הלילה משחקי wild west חשובים

rapgamer4ever

New member
הלילה משחקי wild west חשובים

22:30: קליפרס- דנבר: הייתי אומר שהקליפרס נאבקים על חיי הפלייאוף שלהם, אבל האמת היא שגם אם ינצחו עד סוף העונה צריך לקרות תסריט מאוד יוצא דופן כדי שיכנסו לפלייאוף. בתכלס הם בחוץ וניצחון כאן ישאיר להם סיכוי בעיקר מתמטי. לדנבר בהחלט יש על מה לשחק.

ניקס- מילווקי.
שיקאגו- ברוקלין.

יוסטון- אוקלהומה: המשחק המרכזי. השתיים סיפקו מפגשים אטרקטיביים העונה. לת'אנדרס זה משחק מאוד חשוב בעוד שיוסטון תשמח להרוס לה ולשמור על המאזן הנדיר במשחקים בהם משותפים פול, הארדן וקאפלה.

גולדן- פליקנס: סיטואציה די דומה, לפליקנס כל משחק הוא קריטי בשאלת ההשתתפות שלהם בפלייאוף והמיקום. לגולדן בעיקרון אין על מה לשחק אבל היא תרצה ליצור מומנטום חיובי לקראת הסיבוב הראשון ולכן פייבוריטית כאן.

סאן אנטוניו- פורטלנד: הספרס עוד עלולים להסתבך, נשאר להם מפגש בחוץ מול הפליקנס והם ממש לא ירצו להשאיר סימני שאלה למחזור האחרון. פורטלנד עדיין לא הבטיחה סופית את המקום השלישי. לילארד כנראה חוזר להרכב.

OrEl74

Well-known member
מנהל
דנבר עומדים במשימה ומנצחים את הקליפרס

הקליפרס רישמית בחוץ
דנבר חולקת את אותו מאזן כמו של מינסוטה והמשחק ביינהן הופך להיות סופר קריטי.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

OrEl74

Well-known member
מנהל
ניצחון חשוב לפליקנס על גולדן

אוקלהומה ביתרון 10 על יוסטון ונראים בדרך לניצחון.
פורטלנד בפיגור מול הספרס וזה לא נראה טוב מבחינתם.

OrEl74

Well-known member
מנהל
הספרס מנצחים את פורטלנד, okc את יוסטון

ניצחונות חשובים לא רק במאבקי הפלייאוף אלה גם למקרה של מפגש בין הקבוצות בפלייאוף עצמו.
&nbsp
&nbsp

זה לא היה ברור לו? גם אם לא היה נפצע

קשה להאמין שהיה נשאר כל העונה בגולדן

OrEl74

Well-known member
מנהל
אז בגלל זה הוא היה צריך לוותר על ההזדמנות?

לא כל יום אתה מקבל הצעה לשחק בקבוצה הטובה בעולם וכספי חיבק את ההזדמנות שניתנה לו.
&nbsp
כל הכבוד לו!

Anfield

New member
ניצחון יפה, לא האמנתי שיקרה

יכול ליצור קצת מומנטום למרות שעדיין לא הייתי מהמר שננצח במיאמי. עכשיו שצריך רק עוד ניצחון אחד כדי להבטיח עליה בטח נראה תצוגה רשלנית והפסד ואז ניצחון ביתי על ממפיס.

Anfield

New member
שימו לב לשמירה של ווסטברוק על הארדן ברבע ה4

לא יודע אם זה יעבוד שוב אבל למשחק הספציפי הזה זה היה אחלה.
אדאמס גם נשאר על הספסל וגראנט ואברינס לקחו דקות חשובות.
יוסטון בערך הקבוצה היחידה בליגה שאדאמס לא אוכל לה את הצבע.

fatnoam

Active member
יוסטון לא באו מאה אחוז למשחק הזה

הם לא היו מספיק אינטנסיבים, הם כנראה סופרים את הדקות עד לפלייאוף.
&nbsp
ראסל שבר את הארדן בסוף, אני כל כך מקווה לראות את המאצ׳אפ הזה בלייב.

Cade Foster

New member
נראה שצריך לסמן ביומן את המשחק של דנבר מול מינסוטה

וואו, אם הוולבס הולכים גם השנה לראות את הפלייאוף מהבית אני בעד להעביר את הפרנצ'ייז למקום אחר.

rapgamer4ever

New member
מה שהכי נוראי

הייתה לנו הזדמנות מצוינת לנצח את דנבר השבוע וטעות השיפוט שהעניקה לנאגטס 2 זריקות והוציאה את טאונס ב-6 עבירות הכריעה את ההתמודדות הזאת. אני הרגשתי שאנחנו הולכים לנצח את זה עד אותה שריקה, ניצחון שם וכבר היינו מובטחים בפלייאוף עם הפנים להתקדמות בדירוגים הפנימיים.

fatnoam

Active member

ופאקינג לפטר את ת׳יבודו.

OrEl74

Well-known member
מנהל
יוטה מנצחים את הלייקרס ופותחים פער מהמקום השמיני

אמנם עדיין יש להם משחקים מול גולדן ופורטלנד ( משחק שיכול להעלות אותם למקום השלישי) אבל נראה שהם די סגרו את המקום שלהם בפלייאוף.

למעלה