הלילה כמה משחקים גדולים

rapgamer4ever

New member
הלילה כמה משחקים גדולים

אינדיאנה- טורונטו: מפגש בין שתיים מהקבוצות החמות בליגה כאשר הפייסרס במאבקי מיקום.

אטלנטה- שארלוט.
ניקס- פילדלפיה.

יוסטון- קליפרס: מפגש שלישי של כריס פול מול דוק, רביעי של יוסטון בכלל. הם הפסידו 2 מ-3 הקודמים וישמחו לנצח כאן ולא פחות מזה לקלקל את ריצת הפלייאוף של הקליפרס.

ממפיס- שיקאגו.

סאן אנטוניו- ניו אורלינס: משחק סופר קריטי לשתי קבוצות שגורלן יוכרע על חודו של משחק. קוואי רשמית בחוץ לתקופה הקרובה, יכול להיות כאן צמוד.

דנבר- דטרויט: הנאגטס בתקופה פחות טובה בזמן הכי לא מתאים, אסור להם להשמיט את זה מול קבוצה שמעשית העונה שלה גמורה.

יוטה- פיניקס.
פורטלנד- קליבלנד: הבלייזרס עם 10 ניצחונות רצופים ינסו לחזק את האחיזה שלהם במקום השלישי. לקליבלנד נדמה ששום דבר לא אכפת אבל זה משחק high profile שיכול להוציא מהם יותר מהרגיל.

Cade Foster

New member
נשחטנו בריבאונד

אני הרבה זמן לא זוכר מתי לקחנו מולנו 19 ריבאונדים בהתקפה. גם מה3 טורונטו קלעה יותר טוב כל הערב, למרות זאת הם רדפו אחרינו שלושה רבעים עד שהפסקנו לקלוע מכל הטווחים. ניצלנו טוב את המשחק המפוזר של הראפטורס במחצית הראשונה והספסל היה מעולה מול הספסל הכי טוב בליגה, אבל בחצי השני שום דבר לא הלך באף צד של הפרקט והראפטורס עם ניצחון מוצדק בסך הכל.
&nbsp
החדשות הרעות ממשיכות לבוא כשגם טרנר נקע את הקרסול ואין לנו סנטר למשחק מול וושינגטון בשבת. ג'פרסון היה ענק מהספסל עם 20/12 אבל הוא לא יכול לסחוב יותר מ20 דקות לערב, ושילמנו על הדקות שלו בהגנה.
&nbsp
נקווה שהניקס יעשו בשבילנו את העבודה מול פילי.

אינדיאנה - טורונטו: לשחק טוב מחצית אחת זה לא מספיק

מפגש שלישי העונה בין הקבוצות [1 - כאן. 2 - כאן], וכבוד הוא לי לומר, שזה מפגש ענקיות. אין בושה לומר את זה על עצמך, שאתה ענק במקומות הנכונים; דקת דומייה לפני פתיחת המשחק לזכרו של טום בנסון, הבעלים של ניו אורלינס פליקנס, שהלך לעולמו שעות קודם לכן;

רבע א': משחק של ריצות, קצב משחק גבוה
שתי שלשות בק-טו-בק, אחת של אולדיפו [היילייט שהעיף את השחקן מהרגליים] ואחת של בוגדנוביץ', במבטים פנויים, ובסה"כ ריצת 0-8 בתוך כשתי דקות, נותנת יתרון נקודה לנו.

בהמשך, כ-3 דקות לסיום הרבע, לוקחת יתרון שיא 7 הפרש לאחר שלשה של סרג' איבאקה. אינדיאנה חוזרת ועולה ליתרון 2 בריצת 0-9. 25-27 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון. אינדיאנה מנצחת את הרבע 0-7 בנק' ממתפרצות ו-0-7 בנק' מ-8 איבודי כדור של טורונטו. טורונטו עם 5 מ-7 מהשלוש ברבע. אולדיפו הוביל אותנו עם 10 נק'. קצב משחק שלדעתי משחק לטובתנו, אבל נראה בהמשך.

רבע ב': אל ג'פרסון מתפוצץ, אינדיאנה שומרת טוב בהגנה ומגמדת את טורונטו
אינדיאנה פותחת חזק את הרבע בריצת 4-11 ב-3 הדקות הראשונות עם ג'פרסון וסטיבנסון שמובילים אותנו. יתרון 7 לנו. 6:27 לסיום המחצית, לנס סטיבנסון נתקע, אבל מוצא את הנתיב לחדור ומסיים את זה בדאנק עוצמתי! ההיילייט של המשחק עד עכשיו! כל הקהל, ואני מתכוון כ-ל הקהל, על הרגליים! אוירה מיוחדת 'בבנקרס לייף פילדהאוס' שבאינדיאנה.

