משחקי שישי

rapgamer4ever

New member
משחקי שישי

אינדיאנה- קליפרס: משחק חשוב לפייסרס במאבקי מיקום, קריטי לקליפרס במאבק על הגעה לפלייאוף.
וושינגטון- דנבר: כנ"ל.
קליבלנד- פיניקס.
ניו יורק- מינסוטה: כבר הסתבכנו במשחקי חוץ שאמורים להיות באנקר. מקווה לא להסתבך כאן מול קבוצה בטנקינג.
טורונטו- ברוקלין.
שיקאגו- מילווקי.
אוקלהומה- מיאמי: יש פוטנציאל למפגש מעניין.
סאן אנטוניו- יוטה: מופרדות ע"י משחק אחד ביניהן, שתי הקבוצות שנראות בדרך הנכונה לפלייאוף מנסות להימנע ממקומות 7-8.
פורטלנד- בוסטון: קיירי בחוץ ונמנע מאיתנו המצ'אפ המסקרן שלו מול לילארד.
גולדן- אטלנטה: קרי צפוי לחזור ולהתחיל בהסרת חלודה לקראת הפלייאוף. שלושת האולסטארים הנוספים עדיין בחוץ.

OrEl74

Well-known member
מנהל
סטף נפצע... שוב

ג'אוול מנתר, נוחת לסטף על הרגל וגורם לו למתיחה ברצועה.
עדיין לא ברור כמה זה חמור אבל כשאנחנו רגע לפני הפלייאוף, זה בהחלט עלול להיות קריטי.
&nbsp
&nbsp

rapgamer4ever

New member
זו נראית כמו פציעה של כמה שבועות

בעוד כמה שעות יצא timetable ונקבל דיווח יותר קונקרטי.

OrEl74

Well-known member
מנהל
3 שבועות לפחות

אני מעריך שהוא יפספס את הסיבוב הראשון של הפלייאוף שאותו הם אמורים לעבור גם בלעדיו.

FrecCo

Member
משחק פלייאוף מטורף בסן אנטוניו

מצליחים לנצח אחרי הארכה למרות GOD MODE של דונובן מיטשל בדקות ההכרעה. משחק בקצב מבהיל. למרקוס ממשיך לשחק ברמת MVP.

Cade Foster

New member
ניצחון חשוב

בוגדנוביץ' הפעם היה במוד קליעה וזה הספיק, אבל שוב פעם נראה שאנחנו פשוט לא מסוגלים להרוג משחקים. אני לא מכיר עוד קבוצה שבתוך רבע אחד מסוגלת גם לפתוח פער 18 וגם לאבד אותו כמעט לגמרי.
&nbsp
וושינגטון שמטה משחק בבית נגד דנבר וזה נותן לנו קצת מרחק מהם. בנוסף שמעתי שקרי ייעדר לפחות שבועיים, מה שאומר שהוא לא ישחק נגדנו ב2 המשחקים וזה אולי פותח לנו חלון לקחת משחקים שלא היינו אמורים לקחת, חבל שבגלל דברים כאלה יוכרע מי תיקח את הביתיות...

אינדיאנה - לוס אנג'לס קליפרס: שמטנו יתרון 18!

פרולוג: אשתף אתכם במה חלמתי הלילה, לא שזה מעניין אתכם. חלמתי על מכות במשחק כדורסל בין הפועל חולון, שאת מדי הקבוצה זיהיתי בודאות, לבין הפועל ירושלים, שאותה זיהיתי תחילה כהפועל תל-אביב. מה שקרה זה כזה דבר: המשחק התנהל בשליטה מוחלטת של ירושלים, ברמה כזאת שחולון לא הצליחו להעביר את החצי. חלמתי שיחזקאל סקוורר [במציאות שחקן גליל גלבוע, אבל בחלום שלי, במדי חולון], מנסה להוציא חוץ מתחת לסל שלו. הסיטואציה היתה כל כך לוחצת מבחינת חולון אחרי כמה פוזישנים שאיבדו לסלים קלים של ירושלים, וכל הקהל מסביב שעשה לי המון רעש בתוך הראש, שבניסיון להרחיק את ג'רום דייסון ממנו, פשוט העיף עליו את הכדור בחוזקה. דייסון "השתגע", משל "הסתובב לו מכסה הקומקום", ובתגובה התחיל להכות באגרופיו את סקוורר, שנפל למשכב על הפרקט ונפצע באפו עד זוב דם. התיגרה הפכה המונית, ובמקום להרחיק, שאר השחקנים החלו משתתפים, חובטים ומכים זה בזה. התעוררתי בבהלה. קמתי, שתיתי כוס מים קרים, לאחר מכן הטלתי מימיי [אגב, מבלי להוריד מים או לרחוץ ידיים, אם שאלתם את עצמכם] וחזרתי לישון. וזהו. מה מסתבר? שהיום יש משחק בין חולון לירושלים. לא ידעתי! באמת שלא ידעתי! באמת שלא שמעתי! צירוף מקרים!

