הלילה תחרות סקילז, שלשות והטבעות

rapgamer4ever

New member
הלילה תחרות סקילז, שלשות והטבעות

זה הערב החביב עלי בסופ"ש האולסטאר.

המשתתפים בתחרות הסקילז: דינווידי, באדי הילד, ג'מאל מורי, לו וויליאמס, אמביד, הורפורד, מארקנן, דראמונד (אמורים לקלוע שלשה לא?).
ההימור שלי: לו וויליאמס אמור לקבל איזשהו פרס ניחומים על אי הבחירה בו לאולסטאר לא?

שלשות: בוקר, אלינגטון, פול ג'ורג', ביל, קליי, טוביאס האריס, לאורי, אריק גורדון.
ההימור שלי: קליי.

הטבעות: אולדיפו, לארי נאנס, דניס סמית', דונובן מיצ'ל.
ההימור שלי: לביג מן קשה לזכות. אולדיפו הרשים בתחרות הקודמת שהשתתף בה אבל לא הדהים. נלך עם ההייפ של דניס סמית' ג'וניור.

לדעתי נאנס זוכה בהטבעות, הוא אתלט מדהים

אבל לדעתי הוא סוחב איזה פציעה לא? או שעבר פציעה?

FrecCo

Member
ארון גורדון פצוע ?

למה הוא לא מתקן את ההיסטוריה בתחרות ההטבעות?

rapgamer4ever

New member
חיובי

אגב הוא ניסה לתקן את ההיסטוריה בתחרות של שנה שעברה אבל היה פחות מרשים מההופעה הראשונה שלו ולא הצליח לנצח.

rapgamer4ever

New member
תחרות נשכחת

השלשות היו ברמה יחסית נמוכה פרט לסיבוב הגמר בין האריס שפתח מדהים והתקרר, קליי ובוקר שניצח לבסוף.
&nbsp
בהטבעות היו ציונים מגוחכים על דאנקים בינוניים. מיצ'ל קיבל 48-50 כל התחרות מבלי שניפק אף דאנק ברמה הגבוהה ביותר. בחיקוי שלו לדאנק של קרטר היה ניכר שהוא קופץ פחות גבוה ועושה תנועות פחות מלאות.
גם לארי נאנס די אכזב. המסירה שלו לקרש על אותו עיקרון שדוויט עשה בזמנו, אבל פחות מרשים.
הדאנק הכי יפה היה של סמית' ג'וניור בסיבוב הראשון אבל הוא לא עלה סיבוב כי מיצ'ל ונאנס קיבלו עשיריות על דאנקים ברמת קושי של 9.
&nbsp
ותחרות הסקילז... טוב היא תמיד נשכחת

FrecCo

Member
שכחתי שכבר עברו שנתיים

רק מוכיח כמה התחרות שנה שעברה הייתה forgettable.
אגב הדאנק הכי יפה הלילה היה של דניס סמית כשהחליף ידיים. מיטשל לא היה הכי טוב אבל שיהיה. לדעתי צריכים להכניס עוד שינויים לסופש אולסטאר כדי להחיות אותו, כרגע הוא די מעפן

לדעתי צריך לתת לכל משתתף 5 נסיונות ככה יוכלו לנסות

דנקים יותר נועזים.
לדעתי מיצ'ל ניצח בצדק

rapgamer4ever

New member
לדעתי כשאתה מחקה דאנק מהעבר

זה צריך להיות במינימום באותה הרמה. רצוי שיראה טוב יותר.
בתכלס אין לי טענות למיצ'ל, הוא עשה את מה שהוא יכול, אבל השופטים נתנו לו ציונים מופרזים לכל אורך התחרות.

rapgamer4ever

New member
יכול להיות, פשוט הוא לא חייב לשחזר את הדאנק של וינס

אם זה לא יוצא מספיק טוב.

fatnoam

Active member
והגיע לליגה 20 שנה אחריו. שיפורים באימוני אתלטיקה?

כמו הילד שצעק זאב. מרוב הייפ אין תחרות

בתחרות של בלייק גריפין כבר לא היתה תחרות. קיבלו שם ציונים גבוהים על כלום. ההטבעה שנתנה לו את הזכייה היתה דוגמה מובהקת לשימוש מוגזם בפרופס, ודווקא הפסידה להטבעות הרבה יותר יפות
&nbsp
יכול להיות שהגיע הזמן לתת רק לאלופי עבר לשפוט, אנשים שלא יסכימו לראות את הלגסי שלהם נרמז וינקדו בהתאם.
סילבר מראה פתיחות לשינויים, נקווה שהוא מבין שזה הכרחי.

rapgamer4ever

New member
אני מסכים לגבי השופטים

לגבי הניקוד אני חושב שעד השנה הם היו דוקא קשוחים.
הזכייה של בלייק באמת הייתה בזכות הייפ ובשנים שלאחר מכן ניסו כל מיני הצעות משונות כדי להעלות חזרה את הפופולריות.
הדו קרב של לאבין וגורדון החייה את התחרות לשנה אחת אבל כשאין לך מטביעים בקליבר שלהם באמת יש תחושה שכבר ראינו הכל.

somone14111

New member
תמיד אהבתי יותר את תחרות השלשות

מהטבעות.
לא מבין איך דאנקים כאלה מקבלים כזה סקור.. מגוחך.

FrecCo

Member
משחק אולסטאר כיפי

הדקות האחרונות היו תענוג, דמיינו משחק שלם של הטובים ביותר באינטנסיביות כזאת, פשוט חלום לאוהדי כדורסל. לברון mvp מוצדק, גם במשחק בכאילו הוא נראה רמה מעל כולם.
&nbsp
אגב המנצח בתחרות הדאנקים גם צריך להיות כל שנה לברון. והדאנק הכי יפה באולסטאר 2018 זה כנראה לברון לווסטברוק שמחזיר ללברון לריברס אלי הופ. גם אולאדיפו נתן את הדאנק הכי יפה שלו במהלך המשחק, במקום בתחרות...

FrecCo

Member
ועוד מילה וחצי

בפוזשן האחרון לברון ודוראנט סגרו הרמטית את קרי ומנעו ממנו שלשה שתשווה. לברון ודוראנט מנצחים את קרי. כמה אירוני.
&nbsp
מי שהחזיר את טים לברון למשחק ברבע האחרון היה בעיקר שחקן המאני טיים הטוב בליגה, קיירי. לברון חייב להצטער שהוא לא חלק מקליבלנד החדשה...

OrEl74

Well-known member
מנהל
אומרים שהיה משחק טוב

אולי באמת השיטה החדשה עובדת?
&nbsp

למעלה