בדקות הבאות טורונטו מצליחה לקזז מההפרש, רק 3. אל ג'פרסון חוזר בדקה האחרונה של המחצית לאחר פציעה של מיילס טרנר. מיד מגיב בריבאונד ובסל מחצי מרחק מתוך הפיק אנד רול, ואז עוד מהלך דומה שנגמר בנקודות. המחצית נגמרת בסל על הבאזר של דרן קוליסון. מחצית נפלאה של אינדיאנה נגד אחת הקבוצות הטובות בליגה. 49-57 לאינדיאנה במחצית. הובילו אותנו ברבע השני אל ג'פרסון [13 נק' ב-9 דקות] ולנס סטיבנסון [6 נק' ב-8 דקות]. בטורונטו, רק פאסקל סיאקם [6 נק'] קלע יותר מ-3 נק' ברבע השני, ברבע שבו טורונטו כקבוצה קלעה רק 8 סלי שדה ובאחוז נמוך.

רבע ג': ריצה של טורונטו כופה שיוויון
בשל פציעתו של מיילס טרנר, אל ג'פרסון פותח את המחצית השנייה. 2 דקות בתוך הרבע, טרנר חוזר באופן מפתיע. הרבע מתנהל בצורה שיוויונית, עם שליטה של אינדיאנה, אבל לא מצליחים לברוח. איבאקה עושה עבודה טובה, קולע את הזריקות שלו. ואלאנצ'ונאס דומיננטי מתחת לסל, שולט בנו בריבאונד [וכך גם טורונטו כקבוצה], ועושה משחק טוב.

2 דקות לסיום הרבע, טורונטו רצה ריצת 0-8 בתוך כשתי דקות, יורדת לפיגור נקודה בלבד. שלשה של דרן קוליסון מהפינה עוצרת את הסחף. דרוזן כופה שיוויון בדקה האחרונה, אבל אינדיאנה מסיימת את הפוזישנים הבאים טוב ומחזירה את היתרון. 77-79 לאינדיאנה בסיום שלושה רבעים של משחק. רבע קשה של אינדיאנה, שלא הצליחה להתמודד עם הנוכחות של ולנצ'ונאס, שעושה רבע של 7 נק' ו-9 ריב', מתוכם 6 ריב' התקפה! דרוזן התעורר, שיחק את כל הרבע וקלע 10.

רבע ד': תש כוחנו
7 דקות לסיום, דלון רייט מהקו, נותן יתרון נקודה לטורונטו - יתרון ראשון של הרפטורס מאז הרבע הראשון! בדקות הפתיחה סי ג'יי מיילס מוביל אותם עם כמה צ'אקות בעוד שאצלנו בוגדנוביץ' מקבל הזדמנויות ומחטיא את הזריקות שלו, שהוא צריך לדעת לקלוע אם מכננת בנו התקווה לנצח משחק כזה. לא קולע, ומיד אתה חוטף את זה בצד השני. איתו זה היט או מיס. כשזה 'מיס', זה מתסכל.

שלשה נוספת של סי ג'יי מיילס, שלישית ברבע, 5:55 לסיום, נותנת יתרון 4. טורונטו שולטת בריבאונד במשחק הזה, גם בחצי הראשון של הרבע, וזה לא נראה טוב.

4 דקות לסיום, בחזרה מפסק-זמן, קייל לאורי יורה שלשת 'דגר' שעושה 6 הפרש. מתחיל להתרחק מאיתנו המשחק. בשלב הזה טורונטו 4 מ-7 משלוש ברבע ואנחנו רק ב-1 מ-6. התקפת מעבר שלהם עושה את זה 8 הפרש, 3 דקות לסיום. בול גיים. אפשר ללכת הביתה, להתחמק מהפקקים. אני אדם קטן אמונה. אין דרך לחזור מזה, תודה ולהתראות.

