אז יש גמר מזרח

י ו א ב

New member
אז יש גמר מזרח

והוא מתוק מאוד למי שלובש ירוק, בלי קשר למה יהיה בסדרה.
בוסטון ממקסמת את היכולות שלה. כיף.
זאת היתה הסידרה של טייטום ואל הורפורד, אבל גם ג'יילן בראון נתן משחק מעולה , עם 24 ב- 77%.
עכשיו רק צריך לראות אם נצליח להקשות על לברון...
היתרון הכי גדול של בוסטון נמצא על הקו, השאלה לכמה זה מספיק.

יש גם מאמן העונה, מזל טוב לדוויין קייסי

בראד סטיבנס לא קיבל אפילו קול אחד. לא מבין את זה

myway23

Active member
זה באמת הזוי

הבחור פאקינג קיבל קבוצה חדשה, אחד הכוכבים של הקבוצה נפצע לאחר 5 דק' במשחק ראשון, מתמודדים גם עם פציעות אחרות (כל כך הרבה פציעות) אבל בכל זאת הקבוצה משחקת טוב ומנצחת יותר משחקים העונה מעונות קודמות וכל זה קורה כששחקנים מתפתחים (רוזייר, בראון וטייטום בעיקר אבל אף אחד לא כל כך מדבר על לארקין ומה עם טייס הרוקי? ואוג'ליי הרוקי?).
מה עוד צריך כדי לקבל קול - אין לי מושג, לא שזה משנה אבל אין ספק שזה הזוי.

חחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

FrecCo

Member
איך כולכם נפלתם

מה שכן, התגובות מקצה לקצה הן תדהמה מכך שהמאמנים לא נתנו קולות לסטיבנס, אז זה אולי מרמז שדווקא העיתונאים שבוחרים את התואר האמיתי כן יצביעו לסטיבנס. כולם רואים שהוא מאמן ברמה שנדיר לראות בליגה, אל תדאגו.
https://sports.walla.co.il/item/3156821

י ו א ב

New member
וואלה מוזר...

זה נראה כמו משהו אישי לגמרי, אם הוא לא קיבל קול אחד...
&nbsp

אדם רואה את עצמו באחרים...

חייב להגיד שאם מאמנים רציניים בליגה הטובה בעולם מצביעים מתוך קנאה, זה מסביר למה יש הרבה מאמנים גרועים בליגה...

בשביל לראות את ה חחחח שלך

סתם, מצטער, קראתי ב ynet בלי לברר מה בדיוק קורה.
אגב, ביננו, התואר שמעניקים העיתונאים באמת נראה לך הגיוני יותר מהתואר שמעניקים המאמנים?

FrecCo

Member
לא הייתי קופץ למסקנות, הם הרי כן פירגנו, רק למישהו אחר

אף אחד לא באמת חושב שמאמנים תיאמו עמדות והתלחששו ביניהם "לא נצביע לסטיבנס" כי הוא הילד כאפות של הכיתה, נכון?
ומה בכלל יש לקנא בו? הוא מאמן צעיר עם 0 אליפויות. קייסי הביא את הקבוצה שלו למקום הראשון במזרח והיה במועמדים הסופיים להצבעה של כולם העונה, זה לא כזה מופרך.

מה שכן, בתגובה לשאלה של צל ענן, סביר להניח שבמהלך העונה עיתונאים רואים הרבה יותר את כל הקבוצות בNBA משחקות מאשר המאמנים שרואים בעיקר את 82 המשחקים שלהם, אז במובן הזה ההצבעה של העיתונאים מבוססת יותר.

fatnoam

Active member
כשקולגות מצביעים אחד לשני

באופן קבוע הם מצביעים לשני סוגי אנשים - או מי שבקונצנזוס (שמוסכם על כולם שהוא הכי טוב ואין בעיה עם זה) או למי שלא מאיים עליהם.
&nbsp
לא נראה לי שיש מאמן בליגה שפוחד שיחליפו אותו בדוויין קייסי. בראד סטיבנס? כנראה רועדות להם הביצים.

Cade Foster

New member
לא קונה את ההסבר הזה

מצביעים לאלה שכן אימנו בעונה האחרונה, לא לאלה שמועמדים לאימון ויכולים להחליף אותך. יש בערך 2 קבוצות בליגה שלא היו ממנות את סטיבנס אם הוא היה זמין, לא משנה אם הוא יזכה או לא יזכה במאמן העונה. אבל הוא לא זמין, אז למה הוא צריך "להפחיד" אותי אם אני מאמן בליגה?

Cade Foster

New member
זה שאף מאמן לא הצביע לסטיבנס - מוזר מאוד

זה שקייסי זכה - לא מוזר בכלל. תכניסו לראש שההצבעה התקיימה לפני פתיחת הפלייאוף, כל מה שקרה אחר כך לא רלוונטי. הקייס של קייסי לא פחות חזק מזה של סטיבנס.
&nbsp
אני אגב כבר שנים טוען שהפלייאוף הוא חלק בלתי נפרד מהעונה ולכן ההצבעות צריכות להתקיים בסיומו ולא בתחילתו, זה יחסוך מקרים מביכים כמו זה שבהם המאמן שרשם את הכישלון הכי גדול בפלייאוף ואולי ימצא את עצמו מובטל בעוד כמה שבועות זוכה פתאום במאמן העונה.

למעלה