משחקי שבת

rapgamer4ever

New member
משחקי שבת

פילדלפיה- מינסוטה: כנראה המשחק הכי קשה שנותר לנו עד סוף העונה, בבק טו בק בחוץ מול פילי. מצ'אפ מעניין בין אמביד לטאונס.

דטרויט- שיקאגו.
אורלנדו- פיניקס.

יוסטון- ניו אורלינס: כריס פול בחוץ, הארדן בספק ולפליקנס הזדמנות לגנוב ניצחון. מקווה שהארדן כן ישחק ויהיה פייר פייט.

ממפיס- לייקרס.
דאלאס- שארלוט.

rapgamer4ever

New member
כרמלו החריב לאוקלהומה את המשחק מול פורטלנד

עכשיו הת'אנדרס נצמדו לדבוקה במקומות 4-8 במקום להיאבק עם הבלייזרס על המקום השלישי.
בדקות האחרונות כרמלו סיים עם 0-4 מהשדה ואיבוד כדור קריטי אבל נגיד שכל זה נסלח... הגנתית הוא היה פשוט זוועה, לקחו עליו ריב' התקפה, הוא פספס רוטציות, הוא איבד את לילארד בפוזשן מכריע והראה בדיוק למה הת'אנדרס נכנסו לפיגור בדקות שלו וחזרו מהפיגור בדמות של ג'רמי גראנט, שחסרונו ניכר בהגנה.

נצל"ש - יום א' 25/3/18 - אינדיאנה - מיאמי: הארכה!

מפגש רביעי ואחרון העונה בין הקבוצות. 1 - כאן. 2 - כאן. 3 - כאן; דומאנטס סאבוניס [אינדיאנה] וחסן ווייטסייד [מיאמי] לא ישחקו. דומאס נפצע שוב והחמיר את הפציעה בקרסול, כך שיתכן שחזרתו למגרשים תידחה בזמן הקרוב; מיאמי גם ללא אריק ספולסטרה המאמן, אשר נמצא עם אשתו היולדת ניקי. ספולסטרה יחמיץ את משחקו הראשון בקריירה כמאמן. עוזרו, דן קרייג, ימלא מקום;

רבע א': טיילר ג'ונסון משלשל אותנו! לעזאזל איתו!
פתיחת 0-7 של מיאמי. 4 דקות מהפתיחה, טיילר ג'ונסון רושם שלשה שלישית במשחק. תמיד יש לי הרגשה שהווייט בוי הזה דופק את הקבוצות שלי, ורק שלי. את הקבוצות שלכם הוא לא דופק, נכון?

6 דקות מהפתיחה, טיילר ג'ונסון עם שלשה רביעית! חתיכת מניאק! מה אתה רוצה ממני? יתרון 10 למיאמי.

21-30 למיאמי בסיום הרבע הראשון. היתרון הגיע בשיא ל-14. לא רבע טוב שלנו התקפית. לא מצאנו את ה'גרוב', לא מצאנו את הסל, ומיאמי ניהלה אותנו כל הרבע. טיילר ג'ונסון הוביל עם 12 נק' [4 שלשות, ב-100% מהשדה!]. אצלנו, 8 שחקנים עלו על הלוח, שזה טוב, אבל רק 8 סלי שדה [7 מהם בצבע] ב-36%, שזה רע. מיאמי קלעה ב-63% [כולל 6 שלשות], וככה ההבדל הרגיש.

רבע ב': הספסל שלנו טוב מהספסל שלהם
ריצת 0-8 של אינדיאנה. לנס סטיבנסון בדקות טובות עושה את החיקוי הכי טוב שלו ללברון ג'יימס עם חדירות ראנינג-בק לתוך הסל.

4 דקות בתוך הרבע, אינדיאנה חוזרת לשיוויון, כל זה עם ויקטור אולדיפו במנוחה. היתה הרגשה באויר שההתפוצצות תבוא.

