ליל משחקים של סוף והתחלה

rapgamer4ever

New member
3:00: בוסטון- מילווקי, גיים 7

הסלטיקס פייבוריטית קלה מתוקף הביתיות אבל המשחק הזה יכול ללכת בכיף לכל כיוון, כי לתחושתי מאז שמייקר תפס את הדקות בעמדה 5 מילווקי מעט עדיפה.
תהיה אוירה מטורפת בגארדן.

נצחון יפה של בוסטון

כיף לראות איך שחקנים כמו טייטום ורוזייר בדילם הצעיר לוקחים אחריות בפלייאוף ומשחקים כל כך טוב. גם הורפורד היה מעולה הפעם.
אשכרה בוסטון של הפלייאוף זה סבא הורפורד והנכדים הפצועים. היום ג'יילן בראון ירד באמצע המשחק ולא חזר, ועדיין מילווקי לא הצליחה לעצור את בוסטון.
לתחושתי בוסטון הצליחו להכיל את יאניס בהגנה, ובאופן כללי שיחקו חזק ומדוייק בהגנה. נראה לי שלביתיות יש כנראה משקל גדול יותר כשאתה צעיר, אחרת אני לא מצליח להסביר את זה.
אני ממש מחכה כבר לראות אותם בהרכב מלא - עם קיירי והייוורד.

rapgamer4ever

New member
בוסטון חיסלו את משחק הטרנזישן של מילווקי

זה היה כנראה המשחק הכי טוב של בוסטון בסדרה. הורופורד היה מצוין, בכלל הוא היה טוב במשחקי הבית של הסלטיקס. המפתח לניצחון לא היה התעלות של שחקן זה או אחר אלא הנעת כדור טובה ומשחק חזק של שורה ארוכה של שחקנים- טייטום, רוזייר, ביינס, סמארט והורפורד כמובן.
לעומת זאת במילווקי רק 3 שחקנים הופיעו (בלדסו, מידלטון ויאניס) מתוך רוטציה של 11 שחקנים ששותפו... חלקם עשו ממש נזק.
&nbsp
המצ'אפ של בלדסו ורוזייר במשחק הזה מתאר יפה את ההבדלים בין הקבוצות. בלדסו שיחק טוב הלילה אבל היה צריך לחצוב את הנקודות שלו בכניסות קשות לסל, בעוד שרוזייר זז ללא כדור ובלדסו איבד אותו סתם בגלל חוסר ריכוז איזה 4 פעמים במשחק, שתורגמו ל-3 שלשות קלות (שגם הרגו כל מומנטום של מילווקי).
&nbsp
כיף לראות את הקבוצות המאומנות מנצחות את המוכשרות והטיפשות. זו מגמה שחוזרת על עצמה העונה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
תעודת עניות למילווקי

לא רוצה להוריד כלום מהסלטיקס אבל וואלה, קבוצה פצועה וחבולה כזאת, לא היתה אמורה לעבור שלב בפלייאוף.
מילווקי כנראה פחות טובים מהקרדיט שנותנים להם.
&nbsp
&nbsp

Cade Foster

New member
מברוק לסטיבנס

לא הייתי רחוק מלהתחיל לעודד את מילווקי בשלב כלשהו בגלל הפרשן הפשוט בלתי נסבל של NBCSB אבל כמו שיובל כתב - זה נפלא שהקבוצות המאומנות יותר מתקדמות הלאה. הלוואי שהמגמה תימשך היום

הפליקנס יכולים לגנוב את המשחק הזה בכיף

אם קרי לא משחק,בנוסף הם בכושר שיא וגולדן שיחקו ישנוני משהו בסדרה נגד הספרס.
יהיה מעניין לראות איך KD וגרין שני שחקני טופ 10 בליגה בהגנה(כנראה שטופ 5) ישמרו/יקשו על דיוויס בסדרה הזאת.
נראה לי שחוץ מדיוויס והולידיי ההתקפה של הפליקנס תיפול בעיקר על השלשות של מירוטיץ'. נראה איך הוא יקלע בסדרה הזאת

אגב לא אכפת לי מי תעלה העיקר שזה יגיע ל7 משחקים.

