משחקי שישי בלילה

Anfield

New member
משחקי שישי בלילה

ניצחנו בפיניקס אחרי 3 הפסדים רצופים שם, הגיע הזמן.
מחצית 1, הגנה ברמה שאני לא יכול לתאר. אפילו דונובן המאופק נראה תופס את הראש מספר פעמים. מביך.
מחצית 2 הרמנו את הרמה בהגנה וזה יחד עם ווסטברוק ניצח את המשחק.
הפייטון הזה שלהם עם התספורת המגוכחת שלנו עשה מאיתנו צחוק כל כך הרבה פעמים.
העיקר הניצחון, הכל צמוד ממקום 3 ל9 וכל משחק חשוב. משחק קרוב זה כבר הלילה בפורטלנד...הם מקום 3 ואם ינצחו אותנו יהיה להם גם את הטייברייק עלינו. קשה לי להגיד שיש לי ציפיות למשהו, פעם אחרונה הפסדנו להם גם בלי לילארד אם אני לא טועה. מקווה לנס.

rapgamer4ever

New member
מינסוטה יורדת למקום 6 במערב

כצפוי הפסדנו את שני המשחקים בבק טו בק. הלילה כל היריבות שלנו במערב ללא יוצא מן הכלל ניצחו.
העייפות הורגשה, יוטה שרפו את הגארדים שלנו בצעד ראשון ושלטו בריבאונד. השופטים גם לא בדיוק עזרו עם הרחקה של טאונס במחצית הראשונה, וויגינס הסתבך בבעיית עבירות וקרופורד היה גרוע בהגנה ברמות שקשה לתאר.
האכזבה היחידה שלי מצמד המשחקים הזה הוא שהלילה דוקא פגענו מחוץ לקשת במשחק חסר סיכוי, אתמול מול פורטלנד היינו יותר טובים אבל הזריקות לא נכנסו וזה עלה בהפסד.
&nbsp
בלי טאונס מתחת לסל אף אחד לא מסוגל לקחת ריבאונד. הפסדנו 45-27 בלוחות שזה הפער הכי קיצוני שאני זוכר בשנים האחרונות.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ועל העברה המכוערת של טיג אתה לא מדבר?

אחד המהלכים המכוערים של העונה

Cade Foster

New member
ניצחון חשוב מאין כמוהו של הפייסרס

ניצחון חוץ במילווקי שמעלה אותנו ל2 משחקים מעל הבאקס ובנוסף מבטיח לנו את הטיי-ברייק מולם (כרגע 2-1 לנו ונשאר עוד משחק ביתי, אבל אינדי הבטיחה מאזן עדיף בתוך הדיוויז'ן המרכזי).

אנחנו עדיין בסלאמפ בכל מה שקשור לקליעה אבל אני ממש שמח מהאופי שהפגנו פה, מהרגע הראשון הייתה אווירת פלייאוף, משחק סופר אינטנסיבי, הגנות רצחניות ו5 טכניות ברבע הראשון, קהל מאוד מעורב, והצלחנו לשרוד אפילו אחוזים גבוהים מ3 של הבאקס לאורך כמעט 3 רבעים עד שהגיעה מיני ריצה שמילווקי לא הצליחה לחזור ממנה. ויק היה מעולה במחצית השנייה, חבל שהוא לא אגרסיבי באותה המידה גם בחצי הראשון, הזריקות שלו כבר לא נכנסות לו אוטומטית כמו לפני האולסטאר, רוצה לראות אותו הולך יותר לעונשין.

המצטיין שלי הוא בוגדנוביץ' שהלך לקו 13 פעמים ודייק ב12 מהם, אפילו שדייק רק בזריקה אחת מהשדה. במשחקים מהסוג הזה אלה המהלכים שמנצחים משחקים.

