פוסט לכבוד המשחק האחרון של העונה, כנראה, של סן אנטוניו

FrecCo

Member
פוסט לכבוד המשחק האחרון של העונה, כנראה, של סן אנטוניו

וכנראה גם המשחק האחרון של טוני פארקר ומאנו ג'ינובילי.

תודה על כל הרגעים היפים

רבע שני מתחיל תיכף
שידור ישיר בספורט 5.

מעבר לזה מילווקי מנצחת ומשווה ל2:2.

מאוחר יותר:
טורונטו- וושינגטון ב1:00
קליבלנד-אינדיאנה ב3:30

בוסטון חוזרת במילווקי מפיגור 20 ואז שוב מפיגור 7 שתי דקות

לסיום. טייטום תופר ג׳אמפר פול פירסי במיוחד 50 שניות לסיום כדי להעלות את הסלטיקס לנקודה יתרון. מילווקי מחטיאה בצד השני ואז, 40 שניות לסיום, במקום להעביר קצת זמן ולנסות להוציא זריקה עדיפה, ג׳יילן בראון רץ עם הראש בקיר במתפרצת ומאבד את הכדור. מילווקי תופרת שלשה במעבר בצד השני. הורפורד עונה עם 2 מהקו אבל יאניס עם טיפ אין אחרי החטאה של ברוגדון 5 שניות לסיום קובע את תוצאת המשחק.
&nbsp
הבאקס מצליחים לקחת את שני המשחקים, ואנחנו חוזרים לבוסטון לסדרה של הטוב מ-3.

י ו א ב

New member
ג'יילן בראון הוא שחקן שנה שנייה

קצת קל לשכוח את זה, כי הוא נהדר ובלית ברירה הפך לסקורר המוביל בבוסטון.
אז טעויות כאלה של קבלת החלטה שגוייה זה צפוי וזה שכר לימוד.
הכל ישתלם בעתיד.
&nbsp

rapgamer4ever

New member
קריס מידלטון בסדרה מטורפת

הבנאדם לא רואה בעיניים, תופר ג'אמפרים קשים אחד אחרי השני 4 משחקים ברצף. זה כבר לא רמת אולסטאר אלא יותר מזה, הוא עושה סדרה של 25-6-4 באחוזים הזויים. stop sleeping on Middleton ואני מכוון את זה לכל מי שקרא לו שחקן D&3 בדירוג הפורום האחרון.
&nbsp
סך הכל זו סדרה שאני מאוד נהנה ממנה, כל קבוצה ניצחה משחק אחד משכנע ואחד צמוד. ת'ון מייקר שבכלל לא קיבל צ'אנס בתחילת הסדרה נראה כמו אקס פקטור משמעותי, יש לו כבר 10 בלוקים בשני משחקים.
בבוסטון תהיתי מי ישא בנטל התקפי מוגבר ועושה רושם שזה ג'יילן בראון. השאלה האם הוא מספיק טוב להמשיך להוביל אותם התקפית או שהורפורד יהיה חייב לשחזר את האגרסיביות מגיים 1.
&nbsp
לדעתי הרוטציה של מילווקי הרבה יותר נכונה עכשיו מאשר בתחילת הסדרה. מייקר מוכיח את עצמו, ברוגדון שווה מקום בחמישייה ודלבדובה גם תורם להם הרבה יותר מחבר'ה מצחיקים כמו טרי או שבאז שקיבלו דקות במשחקים קודמים.
&nbsp
בוסטון חוזרת הביתה ותצטרך למצוא פתרונות התקפיים, בנוסף יכול להיות שסמארט יחבור למאמץ ויחסוך דקות של סמי אוג'ילה וכאלה.
אחלה סדרה שנראית לי פיפטי-פיפטי בשלב הזה.

FrecCo

Member
הכדורסל של סן אנטוניו מעליב אותי

זה שעשינו פלייאוף זו תעודת עניות למערב.
&nbsp
ונכון שהווריורס על הילוך רביעי, שלא נאמר שאולי אפילו לא כ"כ אכפת להם להפסיד כי זה יתן לסטף עוד כמה ימים להחלמה עד הסדרה הבאה, אבל גם כשהם בקיל מוד, כל עוד זה ללא סטף- הם לא עוברים את ניו אורלינס בכושר הזה, וכנראה לא היו עוברים גם את יוטה או יוסטון.
KD הוא בלי ספק רוצח אבל הווריורס הם הקבוצה הכי מפחידה בעולם קודם כל בגלל סטף, ההבדל איתו ובלעדיו כלכך תהומי.

לדעתי הם עוברים את ניו אורלינס גם בלי קרי

אבל כולם יצטרכו להתאמץ לשם שינוי

FrecCo

Member
הרגע הזכירו עובדה מעניינת. זאזא פאצ'ולה לא בסדרה

כלומר, הוא באמת לא בסדרה, לא ראה פרקט בפלייאוף עד כה, והוא היה בחמישייה רוב העונה.
&nbsp
כשקוואי לא על המגרש אין צורך לפצוע אף אחד?