ממש נהנה מהכדורסל של שתי הקבוצות

rapgamer4ever

New member
משחק ענק של הווריורס

הסיפור המרכזי הוא הגנת הצבע של גולדן סטייט. דקות ארוכות הם שיחקו עם השלישייה דוראנט-גרין-לוני, שלושתם ארוכים וניידים והצליחו למנוע מהולידיי לסיים את הכניסות שלו לצבע כמו שעשה מול פורטלנד ולהרחיק את AD מהצבע. קליי ואיגודאלה עזרו בריבאונד ולמעשה רבעים 2 ו-3 היו כמעט מושלמים הגנתית מבחינת הווריורס.
היה בולט שניו אורלינס שנהנתה מיתרון פיזי מול פורטלנד, הייתה נחותה פיזית במצ'אפ הזה.
&nbsp
בצד השני ניו אורלינס הגיעה לא מוכנה והגנת הטרנזישן שלה הייתה על הפנים. בלתי אפשרי לנצח ככה באורקל. בנוסף הם בחרו לשמור על הווריורס בסכמה קונבנציונלית של מעבר בחסימות וכו' וגולדן נהנתה מזה עם 33 אסיסטים ועוד המון "אסיסטים" שלא נספרו כי הובילו לזריקות עונשין.
דוקא בפוזשנים שדוראנט לקח את מירוטיץ' באחד על אחד זה היה עדיף מבחינת הפליקנס, כי הנעת הכדור היא זו שהרגה אותם. נראה האם ג'נטרי יבצע יותר סוויצ'ים במשחק השני או שיבצע ניסיון נוסף ויצפה לרמת ביצוע גבוהה יותר.
&nbsp
עוד נקודה ששמתי לב אליה היא שדיוויס התחיל את המהלכים שלו רחוק מדי מהסל. היתרון שלו מול חבר'ה כמו גרין, KD או לוני הוא דוקא באזור הטבעת, אבל הוא לא קיבל הרבה כדורים בפוסט אלא בעיקר סביב קשת השלוש ועלה לג'אמפרים תחת שמירה.
&nbsp
תצוגת תכלית של גולדן סטייט ובפרט גרין שהיה פנטסטי.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא ראיתי את המשחק

אבל אני לא מבין איך זה שגרין פתח בחמישיה כסנטר ודיוויס לא חגג לו על הצורה
&nbsp

rapgamer4ever

New member
דיוויס דוקא די חגג בפתיחה

אבל ככל שהמשחק התקדם גולדן צופפה יותר את הצבע, שיחקה רוב הזמן עם גבוה נוסף ודיוויס מצדו התרחק מהצבע.

OrEl74

Well-known member
מנהל
קצת מאכזב

נשמע כאילו הוא מפחד "להתלכלך"
או שאני מפרש את זה לא נכון?
&nbsp

rapgamer4ever

New member
קשה לומר בודאות

התחושה שלי הייתה ש-AD צריך לשאוף לקבל כדורים בפוסט.
יכול להיות שג'נטרי חשב אחרת... לפעמים אתה רואה שחקנים שלא לוקחים את השחקן שלהם לפוסט וזו הוראה של מאמן, כמו למשל במקרה של טאונס במשחקים 1-2 בסדרה מול יוסטון.
&nbsp
יכול להיות גם שג'נטרי צודק במקרה הזה, כי עם כל הסייז והאתלטיות של גולדן מתחת לסל זה לא היה משיג תוצאות. אני הייתי מעדיף להמשיך להתרשם איך זה הולך.
&nbsp
יכול להיות שדיוויס התרחק על דעת עצמו מהצבע בגלל הפיזיות שהוא נתקל בה, כמו שאתה אומר.

וכל זה בלי סטף

אני די מוקיע את גולדן בכל פעם בגלל שהם קצת מוציאים לכולם את האויר מהמפרשים עם כמה שהם טובים, וההחתמה של דוראנט היא אחד הדברים ההזויים שקרו מאז שאני עוקב אחרי הליגה, אבל בלי קשר הם פשוט מעולים.
&nbsp
אנחנו מדברים הרבה על כמה שהקליעה של סטף (ושל קליי) שינו את המשחק, אבל לדעתי יש שם שיטה שעובדת בצורה מאד עמוקה.
הם במשך שנים בנו קבוצה מלאה בווינגמנים שמסוגלים לתקוף ולהגן בכמה עמדות, ומספיק אינטליגנטים כדי לשחק חכם. במוקדם או במאוחר הדבר הזה חייב היה לעבוד.
&nbsp
בכל דקה של המשחק, גולדן מניעים כדור מעולה, זזים מתפנים ועושים מהלכים טובים מאד של כדורסל, גם כשהם עם החמישייה השניה. כדורסל מעולה, תענוג לעיניים, ולדעתי מהפיכה של ממש. והמהירות שבה הם פותחים פער לא נתפסת - שתי דקות טובות והם רצים 15-2, לפני שהספקת למצמץ.
&nbsp
חבל רק שבממוצע יש תחושה ב 50% מזמן המשחק שלהם זה גרבאג'...

הרבע הראשון היה נהדר

איטואן מור קלע כל דבר שזז. רונדו ניהל את המשחק נהדר וניו אורלינס הצליחה להחזיק התקפית בקצב של גולדן. בהגנה הם לא הצליחו לעצור את דוראנט שאף אחד שם לא יכול לשמור עליו. הקו האחורי נמוך מידי בשבילו. מירוטיץ' לא מהיר מספיק ודיוויס התמודד יפה יחסית בסוויצ'ים אבל זה פשוט לא המיקום שלו בהגנה להיות כל כך רחוק מהטבעת.
&nbsp
החל מהרבע השני הכל נשבר. ניו אורלינס לא הצליחה להחזיק התקפה ברגע שעלו המחליפים וגם לא מאוחר יותר עם ההרכב החזק. וההגנה המשיכה לדמם נקודות. והפעם זה כבר לא היה רק דוראנט. מבול של סלים מכל הכיוונים ונכנסנו לגארבג' שהפסקתי לראות בשלב מאוד מוקדם ככה שאני לא באמת יודע מה קרה אחר כך.

למעלה