הסיכוי אמנם קלוש עד לא קיים אבל הייתי דווקא שמח לקבל סדרה מול מילווקי (שנחשבת למצ'אפ נייטמר). אנחנו מכילים נהדר את יאניס (שהיה שוב חלש), בכל פעם שהוא רץ במגרש הפתוח היה מי שהכניס יד והפריע לו, בפוסט הוא תמיד נתקל בטראפים שהכריחו אותו לשחרר כדור בסוף שעון, ולמעשה נתנו למידלטון לנצח את המשחק. הוא היה נהדר, אבל הוא לא האיש שיתפור 40 נקודות בערב ויקח קצת מהפוקוס שיאניס קיבל.

מקווה שהקליעה תחזור לויק מתישהו לקראת הפלייאוף.

לא הייתי רוצה לקבל את מילוואקי בסדרה, אבל אם אני צריך לבחור בינם לבין וושינגטון, רובנו נסכים שיש לנו מצ'אפ יותר טוב נגד הבאקס.

Cade Foster

New member
זה לא שיש יותר מידי אופציות עדיפות

נגד בוסטון וקליבלנד הסיכויים מאוד נמוכים למרות שניצחנו את קליבלנד 3 פעמים העונה. טורונטו כרגע ראשונה והייתי רוצה להאמין שלא נידרדר עד למקום השמיני. זה משאיר אותנו עם וושינגטון ומילווקי. אם נסיים במקום הרביעי זה יהיה הישג נהדר לא משנה את מי נפגוש, אבל כן את מילווקי נראה שקצת יותר קל לנו לשמור.

מילוואקי - אינדיאנה: משחק 'גריינד' אמיתי

מפגש שלישי העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון מילוואקי היתה גדולה עלינו, במשחק השני הבסנו; הבאקס קבוצה שהייתי אומר שיותר טובה מאיתנו ביום נתון, ואולי אני מוכר בזול את הקבוצה שלי באומרי אמירה זו, אבל בחמשת המשחקים האחרונים הם ניצחו רק פעם אחת, ומרשים כמעט 119 נק' הגנה ב-48% מהשדה [38% משלוש]. כלומר, אם לפגוש בהם, זה עכשיו, וחשוב לצאת עם ניצחון;

רבע א': טי ג'יי ליף נכנס! משחק אינטנסיבי כמו שמזמן לא ראיתי
אוירת פלייאוף בדקות הראשונות. מרגישים שלשתי הקבוצות יש על מה לשחק. הגנות אגרסיביות, קצב טוב, משחק מסודר בהתקפה. שתי הקבוצות מתקשות לקנות סל ברבע, הגנות אינטנסיביות ברמה אחרת שלא רגילים אליה בעונה הרגילה. הקהל במשחק, וגם אני. אני ממש נהנה מהמשחק.

2:56 לסיום הרבע, טי ג'יי ליף נכנס בפיגור 4. מעניין!
פוזישן הגנה - ג'בארי פארקר מקבל את טי ג'יי עם הפנים לסל, אבל לא מצליח לבלבל אותו. טי ג'יי נשאר עליו ומאלץ אותו למסור. עבודת רגליים טובה של טי ג'יי, ויש לו את זה מול ביג מנים, יש לו את היכולת לעמוד מולם.

פוזישן הגנה - ג'בארי שוב לוקח את טי ג'יי לסל, הפעם מוציאים לו את הכדור מהיד. משתלט על הכדור האובד, וקולע את ההוק שאט על טי ג'יי.

פוזישן הגנה - לקראת סיום הרבע, מידלטון מקבל את טי ג'יי בפיק אנד רול ולוקח אותו עד הסל, אבל סאבוניס מגיע לעזור בזמן וחוסם את הזריקה. עבודה קבוצתית טובה. סאבוניס לא פראייר בקריאת משחק.

