ארבעה משחקים הלילה, כנראה בפעם האחרונה העונה

rapgamer4ever

New member
2:00: טורונטו- וושינגטון

שום דבר בטורונטו לא הולך בקלות בפלייאוף. הוויזארדס הצליחו לכפות עליהם כמה מההרגלים הישנים והראפטורס חוזרים הביתה ויצטרכו להתמודד עם התחושה המוכרת של לחץ.

rapgamer4ever

New member
קרדיט לטורונטו שגם בפיגור ברבע הרביעי

הם ניסו לשמור על הזהות שלהם עם דריבל הנדאופס וכו'... דלון רייט היה מעולה. ממש ממלא את התפקיד של ואן פליט הפצוע.

rapgamer4ever

New member
2:00: קליבלנד- אינדיאנה

הכדורסל בסדרה בינוני במקרה הטוב אבל היא מהיותר צמודות ודרמטיות שאני זוכר. ללברון הייתה הזדמנות לנוח יומיים, נראה האם זה יתבטא בדומיננטיות שלו גם ברבע האחרון.

Cade Foster

New member
לא ייאמן, אשכרה אחד נגד 5

אין שחקן אחד בקליבלנד מלבד לברון שלא מחרבן במכנסיים. והעצוב הוא שיכול מאוד להיות שזה יספיק.
&nbsp
רבע מאוד לא אחראי של אינדיאנה עם 7 איבודים אבל יורדים בפלוס 2 בגלל שקליבלנד מנגרת את החיים, כל הזמן שלברון לא נכנס לצבע אין לקאבס שום דבר להציע בהתקפה.
&nbsp
חייבים להתחיל לשמור על הכדור.

OrEl74

Well-known member
מנהל
כמה תסכול על הפנים של לברון

האמת שאפשר להבין אותו, הוא משחק לבד

Cade Foster

New member
אבל אתה יודע מה?

ב5 דקות שהוא נח בתחילת הרבע השני קליבלנד עשתה נקודות כמעט בכל פוזשן, זה כאילו שמשהו משתחרר אצלם כשהצל של לברון תופס מהם מרחק. זו הייתה אחת משתי ריצות של קליבלנד במחצית הזאת - השנייה הייתה 4 חדירות רצופות של לברון לסל.

מסקנה אם אני טיירון לו - יותר מנוחה ללברון וחדירות שלו לסל בכל התקפה, מהשלוש הם לא פוגעים בשיט.

מסקנה אם אני נייט מקמילן - קליבלנד משום מה לא מביאה את הטראפים על אולדיפו שהצליחו לה מאוד בשני המשחקים הקודמים - שיתחיל להיכנס לסל וללכת לעונשין במקום להתעקש על הפול אפ ג'אמפ הזה שכבר מזמן לא נכנס לו באוטומט כמו בתחילת העונה. אם לברון יצטרך להשקיע אנרגיות גם בצד הזה של המגרש ויתחיל לשמור עליו אנחנו עם רגל ו3/4 עם יתרון בסדרה הזאת.

OrEl74

Well-known member
מנהל
טיירון לו לא מאמן. נקודה.

לפני שנתיים לברון חיפש בובה שתעמוד על הקווים ושהוא בעצם יהיה זה שמנהל את העניינים וזאת התוצאה.
הבעיה של שאר הקבוצות במזרח והמזל של לברון היא שהם לא טובים מספיק והוא כל כך טוב שזה עלול להספיק לו להגיע שוב לגמר.
כרגע הוא פשוט ילך לסל שוב ושוב עד שמישהו באינדיאנה ימצא את הדרך למנוע את זה ממנו.
כל הנקודות של לברון עד עכשיו, הגיעו מחדירות לסל שזה נתון שהוא לא פחות ממדהים בעניי.
&nbsp
&nbsp
מסכים איתך שכנראה הדרך היחידה לעצור את לברון כרגע היא לגרום לו לעבוד קשה בהגנה ולהתיש אותו אבל עושה רושם שכרגע הם מעדיפים לזרוק מבחוץ או ללכת למיילס טרנר שבסדרה הזאת אנחנו בעיקר מגלים כמה השחקן הזה בלוף.
מקמילן לא מנהל את המשחק טוב בעניי וזה קצת מפתיע אותי.

Cade Foster

New member
אותי לא, הוא אף פעם לא היה מאמן של התאמות

עשה עבודה טובה בלבנות שיטת משחק שתוציא את המקסימום מכולם (כמעט), אבל כשצריך לחשוב מחוץ לקופסא הוא מהמאמנים הפחות טובים. לא הייתה פעם אחת שהחליף חמישייה שלא בעקבות פציעה של מישהו.
&nbsp
קוליסון כל הסדרה מסריח את הפרקט והוא לא חושב לגעת בדקות שלו לטובת ג'וזף, לא חושב אפילו לרגע להביא עזרה על לברון ונותן לו להשתלט לחלוטין על המשחק, לא מנסה להתמודד עם הטראפים האלה על אולדיפו (מדהים איך שהם התחילו עם זה בחצי השני ההתקפה שלנו נעלמה כלא הייתה).

OrEl74

Well-known member
מנהל
מסכים

אינדיאנה משחקת כדורסל מאוד לא חכם במחצית הזאת וזה על הראש של מקמילן.
סאב ויאנג מצויינים, כל השאר מזעזעים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אגב, גם ההכנסה של סטיבנסון הגיע מאוחר מידי

שים לב שמאז שהוא נכנס, לברון פתאום לא חודר לסל ובעיקר מחטיא מבחוץ.
&nbsp

י ו א ב

New member
ממש ככה

לא סובל את לברון, אבל השנה אני אשכרה מרחם עליו.
היחידי שמצליח לשחק שם. שממה מסביבו.
זה באמת מראה כמה הוא ענק.

Cade Foster

New member
סיכום מחצית

אולדיפו וקוליסון עם 3 מ13 מהשדה - מעט מידי
איבודי כדור - יותר מידי
לברון עם 20 נקודות ב9 מ11 מהשדה - מעט מידי עזרה עליו
&nbsp
+7 לפייסרס.
&nbsp
חייבים לקחת את המשחק הזה, פשוט פשע אם לא. הפעם בניגוד למשחקים הקודמים מורגש שאנחנו הקבוצה היותר טובה.

יבגניי34

New member
זה סגור - לברון יראה השנה את הגמר מהכורסא בבית

לברון וקצת קורבר כנראה יספיק לעבור את אינדי. מול בוסטון או פילי זה לא יעבוד.

FrecCo

Member
אינדיאנה מאיימת על לברון

ואין שום סיבה לחשוב שהיא טובה יותר מפילי
אם פילי ואמביד נשארים בריאים הם מדיחים את לברון. בהנחנ שיעבור סיבוב בכלל.

אני דווקא חושב שאינדי טובה יותר מפילי

לדעתי אינדי מביאים למגרש בדיוק את מה שפילדלפיה לא מביאים - קשיחות ואגרסיביות. אני חושב שאינדיאנה היא איום יותר גדול על קליבלנד דווקא בגלל זה. פילדלפיה צעירה מדי בעיני, וזו הופעה ראשונה לרוב השחקנים בפלייאוף, במיוחד למשמעותיים שבהם.
&nbsp
בוסטון שומרת טוב מאד כל העונה, אבל לדעתי גם אצלם הסיכוי לא גבוה.
ולטורונטו אני בינתיים לא מאמין.

למעלה