2:12 לסיום, חטיפה בהגנה מסתיימת בנק' קלות במתפרצת של אולדיפו, רק 6 הפרש. 25 שניות לסיום, שלשה גדולה של דרן קוליסון עושה את זה משחק של פוזישן אחד בלבד! 3 הפרש! צריכים לעשות עבירה, נותנים לטורונטו לשחק את השניות הראשונות של ההתקפה במטרה לראות אם אפשר להשיג חטיפה או שהכדור יגיע לידיים של קלעי עונשין גרוע, אבל בסוף העבירה נעשית על דרוזן. דמאר דרוזן . . . קולע את הראשונה. קולע את השניה. #מאני 5 הפרש לטורונטו. 99-106 לטורונטו בסיום. פלוס 15 של טורונטו בחצי השני, וזה סיפור המשחק. שלטו בריב', שמרו טוב בחצי השני, וקיבלו תפוקה טובה מהמחליפים ברבע האחרון, שהניבה יתרון ראשון במחצית השנייה, וממנו לא חזרנו. טורונטו מסיימת משחק נוסף שבו היא קולעת מעל 100 נק', זה משחק 21 ברציפות [שיא מועדון, השובר את השיא הקודם שעמד על 20 משחקים כאלו ב-2010]. טורונטו משלימה רצף 8 ניצחונות חוץ [שיא מועדון];

השחקן המצטיין: דמאר דרוזן. 24 נק' [15-8 מהשדה, 5-2 משלוש, 7-6 מהקו] ו-7 אס' [4 איבודי כדור] ב-32 דקות. 16 מה-24 שלו הגיעו ב-17 דקות של המחצית השניה. היה שקט עד לרבע השלישי, שלא לומר חלש. הגיע למאני טיים. לא אגיד שסחב לבד - היו שחקנים נוספים שתרומתם היתה חשובה לתוצאה, אבל בלט ככינור ראשון;

יונאס ואלנצ'ונאס עם דאבל-דאבל של 16 נק' ו-17 ריב' [8 בהתקפה] ב-27 דקות. הוסיף גם 4 חס'; סרג' איבאקה עם דאבל-דאבל של 13 נק' [3 שלשות] ו-11 ריב'. היו לו גם 6 איבודי כדור; קייל לאורי מסיים עם 13 נק' [כל שלושת סלי השדה - משלוש, ו-4-4 מהקו], 6 ריב' [4 בהתקפה] ו-6 אס' [4 איבודי כדור]; סי ג'יי מיילס עם 10 נק' [3 שלשות] - כולן ברבע האחרון, ב-21 דקות מהספסל. רושם משחק 11 ברציפות עם 2 שלשות או יותר [שיא קריירה];

באינדיאנה, ויקטור אולדיפו עם 18 נק' [19-8 מהשדה, 4-1 משלוש, 1-1 מהקו]. רק 6 נק' בחצי השני ב-8 זריקות מהשדה. אני לא מרגיש שקיבלנו ממנו מספיק. אפשר לומר שההבדל בהפרש הוא בדיוק הנקודות החסרות שלנו מויק; דרן קוליסון עם 22 נק' באחוזים טובים, שיחק 28 דקות מהספסל. קלע 9 ברבע האחרון ועשה כל המשחק פעולות שביסודן היו חשובות למומנטום שלנו; אל ג'פרסון עם 20 נק' ו-12 ריב' [3 בהתקפה] ב-25 דקות. קצת קשה להאמין, כי 'ביג אל' הוא וטרן עם רזומה מכובד בליגה, אבל זה דאבל-דאבל שני שלו בלבד במדי אינדיאנה פייסרס, והראשון מאז משחקו השביעי בקבוצה, בתחילת העונה שעברה [נובמבר 2016]. יתרה מזאת, זה דאבל-דאבל ראשון שלו עם לפחות 20 נק' ו-12 ריב' מזה 3 שנים. ללמדנו, שהדקליינינג בליגה הזו, הגם של שחקנים טובים, הוא די מהיר; ברשימת המאכזבים: קורי ג'וזף, שלפחות התקפית היה נאן פקטור כל המשחק, מסיים עם 6 נק' ב-2 מ-7 מהשדה. מיילס טרנר עם 2 וללא ריב' ב-20 דקות. נפצע וחזר, ואז שוב ירד ואז שוב חזר, אבל איבד כבר את קצב המשחק ולא היה מסוגל לתרום לנו שום דבר. ובויאן בוגדנוביץ' עם 6 נק' ב-1 מ-10 מהשדה, מאוד הוגבל כל המשחק;

ליין ליף: טי ג'יי התלבש, אבל לא שיחק.