18-21 למילוואקי. 16 מה-21 של הבאקס מידיהם של מידלטון [9] ויאניס [7, ב-100% מהשדה]. רבע נהדר של יאניס בשני צדי המגרש. ברבע נשרקו לא פחות מחמש [!] עבירות טכניות. מתי ראיתם כזה דבר ברבע ראשון של משחק רגיולר סיזן? באינדיאנה מוביל באופן מפתיע ג'ו יאנג עם 7 נק' מה-18 שלנו ברבע, וכל זה ב-4 דקות משחק בלבד. גם הוא שחקן שאני צריך להתחיל לתת לו יותר קרדיט.

רבע ב': משחק צמוד, אחוזים נמוכים
פוזישן התקפה - טי ג'יי הודף את ההחטאה של סאוניס על הלוח וסאבוניס משתלט על ריבאונד ההתקפה.

10:33 לסיום המחצית, טי ג'יי יוצא בפיגור 1.
בדקות הראשונות ריצת 3-10 של אינדיאנה, אשר נותנת יתרון 3. רוב הריצה היא בעמידה, בזכות 6 מ-7 של בוגדנוביץ' מהקו בדקות טובות שלו - אגרסיבי ומבקש את הכדור לידיים. 45-46 למילוואקי במחצית. רבע טוב יותר של אינדיאנה, אבל עדיין מחצית שיוויונית בין שתי הקבוצות. תפוקה מהרבה כיוונים בשתי הקבוצות, כדורסל טוב בסך-הכל, עם הגנות חזקות. כיף לראות. מיילס טרנר הוביל את הרבע השני עם 8 נק' [4 מ-5 מהקו]. מחצית ראשונה באחוזים נמוכים: מילוואקי ב-36% [אבל גם 6 מ-12 משלוש], אינדיאנה ב-33% [2 מ-9 משלוש].

רבע ג': רבע שהבאקס ירצו לשכוח
בדקות הראשונות אריק בלדסו נקלע לבעיית עבירות ויורד לספסל ב-4 עבירות. זה משפיע על המשחק של מילוואקי, שאמנם לא מאבדת מיידית את היתרון הקטן בו היא מחזיקה, אבל החל מאמצע הרבע אינדיאנה פוצחת בריצת 0-9 מהירה, אשר נותנת יתרון 4. יאניס בדקות האלה חלש, לא מוצא את הסל. הריצה ממשיכה, והיא כבר 1-14 לאחר כ-3 דקות, נותנת יתרון שיא במשחק - 8 הפרש! וזה משמעותי. בשלב הזה מילוואקי מחויבת לקחת פסק-זמן, אשר ממנו חוזר אריק בלדסו, כ-3 וקצת דקות לסיום הרבע, למרות 4 עבירות. מיד הוא עוצר את הריצה עם סל בחדירה, וזה מסביר את החשיבות שלו במשחק, ובמיוחד בדקות קשות של יאניס ומידלטון שלא פוגעים.

הריצה כבר 5-21 ב-5 דקות, ויתרון דו-ספרתי ראשון במשחק - 11 הפרש! לא רוצה להגיד בול גיים, אבל זה נראה טוב. הרבע מסתיים עם סל נהדר של סטיבנסון על הבאזר, על כל ההגנה. 67-78 לאינדיאנה. רבע ענק שלנו! ענק! אחד הטובים מזה זמן רב. רבע שבו אינדיאנה ב-63% מהשדה מול 31% של מילוואקי. רבע נהדר של אולדיפו עם 11 נק' [5 מ-7 מהשדה]. מחצית ראשונה שקטה של ויק, כלומר עשה את העבודה, אבל הוגבל. ברבע הזה התפוצץ וקלע איך שהוא רוצה - מאחורי חסימות, במעבר, בחדירות. במילוואקי, מידלטון אחראי ל-10 מה-21 של קבוצתו ברבע. יאניס שיחק את כל הרבע והלך 0 מ-4 מהשדה - הבריחה, עליו.

