משחקי שני בערב

Anfield

New member
משחקי שני בערב

לא יודע מה קורה עם ווסטברוק אבל מאז הפציעה שלו הוא נחלש מאוד.
זה פוגע בנו בצורה אנושה.
ניצחנו את המשחק בעיקר בזכות הספסל שהיה טוב מהרגיל.
מדהים אותי כמה מהלכים של ג'רמי גראנט נראים חובבניים אבל בעצם יוצא מהם תפוקה חיובית. הוא נראה כאילו אין לו מושג איך לכדרר.

FrecCo

Member
חדגבה מעמיד את הMVP של הארדן בסכנה...

אם הוא שומר על יכולת דומה במשחקים שנשארו עד סוף העונה ונכנס לפלייאוף ממקום חמישי ומעלה הולך להיות כאב ראש גדול למצביעים לMVP

fatnoam

Active member
שישה משחקים אחרונים הוא בממוצע של 41 ו-15 או משהו כזה

44 pts/17 rebs/2 asts /6 stls /3 blks, W
38 pts/10 rebs/1 ast/1 blk /2 stls, W
42 pts/15 rebs/3 asts/3 stls/2 blks, W
45 pts/17 rebs/2 asts/5 stls/5 blks, W
27 pts/13 rebs/1 ast /2 stls /2 blks, W
53 pts/18 rebs/3 asts/1 stl/ 5 blks, W
&nbsp
מה שהכי חשוב זה שהפליקנס ניצחו בכולם.
באולפן של ה-NBA דיברו על זה שהנוכחות של וטרן כמו רונדו עזרה לדייויס להתגבר מנטלית על פציעות קטנות ולתת בראש.
&nbsp
אם הפליקנס ימשיכו ככה ויסיימו עם ביתיות יש לו בהחלט קייס. אחרי פעמיים במקום שני, אני בספק אם הליגה תיקח מהארדן את המגיע לו שוב, אבל בגדול יש לו מוניטין של רמאי מסריח, אז הם ישמחו לעשות זאת אם מישהו ייתן קייס טוב כל כך.

OrEl74

Well-known member
מנהל
פסיכי לגמרי

מאז איזו התפרעות של שאקיל איפשהו בתחילת שנות ה-2000 אני לא זוכר טירוף כזה של סנטר

rapgamer4ever

New member
מזכיר את רצף ה-40+ נקודות של קובי מעונת הסקורינג המשוגעת

ב-2006.
בשלב הזה אני לא חושב שדיוויס מאיים על הארדן במירוץ ל-MVP. צריך לקרות משהו די מטורף כדי שיעקוף אותו, למשל שימשיך לקלוע 40 למשחק עד סוף העונה או שהפליקנס יעשו איזושהי ריצה מטורפת ל-50 ניצחונות. אני אפילו לא בטוח שזה יספיק.
לטעמי אם הפליקנס יסיימו במקום 4 אבל עם 46-47 ניצחונות זה לא אמור לאיים על הארדן שיוביל את יוסטון לאיזור ה-65, אולי אפילו מעל הווריורס.

FrecCo

Member
קשה להפריד את השחקן מהקבוצה

הטיעון שלך נכון, אבל האם יוסטון עם פול היא לא קבוצת פלייאוף עם ביתיות, בזמן שניו אורלינס בלי דייויס היא קבוצת טאנקינג?
&nbsp
שנה שעברה העדיפו את המספרים של ווסטברוק על פני ההצלחה של יוסטון, הסיכוי שזה יקרה שוב השנה עם דייויס באמת נראה נמוך מאוד אבל אם מסתכלים על הצלחה קבוצתית צריכים לבדוק מי עוד נמצא בקבוצה.

rapgamer4ever

New member
ההצלחה הקבוצתית של יוסטון יותר מרשימה אותי מזו של הפליקנס

יוסטון מבחינתי נמצאת כרגע ב-best case scenario ואולי אפילו טוב ממה שיכולתי לדמיין כשאתה מסתכל על כמה היא טובה במבחן העין.
הפליקנס בעונה טובה מבחינת מאזן אבל לא יוצאת מגדר הרגיל. עם קאזינס הם החזיקו מאזן חיובי בקטנה, רצף הניצחונות הנוכחי מאוד מרשים אבל לא נראה לי שהם ימשיכו לנצח בקצב דומה.
&nbsp
ההשוואה לעונה הקודמת לא כל-כך מדויקת. יוסטון של הארדן ניצחה 8 משחקים יותר מאשר אוקלהומה של ווסטברוק. היה ביניהם פער אבל הוא לא דומה להפרש של 15-20 ניצחונות שאני צופה שיפרידו בין הארדן לדיוויס העונה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
מסכים

בסופו של דבר, מרשים ככל שיהיה, דיוויס עושה את מה שהוא עושה רק בתקופה האחרונה.
הארדן נותן עונה משוגעת מהיום הראשון ויהיה קשה עד בלתי אפשרי לקחת לו את ה-MVP העונה...ובצדק.
&nbsp

גם אם ימשיך לקלוע 40 למשחק ויעשהו 50 נצחונות

הMVP חייב להיות הארדן, פשוט חייב. כבר שנתיים שהוא השחקן הכי טוב בעונה הסדירה.
ואני ממש לא מת עליו

יבגניי34

New member
הארדן מגעיל תשועלים אבל חייב להיות mvp השנה.

