הלילה נסגר מחזור המשחקים של גיים 4

rapgamer4ever

New member
3:00: מינסוטה- יוסטון

השגנו ניצחון בסדרה כדי לשמור על הכבוד, אני לא מצפה להרבה יותר מזה. בכל זאת בבית אנחנו קבוצה שקשה לנצח ואני מקווה למשחק תחרותי עם עוד ממה שראינו בגיים 3... אנחנו יכולים רק להפתיע לטובה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
119:100 לרוקטס ו 3:1 בסדרה

מעריך שזה יגמר במשחק הבא וחבל האמת, הסגל של מינסוטה שווה יותר מסיבוב ראשון לדעתי.

rapgamer4ever

New member
שיחקנו טוב במחצית הראשונה

טקטיקה דומה לזו בגיים 3. הארדן לא פגע בכלום ובכלל הרוקטס לא היו בשיאם אבל היה צמוד כי הם סיימו עם איבוד כדור בודד במחצית.
ברבע השלישי הסכר נפרץ. השחקנים שלנו התחילו לקחת אנדר בחסימות, הארדן התחמם והפציץ 22 נקודות ברבע ויחד איתו כולם קלעו את הזריקות שהחטיאו במחצית הראשונה. מה שעוד איכשהו הלך החוצה חזר כריבאונד התקפה. החטפנו 50 נקודות ברבע (לדעתי זה שיא פרנצ'ייז שלילי או משהו) וממשחק צמוד זה נהיה בלואאוט משפיל.
ברבע האחרון התחילו קולות של חזרה אבל לא אמיתיים, 30 הפרש שהופך ל-18 זה עדיין גארבג' טיים.
&nbsp
טיפה מאכזב לסיים כך את משחק הפלייאוף הביתי האחרון, אבל גם לא נורא כי באמת יוסטון מעלינו ב2 רמות. מקווה למשחק הדחה מכובד בגיים 5.

fatnoam

Active member
המאמן שלהם לא שווה יותר מסיבוב ראשון

בטח לא במערב

rapgamer4ever

New member
זו נקודה טובה

השנה יותר מתמיד אני מרגיש שיש קורלציה ברורה בין רמת האימון לרמת ההצלחה. קבוצות מוכשרות וטיפשות לא מהוות תחרות לקבוצות חכמות ומאומנות מהן. פופוביץ' תמיד היה נכס של הספרס אבל עכשיו גם חבר'ה כמו קווין סניידר או בראד סטיבנס נהיו חשובים יותר לקבוצות שלהם מאולסטאר כזה או אחר.
&nbsp
יכול להיות שבקיץ בנוסף לדירוג הפורום הקבוע נעשה גם איזה דירוג מאמנים. יכול להיות מעניין.

fatnoam

Active member
זה תוצאה של השינוי במשחק בעיניי

מהרגע שקליעה וטיפול בכדור הפכו ליותר חשובים מאתלטיות, כך סגנון האימון השתנה בעקבות זאת. הרבה יותר חשוב המתודיקה והמהלכים שמתכננים, מאשר מוטיבציה לדוגמא.
&nbsp
מאמן כמו ת׳יבודו שבעיקר צועק בקול צרוד שצריך להשיג עצירה, פחות רלוונטי ממאמן שאשכרה מנתח ומשנה דברים בהתאם למה שהמשחק.
&nbsp
דן שמיר > צביקה שרף בקיצר.

ת'יבודו מאמן מיושן רצח, עזבו את סגנון האימון אפילו

זה שהוא הביא כל כך הרבה שחקנים שהוא אימן בבולס רק מראה על המקובעות שלו..
העדיף להביא שחקנים שכביכול יודעים איך לעבוד בשיטה שלו, בלי ליישם שום דבר חדש

Cade Foster

New member
I really intended to do so

יוסטון ניצחו ועם מחצית שנייה משכנעת אבל המחצית הראשונה

הייתה ממש רעה. פשוט כדורסל רע. הארדן מעביר 20 שניות ולוקח סטפ בק משלוש. חשבתי לפני הפלייאוף שהם יותר טוב מזה. אולי סתם לא נכנסו לקצב עדיין אבל עם רמה כזאת הם לא לוקחים אליפות... ההגנה לא אותו דבר בלי מבאה מוטה. אריק גורדון נראה מאוד חלוד התקפית. גם בקליעה אבל בעיקר ביכולת שלו לשבור את ההגנה ולסיים בצבע או להוציא החוצה.