4 דקות לסיום המחצית, יתרון ראשון של אינדיאנה במשחק לאחר סל מחצי-מרחק של קורי ג'וזף! ריצת 0-7 של מיאמי בסיום הרבע מוחקת את כל הפרוגרס שעשינו ברבע הזה. 52-53 למיאמי במחצית. מיאמי במחצית בינונית אוברול. ברבע השני קלענו ב-58% מהשדה ומסרנו 8 אס', וזה עדיין לא היה רבע התקפי גדול, כלומר מיאמי שיחקה הגנה טובה בחלקים של הרבע. התקפית הם שיחקו רע מאוד, הגבלנו אותם על 40% מהשדה ו-3 אס' [לעומת 4 איבודים], והם שיחקו לידיים שלנו עם איבודי כדור לא-מחויבים, שזה המשחק שלנו בהגנה - להוציא לך את הכדור מהיד ולרוץ איתו לנקודות קלות. בם אדבאיו קלע 10 ברבע.

רבע ג': רבע שיוויוני במשך 11 דקות
אנו שומרים על היתרון כל הרבע, אבל לא מצליחים לברוח. הבריחה מגיעה בדקה האחרונה - יתרון 8 לנו. 74-82 לאינדיאנה בסיום שלושה רבעים של משחק. 11 נק' של תד יאנג ברבע, הוא הקלע המוביל שלנו עד כה.

רבע ד': ויקטור לניצחון. . .
פתיחה חזקה של מיאמי, המומנטום איתם, ההפרש רק נקודה.

קצת יותר מ-5 דקות לסיום, ג'יימס ג'ונסון קולע את השלשה ה-13 של מיאמי ונותן יתרון נקודה למיאמי. אולדיפו מגיב בצד השני עם שלשה משלו.

קצת יותר מ-3 דקות לסיום, חטיפה של קלי אוליניק על מיילס טרנר, רץ עד הטבעת, אבל נחסם! חסימה ענקית של תדאוס יאנג! חסימה שניה שלו התקפה שניה ברציפות על קלי אוליניק!

2:46 לסיום, איבוד כדור של אולדיפו - איבוד שני ברציפות של אינדיאנה, מוביל לנק' במתפרצת, וזה שיוויון 93 לכול. שוב איבוד בהתקפה - שלישי ברציפות, וגם הפעם זה מוביל לסל, הפעם של דראגיץ', שנותן יתרון 2 למיאמי עם קצת יותר מ-2 דקות על שעון המשחק.

בהתקפה, מיילס טרנר מחטיא זריקה נוחה. בצד השני, מיאמי מאבדת! במעבר אולדיפו מאבד! שוב איבוד! איבוד 9 שלנו ב-11 הדקות הראשונות של הרבע! לא היה כדבר הזה!

1:08 לסיום, מקבלים שריקה נגד מיאמי של 3 שניות בהתקפה, כדור שלנו. לא יודע מאיפה השופטים חשבו לשרוק את זה, אבל אין לי התנגדות. פסק-זמן.

חוזרים. אולדיפו חודר על כל ההגנה, נעצר בעבירה. ויקטור קולע מהקו 2 מ-2 וכופה שיוויון 95. בצד השני, דוויין ווייד מחטיא מחצי-מרחק! שלנו! חצי דקה לסיום, אולדיפו מחטיא זריקה מבחוץ, אבל משתלט על הריב' התקפה! עבירה על מיילס טרנר, שילך לקו. מיילס קולע 1 מ-2. יתרון 1 לנו, 22 שניות לסיום. פסק-זמן מיאמי - לכל קבוצה נותר פסק-זמן אחד. מיד חוזרים.

חוזרים. ג'יימס ג'ונסון חודר. . . רגע! עבירת תוקף! לא! הם שורקים עבירת מגן! מה ???? השתגעאתם???? מה?! עבירה מגן של תד יאנג, הם קוראים! בולשיט! כדור מהצד למיאמי. ג'יימס ג'ונסון משחק שוב את המהלך, שוב חודר, מוציא עבירה נוספת וילך לקו. ג'ונסון מהקו. . . קולע את הראשונה. ג'ונסון. . . מחטיא את השניה! זה טייל על הטבעת! יש! יש! ריב' שלנו! שיוויון 96, כ-7 שניות על השעון, פסק-זמן אחרון של אינדיאנה עם הזדמנות לנצח. שרטט אותנו מקמילן.

