יאללה אקשן! גמר המזרח יוצא לדרך ב 22:30

Cade Foster

New member
מה שג'ייסון טייטום עושה כרגע זו יריקה בפרצוף של השומרים שלו

מדהים.

somone1411

New member
אז סוף סוף הגנה איכותית מול לברון

ואת התוצאה אנחנו רואים.
נראה אם לבוסטון יש את האופי לשמור על יכולת כזו, גם בהגנה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ידעתי שיהיה בלואאוט, רק שחשבתי שזה יהיה לכיוון השני

אני חייב לציין שכרגע הדבר העיקרי שאני חושב עליו זה אם הם היו נראים ככה גם אם קיירי היה משחק.
אין לי תשובה אמיתית לזה אבל אני נוטה יותר לכיוון של השלילי בעניין הזה.

Cade Foster

New member
בהגנה? אין סיכוי

השאלה היא כמה קונסיסטנטים הם יכולים להישאר בהתקפה. כי קיירי הוא מסוג השחקנים הנדירים האלה שנותנים לך 25 ביעילות גבוהה כמעט מידי ערב בלי שתשים לב בכלל. בינתיים הכל הולך להם, אבל הסדרה עוד צעירה ואנחנו כבר יודעים שאין שום קשר בין משחקים 1 ו2.

לברון במשחק הנרפה שלו מזה עידן

לדעתי הוא נח היום. לא רואה הסבר אחר. רק לא מובן לי אם הוא נח למה הוא משחק...
כשהוא כל כך לא במשחק (7 איבודים, בנוסף לאנמיות הכללית), אין לקאבס סיכוי.
כיף לראות את בוסטון. משחקים מהר, חבר'ה צעירים מלאי בטחון, מוסרים, מוצאים את השחקן הפנוי או את המיסמאצ׳, טייטום פשוט מדהים. ההגנה שלהם מצויינת, במיוחד רואים שהם יודעים לשמור חזק את קשת השלוש, מחליפים יפה, חוסמים נתיבי מסירה. עוזר גם שהקאבס לא פוגעים.
&nbsp
בכלל זה נראה שקבוצות ביום רע מהשלוש הן כמעט חסרות סיכוי היום.
נקווה לסדרה שתמשיך להיות מעניינת ומהנה.

אחד המשחקים הכי גרועים של לברון שאני זוכר

ועדיין הוא פלרטט עם טריפל דאבל.הזוי..
&nbsp

יש ללברון מה לדאוג...נראה שהפעם הוא נתקל במשוכה שהוא לא

לעבור.
הם לא יתנו לו לחדור לצבוע ,בכל מחיר.
ויש גבול לזריקות הפאד.. שהוא קולע.
לדעתי בוסטון מנצחת את הסדרה.

שמע מזה לברון צריך לדאוג

הוא צריך שחקנים איתו, הוא לא יכול לנצח לבד. אף סופרסטאר לא יכול לבד

אני חייב להגיד שלא ראיתי שהם מונעים ממנו את החדירות

בכל מחיר.
יותר נראה היה שהוא פשוט לא מנסה, גם כשהוא עומד מול טייטום או אוג'יליי.
יותר נראה שהוא לא חיפש להשתלט על המשחק מאשר שמישהו מנע את זה ממנו.

נראה לי שנמאס לו כבר להרכיב שחקנים על הגב

אפשר להבין אותו, הוא עשה את זה רוב הקריירה..

פתאום במשחק 1 של גמר המערב נמאס לו?!

הוא עושה את זה כל העונה. מה יום מימים?
מתחיל להזכיר לי את הסדרה נגד בוסטון ב 2010 - הוא כבר ידע אז שלא ימשיך בקליבלנד, וראינו איך הוא שיחק.
&nbsp
אגב, הוא גם משחק בסגנון שהופך כל אחד מסביב למישהו שצריך לסחוב על הגב, כולל כריס בוש וקיירי אירווינג, כך שיש גבול למה שהוא יכול להתלונן לגביו.מה גם שהוא די הבריח את קיירי, אז שלא יתבכיין שהוא משחק לבד.
&nbsp

לא נראה לי

אני לא חושב ככה.. אני חושב שהוא מנסה לחנך את השחקנים שלידו.
בקטע של תראו אני לא אהרוג את עצמי אם לא תתחילו לשחק, זה עדיף על להתחיל לקלל אותם או להשתולל בחדר ההלבשה אני מניח. הוא וויתר על המשחק באיזשהוא שלב בהתחלה, המחשבה שלו שזה סדרה של משחקים לא משחק יחיד של all in