rapgamer4ever

New member
5:30: יוטה- אוקלהומה

הת'אנדרס נלחמים על החיים שלהם, צפו למשחק פיזי וקשוח. אני מאמין שנראה אותם מבצעים התאמות ואנפילד כבר חזה משחק גדול של ווסטברוק, יהיה מעניין.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ושוב אנחנו רואים את ההבדל בין קבוצה מאומנת לבוצה מבולגנת

יוטה נהדרים, תענוג לעיניים
ב אוקלהומה כל אחד תופס כדור ומנסה להציל את המולדת וככה זה גם נראה.
&nbsp
&nbsp

Anfield

New member
אנחנו הולכים להפסיד שוב

לא תראו ממני דמעות שהעונה הזאת בדרך לסיום.
&nbsp
המהלך הזה של מיצ'ל עם החדירה ויד קדימה לייאפ איכשהוא, בלתי אפשרי לעצור את זה. אני אומר בפעם ה5, השחקן הזה הולך להיות עצום. הוא גם הופך להיות ממש פייבוריט אצלי כמו שלא הרגשתי אף פעם כלפי שחקן שלא של סיאטל/אוקלהומה.

rapgamer4ever

New member
טוני פארקר השתמש מעולה במוב הזה

כמובן שהוא לא היה אתלטי כמו מיצ'ל.
&nbsp
האמת שאני ממש לא מצליח להבין למה אתם עושים כאלה טראפים על מובילי הכדור של יוטה. אתם כאילו מכריחים סקוררים בינוניים כמו רוביו ואינגלס להשתמש בתכונה הבולטת שלהם וזו מסירה. יוטה משיגה יתרון על ההגנה שלכם כל-כך בקלות וזה נראה לי פשוט טקטיקה רעה.
ברבע השלישי התחלתם לעשות יותר סוויצ'ים לכמה פוזשנים ואני אהבתי את זה אבל סניידר לקח טיימאאוט והתחיל לסדר את המיסמאצ'ים שהוא רוצה. דונובן ירד מהרעיון בהמשך.
לעבור מתחת לחסימה, המהלך שכל הקבוצות משחקות נגד רוביו ובכל השנים שלו במינסוטה סבלתי מזה- משום מה את זה לא רואים.
&nbsp
בכל אופן כשאתם קולעים 5-26 משלוש אתם תפסידו כמעט תמיד. איזו נפילה הכרמלו הזה. ווסטברוק לא הצליח להיות דומיננטי כמו שאפשר היה לקוות, מה שכן אהבתי את ההחלטה של דונובן להמשיך לשתף אותו למרות בעיית העבירות. בהגנה ווסטברוק היה פח.
לדעתי יש סיכוי שג'רמי גראנט ישחק הרבה יותר דקות במשחק הבא.

מאוד מתסכל. אוקלהומה פשוט קבוצה טיפשה.

הגנה טיפשה. התקפה טיפשה. השחקנים של יוטה מתגרים באלה של אוקלהומה שפשוט יוצאים מהכלים ועושים מהלכים מטומטמים. ווסטברוק כל כך שונא את רוביו שהוא לא רואה בעיניים. אין לי כח אפילו לנסות לפרט מה קרה במשחק הזה. OKC קבוצה מכעיסה.

Anfield

New member
לא רואה אצלו את הדומיננטיות של מיצ'ל

הוא גם לא קריטי לקבוצה שלו כמו מיצ'ל ליוטה.
בלי להתחשב בכשרונות חדשים שיש היום מהמכללות אלא רק ממי שהיום כבר בNBA, אני אופתע אם הוא לא יהיה השחקן מספר 1 בליגה עוד 6-7 שנים.

ממה שיצא לי לראות מיטשל שחקן יותר טוב ממנו

בעיקר בגלל שלסימונס אין קליעה בשיט.
מצד שני סימונס עם IQ כדורסל מפחיד.. יהיה מעניין לעקוב אחרי שניהם.
אין ספק ששניהם יהיו הפנים של הליגה כבר בשנים הקרובות בין כה וכה

למעלה