מפגש ראשון העונה בין הקבוצות; אינדיאנה עם ההגנה הטובה בקונפרנס המזרח מאז החזרה מפגרת ה'אול סטאר' [סופגת 99.5 נק' למשחק];

רבע א': היתרון עובר מצד לצד
בדקות הראשונות אני לא מזהה יתרון מאיים במשחק של הקליפרס. אולי למעט טובאייס האריס, שהוא קנון נגדנו העונה [במדי דטרויט]. אני חושב שאנו נראים טוב. אומרים שלוחם בספורט המקצועני, למשל ב-MMA, יודע אם זה "היום שלו" - ניצחון או הפסד - כבר מהיציאה מחדר ההלבשה, שזה משהו בהרגשה. רוצה לומר, יש לי הרגשה טובה לגבי המשחק הזה. אני כותב את זה במהלך הדקות הראשונות, כלומר לא יודע את תוצאת הסיום. אבל רק יכול לנחש על סמך מה שאני רואה בדקות הראשונות, שאנו עובדים מסודר ומכתיבים את הקצב הנכון לנו. הגעתי עם מחשבות עמוקות היום וזה לא טוב לנו כאשר אני עובד תחת מגבלת תוים. תתרכז, אליקו! תתרכז!

הקליפרס מאפשרים חילופים בהגנה שיוצרים המון מיסמצ'ים לטובתנו. אם זה ימשיך ככה, סיכויינו טובים במשחק הזה. אמצע הרבע, ויקטור אולדיפו עם נקודות ראשונות במשחק, דרך הקו. ריצת 1-9 של אינדיאנה מחזירה לנו את היתרון, אבל 27-28 לקליפרס בסיום הרבע הראשון. אולדיפו ללא סל שדה ברבע, אבל 4 מ-4 מהקו. בויאן בוגדנוביץ' לא נכנס טוב למשחק, אבל אז קלע 3 צ'אקות ברציפות. הקליפרס הלכו 11 מ-19 מהשדה [58%]. דיאנדרה ג'ורדן עם 8 נק' ו-5 ריב', וטובאייס האריס עם 7 נק', שיחקו את כל הרבע והובילו בשורות האורחת.

רבע ב': ממשיך להיות שיוויוני, שתי הקבוצות לא מייצרות בריחה בדקות המומנטום
הפתיחה שייכת לקליפרס, אבל אין בריחה. אינדיאנה עושה את הריצה שלה, אבל אין בריחה. מהלך אנד וואן גדול של בויאן לקראת סיום נותן יתרון 5 - היתרון הגדול ביותר שלנו במשחק עד כה. 53-58 לאינדיאנה במחצית. אולדיפו, בפעם הראשונה העונה, מסיים מחצית ללא סל שדה. אבל מחצית גדולה של בוגדנוביץ', ורבע שני של 10 נק'. בקליפרס, שני שחקני ספסל מובילים - לו וויליאמס עם 8 נק' ו-4 אס', ומונטרז הרל עם 9 נק' - אחראים ל-17 מ-25 הנק' של הקליפרס ברבע השני. מחצית ראשונה טובה. לשתי הקבוצות היו הזדמנויות לעשות "נזק", אבל זה לא קרה. אינדיאנה רק ב-47% מהשדה, אבל עם 16 אס'.

רבע ג': זה מגיע ל-18 הפרש, אבל עוד מוקדם לחגוג
ויקטור פותח את המחצית השניה עם שלשה - סל שדה ראשון במשחק! אוקיי, אוקיי, הוא מתחמם, אוקיי. בהמשך, חטיפה בהגנה מובילה לשלשה של בוגדנוביץ' בצד השני, אבל דריכה על קו החוץ, מבטלת את הסל - נשארים ב-11 הפרש. יכול היה להיות משמעותי למומנטום אם הינו עולים ל-14. כל זה מאבד חשיבות, כאשר מיד עולים ל-13 הפרש, ובכך אינדיאנה נמצאת בריצת 4-17 במהלכן של כ-4 דקות ראשונות. דוק ריברס לוקח פסק-זמן.