חוזרים. בוגדה יוציא. מוציא לויקטור, ויקטור מוריד שעון, חודר, מחליק על הפרקט, עולה לזריקה קשה. . . מחטיא. לא היה לזה סיכוי להיכנס. ויקטור החליק, מזלנו שלא שרקו צעדים. הולכים להארכה. שיוויון 96 בתום הזמן החוקי. בוי, או בוי. איבודי כדור הרגו אותנו ברבע הזה. רק 14 נק' התקפה [5 סלי שדה!], ו-9 איבודי כדור אשר הובילו ל-10 נק' מה-22 של מיאמי ברבע, כולל 7 נק' במתפרצות [אנחנו ללא נק' במתפרצות ברבע הזה].

הארכה: ויקטור לניצחון. . . טייק 2#
בהארכה, מיאמי עם 2 ניצחונות ב-6 משחקים העונה. אינדיאנה ללא הפסד ב-2 משחקים. כדאי לשים לב, שתד יאנג פותח על הספסל עם חמש העבירות שלו. במקומו - טרבור בוקר. מקמילן שומר אותו לפוזישנים האחרונים של ההארכה, בגלל ההגנה שלו וכל מה שמסביב שהוא יודע לתרום לנו. החלטה נכונה, אני מאשר. שמעת מקמילן? אתה היבנת? שלא תרים את האף. אני מאשר לך החלטות, הכל עובר דרכי.

3:23 לסיום המשחק, ויקטור מחטיא מתחת לסל, תד יאנג עם הריב' התקפה דוחק את זה פנימה וכופה שיוויון! בצד השני, מקבלים סל. בהתקפה, דרן קוליסון קולע את השלשה מהפינה! יתרון 1 לנו.

2 דקות לסיום הרבע, מיילס טרנר מקבל בהיי פוסט, מקפיץ את השומר שלו, חודר ומוצא את תד יאנג, שמסיים את זה בדאנק עוצמתי - 3 הפרש! המומנטום שלנו. משיגים עצירה בהגנה, ואז בצד השני אולדיפו קובבבבר את השלשה הענקית ! ! ! 6 הפרש ! ! ! YOU WIN BABY, YOU WIN ! ! ! פסק-זמן היט, 1:20 לסיום. *אימוג'י עושה את הדאב* זה נגמר! מיאמי לא תחזור מזה!

חוזרים. ג'וש ריצ'רדסון חודר בכוח ומוציא סל קשה. רק 4 הפרש. קוליסון מקבל בפינה. . . שוב צולף את זה! עכשיו זה בטוח, 7 הפרש - בול גיים!

23 שניות לסיום, קוליסון מחזיר שוב ל-7 עם סל פדוויי מחצי מרחק. 107-113 לאינדיאנה בסיום. למרות 14 שלשות של מיאמי [אך רק 1 ב-10 הדקות האחרונות, כולל חלק ההארכה] ב-40%, ולמרות ערב של 32 אס' וניצחון של מיאמי בנק' ממתפרצות [13-22]. עשינו ניצחון ראשון העונה במשחק שבו היריבה קולעת לפחות 14 שלשות ומוסרת לפחות 30 אס', וניצחון שלישי בלבד ב-17 משחקים שבהם היריבה קולעת לפחות 10 שלשות ומוסרת לפחות 25 אס'. ועכשיו זה רישמי: אינדיאנה מבטיחה מקום בפלייאוף 2018 ! הקבוצה שאף אחד לא האמין שתנצח יותר מ-20 משחקים, שלא לומר 30, שלא לומר 40, שלא לומר בואכה 50, הולכת נגד ההיגיון ועושה פלייאוף שנה שלישית ברציפות. באט מייק נו מיסטייק. העבודה לא הושלמה. אנו עדיין במאבק על הביתיות בסיבוב הראשון, והפנים קדימה למשחק הבא. קודם כל, ניקח את הלילה לחגוג עם חשפניות והרבה סמי הזיה, ומחר נקום לבוקר חדש שבו נשכח מה היה ערב קודם, כי לא היה כלום, כי אין כלום.