גולדן מגעילים אותי

משחקים בהילוך שני כדי שקרי יוכל לנוח עוד כמה ימים

rapgamer4ever

New member
אתה יודע זה לא שקליי מחטיא זריקות בכוונה

גולדן מובילה 3-0 ולא בדיוק נלחמת על חייה, אפשר להבין את זה. אני לא מקבל את הטענה שהם משחקים במטרה לתת לקרי עוד מנוחה, הם אנסו את הספרס בריבאונד במשחק הזה אבל פשוט לא קלעו זריקות. דוראנט כמעט ניצח את זה לבד אבל רק כמעט.

FrecCo

Member
מאנו: "אני אחליט מתי הקריירה שלי תיגמר"

מדהים
החליט שהוא רוצה עוד משחק אחד אחרון
Did it his way
&nbsp

rapgamer4ever

New member
לדעתי הוא יכול להמשיך עוד עונה

הזוי לומר את זה אבל מאנו עדיין מרגיש כמו היוצר הכי מסוכן שלכם אוף דה דריבל. פיזית לא נשאר לו כלום ולראות אותו משחק זו העדות הכי חזקה לרמת ה-IQ כדורסל שיש לבנאדם הזה בראש, פשוט מטורף.

Cade Foster

New member
יש בסדרה בין קליבלנד ואינדיאנה המון אנרגיות

אבל 0 כדורסל. הסדרה מונחת על הרצפה ומחכה לקבוצה הראשונה שתפסיק את הנגריה. זאת לא תהיה אינדיאנה אם לאנס סטיבנסון יהיה הסקורר הראשי שלנו.

אגב, בעית העבירות המוקדמת של לאב - אולי הצילה לקליבלנד את הסדרה. ההגנה ב100 רמות יותר טובה בהיעדרו, וטוב עשה לו שלא החזיר אותו מאז גם במצב ש2 עבירות זה כבר לא מסוכן.

OrEl74

Well-known member
מנהל
כמה שאוהבים לקטול את לאנס

בעיניי הוא השחקן הכי חשוב בסדרה הזאת, רק תראה איך לברון משחק כשהוא על המגרש.
לא שהוא כזה שחקן ענק או שומר גדול אבל יש לו דרך להיכנס לברון מתחת לעור ולהוציא אותו משיווי משקל.
לצורך העניין, בדקות ההכרעה לברון חדר לסל 4 פעמים בדיוק באותה צורה כשמיילס טרנר שמר עליו (שחקן בדיחה אגב)
אני מאמין שמול סטמבנסון זה לא היה קורה ושוב, לא כי הוא כזה שומר טוב אלה פשוט אחרי החדירה הראשונה הוא היה תופס את לברון ויוריד אותו לרצפה כמו שהוא אוהב לעשות וכמו שאנחנו מכירים את לברון, הוא לא היה מנסה להיכנס לסל שוב.
&nbsp
&nbsp

הוא loose canon. לפעמים הוא עושה מהלכים טובים ולפעמים שטויות

לא הייתי רוצה אותו בקבוצה שלי. אבל לאינדי אין סגל מספיק עמוק בשביל פריבילגיות כאלה והיא חייבת להמר שבסופו של דבר הוא יביא יותר לשולחן ממה שהוא מוריד ממנו.
&nbsp
לא הסכמתי בכלל עם השדרים של אינדי בקשר לעבירה שלו על גרין 9 שניות לסיום המשחק. זאת הייתה עבירה לכל דבר כשהוא תופס את הידיים של גרין ותוך כדי דופק לו איזה קומבו ג׳ודו לפנים (מניח שזה לא המונח המתאים אבל שיהיה)..

rapgamer4ever

New member
אני מרגיש שאינדיאנה קצת נחנקו

הייתם יותר טובים ועדיין הפסדתם איכשהו. קוליסון שמוביל את הליגה באחוזי שלוש החטיא זריקות wide open. לייאפים של יאנג וסבוניס הלכו החוצה. אולדיפו קולע רק זריקות משוגעות, כשהוא פנוי זה בחוץ.
אני לא מסכים איתך לגבי לאב, זה היה משחק גרוע שלו אבל בעיקר בהתקפה.
&nbsp
ללברון יש אחלה מספרים בסדרה אבל הוא לא דומיננטי כמו בעונות קודמות. 3 משחקים הגיעו לקלאץ' והוא לא השתלט על המשחק באף אחד מהמקרים. היו לו מהלכים טובים פה ושם אבל יותר מדי ג'אמפרים וזריקות רעות, או סתם מסירות סתמיות. לא כך נראה השחקן הטוב בעולם.
&nbsp
לדעתי קליבלנד עדיין פייבוריטית מתוקף הביתיות שלה אבל יש לה מזל שהסדרה הזאת ב2-2. אני בכל מקרה אשמח ל-7 משחקים, ההתרסות של לאנס כלפי לברון משעשעות אותי מאוד.