רבע ד': קולות של קאמבק
כבר בדקות הראשונות ברור שאינדיאנה בשליטה ולא תשמוט את זה. עד אמצע הרבע ההפרש מגיע ל-17. בדרך לזה, בלדסו מקבל את העבירה החמישית ויורד, אבל חוזר אחרי כמה פוזישנים, כי אין להם ברירה. יאניס ומידלטון לא במשחק. באינדיאנה מקבלים תפוקה מלנס סטיבנסון כאחד הבולטים [עוד ערב נהדר שלו מהספסל], סאבוניס [כגבוה אגרסיבי שחופר בצבע] וקורי ג'וזף, האחרון במשחק באונס בק טוב מבחינה התקפית.

אבל רגע, אי אפשר להספיד קבוצה כמו מילוואקי שמשחקת בביתה. ריצת 0-10 של הבאקס, וזאת אחרי שלשה של בלדסו במעבר, בתוך פחות משתי דקות, מורידה ל-7 הפרש בלבד, 4:35 לסיום.

3:20 לסיום, שלשת סוף שעון גדולללללה של אולדיפו מאמצע הקשת, נותנת יתרון 8. משתיק את הקהל. בצד השני, מסירה של בלדסו מוצאת את מידלטון, שחודר וקולע מחצי-מרחק. רק 6 הפרש. בהמשך, כמה פוזישנים מבוזבזים של שני הצדדים עד שבלדסו סוחט עבירה לא מחויבת, 1:28 לסיום, ונשלח לקו. קולע פעמיים, רק 4 הפרש - ריצת 3-16 של מילוואקי ב-5 הדקות האחרונות עד לנקודה זו. בשלב הזה מקמילן בוחר לחזור עם בוגדנוביץ', ואני לא מבין למה לא חזר קודם. הבחירה בסטיבנסון בדקות הללו לא היתה טובה לנו, למרות משחק טוב שלו.

1:13 לסיום, אולדיפו חודר בפיק אנד רול וקולע מחצי-מרחק. מאני! מחזיר ל-6 הפרש. פסק-זמן מילוואקי. נשאר לבאקס עוד פסק-זמן אחד. חוזרים. ההתקפה תקועה, יאניס לא מקבל, יופי של הגנה שלנו שלא מאפשרת ליאניס את הכדור, מידלטון חודר ומוציא את העבירה מכלום. קולע מהקו פעמיים. שוב, רק 4 הפרש, אבל רק דקה על השעון. בהתקפה, אולדיפו עם מיילס טרנר בפיק אנד רול, מוצא אותו לבד, אבל מיילס מחטיא מחצי-מרחק. מיילס היה צריך לחפש את האקסטרה פס לבוגדנוביץ' שהיה לבד בפינה לשלשה קלה. בצד השני, מידלטון מוצא את יאניס לבד לשלווווווווש . . . בחוץ! אירבול! כדור שלנו! הבאקס יעשו כעת עבירה מכוונת, וזה על אולדיפו, שקולע 1 מ-2 מהקו. 5 הפרש, 21 שניות לסיום.

יוצאים קדימה מהר עם יאניס, שכמעט מאבד אבל משתלט, מוצא את בלדסו, שמקפיץ את השומר ועולה לשלשה, אבל משחרר אירבול. יאניס שם נמצא מתחת לסל על הריבאונד התקפה ומסיים את זה בדאנק! 11 שניות לסיום, רק 3 הפרש לאינדיאנה. אינדיאנה לא לוקחת פסק-זמן ומחדשת מהר את המשחק. בוגדנוביץ' לקו. בוגדה קולע כמו גדול פעמיים ועושה את זה משחק של 5 הפרש. פסק-זמן אחרון של מילוואקי, אבל אפשר לקרוא בול גיים!

99-103 לאינדיאנה בסיום. חצי ראשון נהדר מבחינת אוירה במגרש. חצי שני שברובו שליטה מוחלטת של אינדיאנה, ולמרות ריצה גדולה אחת של הבאקס לקראת סיום אשר ניצחה להם את הרבע הרביעי, לא החזיקו ביתרון ב-17 הדקות האחרונות של המשחק.