- המשך -

השחקן המצטיין: תד יאנג. 22 נק' [16-10 מהשדה, 1-0 משלוש, 3-2 מהקו], 9 ריב' [3 בהתקפה], 5 חט' ו-3 חס' ב-36 דקות;

ויקטור אולדיפו הקלע המוביל עם 23 נק' [21-8 מהשדה, 2-8 משלוש, 6-5 מהקו] ב-40 דקות. שיחק הכי הרבה מבין שחקני שתי הקבוצות. איבד לנו כדורים ברבע הרביעי, אבל גם קלע סלים חשובים; בויאן בוגדנוביץ' עם 18 נק' [2 שלשות]; קורי ג'וזף עם 9 נק', 10 ריב' [1 בהתקפה] ו-7 אס' [1 איבוד כדור] ב-31 דקות מהספסל. השלים את דרן קוליסון, ששיחק 30 דק' ותרם 12 נק', 8 מהן בהארכה [כולל 5 מ-7 האחרונות]; לנס סטיבנסון עם 8 נק' ב-22 דקות מהספסל. עשה את רוב הנזק בתחילת הרבע השני, ולמעשה את כל הנזק במחצית הראשונה. בחצי השני שיחק רק 6 דקות; בלי ששמתי לב, גלן רובינסון השלישי רושם את משחקו הטוב ביותר מאז שחזר מפציעה, עם 8 נק' ב-100% מהשדה [2 שלשות];

במיאמי, טיילר ג'ונסון עם 19 נק' [5 שלשות] ב-29 דקות. רבע ראשון גדול, כאשר כל הנק' שלו הגיעו עד הרבע השלישי, ברביעי לא הופיע ובהארכה לא שיחק; ג'יימס ג'ונסון עם 15 נק' ו-9 ריב' [2 בהתקפה]; ג'וש ריצ'רדסון עם 10 נק' ב-40 דקות; קלי אוליניק עם 12 נק', 9 ריב' [1 בהתקפה], 9 אס' [4 איבודי כדור] ו-3 חט' ב-32 דקות מהספסל; דוויין ווייד מסיים עם 13 נק' ו-7 אס' [1 איבוד כדור] ב-27 דקות מהספסל;

ליין ליף: טי ג'יי התלבש, אבל לא שיחק.

** בוידאו, סיכומון קצר של הדקות האחרונות של המשחק.

** בתמונה המצורפת -- ויקטור אולדיפו מחבק קשישות וחותם על תינוקות כאילו היה בקמפיין בחירות לראשות העיר. עוצר וחותם לכל דורש, אפילו נותן את נעלי המשחק לאוהדים הצעירים. בלו קאלר גאי. אין כאלה אנשים היום, לא מייצרים כאלה יותר. אם ויק היה רץ לתפקיד הגאברנר של אינדיאנה, או-או, אתם יכולים להיות בטוחים שגם היה מנצח. איש יקר לנו, בחור עם מידות טובות, ואני שמח שהוא שלנו.

המשחק הבא -- יוצאים למסע חוץ במערב. את העבודה עשינו, כך אני מרגיש, במשחקים האחרונים, ולקחנו משחקים שהרגשתי שהיו קשים 'על הנייר'. מתחילים בגולדן סטייט [ג'] למשחק שעד לפני שבועיים לא הייתי בונה עליו, אבל בשל ריבוי פצועים אצל האלופה - אם כי, בתקווה שעמרי כספי ישחק ויצטיין - אנו פייבוריטים לדעתי, לא פחות. נבוא צנועים.