חוזרים מהטיימאאוט, אבל רגע, מה? פסק-זמן נוסף של דוק ריברס! ריברס העצבני קורא פסק-זמן נוסף לאחר ששחקניו לא מריצים את התרגיל המתוכנן, והוא כועעעעעעס. מה שנקרא, 'ניחר אפו', ובלי עין הרע, יש לו אף לנחור בו.

בהמשך, הקליפרס חוזרים למשחק ונכנסים לרצף טוב. רצים 2-11, ומורידים לחד ספרתי - 9 הפרש. בסיום הרבע השלישי התוצאה היא 76-82 לאינדיאנה. אינדיאנה פתחה את הרבע בריצת 4-17, הקליפרס סיימו את הרבע בריצת 7-19. שתי הקבוצות ב-45% מהשדה ברבע הזה. אולדיפו עם 8 ובוגדנוביץ' עם 7, הובילו.

רבע ד': יכל להיגמר אחרת
8 דקות לסיום, ההפרש יורד ל-1 בלבד. 7:35 לסיום, פלוטר של טובאייס האריס נותן יתרון ראשון לקליפרס במחצית השניה. בדקות הבאות מחליפים סלים, לו וויליאמס מתעורר ומשתלט על העניינים.

3:09 לסיום, אוסטין ריברס חודר על כל ההגנה וקולע את הלייאפ - 1 הפרש לקליפרס. בהתקפה, דרן קוליסון יוצא מהפיק אנד רול ועולה לשלשה - בפנים! לא, לא שלשה, רק סל ארוך לשתיים, שהרי דרך על הקו - 1 הפרש לנו. בצד השני, ריברס קולע מהקו 2 מ-2 ומחזיר את היתרון לקליפרס - 1 הפרש. בהתקפה, אולדיפו חודר, נעצר בעבירה. קולע מהקו 1 מ-2 , ושם אותנו בשיוויון 100 לכול! 2:17 לסיום. בשלב הזה, 2 פסקי-זמן לכל קבוצה. בצד השני, החטאה של וויליאמס ביציאה מהסקרין - זריקה לא פשוטה, אבל מונטרז הרל על האופנסיב ריבאונד, מתקן ונותן 2 הפרש. בהתקפה, בוגדנוביץ' מקבל, עולה לזריקת פלוטר, קולע! שיוויון 102, קצת יותר מדקה לסיום. בהגנה, לו וויליאמס נקלע לטראפ, עזרה טובה של מיילס טרנר עליו, ומאבד! כדור שלנו! בהתקפה, קוליסון מנסה לחדור, אבל נתקע. הולך אגו, מבודד, עולה לזריקה מחצי מרחק על לו וויליאמס - קולע! סל ענק של דרן! 2 הפרש לנו! פסק-זמן קליפרס, 1:08 לסיום.

חוזרים מפסק הזמן. ויקטור אולדיפו במהלך הגנה משובח מוציא לטובאייס האריס את הכדור! שלנו! בהתקפה, קוליסון בפיק אנד רול עם טרנר, עולה לזריקה - מחטיא, אבל תד יאנג על הריב' התקפה, מתקן! מהלך גדול של תד! מהלך של משחק! 4 הפרש, 36 שניות לסיום! פסק-זמן אחרון של הקליפרס, זה בכיס שלנו. אבל רגע, רגע, אסור לחגוג. לשמור על צניעות. תנו לי עצירה.

חוזרים. האריס חודר, משחרר זריקה מוזרה - ספק מסירת לוב לדיאנדרה ג'ורדן, ספק פלוטר - מחטיא אירבול. כדור שלנו. פסק-זמן מקמילן, לארגן את השחקנים, 28 שניות על השעון.

חוזרים. אולדיפו נשלח לקו. מדייק פעמיים. 6 הפרש. בול גיים. 104-109 לאינדיאנה בסיום. סיימנו את המשחק בריצת 2-9. 25 שינוי יתרון במשחק, כולל 12 רק ברבע האחרון. הקליפרס קלעו את הזריקות שלהם ברבע הרביעי [69%], אבל הגבלנו אותם על 11 סלי שדה תוך שאנו מנצלים 4 איבודי כדור ל-9 נק'. מחצית שניה טובה שלהם, משחק לא רע בכלל, אבל הקבוצה הטובה יותר ניצחה, והינו ראוים לניצחון.

