ברוך הבא קווין לאב

ברוך הבא קווין לאב

טורונטו היו ונשארו לוזרים, כואב הלב על האוהדים שלהם

לברון כל כך גדול על המזרח, זה כבר נהיה מגוחך

בכלל קליבלנד קבוצה מוזרה.. מסוגלת לשחק זוועה או מצוין, הכל תלוי במוטיבציה שלהם

TheReturn23

New member
לברון אדיר, הבנאדם לא נגמר

מה שהוא עושה בגיל 34 זה פשוט מדהים, אם מסתכלים אחורה לא חושב שאפשר למצוא שחקן בגיל הזה שעוד היה כל כך דומננטי חוץ מג'ורדן
קובי בריינט בגיל הזה כבר בקושי יכל לגמור צעד ורבע

שחקן ענק אבל קשה לי לחשוב שהיה חוגג ככה במערב

אם היה משחק במערב קבוע

מור תור

New member
ההתנהלות המנטלית פשוט מבישה

לא יאמן שאלו שחקנים מקצוענים
בלי קשר לזה שהמאמן כנראה לא מספיק טוב

Reutk

Active member
אני ממש בקונפליקט עם עצמי בקשר לסדרה הזאת

מצד אחד אני רוצה שלברון יעבור אותה, מצד שני כואב לי על טורנטו שזה שוב פעם יגמר ככה בשבילם, מצד שלישי אני רוצה שלברון יעזוב כבר את קליבלנד.

DARKSEID

New member
כשאין לשחקן שום יכולת לקלוע מבחוץ משחקים כאלה יקרו

Cade Foster

New member
מה שקורה זה ריאליטי צ'ק

זה דבר אחד לתת הופעות סופרסטאר בעונה הסדירה כשקבוצות לא מתכוננות אליך, ודבר אחר לגמרי לעשות את זה בפלייאוף כשמאמן כמו סטיבנס יודע איך לשחק על החולשות שלך.
&nbsp
בלי לפתח קליעה התקרה שלו זה רג'ון רונדו.

Madridista521

New member
שטויות במיץ

התקרה שלו זה רג'ון רונדו?
אולי רג'ון רונדו בשיאו, גבוה ב30 סנטימטר ואתלט הרבה יותר טוב - כל זה בעונת הרוקי.
לסימונס אין תקרה, הוא מסוג השחקנים שיכולים להיות כל מה שהם ירצו בליגה הזאת - תן לילד להתפתח ואל תשפוט אותו על משחק אחד רע.
&nbsp
עד עכשיו הוא עשה בפלייאוף יותר ממה שלא מעט שחקנים עשו בקריירה שלהם.
הסדרה הזאת רחוקה מלהיות גמורה, אני מאמין שהם עוד יעלו.

Cade Foster

New member
עד עכשיו הוא עשה בעיקר נזק בפלייאוף

בינתיים הוא נטל על ההתקפה של פילי. אני לא שופט אותו לפי משחק אחד רע - אני שופט אותו לפי היתרונות והחסרונות שלו, ובעוד שניהול המשחק שלו הוא כבר היום באזור הטופ 5 של הליגה, יכולות הסקורינג שלו לא מתאימות לNBA. האיש לא מסוגל לקלוע מחוץ לצבע, גם מהעונשין הוא די בעייתי, זו בעיה גדולה בשביל מי שמתיימר להיות PG.

אגב, רונדו בשיא זו השוואה מחמיאה, בטח לרוקי. שייתן איזה משחק טוב בסדרה צמודה לפני שאתה מזלזל בשחקן שהוביל קבוצה לשלבים המתקדמים במזרח (ובינתיים עושה את זה יפה גם במערב, אם כי סיכוי להמשיך הלאה אין לו).

rapgamer4ever

New member
אתה מדבר כמו מי שלא ראה את הסדרה מול מיאמי

הוא היה השחקן הכי טוב על המגרש. משתי הקבוצות.

Cade Foster

New member
נכון אבל בינינו, מיאמי היא הקבוצה הכי חלשה שהגיעה לפלייאוף

זה היה סיבוב חימום.