** Chris Smoove מתקצר.

המשחק הבא -- כל משחק חשוב במאבקים על מיקום, אבל אם יש משחק שאתה תשמח מאוד לקחת, זה משחק חוץ נגד וושינגטון [ש']. ניצחון עשוי להיות ההבדל בין שתי הקבוצות בסיום העונה, וחשוב גם לטייברייקר. אני מאוד מקווה שנבוא מוכנים, משחק לא קל.

Cade Foster

New member
אני לא יודע אם ולנצ'יונאס השתפר

או רק כשהוא רואה את טרנר הוא נהיה כזאת משאבת ריבאונדים. משחק ענק שלו.

fatnoam

Active member
לדעתי הוא הרזה והפך להיות יותר נייד ממה שהיה

ובכל אופן טרנר זה מאצ'אפ קל בשבילו כי הוא לא חזק, לא גבוה במיוחד וגם לא אתלט גדול (הוא שחקן טוב בעיקר כי הוא מאוד טכני בעיני). יונאס מתקשה עם הסנטרים האתלטים יותר, איפה שניצול יתרון הכח שלו לא מספיק.
&nbsp
חושב שאינדיאנה היתה צריכה לערב אותו ביותר פיק אנד רולים כי ההגנה שלו על גארדים מביכה.

Anfield

New member
ניצחנו את הקליפרס

ניצחון חשוב מאוד, הפער היה משחק אחד ועכשיו הוא 2.
בהתחשב בזה שנשאר לנו את הלוח הכי קשה מבין כולם, אני עדיין לא רגוע לגבי ההשתתפות שלנו בפלייאוף וניצחון במשחק הזה היה סוג של חובה.
קורי בראוור ממשיך להוסיף המון, הוא פעיל בהגנה, הוא מהיר ועוזר בפאסטברייקס והוא גם קולע את השלשות החופשיות, אחלה רכש ששידרג אותנו ממש.
היה מפחיד קצת כשקליפרס פתאום העלו את מראינוביץ', הגוליית הזה נראה גדול אפילו ליד אדאמס והוא עשה קצת נזק אבל זה לא הספיק להם.

rapgamer4ever

New member
היה משחק טוב מאוד

הקליפרס הופיעו והיו טובים כמעט בכל פרמטר אבל 21 איבודים מול הת'אנדרס זה גזר דין מוות. משחק הטרנזישן מיקסם את היכולת של קורי ברואר. לא היה מצטיין ברור בת'אנדרס אלא משחק סולידי של רוב הסגל ובפרט הספסל שהפך את הפיגור שלכם בפתיחה ליתרון.
טוביאס האריס ממש טוב מאז שעבר לקליפרס, הוא ממשיך את מגמת השיפור האיטית שלו. שווה לציין שכמעט כל המבטים הטובים של הקליפרס הגיעו בעקבות אקשן שעירב את ווסטברוק או כרמלו בהגנה, במקרים רבים את שניהם. אוסטין ריברס באחד ממשחקי הסקורינג הטובים שלו אבל כשהרכז שלך מוסר כל-כך גרוע זו בעיה.
נהניתי גם לראות את המצ'אפ של דאנדרה מול אדאמס. הראשון שלט בחצי הראשון, בשני התמונה התהפכה.
ומילה אחרונה על ת'ורנוול הרוקי של הקליפרס. הוא תענוג של שחקן הגנה, ברגע שילמד לקלוע שלשות פנויות יש לו מקום בהרבה קבוצות טובות.

fatnoam

Active member
דיאנדרה פשוט איבד צעד

הוא גם נראה די שמן ליד אדאמס (שהוא בסה"כ בחור גדול מאוד).
&nbsp
לדעתי דיאנדרה לא בכושר כזה טוב ולא פלא שבסופי משחקים הוא נרפה

rapgamer4ever

New member
מסכים איתך שאיבד צעד, מצד שני

הוא רושם career high בריבאונדים, שיפר את העונשין לתחום הסביר וממשיך לקלוע 12 נקודות למשחק על אף שמשחק עם מוסרים פחות איכותיים. בהתחשב בנסיבות אני חושב שזו עונה חיובית שלו.

fatnoam

Active member
בעונה הזו Career highs זה בלוף

כל המספרים מנופחים מעבר לכל פרופורציות בעונה הזו, לא חושב שזה מעיד.
&nbsp
השיפור בעונשין - כל הכבוד לו. באמת זה סופר חשוב במיוחד למישהו שפעיל כמוהו מתחת (ומעל) לסלים.
&nbsp
מוסרים פחות איכותיים - אני חושב שתיאודוסיץ׳ מוסר יותר טוב מכריס פול, ואני חושב שלו וויליאמס מושך די הרבה אש ומרים לדי ג׳יי הרבה לובים בעקבות כך. בכל אופן, זה ארגיומנטלי, אבל מהצד השני בלייק עזב אז לדי ג׳יי נשאר יותר ספייס ברחבה ובאופן כללי יותר נגיעות בהתקפה, לא?