השחקן המצטיין: בויאן בוגדנוביץ'. 28 נק' [18-12 מהשדה, 6-3 משלוש, 1-1 מהקו] ב-33 דקות; ויקטור אולדיפו עם 18 נק' [16-4 מהשדה, 10-3 משלוש, 8-7 מהקו] ב-37 דקות. הלך 0 מ-7 מהשדה בחצי הראשון. קלע 14 נק' מה-18 בחצי השני; תד יאנס עם 16 נק' [2 שלשות] ו-10 ריב' [2 בהתקפה]; דרן קוליסון עם דאבל-דאבל של 13 נק' ו-10 אס' [2 איבודי כדור] ב-28 דקות; לנס סטיבנסון תרם 13 נק' ב-17 דקות מהספסל;

בקליפרס, לו וויליאמס עם 27 נק' [18-10 מהשדה, 6-4 משלוש, 3-3 מהקו] ו-10 אס' [2 איבודי כדור] ב-36 דקות. קלע 17 מה-27 במחצית השניה, כולל 12 ברבע האחרון; טובאייס האריס עם 18 נק' [2 שלשות] ב-39 דקות. קצת נעלם במחצית השניה, לא לקח על עצמו מספיק; דיאנדרה ג'ורדן מסיים עם דאבל-דאבל של 14 נק' [6 מ-6 מהשדה] ו-11 ריב' [2 בהתקפה]. הגיע למשחק עם ממוצע קריירה של 6.4 נק' למשחק נגד אינדיאנה [הנמוך ביותר שלו נגד קבוצה בליגה]; מונטרז הרל עם 16 נק' ב-19 דקות מהספסל, היה מהבולטים בקליפרס;

ליין ליף: טי ג'יי התלבש, אבל לא שיחק.

המשחק הבא -- משחק בית אחרון לפני צאתנו למסע בחוף המערבי. פוגשים את מיאמי [א'].
</

יש כאן עוד אנשים שמקווים שאינדי יגיעו לגמר רק כדי לקרוא

את אליקו עד הסוף?

rapgamer4ever

New member
בהחלט

וגם כי זו קבוצה שמשחקת חזק ומשיגה תוצאות טובות מהמצופה באופן עקבי.
אם קליבלנד תהיה בבראקט של טורונטו ואינדיאנה תהיה בבראקט של בוסטון, בהתחשב בסימן השאלה סביב קיירי, זה לא יהיה מופרך לשים את התקרה של הפייסרס בגמר המזרח.

י ו א ב

New member
בשביל זה אינדיאנה תצטרך לסיים לפני לברון

איכשהו, כיום, קשה לי לראות את זה קורה.

נופּ. זה רק אתה.

כשהתכוננתי לעונה, לא תיכננתי שנגיע רחוק. כולם יודעים שאני ה'מנחוס' של קבוצות ואיתי לא עושים פלייאוף. כשעמרי עזב את סקרמנטו הם עשו מסיבה, כי ידעו שאני עוזב גם. אז תיכננתי לסיים את העונה בשלב מוקדם, לא ידעתי שיהיה על מה לשחק. והנה, ביום חמישי מתחילה לי עונת הבייסבול [מתחילה בתאריך המוקדם ביותר בהיסטוריה של הענף, וכל 30 הקבוצות ישחקו ביום הפתיחה לראשונה מזה 50 שנה -- בגללי, כי אמרתי להם שזה בסדר להקדים את העונה, מפני שלאינדיאנה לא יהיה על מה לשחק].

קיירי גמר את העונה וכנראה גם את הפלייאוף

לא מתכוון לעשות יותר ליג פאס... הפציעות האלו הפכו למגפה בשנים האחרונות
&nbsp

י ו א ב

New member
החיים בלי קיירי...

לפחות עד לסוף הסיבוב הראשון, אם נשרוד אותו.
אז בשישי, ניצחנו ניצחון שאישית לא חשבתי שנשיג. פורטלנד בחוץ עם טונה פצועים...יש אופי!
עכשיו שני משחקים לא קשים במערב, ואח"כ משחק קשה ביוטה.
זה לזמן הקרוב, וישר אחרי זה, טורונטו.
ג'יילן בראון יחזור אני מקווה בעוד משחק או שניים.
סמארט וקיירי, יחמיצו את הסיבוב הראשון של הפלייאוף...
באסה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
גולדן ויתרו על האפשרות לסיים ראשונים

הלילה הם עלו עם הרכב מילואים בלי אף זאחד מהכוכבים וחטפו בראש מיוטה שתופסת כרגע את המקום השמיני בפלייאוף במערב
&nbsp

למעלה