף דה בול שיסדר לשחקן התוקף איזשהו יתרון עוד מתחילת המהלך. יש ליוסטון מהלך שהארדן עובר בחסימה ואז מקבל הנדאוף מקאפלה, לא ראיתי את יוסטון מבצעים את זה אפילו פעם אחת.
&nbsp
מגיע המון קרדיט להגנה של הווריורס. במחצית הראשונה איגודאלה וגרין הסתבכו בבעיית עבירות והוגבלו בכמות הדקות, בחצי השני כבר ראינו אותם בתצוגה הגנתית מעולה. יוסטון ניסו לכפות סוויץ' של קרי על הארדן אבל הווריורס הקשו עליהם מאוד את העניין בכל מיני דרכים (hedge של קרי, חילופים אוף דה בול של קרי ואיגודאלה, או פשוט מעבר אגרסיבי של דוראנט בחסימות). התוצאה הייתה שגם כשהארדן קיבל את הסוויץ' נשארו 5-6 שניות על השעון וקרי עצמו לא כזה פראייר בהגנה, הוא נתן להארדן פייט ראוי גם אם האחרון קלע ברוב המקרים זריקות לא קלות.
&nbsp
בקיצור גולדן הייתה בשיאה. לא תמיד הם יקלעו כל-כך טוב ויאבדו כל-כך מעט אבל בהחלט הם יכולים להיות מעודדים מהיכולת שלהם בהגנה. הם העלימו את הרול פליירס של יוסטון ועצרו אותם על 106 נקודות במשחק שבו הארדן היה מצוין.

botend

New member
אחלה סיכום. מוסיף

לגבי ההגנה של הווריורס - היו שלבים במשחק שזה היה נראה כאילו מציבים את דוראנט על הארדן לא כדי שבאמת ישמור עליו אלא פשוט כדי לגרום ליוסטון לבזבז את השעון על לכפות את הסוויץ' של קרי-הארדן. זה היה המהלך ההתקפי העיקרי של הרוקטס בשלבים נרחבים למדי. לכפות סוויץ' של קרי על הארדן, ולזוז הצידה.

טרבור אריזה לדעתי עשה עבודה הגנתית מצויינת על קרי, וכשחטף את העבירה החמישית בתחילת הרבע השלישי גולדן קיבלו הרבה אוויר והתחילו לפתוח פער.
וגם - דריימונד גרין עושה כל כך הרבה יותר מהסטטיסטיקות היבשות שלו. המון כדורים עוברים דרכו בהתקפה, ונראה שיש פוזשנים שהבוקסאאוט מעניין אותו יותר מהריבאונד.

rapgamer4ever

New member
אני חושב שעוד סיבה ששמו את דוראנט על הארדן

היא כדי שיוכל לעשות בכיף סוויץ' על קאפלה.

מצד אחד אני כל כך כועס על דוראנט

וכל כך לא סובל את גולדן הנוכחית. טובים מדי, מוציאים את העוקץ ואת הטעם.
והנה בא דוראנט ומראה לי בדיוק למה אני כל כך כועס עליו. פאקינג לא מסוגל להחטיא. כל כך טוב שזה לא הגיוני, ועדיין הוא חתם בקבוצה הכי טובה בליגה. וגרין מתעסק בחרא במקום לשחק כדורסל. קל לשנוא אותם.
&nbsp
אבל אז באים יוסטון. לא זזים על המגרש, הירו בול מטורף, זורקים התאבדות בסוף שעון, ופשוט נראים נורא.
&nbsp
ובצד השני, גולדן משחקים הכי יפה שאפשר. מסירות, תנועה, חיתוכים, פשוט יפה ומצויין. אז איך אני אמור לאהוד את יוסטון?

