הקאבס פותחים את הסדרה מול הראפטורס עם ניצחון

ניו אורלינס הפסידה לגולדן, 2:0 בסדרה

לא ראיתי יותר מדי, אבל מתוך מעקב הפליקנס הצליחו להשאר בטווח של פחות מ 15 בערך כל המשחק, ובסוף גם הפסידו רק ב 5. קרי חזר וקלע, ובגדול היה יותר קשה מפעם קודמת - ניו אורלינס היו רוב הזמן במרחק סביר (למעשה הובילו עד לשלב מסויים ברבע השני).
&nbsp
למרות הכל, לא נראה שיש לפליקנס מספיק כדי לקחת יותר ממזחק אחד בסדרה - אני מאמין שהם ינצחו אחד בבית, כי גולדן לא משחקים תמיד במלוא האנרגיה, אבל לא יותר מזה.
&nbsp
בסוף לגולדן יש לא רק חמישיה אדירה, יש להם גם ספסל סופר עמוק, ולפליקנס אין כמעט ספסל - בסוף המשחק רואים שגולדן עדיין רעננים והפליקנס כבר מאד עייפים.

rapgamer4ever

New member
התקפית זה היה משחק הרבה יותר מוצלח של הפליקנס

הם התעקשו להיכנס לצבע וקלעו משם 66 נקודות. מירוטיץ' שיחק בפוסט, הולידיי בכניסות לסל וכמובן דיוויס שהתעקש על משחק קרוב לסל יותר מהפעם הקודמת. בנוסף הם שיחקו בקצב מהיר ותפסו את ההגנה של גולדן לא מוכנה במספר מקרים.
&nbsp
הגנתית אני עדיין לא אוהב את מה שהפליקנס עושים. הם חייבים לעשות יותר חילופים במקום להילחם בחסימות או לנסות טראפים בפיק אנד רול. מאמין שזה יקרה יותר במשחק הבא.
היה מעניין לראות את דיוויס נשאר באיזור הצבע בסוג של איזורית חלק מהזמן אבל גולדן כל-כך קטלנית מבחוץ שהשחקן של דיוויס נותן חסימה שמשחררת את קרי/קליי/KD לשלשה... בקיצור זה לא ממש עובד מבחינת ניו אורלינס.
&nbsp
כמובן שסיפור המשחק הוא קרי שחזר ונראה חד- 28 נקודות ב-27 דקות ו+26 בפלוס/מינוס.
דריימונד נהדר משחק שני ברציפות, אני חושב שהמאבק שלו מול AD בהגנה מוציא ממנו את המיטב גם בצד השני של המגרש.

רגע רגע רגע, תן לי לקרוא את זה שוב

"28 נקודות ב-27 דקות ו+26 בפלוס/מינוס."
פאק!

Cade Foster

New member
ורק כדי לסבר את האוזן

לשאר הכוכבים של הווריורס היה +- שלילי.

FrecCo

Member
הווריורס קיבלו את הצ'יט מוד המהלך שלהם חזרה

אז שהאחרון יכבה את האור אחריו

לגמרי...

לפעמים זה נראה שהוא יכול לזרוק מכדרור מהחצי ועדיין לקלוע ב 40%...

מתי KD עשה ב 28 דקות +26?

אתה קולט את המספר הזה? זה אומר שב 20 דקות בלי סטף הפליקנס ניצחו ב 21, וב 28 דקות איתו הם הפסידו ב 26. קליי היה -8 אתמול, דוראנט -5, שניהם שיחקו הרבה יותר וכמובן שהמדד הזה יכול גם לשקר כי אני לא יודע איך התפלגו הדקות ומול איזה חמישייה שיחק כל אחד, אבל הפער בין +26 לכל שחקן אחר הוא בלתי נתפש.