ובכלל, אני מאמין גדול בבן סימונס, אל תהפכו אותי למשהו שאני לא. פשוט זה עוד מוקדם לו מידי. יש לו IQ כדורסל מדהים, ובכלל זה יפה שהוא לא עושה דברים שהוא לא יודע, אבל בלי שילמד אותם - רונדו, ממש לא מג'יק.

rapgamer4ever

New member
אתה פשוט מתבטא בצורה קצת הזויה

לומר על השחקן הכי טוב בסדרה שהוא עושה בעיקר נזק בפלייאוף... או שהוא נטל על ההתקפה של פילי. אלה באמת שטויות שאתה בוחר להגיד בלי שאף אחד מכניס לך מילים לפה.

Madridista521

New member
בזלזול שלך בסימונס מוגזם

בכל זאת מדובר ברורים שעשה 16 נקודות בממוצע למשחק העונה ב55 אחוז מהשדה.
התקפית הוא לא מגוון אבל הוא כן מצוין, הוא יוצר מדהים והוא גם סקורר טוב מאוד עם סיומת אדירה בצבע.
תן לו יותר קרדיט, 16 נקודות למשחק זה לגמרי לא מעט, גם אם הצורה שבה הוא משיג אותו לא מגוונת.
&nbsp
לגבי רונדו - אני מאוד אוהב אותו, נו אחד השחקנים שגרמו לי להתאהב בספורט הזה.

rapgamer4ever

New member
טורונטו פשוט מסכנים

אין דרך הגיונית להסביר את השיפור החד ביכולת של קליבלנד מהסיבוב הראשון לגיים 1 מול טורונטו, ומגיים 1 לגיים 2 שהיה הטוב ביותר שלהם בסדרה.
קווין לאב קלע יותר נקודות בפוסט במשחק הזה מאשר בכל הפלייאופים בקליבלנד ביחד. אשכרה קיבל את הכוחות שלו בחזרה. אפשר לתת קרדיט לטיי לו שהלך עליו הרבה הרבע הראשון כדי להכניס אותו לרית'ם וללאב עצמו שהיה אגרסיבי וזרק 21 פעמים מהשדה, רק 6 מהם שלשות. זה משחק הפלייאוף הכי טוב של לאב שאני מצליח לזכור.
&nbsp
אפשר להפנות ביקורת לקייסי אבל האמת שהוא פשוט פוגש קבוצה הרבה יותר טובה מזו שפגשה אינדיאנה בסיבוב הראשון. ג'ייאר קולע מולם 7 שלשות מ-9 ניסיונות... בסיבוב הראשון קלע ב-31%. פאקינג ג'ף גרין עם 5 מ-7 מהשלוש בסדרה... מול אינדיאנה 6 מ-19. ולברון שהייתה לו הזדמנות לנוח בפתיחה כשלאב הוביל את הדרך, לוקח פיידאווי הזויים ששליש זה איירבול ושני שליש צוללים פנימה.
&nbsp
ממש גיבורים טראגיים הראפטורס האלה. לאורי פתח נפלא והם ניסו להיות נאמנים לסגנון המשחק שלהם אבל שום הרכב לא הצליח להשיג עצירות מול קליבלנד. איבאקה לא קיים בסדרה ושותף לדעתי 3 דקות במחצית השנייה (בצדק). אף אחד לא הצליח לשמור על לאב ואננובי שהיה ממש בסדר מול לברון חטף ממנו את הג'אמפרים המשוגעים והיה חלש בהתקפה.
יש עוד הרבה Xs and Os שאפשר לדבר עליהם אבל זה מרגיש קצת חסר טעם כשהסדרה גמורה.

יבגניי34

New member
או זה או שאינדי קבוצת הגנה הרבה יותר טובה?

אינדי שיחקה הגנה נפלאה בסיבוב ראשון. טורונטו פשוט לא שם. נראה מה יהיה נגד בוסטון.

לקליבלנד יש פשוט כפתור סוויץ'

פשוט משחקת טוב מתי שהיא רוצה ובכל שאר הזמן זורקת זין. מזכירה את גולדן סטייט בקטע הזה. רק שקליבלנד יכולה להרשות לעצמה את זה רק במזרח, במערב הייתה אוכלת מרורים

למעלה