משחקי הלילה

rapgamer4ever

New member
משחקי הלילה

ברוקלין- ניו אורלינס: עוד לא הספקנו למצמץ מאז הפציעה של קאזינס וכבר הפליקנס נפלו למקום התשיעי במערב. איזו טרגדיה.

אורלנדו- מילווקי.
פילדלפיה- קליפרס.
שיקאגו- וושינגטון.

דאלאס- לייקרס: הופעת בכורה של אייזיאה תומאס בלייקרס.

גולדן- ספרס: המשחק המרכזי. הווריורס הפסידו לאחרונה לאוקלהומה ויוסטון, הם בטח לא ירצו לעשות פאדיחות מול עוד קונטנדרית במערב, בהנחה שהספרס היא כזו השנה.

פיניקס- דנבר.

הטרגדיה האמיתית זה מה שנהיה מהקריירה של אייזאה

מ top 5 mvp candidate עונה שעברה למחליף של לונזו בול עכשיו..

הייתי בגולדן ס״א. מעט מאכזב אבל נהנתי ממש

כמו שאפשר לראות בתמונה המצורפת, המיקום היה בערך הכי גרוע במגרש אבל זה מה שקורה כשקונים כרטיסים שבוע לפני למשחק נגד סאן אנטוניו ועוד ביום שבת. בכל מקרה אפשר מידי פעם להתקדם ולעמוד בכל מיני מיקומים קרובים יותר.

האווירה לא הייתה דומה בכלל לאירועי ספורט בארץ. הרגיש מאוד מנומנם וגם לא היה משחק מעניין במיוחד. גם הקהל וגם השחקנים לא נראו יותר מידי מעורבים ויכול להיות שהמיקום גם קצת מנע ממני להיכנס למשחק. אבל יצא לי לראות בלייב את קארי, דוראנט, קליי, גרין, מאנו, אלדרידג׳, פופוביץ׳, איגי, פאו וכל השאר ככה שהיה בכל זאת ממש חווייה מגניבה וגם די מרגשת.

שילמתי 95 דולר לכרטיס שזה לא מעט אבל הייתי ממליץ לאנשים לשלם יותר בשביל מקום טוב יותר אם כבר הולכים וגם לבדוק את מספר השורה בתוך הסקשן, כי יש גם הבדלים משמעותיים בתחום הזה. מתלבט אם לנסות להשיג כרטיסים גם למשחק נגד פיניקס ביום שני, אבל מניח שאוותר...

rapgamer4ever

New member
וואלה? לדעתי היה דוקא משחק טוב

הספרס לא פגעו מבחוץ מה שמנע מהמשחק להיות צמוד עד הסוף. אבל היה כדורסל ברמה גבוהה.
אלדריג' היה פנטסטי במחצית הראשונה, מאנו איכשהו גם בגיל 40 היוצר הכי מסוכן של הספרס אוף דה דריבל. קייל אנדרסון הפך משחקן שלא טוב בשום דבר לשחקן שדי טוב בהרבה דברים.
הגנה חונקת של הווריורס ברבעים 2-3, ומסירות פנטסטיות של קרי וגרין שחתכו את הגנת הספרס ברבע השלישי, הכריעו את המשחק.
סוד ההצלחה של הספרס מול הווריורס שהם שומרים היטב על קשת השלוש ויש גם לשחקני הפרימטר שלהם מספיק סייז כדי להפריע לקרי, קליי וגרין לסיים בצבע. הפעם הווריורס הצליחו להעביר את האקסטרה פאס וסיימו עם 35 אסיסטים ו-50 נקודות בצבע.

Reutk

Active member
עכשיו סיימתי לראות חשבתי אותו דבר

מאכזב אותי שהספרס לא מרוכזים ככה כל משחק, היו יכולים להיות להם כמה ניצחונות קלים אם הם היו מראים את אותה מידה של מחויבות במשחקים נגד קבוצות ברמה שלהם ופחות. במיוחד הקטע של הנעת הכדור שהייתה ממש טובה עד שג"ס התחילו ללחוץ, חבל שהם לא עושים את זה יותר כי לא לכול הקבוצות יש את היכולות ללחוץ ככה.

יפ וזה עוד אחרי הנחה. מדפיסים שמה כסף במפרץ.

המחירים באצטדיון בכלל פסיכים. טישירט רגילה של גולדן סטייט עולה 35 דולר. כובע 45 דולר. ובשביל גופיית משחק 110 דולר. ואנשים קונים כאילו אין מחר. החנויות מפוצצות. כמות הכסף שרצה שם באזור עם כל החברות הייטק היא פשוט לא סבירה.

איליה13

New member
לא מבין מדוע אורלנדו ויתרו על אלפריד פייטון

הטרייד עבר לי מתחת לרדאר, אבל לת אותו בשביל בחירת סיבוב שני ?

fatnoam

Active member
הם רוצים טנקינג, הוא תחרותי, הם לא בונים עליו בכל מקרה

אלה הן הסיבות פחות או יותר.
&nbsp
מה שמצחיק, זה שהם בנו עליו הרים וגבעות, ואפילו נפטרו מאולדיפו כדי לתת לו יותר מקום להתבטא. המממ.

OrEl74

Well-known member
מנהל
באמת בדיחה כל העסק הזה

ברור שהוא לא איזה כוכב על אבל לתת אותו בשביל בחירת סיבוב שני זה כמו לתת אותו בחינם.
לא ברור כל הקטע הזה.
&nbsp

rapgamer4ever

New member
הוא מסיים חוזה, אם הם לא מתכוונים להאריך לו

בעיני זה ממש בסדר לקבל בחירת סיבוב שני עבור שחקן בסדר גודל כזה. הוא קיבל הרבה הזדמנויות ולא ממש פרץ, יש עשרות רכזים בליגה יותר טובים ממנו או כאלה עם פוטנציאל שלא קיבלו אותה הזדמנות.

למעלה