הערב משחקים טובים בשעה מוקדמת

rapgamer4ever

New member
הערב משחקים טובים בשעה מוקדמת

19:00: טורונטו- אוקלהומה: הראפטורס צמודים בטבלה לגולדן סטייט
בעוד שאוקלהומה ניצחה 5 רצוף, גם אם לא בצורה הכי משכנעת. ניצחון באולם הכי ביתי בליגה בהחלט ישנה את התמונה הזאת.

ניו אורלינס- בוסטון: אז בבוסטון בראון וסמארט בחוץ, יתכן שגם קיירי. לפליקנס יש צ'אנס לנצח קבוצה טובה מהם אפילו שגם הולידיי בספק.

מינסוטה- יוסטון: שתי הקבוצות בבק טו בק. אין לי ציפיות לקראת המשחק הזה אחרי שחטפנו מהרוקטס 116, 120 ו-126 נקודות במפגשים הקודמים. גם העובדה שיוסטון ניצחה 22 מ-23 האחרונים לא עוזרת. התקווה היחידה היא שיוסטון תגיע מנומנמת למפגש הזה אחרי שהבטיחה באופן מעשי את המקום הראשון במערב, ונישאר צמודים עד הסוף עם סיכוי לגנוב את זה.

קליפרס- פורטלנד: הקליפרס בעמדה שכל משחק שווה זהב עבורם, אלא שהם פוגשים את הקבוצה החמה בליגה שמחזיקה ברצף ניצחונות מול גולדן פעמיים, אוקלהומה, קליבלנד, מינסוטה ויוטה. במילים אחרות- זה לא יהיה קל.

יש כאן שלושה משחקים טובים, אולי אפילו ארבעה אם בפליקנס-בוסטון רוב הכוכבים ישחקו.

Anfield

New member
ניצחנו...ממש מפתיע אותי

לא מאמין שהחזקנו בקצב נקודות הזה.
ווסטברוק הזה חולה בראש, איזה שחקן מטורף.
ואדאמס, באמת שאי אפשר לעצור אותו בצבע...הוא מפלצת.
ובראוור הוסיף כל כך הרבה לקבוצה.
מול כל קבוצה חוץ מיוסטון וגולדן אני אופטימי בליגה הזאת בפלייאוף.

Anfield

New member
לא יודע לא מתייחס לזה, כל משחק יש תלונות

זה מבאס כשזה מפריע למהלך מכריע במשחק ואז אני מתייחס קצת, פה לא הרגשתי שזה השפיע על התוצאה.

fatnoam

Active member
אבל זה הפריע למהלך מכריע

127-125, דרוזן חודר לסל, מקבל בבירור מכה על יד ימין, מחטיא לייאפ, השופט עמד סנטימטר מהם ולא שרק.
ראסל לוקח את הכדור לצד שני, קולע עם הקרש ונגמר המשחק.

איליה13

New member
מבין את השימחה שלך אבל....

במקומך הייתי מאוד מודאג, זה ברור שכרמלו לא יקלע באחוזים האלו בפליאוף (היו דקות שכל מה שהוא העיף למעלה נכנס), וזה ברור שהמיד ריינג' של ראסל לא בכל יום יכנס בכאלו אחוזים, ואני לא מבין את ההגנה שלגם, כי CJ מיילס זה השחקן לשמור עליו מחוץ לקשת, וכל פעם איבדתם אותו, וזה בלי תנועה או חסימה, הוא פשוט עמד בחוץ והתרכזתם בדאבל טים על דרוזן ולאורי

אם יש מישהו לשמוח ולסמוך עליו זה סטיבן אדאמס, כרגע הוא רמה מעל היריבים שלו הגנתית ושווה ערך לרמתם התקפית, אם הוא יצליח להמשיך להחזיק את הזריקה הזאת ביד אחת, 3-5 מטר מהסל, זה יפתח לראסל את הכניסות המעולות שלו בפיק

Anfield

New member
אנחנו לא מצליחים לשמור על אף אחד בקשת מאז שרוברסון הלך

תופרים אותנו בשלשות כל משחק.
אני לא רואה סיבה להיות מודאג כי הציפיות שלי מאוד נמוכות, אני לא חושב שיש סיכוי ממשי שנעבור חצי גמר מערב, יותר מזה אם נקבל את פורטלנד או יוטה בסיבוב 1 אני לא חושב שיש לנו יותר מ45-55% לעבור.
אם הייתי מכוון גבוה הייתי מודאג.
אדאמס מפלצת, אחרי שנה של הפסקה הוא ממשיך מאיפה שהוא עצר בפלייאוף 2016.
כרמלו אנטוני שחקן בעייתי מאוד, הזריקות שלו ל2 הן בלתי נסבלות, אני אוהב אותו בתור קאץ' אנד שוטר, כל מה שמעבר לזה נכנס באחוזים נוראיים.