FrecCo

Member
השאלה אם זה יהיה "המגיע לו" בתרחיש כזה

גם הארדן עשה סטרץ' מטורף כזה מתישהו באמצע העונה, אבל אם דייויס שומר מעכשיו עד סוף העונה על ממוצעים של- נוריד לו קצת את המספרים כי נצא מנק' הנחה שהוא אנושי- 33 ו-12, ומסיים במקומות 4-5. איך אפשר יהיה להגיד שלהארדן מגיע יותר?
לזכות דיוויס יעמדו גם העובדה שהוא עושה את כל זה כשהשחקן החשוב בקבוצה חוץ ממנו בחוץ, ושהקבוצה שלו הרבה פחות טובה מיוסטון על הנייר.

חייב לומר בכוכבית שלסיים במקום 4-5 בשביל הפליקנס נראה לי על גבול הבלתי אפשרי בהתחשב ביריבות שלה על המקומות האלה בפלייאוף ובנסיבות. אני לא חושב שזה יקרה, אבל אם כן זה פשוט הישג ענק וזו גם תהיה העונה הראשונה שדיוויס מצליח לא רק להתבלט כאינדיבידואל אלא גם לסחוב את הקבוצה שלו להצלחה (אישית אני לא ממש מחשיב את ההשתחלות לפלייאוף ממקום 8 במחזור האחרון של הליגה כדי לקבל סוויפ מהווריורס מלפני כמה עונות ל"הצלחה")

בוביץ

New member
האם זה לךא אומר שהשילוב בין דייוויס לבוגי הוא כישלון?

הרי זה אומר שבוגי לא מועיל לאנתוני אלא מפריע לו...

אני לא חושב ככה בכלל

אני חושב שהגבה משלים את הוואקום שנוצר עכשיו עם הפציעה של בוגי.
הוא מעמיס על עצמו הרבה הרבה יותר מהרגיל.

בוביץ

New member
זה העניין בדיוק

שהוא יכול לעשות יותר וכשהוא עם בוגי משחק הוא מוותר לו...

בוודאי שהוא יכול לעשות יותר

אבל יש חשיבות לחלוקת עומס וביצוע מיטבי לטווח הארוך מבחינה קבוצתית.
למה אתה חושב שלברון לא יכול לעשות טריפל דאבל כל משחק אם הוא רוצה? זה סתם יעמיס עליו ויעייף אותו מאוד בפלייאוף.
באופן טבעי כשיש כוכב אחד פחות זמין אז השאר ממלאים את החסר. מה לעשות שבניו אורלינס אין מי שימלא את זה חוץ מדיוויס

rapgamer4ever

New member

דיוויס נקרע עכשיו בלי קאזינס ובכל מקרה הוא לא יכול למלא לגמרי את החלל שבוגי השאיר.
שרצף הניצחונות לא יבלבל אף אחד, ניו אורלינס הרבה פחות טובה בלי קאזינס.

FrecCo

Member
ומנצל"ש סיבה לאופטימיות לגבי קוואי

ווג' מדווח שקוואי חוזר להתאמן עם הקבוצה בימים אלו אחרי שהיה בבדיקות נוספות בניו יורק בשבועות האחרונים, שהוא מתכנן לחזור לשחק בסוף מרץ.
&nbsp
&nbsp

ממש מקווה שיחזור וכל הסיפור הזה יהיה מאחורנו

לפי מה שאני קורא כאן לאחרונה קוואי הוא לא הבעיה היחידה של הספרס. אני ממש רוצה לראות אותם חוזרים לקחת אליפות בשנתיים שלוש הקרובות.

FrecCo

Member
קראת את זה ממני, אז קח בערבון מוגבל

בכל זאת אוהד של הספרס עלול לשפוט אותם יותר בחומרה לעומת עין אובייקטיבית, כי אני מצפה לראות אותם טובים במיוחד.
יחד עם זאת, גם עין אובייקטיבית יכולה לראות שאנחנו די מסריחים ושרקורד 2-6 לרעתנו בפברואר הוא לא דבר טוב.
&nbsp

למעלה