מה שרציתי להגיד ששלושתם ביום טוב יכולים להיות צ'יט מוד

קליי בזון אולי אפילו יותר מפחיד מKD וקארי בזון

rapgamer4ever

New member
היה משחק נהדר, רמה גבוהה של כדורסל והרבה טקטיקה

טורונטו פתחה עם הכדורסל הטוב והיפה שלה, לאורי היה נפלא והוביל את החבורה. טורונטו שיחקה ברמת אנרגיה גבוהה, יצאה מהר קדימה וגם שמרה טוב. הראפטורס עלו ליתרון דו ספרתי. ברבע השני קליבלנד חזרה לעניינים בהרכב סופר-סמול עם לברון בעמדה 5 וסביבו ארבעה קלעים, בעוד שבצד השני איבאקה וולנצ'יונאס התקשו לכסות שטחים והקאבס הגיעו לשלשות פנויות.
&nbsp
ברבע השלישי זה שוב היה טורונטו בדו ספרתי בזכות דומיננטיות מוחלטת של ולנצ'יונאס בצבע. הוא טחן את לאב שהיה מאוד חלש עד אותו שלב, גם ג'ף גרין לא ממש הצליח להתמודד איתו ורק בסוף הרבע כשטריסטן עלה (כנראה באיחור) זה נרגע.
ברבע הרביעי טורונטו דוקא החזיקו יפה בהרכב הספסל שלהם ואן פליט-רייט-מיילס-סיאקם-פולטל, אבל כשהחמישייה חזרה העסק התחיל להתפרק. לאורי פתאום קיבל החלטות פחות טובות, JV החטיא כמות לא הגיונית של לייאפים ו-putbacks כולל במהלך האחרון והכדור פשוט סירב להיכנס. לקראת הסיום טורונטו החטיאו 15 מ-16 זריקות מהשדה ובמשחק שדוקא לא היה נראה שקליבלנד הולכת לגנוב, המומנטום היה בצד שלה ולולא זריקות עונשין שהגיעו במזל לטורונטו זה גם היה נגמר בניצחון של קליבלנד ב-48 הדקות.
הקאבס סגרו את המשחק עם לאב בעמדה 4 שהתחיל לבצע פעולות טובות ברבע הרביעי ותומפסון בעמדה 5, כמובן לברון ושני הקלעים קורבר וג'ייאר שתפרו שלשות גדולות.
בכל זאת לטורונטו הייתה הזדמנות טובה לנצח, בפוזשן האחרון ואן פליט קיבל שלשה פנויה והוא לא אחד שמפחד מהרגע אבל זה הלך החוצה. משם טורונטו החטיאה רצף פוטבאקס כולל אחד של ולנצ'יונאס שהוא קולע 90% מהזמן.
&nbsp
בהארכה המומנטום המשיך וקליבלנד עלו ליתרון 6 או 7, הרגיש כמו בול גיים. אלא שדרוזן התעורר, קליבלנד התחילה למשוך את השעון בפוזשנים שלה ולקחת זריקות רעות ואיכשהו טורונטו מצאה את עצמה עם כדור אחרון ביד בפיגור נקודה. הגנה טובה של קליבלנד כפתה שלשה קשה על ואן פליט שהחטיא.
&nbsp
זה הרגיש כמו משחק שיכול להכריע בדיעבד את הסדרה. טורונטו הייתה צריכה לנצח את זה, היא הובילה 48 דקות ושיחקה די טוב אבל החטיאה יותר מדי שטויות בטבעת וזה עלה לה ביוקר.
&nbsp
מילה טובה לשדרני ערוץ הספורט, לא יוצא לי כמעט לצפות במשחקים דרך הערוץ אבל הצמד הזה של גיל ברק ועוד מישהו היה ממש על הכיפאק.

הוא קיבל עזרה מלאב ,קורבר,וסמית..הסגל הישן שלפני השינוי

לדעתי עדיף היה להשאיר את וויד ודריק רוז ...הם היו תורמים יותר
מהשחקנים החדשים...

somone1411

New member
טורונטו זה בדיחה

אחת ההגנות הכי גרועות שראיתי בחיי, קליבלנד ממש מטיילת.
לא מבין איך הם עברו את וושינגטון עם וול, זה מה שמפתיע ולא שהקאבס ידלגו כנראה לשלב הבא עם סוויפ או במקרה הטוב 1-4.
&nbsp
דרוזן הוא אוברייטד עצבני, לאורי סתם לוזר.

Cade Foster

New member
מישהו מתוסכל

למעלה