fatnoam

Active member
אני חושב שאדאמס גם רמה מעל בהתקפה

רק אתמול הוא היה 8-9 מהשדה בחצי הראשון, הוא ממש אנס את ואלנצ׳יונאס ואיבקה - על פניו שחקני התקפה יותר טובים/מגוונים.
&nbsp
אני חושב שהוא השחקן הכי חזק בליגה, וחוץ מזה התנועה שלו בהתקפה בלי כדור היא מצויינת, ויש לו יד רכה, והוא בעיקר לא לוקח זריקות שהוא לא אמור לקחת. נכס.
&nbsp
סבבה, הוא לא בוגי, דייויס, למרכוס או טאונס, אבל ליד ווסטברוק הוא מתאים הרבה יותר.

fatnoam

Active member
הפליקנס נותנים 20 הפרש לבוסטון

שעדיין סובלת ממכת פציעות, קיירי ובראון נורא חסרים להם. גם סמארט. דייויס עם עוד הופעה מדהימה של 34, 11 ובית ספר לאל הורפורד.
&nbsp
פורטלנד מנצחים את מספר 13 ברציפות, מקרבים את עצמם להבטיח את הביתיות בסיבוב הראשון (6 משחקים מהקבוצה במקום הרביעי, 12 משחקים לסיום העונה). האם מקום שלישי זה הישג ששם את טרי סטוטס במצב לקבל את מאמן העונה? סה״כ על פניו זו היתה נראית קבוצת סף-פלייאוף.
&nbsp
יוסטון מנצחים את מינסוטה למרות קאמבק של הוולבס בסוף שלא הצליח. בטח ראפ ירחיב. בהיילייטס ראו הרבה את דרק רוז. בטח ראפ יקלל.

י ו א ב

New member
מכת פציעות זה אנדר סטייטמנט

וגם אל הורפורד נראה לי במשבר (או שבירידה די תלולה)
לא יציב בשיט...נותן המון משחקים חלשים לצד הופעות מעולות.
מקווה שלפחות יתנו לפצועים להחלים טוב - בכל מקרה את ראשות המזרח כבר לא ניקח.

fatnoam

Active member
הורפורד גם היה פצוע

ומקווה שהוא יחזור לכושר בפלייאוף ושהייוורד יחזור לפלייאוף, ותתנו בראש למזרח :)

י ו א ב

New member
הייוורד, שיחלים כמה שהוא צריך.

והורפורד...אני ממש אוהב אותו, והלוואי שבאמת יחזור לכושר.
ההרגשה שלי שהוא בירידה.
גמר מזרח ישמח אותי מאוד, איך שלא יהיה. אינשאללה!

OrEl74

Well-known member
מנהל
הפלייאוף כבר מעבר לפינה

כל הפצועים האלה אמורים לחזור עד אז?
&nbsp

י ו א ב

New member
אני לא ממש יודע

מה הפציעה בברך של קיירי, אבל זה משהו שלא ממש עוזב אותו. סטיבנס אמר שהוא משתפר, אבל ישאר בחוץ עד שירגיש 100%. מה זה אומר?
סמארט שבר את האגודל, אז מניח שמדובר על עוד שבועיים שלושה.
ג'יילן בראון אמור לחזור למשחק מחר מול אוקלוהומה.
ת'ייס כבר לא יחזור העונה ואני מאמין שגם היוורד לא.

rapgamer4ever

New member
אני מקלל את היום שהוא חתם בקבוצה

במשחק יחסית סביר שלו אני יכול לומר שהוא שחקן פח שגוזל דקות מטיוס ג'ונס וגוזל זריקות מכולם. אין לי כוח להרחיב על המשחק... אפשר לסכם ש-2 ניצחונות מ-7 המשחקים האחרונים שלכולם הגענו כאנדרדוג זה לא גרוע. מחר משחק קריטי אצלנו מול הקליפרס, אם ננצח אותו אפשר לסכם את הסטרץ' הזה כחיובי ולהתחיל להילחם על מקומות 5-6, כי יתרון הביתיות הולך ומתרחק.

אני חושב שהוא גם מעביר וויב שלילי לשאר חברי הקבוצה

הרי רואים שהוא בדיכאון.. לא צריך לעשות דוקטורט בפסיכולוגיה בשביל זה

למעלה