- המשך -

השחקן המצטיין: ויקטור אולדיפו. 21 נק' [19-9 מהשדה, 6-2 משלוש, 4-1 מהקו], 7 ריב' ו-6 אס' [5 איבודי כדור] ב-36 דקות משחק. קלע 17 מה-21 שלו ב-17 דקות של המחצית השניה. ההשפעה שלו על המשחק היא כה גדולה שאני חוזר ואומר, לו היתה העונה נגמרת היום נותן הייתי הצבעת טופ 5 ב-MVP;

בויאן בוגדנוביץ' עם 14 נק', ובאופן מפתיע כל זה ללא שלשה אחת [13-12 מהקו]. היה אגרסיבי בתנועה שלו, וגם קיבל שריקות שהוא בדרך-כלל לא מקבל [וצריך לקבל]. אם בוגדה שחקן שמקבל שריקות בחדירות, זה פוטנציאל להמון הליכות לקו; קורי ג'וזף עם 12 נק' [2 שלשות] ב-41 דקות משחק. היה טוב; מיילס טרנר עם 13 נק' ו-9 ריב' [3 בהתקפה]. בחצי השני לא הזדקקנו לו; לנס סטיבנסון עם 16 נק' ב-26 דקות מהספסל. הביא תרומה משמעותית, גם באנרגיות וגם ביכולת לייצר נקודות, דבר שהוא עושה תמיד;

במילוואקי, יאניס אנטטקומבו עם 24 נק' [18-6 מהשדה, 4-2 משלוש, 12-10 מהקו], 10 ריב' [2 בהתקפה] ו-3 חס' ב-43 דקות. הלך 2 מ-10 מהשדה במחצית השניה [למרות 8 מ-8 מהעונשין], וזה היה משמעותי בדקות הבריחה שלנו; קריס מידלטון עם 30 נק', באחוזים טובים, 2 אס' [6 איבודי כדור] ו-3 חט' ב-40 דקות; אריק בלדסו מסיים עם 15 נק' ו-6 אס' [3 איבודי כדור]. רק 3 מ-11 מהשדה, אבל 2 מ-3 בחצי השני. בהחלט הגיע טוב למחצית השניה, אבל פעמיים נקלע לבעיית עבירות שפגעה לו בשטף המשחק והוציאה אותו מאיזון. בערב רגיל אני חושב שהיה משתלט על העניינים בדקות החלשות של חבריו ואת הריצה ברבע השלישי לא היינו משיגים; ג'ייסון טרי פתח בחמישייה לראשונה במדי הבאקס. רושם לפחות 3 חס' בפעם הראשונה מאז דצמבר 2010; ג'בארי פארקר עם 11 נק' מהספסל. החטיא זריקות שמבקשים ממנו לקלוע, ובכלל, רואים שמדובר בשחקן מוכשר שבסייז שלו גם יודע להוביל כדור את חצי המגרש, אבל הוא לא מספיק אגרסיבי, ואולי זה המעמד שלו בקבוצה שלא מאפשר לו להשתלט;

ליין ליף: טי ג'יי קיבל את הדקות שלו במחצית הראשונה של משחק צמוד, דבר שלא ראינו זמן רב. גילה יכולת לא רעה בהגנה, אבל זה לא קיבל ביטוי בדף הסטטיסטיקות. מסיים ללא נקודות ו-1 ריב' ב-4 דקות משחק [פלוס 3];

המשחק הבא -- מסיימים את מסע החוץ מול וושינגטון [א'], עוד יריבה שחשוב לנצח במאבק על מיקום. ניצחון יקדם אותנו למקום הרביעי בקונפרנס.

rapgamer4ever

New member
יאניס התקרר לאחרונה

יותר משחקים של 20 נקודות באחוזים נמוכים מאשר 30+ נקודות באחוזים גבוהים, כמו שהיה בתחילת העונה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
חייב לציין שאוקלהומה לא קבוצה כייפית לצפיה