Cade Foster

New member
מאוד נחנקו

אנחנו לא יכולים לחבר יותר ממחצית אחת של כדורסל חיובי מאז שנגמר גיים 1, בדרך כלל פחות. הפעם כרגיל רדפנו בפתיחה, רק שלדקות הסיום לא הופענו.
&nbsp
אני בונה על זה שלברון לא נח בסדרה הזאת, הוא היה די פאסיבי רוב המחצית השניה, הבעיה היא שאנחנו לא יודעים לנצל את זה, בחלקים גדולים מידי של המשחק אנחנו אובדי עצות בהתקפה.

rapgamer4ever

New member
עכשיו דוקא יש ללברון יומיים מנוחה

זוכר שדיברנו לפני הסדרה שאתם יכולים לעשות אפסט, אבל יש את המחסום המנטלי של להמר נגד לברון? אז האמת היא שלברון לא כזה גדול בסדרה ולא משתלט עליה ברגעי משבר כפי שציפיתי, אבל אינדיאנה גם לא קבוצה שהראתה שיש לה שיניים.
מבחינת כדורסל נטו זו סדרה של 4-2 אינדי. רוב הזמן אתם יותר טובים. יכול להיות שזו גם תהיה התוצאה הסופית אבל בודאי שהייתם יכולים להיות ב3-1 אם רק הייתם מנצלים קצת יותר טוב את ההזדמנויות שסידרתם לעצמכם.
&nbsp
במידה וקליבלנד כן תעבור סיבוב, בכל זאת הם פייבוריטים בשלב הזה, אני לא בטוח מי תהיה הקבוצה במזרח שתדע להרוג את הגופה המפרפרת הזאת. טורונטו יותר טובה מכם אבל המצ'אפ שלה מול קליבלנד פחות טוב וגם לא חסרים לה שלדים בארון.
מהבראקט השני יכולה להגיע כל אחת מבין בוסטון/פילדלפיה/מילווקי. לראשונה אני מאמין שאין מספיק כוח אש לגבור על קליבלנד. השנייה כנראה מסוגלת על הנייר אבל לך תדע איך יתמודדו כל הילדים האלה במעמד ובאיזה בריאות יגיע אמביד. השלישית עלולה פשוט לא להופיע בכל משחק נתון.
קליבלנד מרגישה כמו אימפריה מתפוררת אבל אף אחת מהטוענות לכתר לא משכנעת מספיק בשלב הזה. אולי אם אינדיאנה בכל זאת תצליח לעבור את הקאבס אני ארגיש יותר בנוח לשים את הכסף שלי על טורונטו.
או, שלמרות הכל, זה שוב יהיה לברון בגמר שמיני ברציפות...

בוא נשים דברים בפרופורציה. לברון לא כזה גדול?

32.5 נקודות ב-63 TS% ובנוסף 12 רבאונד ו-8 אסיסטים על 3.3 איבודים ב-43 דקות. מה עוד הוא אמור לעשות? להיות עוד יותר יעיל? לשים 37 נקודות?
&nbsp
אני גם לא בטוח אם נכון להגיד שהכדורסל משקף 4-2 לאינדי. צריך לזכור שמאז המשחק הראשון, קליבלנד פתחה פער רציני בכל אחד משלושת המשחקים הבאים, רק כדי לאבד אותו בהמשך ולהחזיר את הניצחון בשניים מהם.
&nbsp
מסכים עם הפסקה השנייה. קליבלנד עדיין יכולה לצאת מהמזרח, אבל זה בעיקר בגלל שהיריבות לא מדהימות.

rapgamer4ever

New member
המספרים טובים אבל האימפקט לא אותו דבר

אתה לא יכול לומר לי שזו סדרה מהגדולות של לברון... בהתקפה או בהגנה.
לשאלתך אני מצפה ממנו להכריח את אינדיאנה להביא עליו שמירות כפולות כי לא לאנס ולא בוגדנוביץ' ולא יאנג אמורים להתמודד איתו באחד על אחד, וזה מה שקורה רוב הסדרה. אני גם מצפה ממנו להכריע משחקים בקלאץ' כמו שראינו אותו עושה בשנים קודמות, דרך כניסות אגרסיביות לצבע ומהלכי הגנה שמשנים משחק. זה לא קורה בסדרה הזאת.
&nbsp
להתרשמותי אינדיאנה מגיעה לזריקות יותר נוחות מאשר קליבלנד אבל לא קולעת את המבטים האלה באחוזים הרגילים שלה. מעניין יהיה לראות סטט' בנושא.

למעלה