לא יודע

אני חושב שאת הגמר השנה אני כבר לא אראה..
פשוט נורא משעמם לראות כדורסל כשאתה יודע את התוצאה מראש

Cade Foster

New member
וואלה לא נהנתי יותר מידי מהמשחק

לא רק ביוסטון, גם בגולדן הרגיש לי יותר הירו בול מהרגיל. לגולדן היו משחקים הרבה יותר טובים מזה וזה הספיק לניצחון לא קשה במיוחד.

ד'אנטוני כמו קייסי מראה שהוא לא יודע להכין את הקבוצה שלו למצ'אפים קשים בפלייאוף. קר דווקא הגיע מוכן ושיחק 48 דקות את הרכבי הסמול בול שלו. אין באמת סיבה לתת דקות לסנטרים המוגבלים שלו נגד קבוצה שכל מה שהיא יודעת זה להפציץ מבחוץ. מה שנשאר זה רק לטפל בפיקנרול של הארדן וקאפלה, משהו שהווריורס דווקא לא עשו כל כך טוב (הארדן עשה פחות או יותר מה שהוא רוצה) אבל בערב כזה זה מספיק לגמרי, שאר הרוקטס לא היו במשחק וגם פול היה הרבה פחות טוב מאשר במשחקים האחרונים מול יוטה.

ועוד דבר, פאק, אפשר למות, הNBA פשוט לא יוותרו לעולם על השופט האידיוט הזה שנחשב תמיד לבכיר ביותר ורואים אותו בכל משחק חשוב שני. פעם זה היה ג'ואי קרופורד והיום זה טוני בראדרס. רק אלוהים יודע איך אפשר לא לראות את הhalf court violation של קרי ותומפסון (איפה בדיוק יצא לו לראות מגע של הארדן בכדור? זה היה מטר ממנו!) שהוביל לשלשה פנויה של קליי בשיא המומנטום של הרוקטס. זה פשוט משגע אותי כבר ברמות שאי אפשר לסבול יותר.

rapgamer4ever

New member
תשמע כשהיריבה עושה חילופים אוטומטיים

יש גבול לmotion offense שאתה יכול להריץ. היו מקרים שיוסטון היו נרפים מדי בהגנה או התבלבלו ושילמו על זה ביוקר, אבל רוב הזמן כשהיריבה עושה סוויץ' אין לך הרבה ברירות אלא ללכת על המיסמאץ'.
זה נכון לשתי הקבוצות. הן משחקות iso כי זה מה שההגנה נותנת.
אני חושב שגולדן דוקא שיחקו מעולה. בשני צדי המגרש.

Cade Foster

New member
הרגיש לי שהם עלו לפרקט בלי כריס פול

זה אגב הצליח כי הארדן פתח בטירוף ויוסטון ברחה ליתרון 8 מוקדם, אבל זה הוציא את שאר השחקנים מהרית'ם וברגע שגולדן הידקה קצת את ההגנה גם זריקות שנכנסות להם בדרך כלל הלכו החוצה.
&nbsp
ובכלל הארדן מחזיק בכדור יותר מידי זמן ובסוף עולה לסטפ בק קשה. זה נכנס לפעמים כי הוא שחקן התקפה מדהים אבל ליוסטון אין סיכוי לנצח ככה. בהרבה פוזשנים הוא נשמר ע"י דוראנט והלך איתו לסל. זה לא המיסמאץ' שיוסטון צריכה לחפש. אני מצפה במשחק הבא לראות כריס פול הרבה יותר מעורב, גם אם זה אומר שהארדן לא יקלע 40 נקודות.

rapgamer4ever

New member
פול כן קלע 23 נקודות

אז אם לא הרגשת אותו כנראה שפספסת קצת. הוא ניצל מיסמאצ'ים כשהיו לו אפשרויות למשל מול דיוויד ווסט.
פול יכול להחזיק יותר בכדור אבל זה רק אומר שהוא ישחק יותר אחד על אחד במקום הארדן.
אגב יוסטון ממש חיפשה את המיסמאץ' של קרי שומר על הארדן אבל גולדן הקשתה על העניין כפי שהזכרתי בסיכום המשחק.
&nbsp

למעלה