יותר מידי מהלכי יחיד (בעיקר של פול גורג)
זה נראה כאילו רוב הזמן הם מאלתרים ולא עושים תרגילים מתוכננים.
חוסר תיאום בהגנה בעיקר של ווסטברוק שסומך יותר מידי על עזרה מאחור שלא תמיד מגיעה וזה עולה להם בסלים קלים.
&nbsp
בקיצור, לא נהנה לראות אותם

Anfield

New member
אני סובל כל העונה ורק מחכה שהיא תסתיים

מתחרט שעשיתי ליג פאס.
היום היה הפסד צפוי לפורטלנד, לא ציפיתי לכלום באמת.
טוב שהביאו את קורי בראוור, עוד נגר שלא קשור לכדורסל בשום צורה.
אברינס יכול וצריך לחזור לספרד, אני לא מבין מה הוא עושה ב NBA. אי אפשר לסמוך על השלשות שלו גם כשהוא חופשי לחלוטין אז מה יש לתת לו דקות? בכל יתר הדברים הוא נוראי הרי.
תסיימו לי את העונה הזאת כבר ותפרקו את החבילה.

אמת ,ממש לא כיף לראות את אוקלהומה,בלשון המעטה

הם משחקים בשיטת קח כדור ותעשה איתו משהו.
רק בגלל ווסטברוק אני צופה בהם.

Anfield

New member
תחשבו לרגע מה זה להיות אוהד של הקבוצה הזאת שנים וכל עונה

לראות את כל המשחקים.
פלא שאני רואה את יוטה ומרייר?
אני חוזר לימים של ברנט בארי וריי אלן ואז היה הרבה יותר כדורסל מאשר בכל הרגעים מאז שבחרנו בקווין דוראנט.

fatnoam

Active member
טעית בשם קצת

כי דוראנט מראה השנה שהוא יכול להוביל או לפחות להיות חלק מקבוצה שמשחקת כדורסל קבוצתי וחיובי.
&nbsp
פני המועדון כפני ראסל ווסטברוק, הוא הדומיננטי, הוא מכתיב את הקצב, הוא אבי מתודולוגיית הראש בקיר של הפרנצ׳ייז הזה.

Anfield

New member
יכול מאוד להיות

פשוט בעונת הבחירה בדוראנט, שנה לפני ווסטברוק, הייתה קבוצה מאוד מטומטמת עם דוראנט וג'ף גרין אז לקחתי את זה כבר משם.
אני מקבל את ההערה בכל מקרה, אני יכול רק לחלום על כדורסל יפה לעין והישגי. זה כמעט ולא קיים בכל הNBA אז למה שזה יהיה קיים בקבוצה שלי?

rapgamer4ever

New member
אני חושב שהקרדיט, או יותר נכון האשמה, מתחלקת בין שלושה

ווסטברוק, דוראנט וסקוט ברוקס.
למה דוראנט?
1. ווסטברוק ודוראנט שיחקו 8 שנים ביחד. לפחות בחצי הראשון דוראנט היה הרבה יותר דומיננטי מראס, ושם התחיל להתגבש סגנון המשחק של השניים וכפועל יוצא הסגנון של אוקלהומה כקבוצה.
2. גם בעונת ה-MVP של KD, כאשר ווסטברוק היה פצוע, לא ראינו איזשהו שיפור ב-flow ההתקפי של הקבוצה. בניגוד למה שקורה בוושינגטון עכשיו למשל.
3. דוראנט היה הפנים של הפרנצ'ייז ורק מתוקף זה מוטלת עליו אחריות מסוימת. לא ראיתי אותו מרים את הכפפה ומנסה לעודד יותר תנועה של הכדור או של שחקנים... גם לו כנראה היה נוח לשחק ISO.
&nbsp
אני מסכים שמבחינת הסגנון ווסטברוק יותר בעייתי מדוראנט. אבל זה לא מדויק לומר שהוא האחראי היחיד לשיטת המשחק של הת'אנדרס באותן שנים.
מגיע לדוראנט קרדיט על ההשתלבות החלקה שלו בגולדן ובכלל היותו פקטור אדיר אוף דה בול, אבל זה לא שיש לו יותר מדי מניות בשיטת המשחק שלהם.
&nbsp
ודבר אחרון להבנתי אנפילד לא האשים את דוראנט בלבד בסגנון המשחק אלא התייחס לבחירה ב-KD כנקודת ציון של הפרנצ'ייז ממנה הם משחקים לא חכם (גם בתקופה שלו וגם בשנים אחרי שעזב).