Cade Foster

New member
האמת שאני שמח שלא נפגוש את מיאמי בפלייאוף

חוץ ממשחק החוץ מולם שנגמר ב25 הפרש בתקופה הכי טובה שלנו העונה (והכי גרועה של מיאמי) כל משחק נגדם היה תסכול שאין כדוגמתו. הם טובים בלשמור על הקשת, אנחנו די גרועים בזה, זה מייצר להם מצ'אפ טוב מאוד מולנו. במשחק שעבר זה היה עוד יותר קיצוני עם 1 מ18 שקלענו מחוץ לקשת.
&nbsp
אני לא חושב שנסיים 4 האמת, הלו"ז של פילי פשוט קל מידי. נשארו להם 3 משחקים מול קבוצות רציניות - כולם בבית (קליבלנד, דנבר היום בלילה ומילווקי בערב הסיום של העונה הסדירה). כל השאר מול קבוצות לוטרי שיודעות שהן בלוטרי ומתרכזות בלהפסיד.
&nbsp
לנו נשארו 2 משחקי בית (ביניהם גולדן סטייט שאולי תקבל בחזרה עד אז את כולם חוץ מקרי). מצד שני, רק ל2 (קליפרס ודנבר) יש על מה לשחק, אולי נצליח לנצל את זה לטובתנו.
&nbsp
אבל עזוב שטויות, מי האמין שננהל את החישובים האלה כבר ב26 למרץ...

OrEl74

Well-known member
מנהל
מינסוטה לא רוצים פלייאוף? להפסיד לממפיס זה די עצוב

rapgamer4ever

New member
לחלוטין הפסד עצוב

הפסדנו העונה פעמיים לפיניקס ופעמיים לממפיס. לרוב זה נובע מערב קליעה זוועתי משלוש. הפעם זו לא בדיוק הייתה הסיבה אלא שהגריזליס עצמם הפציצו שלשות (15-31), לחצו על הכדור וכפו עלינו הרבה איבודים.
אני לא חושב שההפסד הזה יעלה לנו במקום בפלייאוף אבל בהחלט שם אותנו בעמדה של מקומות 7-8 כלומר מפגש מול אחת הגדולות בסיבוב הראשון. רק ניצחון מול דנבר בחוץ או מול יוטה אצלנו בבית יתקן את ההפסד הזה.

Anfield

New member
גם אנחנו הפסדנו הרבה לנמושות, זה לא נדיר

לדעתי יש לנו יותר הפסדי נמושות מלכם.
זה לא מפתיע אותי כשאנחנו מפסידים לכל קבוצה, ביום נתון אנחנו יכולים לנצח את גולדן ולהפסיד לדאלאס.

rapgamer4ever

New member
טוב אתם בכלל זורקים זין

ובאיזשהו מקום יכולים להרשות לעצמכם יותר מאיתנו.

Anfield

New member
כי?

השחקנים אצלנו לקחו אליפות מתישהוא?
סתם מנטליות עלובה.
בסוף ניפול על יוסטון ונקבל בראש.

rapgamer4ever

New member
בכל זאת יש לכם יותר קבלות מאיתנו

קבוצה שלא ראתה פלייאוף מאז 2004.
אני גם לא חושב שלאוקלהומה זה טוב הסוויץ' הזה שהיא מדליקה ומכבה, אבל בכל זאת יש לכם מרווח טעות גדול יותר מאיתנו.
אם תפגשו את יוסטון בסיבוב הראשון תאכלו אותה. לא נראה לי שזה יקרה, יותר סביר שמינסוטה או הפליקנס יסיימו 8.

picki23

New member
כי יש לכם טופ 10 בשלושה עמדות

ראסל ווסטברוק זה כנראה הרכז ה3 -5 הטוב ב NBA

סטיבן אדמס שחקן ענק.

ופול ג'ורג' טופ 10 בעמדה שלו, אומנם עונה לא משהו אבל הוא 3 &D

למעלה