rapgamer4ever

New member
דאנדרה עדיין לא ממש מקבל נגיעות

אלא חי בעיקר על גלגול לסל ולובים, או ריבאונד התקפה.
לא חושב שתאודוסיץ' מוסר יותר טוב מפול, או אפילו קרוב לפול בקונטקסט של NBA שאתה הרבה פעמים צריך ליצור משהו כדי לייצר אסיסט.
בלייק לדעתי דוקא עזר לדאנדרה בקטע הזה כי הוא משך את השומר שלו הרבה פעמים ומסר הרבה לובים לדאנדרה או אפשר לו putbacks קלים אחרי החטאה. מי שנפגע מהציוות הזה יותר הוא גריפין לדעתי, שהצבע היה פקוק לכניסות שלו.
&nbsp
אני לא חושב שהמספרים כאלה מנופחים... ה-pace באמת עלה אבל מדובר באחוזים בודדים ולא משהו שאמור להסביר עלייה של 2 ריב' למשחק מהעונות הקודמות שלו למשל.
אני לא טוען שדאנדרה נמצא כרגע בגרסה הכי טובה שלו אי פעם, הוא דעך הגנתית מלפני שנתיים-שלוש אבל לזכותו הוא ממשיך להיות מאוד אפקטיבי גם כשהנסיבות משתנות (לרעתו לפי דעתי).

איליה13

New member
בנקודת מבט שלי, הנוכחות שלו בקליפרס מיותרת,כמו גאסול בממפיס

בהמון מקרים זה מרגיש שהם יותר טובים בלעדיו
הארל תמיד מכניס אנרגיות חיוביות ועוזר לקאמבקים (תמיד עולה עם לו ויליאמס מהספסל ומתחילים להפציץ), וגם בויאן מריאנוביץ לפתע נראה כמו מישהו שהיה צריך עוד שנה אצל פופוביץ' כדי לספק את הטאץ' האיכותי
מה שכן אני לגמרי מאוכזב מסאם דאקר, הייתי בטוח שהוא יצליח לפרוץ בקבוצה כמו קליפרס

fatnoam

Active member
לא מסכים, דיאנדרה הוא הרול מודל של הסנטר המודרני בעיניי

אתלט, גבוה, נייד, מגן על הטבעת, מתקן בהתקפה, ואיום ורטיקלי בכל פוזשן. אפילו מחליף טוב על גארדים. בדמותו הרוקטס בנו את קאפלה.
&nbsp
יכול להיות שעכשיו הוא פשוט קצת יותר כבד, יש מצב שעם דיאטה נכונה הוא יחזור להיות מה שהיה.

FrecCo

Member
אפשר להכריז על הצלחת הניחוס שלי...

לא עבר חודש מאז שטענתי שרק בווריורס לא נפצעים ועכשיו כל הסגל בחוץ

OrEl74

Well-known member
מנהל
גם עמרי נפצע הלילה

וזה נראה ממש רע
ממש מבאס

rapgamer4ever

New member
עם ההפסד הזה אפשר לומר סופית שיוסטון תסיים ראשונה בליגה

הישג אדיר לחבורה של דאנטוני. עכשיו רק נותר להם לקוות שלא יקבלו בטעות את אוקלהומה או סאן אנטוניו עם קוואי ממקום 8.

Anfield

New member
אני מרגיש שעבור אוקלהומה המאצ'אפ עם יוסטון גרוע יותר מאשר עם

גולדן.
אם מול גולדן יש נגיד 20% לעבור, אז מול יוסטון יש 5-10%.
דעתך בשלב זה?

fatnoam

Active member
זו שאלה טובה

אני חושב שראסל בגדול מסתדר יותר טוב עם כריס פול מאשר עם ראסל ווסטברוק.
&nbsp
מצד שני אני חושב שלאדאמס יותר קל מול פאצ׳וליה/מגי מאשר קאפלה.
&nbsp
את שאר המאצ׳אפים אין לי זמן לנתח כל כך. בכל סדרה כזו פול ג׳ורג׳ יצטרך לתת הגנה של החיים שלו בשביל שלאוקלהומה יהיה סיכוי.

למעלה