fatnoam

Active member
דוראנט יכול להשתלב בכל שיטת משחק

אני מנסה לחשוב על שיטת משחק בה הוא לא יהיה דומיננטי בטירוף. ממש ממש אין. גם בהתקפת המשולש, הוא איום בהובלת כדור, איום בפוסט, איום בוויק סייד, מעבר לתפקיד הטבעי (מה שקובי או מייקל שיחקו) שלו בהתקפה מסוג זה. אפילו בשיטה של הספרס, לא רואה אותו לא פורח.
&nbsp
זה לא פייר להאשים אותו שהוא לא ״כפה״ שיטת משחק יותר חכמה. בשיטת משחק הזו הוא לקח MVP. מי שיותר אשם זה סקוט ברוקס, למעשה מי שמעליו. אני חושב שבהנהלת הקבוצה היו אמורים להבין את המגניטוד של הטאלנט שהיה להם לעומת התוצאות במגרש ולהבין שיש בעיה בשיטת המשחק, ולהביא מאמן שיודע להחיל שיטת משחק יותר טובה או חיובית.
גולדן סטייט עשו את זה למארק ג׳קסון והיה להם פחות כשרון (גרין, סטף וקליי פחות מוכשרים מראס דוראנט והארדן לדעתי).
&nbsp
&nbsp
וזה גם הרבה מאוד ראס. הרבה מאוד.

rapgamer4ever

New member
אני מסכים, אבל יש הבדל בין "משתלב" לבין "מוביל"

בגולדן הוא משתלב בשיטה שהונהגה לפניו. באוקלהומה הייתה לו "הזדמנות" להנהיג שיטה יותר חכמה וזה לא קרה. אני לא מצפה ממנו לכפות שיטת משחק כלשהי, אבל חשוב לציין שבהתחלה היה דף ריק, והשיטה עוצבה במידה רבה סביבו.
&nbsp
אין ספק בכלל שלברוקס וראסל יש הרבה אחריות על שיטת המשחק באוקלהומה. מה שאני אומר הוא שאי אפשר לפטור לחלוטין את דוראנט ממה שקרה שם... הוא היה הפרנצ'ייז פלייר, וככזה יש לו say. הכדור נמצא אצלו ביד הרבה מאוד וקבלת ההחלטות שלו משפיעה גם על השאר. הרי KD בקושי זז בלי כדור באוקלהומה, ומסירה היא בכל מקרה לא הצד החזק במשחק שלו.
&nbsp
אני לא אומר שדוראנט אשם יותר מווסטברוק או ברוקס, אבל מזכיר שגם לו יש אחריות תורמת.
&nbsp
אגב סתם כהערת אגב, אוקלהומה הייתה הכי דינמית לדעתי בדקות של הארדן. הוא לא היה טוב כמו דוראנט או ווסטברוק בזמנו אבל הוא כן היה השחקן הכי חכם ויצירתי.

Anfield

New member
מסכים עם הפסקה האחרונה

אני זוכר שהארדן היה עולה מהספסל ולוקח על עצמו את ריכוז המשחק והיינו משחקים מסודר יותר.

למעלה