FrecCo

Member
אני יודע שזו אמירה שיותר מתאימה לטרולים מסוימים

אבל לאור הנוקאאוט שטיירון לו חוטף מסטיבנס, היה מעניין לראות אם בלאט היה מצליח לגרום לקליבלנד להיראות טוב יותר בסדרה הזו.
בוסטון היא קבוצה סופר מאומנת שמלאה בשחקנים שהם סבירים עד טובים מאוד בכל אספקט של המשחק ומציגים יכולת שיא, בעוד שקליבלנד היא כמעט בדיוק הנגטיב שלהם, חבורה של שחקנים גרועים עד די טובים שנמצאים בשפל הקריירה שלהם, עם הגנה שנראית טוב רק מול מאמן בינוני שלא יודע לפצח אותה ושום שיטה התקפית מעבר למה שלברון מחליט בכל התקפה נתונה.
&nbsp
ראינו בשנים האחרונות מלא סדרות שהתפתחו בדיוק ההיפך ממה שקרה במשחק 1, אבל, וזה מחזק את כל הטענות שהיו לנו על הנושא המנטלי בסדרה הקודמת- בוסטון הם לא טורונטו, הם מגיעים עם יותר ביטחון אפילו מאידיאנה של הסיבוב הראשון, הרבה יותר כישרון, והמאמן עם ההשפעה המשמעותית ביותר בליגה ב-20 השנים האחרונות יחד עם פופוביץ'. ופתאום השחקנים של קליבלנד שוב מסריחים את הפרקט כי לברון כבוי והקבוצה כבויה כי הם כבר לא מול הביץ' שלהם מקנדה.
אפילו בלי משחק 1, לאור הסדרה התחרותית האחרונה שהייתה לקליבלנד מול יריבה הרבה פחות טובה מבוסטון- אין סיבה לחשוב שבוסטון לא ינצחו את הסדרה הזו ב5 או 6 משחקים. וזה נהדר לכל מי שמחפש סדרת גמר עם פוטנציאל להיות תחרותית, כי הנגרייה של לברון לא תייצר אף משחק עם מתח מול הווריורס, בזמן שבוסטון יכולים להפסיד ב-6 משחקים בכיף.
#רקלאווריורס
&nbsp

לא הייתי ממהר

אישית אני מעדיף שתי סדרות גמר אזורי שיגיעו לכמה שיותר משחקים.
לי די ברור שבמשחק הבא הקאבס יבואו אחרת לגמרי. לא נראה לי שלברון נתן 50% במשחק האחרון, אולי זו החלטה אסטרטגית, בכל מקרה במשחק הבא מציאות אחרת.
&nbsp
נכון שסטיבנס מעולה, אבל גם הקאבס להערכתי יבואו עם תכנית אחרת למשחק הבא וזה יכול להתפתח מאד מעניין.
לגבי בלאט - לדעתי זה לא באמת משנה - הקבוצה משחקת כמו שלברון רוצה. קשה להאמין שבלאט היה גורם להם לשחק יותר טוב כשהם רואים שלברון לא סופר אותו.
לבלאט יכול להיות יתרון על לו בתחום פיתוח שחקנים - יכול להיות שהיינו רואים שחקנים כמו נאנס והוד (ואולי גם טריסטן) שהיו משתפרים מאד תוך כדי השנה ונותנים ערך משמעותי בפלייאוף, הוא עשה את זה בעקביות, גם בקאבס (מוזגוב חייב לו איזה 60 מיליון דולר).
אם אני מסתכל על המשחק אתמול - אם לברון לא משחק בלאט לא היה עוזר לאף אחד. יכול להיות שהם היו מצליחים יותר בהגנה (אם כי בוסטון שיחקו יפה על המיסמאצ'ים, לא בטוח מה בלאט היה עושה אחרת).
&nbsp
בכל אופן, לדעתי אתה מקדים את המאוחר, בוסטון יכולה לשחק מול גולדן ולהפסיד 4-1, וגם הקאבס, בעצם אין לנו יותר מדי סיכוי לסדרת גמר תחרותית אז מצדי שהגמרים האזוריים שניהם יגיעו למשחק 7.

למעלה